Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis negrib, lai perku sev apgerbu.

 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Ļoti liela sāpe! Draugs aizbraucis strādāt uz ārzemēm, tā kā daudz brīva laika, nolēmu piestrādāt vēl vienā darbā. Abi ir maiņu darbi, tāpēc labi varu apvienot. Vēl ir bērns, ne mūsu kopīgs, bet mans no iepriekšējām attiecībām. Draugs pelna labi, aptuveni 5x vairāk nekā nopelnu par abiem darbiem kopā. No viņa algas tiek samaksāti komunālie maksājumi par dzīvokli Lv (dzīvoklis pašiem savs), bet par manu algu maksāju savus rēķinus + ikdienas tēriņus un visu nepieciešamo bērnam, kā arī, protams, atļaujos nopirkt apğērbu, kosmetiku sev. Visu laiku nevarēju saprast kāpēc draugs mani neatbalsta ar jauno darba vieta, tāpēc pajautāju pati, kāpēc nekad nav pateicis neko labu. Noteica tik to, ka no viņa nekādus labus vārdus sakarā ar to, nesagaidīšu. Tincināju un vēlējos uzzināt kāpēc. Beigās pateica, ka nepatīkot, ka strādāju vēl vienā darbā tikai tāpēc, lai varētu sev nopirkt šminķus un jaunu apğērbu, jo viņš tā nevarot, jo naudu krājot lielākiem mērķiem. Jāpiebilst tas, ka vienmēr visu sev un bērnam meklēju par pēc iespējas izvedīgākām cenām, un no dārgā gala neko nekad neesmu pirkusi, jo tās naudas ir tik, cik viņas ir. Un es gribu, lai tas kurpes vai zabakus varu nopirkt uzreiz nevis gaidit lidz algai un tikmēr staigat ar cauru zoli. Viņam naudu priekš tādām lietām neprasu, bet pati strādāju, lai vismaz man butu mazumiņs no ta visa, ko esmu velejusies. Tapat jau ari stradajot divos darbos, visu samaksajot, ta nauda teriniem nemaz tik liela neatliek. Un domajot par to situaciju, ta nemaz nav, ka vins sev neko nenoperk, tapat jau sev noperk gan jaunu pgerbuu, gan apavus un apaviem gan naudu nekad netaupa, perk vienmer labas firmas par diezgan pieklajigam cenam.Mani šis tik ļoti aizvainoja, ka ļoti saraudajos un apsveru pat domu sķirties. Ieprieks jau arī attiecibas nebija spidošas, bet šis mani vispar nošokeja, iepriekš nebiju pamanījusi viņa šādu pusi. Kā jus reagetu, ja būtu manā vietā?
10.05.2017 00:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man vīrieša vietā būtu kauns.. ja pelna 5x vairāk un pieļauj, ka 2.pusīte raujas 2 darbos, lai parūpētos par sevi un bērniņu.. un vel pamāca, kā tērēt naudu, ko nopelni pati.. es tādus "vīriešus" neizprotu :-/
10.05.2017 00:57 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Es to pašu viņam pateicu, ka vajadzētu nokaunēties, bet to pateicu saziņā caur whats app, tagad ir izslēdzis netu ārā un neko nav atbildējis. Es laikam nekad tik aizvainota neesmu jutusies, jo gribēju īstenībā saņemt arī kādu uzslavu no viņa puses , ka esmu malacis, ka varu visu apvienot, jo mācos arī braukt ar mašīnu, kas arī aizņem gan domas, gan laiku, bet viss ko es saņemu ir - nekas. :(
10.05.2017 01:07 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Nu bēbi uzturēt jau viņam nevajadzētu, bet pārmest, ka meitene strādā, pietam divos darbos, manuprat, ir vairāk kā muļķīgi. Mums jau arī sevi ir jānodrošina.
10.05.2017 01:07 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Bērniņš vairs nav bēbis, viņam ir pieci gadi un tēvs godīgi maksā alimentus, tā kā uzturam mēs sevi paši, komunālos maksājumus gan samaksā draugs.
10.05.2017 01:12 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.05.2015
Un kopā esam jau tūlīt divus gadus, bet pirmo reizi kaut ko tamlīdzīgu no viņa dzirdēju.
10.05.2017 01:13 |
 
Reitings 237
Reģ: 14.10.2015
Manuprāt tas ir ļoti negodīgi no puiša puses,galu galā Tu taču viņam neprasi naudu,un vēl pietam strādā divos darbos.Tā taču ir Tava nauda!!!Tas ir loģiski,ka sieviete grib sev kautko nopirkt-apģērbu vai kosmētiku.Lasot liekas,ka viņš to naudu nopelnījis-viņš vēl pelna vairāk nekā Tu,labāk būtu vispār klusējis!
Un ineresanti,kādi tad ir viņa lielākie mērķi.
10.05.2017 01:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits