Aizdomas par neuzticību

 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Mēğināšu lakoniski - mana drauga tēvs ir krāpis savu sievu (mana drauga māti). Draugam jautāju kādas ir viņa domas par konkrēto situāciju, viņš atbildēja, ka vispār to nenosoda, jo dzīvo vienreiz un tā kā strādā ārzemēs un tas noticis ārzemēs, nav nekāda iespēja mammai to uzzināt, bet, ja uzzinātu, tad uzreiz tēti pamestu. Saskatu pamatīgas pretrunas, jo draugs vienmer ir teicis, ja otru krāpj, tad nav jēga būt kopā. Saka, ka ir bijis un ir baigi uzticīgs, bet, ja ir tik stingra nostāja, kā var pieļaut tādu necieņu pret pašas māti!?(t) Draugs arī strādā ārzemēs, un vēl pie tam kopā ar tēvu, sāku domāt, ka visu šo laiku man mālētas acis ciet, kā arī ir ļoti greizsirdīgs, tas arī rada papildu aizdomas, jo saka, ka tie, kas krāpj, tie arī visvairāk neuzticas savai otrai pusītei. :-/
07.08.2017 22:23 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Pierakstisu vir viedokli ar. Sakuma ieteikumu, tad savu subjektivo viedokli.
Ieteikums, uztvert to mierigak, virietis atveras un godigi visu pateica. Ja to mierigi pienemt, nevajag uztraukties par ko nakotne. Ja aizradit un uzstadit noteikumus. A)virietis pametis. B)nakotne slepsies vairak, jo sieviete nesaprot. Talak ir variants pienemt a vai b, un dzivot kurs tev liekas nornals.
Esmu pats ta riskejis, atklati pasakot. Biju striptizkluba gribejas acis pamielot. Dzivojam vienu reiz. Bij forsi pavadits laiks, nekad vairak. Ja sieviete pienem ok, jutos drosi ka varu but kads esmu ar vinu. Preteja gadijuma jadoma slepties vai skirties.
Subjektivais viedoklis: mauku majas var ari aprunaties un paluret, bez darbinam visadas sievietes tur strada.
10.08.2017 11:59 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Normals zabaks tas tavs chalis.
13.08.2017 19:18 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Problēma nr.1: attāluma attiecības. Tās izdodas reti. Ir jābūt spēcīgam pamatam, lai tās izdotos. Ja viens no pāra attiecību sākumā aizbrauc strādāt uz citu valsti - maz cerību, ka attiecībām būs nākotne. Ja aizbrauc strādāt, piemēram, tēvs, kuram ir sieva, bērni un vēlme savai ģimenei nodrošināt lielāku dzīves labklājību, turklāt darbs ārzemēs ir pagaidu variants vai iekrāšana kam lielākam (mājokļa kredīta pirmajai iemaksai vai tml.) - šādu modeli es vēl varu saprast.
Vīrietis, kurš dzīvo pēc principa "dzīvojam vienreiz - izbaudām uz pilnu klapi" un dodas uz mauku māju vienkārši paskatīties, pamielot acis, paņirgt vai vēl nezin ko - man personīgi tāds, atvainojos, nafig nebūtu vajadzīgs. Ir vīrieši, kas vienkārši nav radīti attiecībām un ģimenes veidošanai.
13.08.2017 21:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kada sakarba draugs ar tevi aspriez savu vecaku intimo dzivi? Un pa visu kopa, pilnigs zabaks tiesam.
13.08.2017 21:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://cosmo.lv/forums/topic/204907-virietis-negrib-lai-perku-sev-apgerbu/ pat vairak ka zabaks, bet jus labi saderat kopa...divi zabaki!
13.08.2017 21:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!