Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizdomas par neuzticību

 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Mēğināšu lakoniski - mana drauga tēvs ir krāpis savu sievu (mana drauga māti). Draugam jautāju kādas ir viņa domas par konkrēto situāciju, viņš atbildēja, ka vispār to nenosoda, jo dzīvo vienreiz un tā kā strādā ārzemēs un tas noticis ārzemēs, nav nekāda iespēja mammai to uzzināt, bet, ja uzzinātu, tad uzreiz tēti pamestu. Saskatu pamatīgas pretrunas, jo draugs vienmer ir teicis, ja otru krāpj, tad nav jēga būt kopā. Saka, ka ir bijis un ir baigi uzticīgs, bet, ja ir tik stingra nostāja, kā var pieļaut tādu necieņu pret pašas māti!?(t) Draugs arī strādā ārzemēs, un vēl pie tam kopā ar tēvu, sāku domāt, ka visu šo laiku man mālētas acis ciet, kā arī ir ļoti greizsirdīgs, tas arī rada papildu aizdomas, jo saka, ka tie, kas krāpj, tie arī visvairāk neuzticas savai otrai pusītei. :-/
07.08.2017 22:23 |
 
Reitings 57
Reģ: 18.07.2017
Domāju, ka, ja Tavam draugam ir tik viegli attaisnot tēva rīcību, visticamāk, ka pašam Tevi krāpt būtu tikpat viegli. Un mēdz būt tā, ka cilvēks neuzticas citiem, jo akūti apzinās pats savas negatīvās iezīmes un uzskata, ka visi apkārtējie ir tādi paši, vai vienkārši projicē savas negatīvās iezīmes uz citiem.
07.08.2017 22:29 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Man arī tā sāk likties, pie rokas neesmu pieķērusi, tāpēc grūti tam noticēt, bet fakti liecina paši par sevi. Kā arī sanacā ar drauga tēti šodien pabūt divatā, biju tiešām šokēta. Viņš teica tā - acis ir domātas, lai skatītos uz skaistām sievietēm un, ja kāda nāk klāt skūpstīties (reāls gadījums no viņa dzīves ballē), tad tā nav viņa vaina. Es teicu, ka var taču arī atraidīt sievieti, bet viņš pastāvēja uz savu. Kā arī noteica, bet, ja sievietei sitās klāt čalis, tad viņa ir vainīga, ka nemāk atteikt. :-(
Ja godìgi, man paliek pretīgi, kad par to visu domāju :-O
07.08.2017 22:38 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Varbūt parunāt par šo tēmu ar draugu? Bet ar tēti ir ļoti tuvi, negribas, lai viņš saniknojas uz tēti vai arī, lai izstāsta, ka kaut ko esmu teikusi.
07.08.2017 22:41 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.07.2017
Nu tas tētis gan izklausas galīgi garām, cerams, ka Tavam puisim arī nav sajaukta domāšana pavadot tik daudz laika kopā ar tēti.
07.08.2017 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vau ...faterītis izklausās pēc kapitālā pajoliņa. Tavam draugam baigie dubultstandarti.:-D Tavām aizdomām ir teorētisks pamats, jo pie rokas neesi pieķērušies, bet ir vērts padomāt par šo tēmu, ņemot vērā, pretrunas viņa domāšanā šajā situācijā.
07.08.2017 23:07 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Wellll... Dubultstandarti - JAP, it kā jā, bet tie ir puiša vecāki - tas, ka viņš nejaucas savu vecāku attiecībās un, jā, varbūt "piever acis" attiecībā uz neglītu rīcību no tēva puses (bet paturam prātā, ka més nezinām ne vecākus, ne viņu attiecības), tas nenozīmē, ka viņš noteikti sekos tēva piemēram. Pilnīgi iespējams, ka viņš nosoda tēva rīcību, bet dažreiz mēs varam daudz piedot mūsu mīļajiem, pat, ja absolūti nedomājam, ka viņi rīkojas pareizi.
07.08.2017 23:17 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Esmu bijusi līdzīgā situācijā kā tas džezs, vecāku ziņā, bet man reāli neatļāva apziņa uz ko tādu pievērt acis un es pateicu, kas notiek, jo nu sorrī ...tā ir baigā necieņa.
07.08.2017 23:23 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Pasadena, ja ir tā, kā saki, tad es savu draugu tiešām apbrīnoju, ka ir spēja tēvu nenosodīt un tajā pašā laikā palikt uzticīgam saviem principiem.
Zinu, ka pašai jāizlemj, bet kāds ir jūsu viedoklis, man parunāt par šo tēmu ar draugu? Mani tas baigi nomāc, bet tajā paśā laikā, jāpamato savas aizdomas un tad nāksies pieminēt visu šo, bet tā ir viņa ğimene, negribas aizvainot :-/
07.08.2017 23:31 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Mmmmulate, es nepazīstu Tavu draugu, tāpēc nezinu, vai tam, ko teikšu ir jebkāds pamats, bet, tas, ka viņš viņu attaisno Tavā priekšā, obligāti nenozīmē, ka pats sevī viņš viņu nenosoda. Es nesaku, ka tas, ko viņš dara ir "pareizi", bet šī ir tāda sensitīva situācija, kurā iespējams viņš pats ir nezina, kāda rīcība būtu pareizākā.
07.08.2017 23:37 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.07.2017
noteikti parunā, nevar taču spriest, ja neesi izrunājusies. un nujā, tēvs ir cits gadījums, bet savējo tak nepieķēri, tādēļ labāk parunā. :)
07.08.2017 23:51 |
 
Reitings 57
Reģ: 18.07.2017
Var izrādīties arī šādi: draugs "piever acis" uz tēva neuzticību, jo nevēlas, lai vecāki šķirtos un/vai lai ģimene "sabruktu". (t)
07.08.2017 23:59 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Izrunā, iespējams patiesībā domā citādi. Bet ja nē, tad gan, interesanti noteikumi.
08.08.2017 00:03 |
 
Reitings 57
Reģ: 18.07.2017
Vēl ir iespējams, ka draugs nevēlas, lai māte uzzinātu par tēva neuzticību, jo tas viņai varētu būt liels trieciens (respektīvi, viņš nevēlas mammu sāpināt). Iespējams, draugs attaisno tēva rīcību tādēļ, ka pats nevēlas justies vainīgs sakarā ar to, ka nav neko mātei par tēva neuzticību teicis. Tā, it kā neuzticība būtu sīkums, par kuru nemaz nav jāstāsta. Fakta noklusēšana it kā ļauj Tavam draugam atbrīvoties no atbildības. Vai melošana par to, ka tēvu nenosoda, mazina viņa vainas izjūtu. Varbūt, ka cenšas apmānīt arī pats sevi - par to, ka patiešām tēvu nenosoda.
08.08.2017 00:06 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Uzticies savai intuīcijai, tā Tev pateiks pareizo atbildi.
Ja par to vispār aizdomājies, tad liela iespēja, ka krāpj.
08.08.2017 00:11 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Parunāju ar draugu, tieši tā arī teica, kā Jūs dažas minējāt. Teica, ka nav varējis pateikt to mammai, jo negribēja un nevarēja viņu tā sāpināt, un no tēva puses tās esot bijušas 2x un vairāk tas neesot atkārtojies, esot klusējis, lai ģimene nesabruktu. Viss it kā ļoti ticami. Stāstot viņam šo visu, pamatoju šo kā neuzticības iemeslu viņam. Vārds pa vārdam, gribēdams pierādīt savu uzticību, atzinās, ka esot kopā ar draugiem ārzemēs aizgājis uz....kā to pieklājīgāk pateikt...hmmm...pie meitenēm - uz m.... māju. Taču neesot neko darījis, it kā ''prikolam'' paņirdzis, parunājis un aizgājis prom gaidīt draugus mašīnā, kamēr tie nodara lietas. Tas bija kā spļāviens sejā. Nezinu, ko domāt, kam ticēt. Kad esmu viņam blakus, ticu, ka saka patiesību, bet, kad esmu vienatnē, domājot par to, vairāk neticu nevienam viņa vārdam. It kā jau pats pastāstīja, tas ir plus viņam un varētu būt patiesība, bet no otras puses, es tāpat nekad neuzzināšu kas, kā bija un vien tas fakts, ka spēra tur savu kāju, izraisa man riebumu, esmu ļoti apmulsusi un izsista no sliedēm, vairāk nezinu, ko domāt...:'-(
10.08.2017 00:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Oriģināls uzticības apliecinājums... Tu jau arī vari apliecināties.. ļauj diskotēkā vīriešiem izmaksāt Tev dzērienus, bet buču nedod :D
10.08.2017 00:20 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
cormeum, pats nesaprotamākais ir tas, ka aizejot ar draudzenēm uz klubiņu, padejoju ar citu vīrieti, laikam bija par daudz iedzēris un atļauju neprasot, mēģināja mani noskūpstīt, es atraidīju. Gribēdama būt godīga, izstāstīju draugam un ak vai, ak vai, gandrīz mani pameta, bet klubiņš salīdzinot ar viņa ''meiteņu'' māju, manuprāt, ir tāds vien spļāviens jūrā, kur loģika? (t)
10.08.2017 00:27 |
 
Reitings 57
Reģ: 18.07.2017
Ja es būtu vīrietis, kuram ir laimīgas attiecības ar kādu sievieti, es arī labprāt aizietu uz t.s. "m... māju" - tīri intereses, ziņkārības dēļ, ne jau tādēļ, ka attiecības būtu nepietiekami apmierinošas. Te varētu "vilkt paralēles" ar vienu no iepriekšējām diskusijām, kurā dāma ļoti uztraucās par to, ka draugs ir skatījies uz citas sievietes apaļumiem, un draugs, ja nemaldos, aizbildinājās ar instinktiem, refleksu vai kā tamlīdzīgi. Pati kā heteroseksuāla sieviete varu atzīt, ka reizēm sieviešu apaļumi "krīt acīs" un sanāk skatīties pat gluži neapzināti. :-D Tas, ka skatās uz citu, nenozīmē, ka ir neuzticīgs; tāpat arī šajā situācijā- m... mājas apmeklēšana nav neuzticības rādītājs.
10.08.2017 00:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nē, nu ne visi sapņo par iespēju padrāzt īstu mauku par maksu... Tāpēc vēl daļēji var ticēt, ka iespējams tiešām pasedējis mašīnā un pagaidījis draugus. Bet nu... :-/ Un kas tie vispār par tādiem draugiem?!? Zinot, ka viņam ir meitene... (t) Jebkurā gadījumā - es uzstādītu ultimātu, laikam. Vai nu lai vāc savas pekeles un ved savu pakaļu mājās un nav ko zirgoties pa mauku mājām ar draugiem - idiotiem. Vai nu - attiecībām gals un āmen. Tev nav savs laiks jātērē zīlējot kafijas biezumos - ticēt vai nē viņa teiktajam.
10.08.2017 00:35 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Ja es būtu vīrietis un pat būdama sieviete intereses un smiekla pēc neatteiktos apmeklēt prieka māju, bet tikai un vienīgi ar mīļoto. Autores gadījums gan manī nevieš uzticību. Par vīrieša acīm, kas vērstas uz citas sievietes apaļumiem - dažas sievietes tik traki to uztver. Es arī uztvēru, bet tad man bija 18 gadu. :D Dažkārt tas tiešām ir reflekss vai krīt acīs, bet dažkārt vīrietis grib patīksmināties, nu kas tur tik traks? Es arī tīksminos par skaistām sievietēm un arī vīriešiem. Tas jau automātiski nenozīmē, ka metos gultā ar citiem cilvēkiem. Nesen dzirdēju pāra kašķi, kur sieviete savam vīrietim stingri noteica, ka skatīšanās uz citām ir krāpšana. Paliku uz pauzes. :D
10.08.2017 04:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits