Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Interese = anālais sex

 
Reitings 18
Reģ: 13.01.2011

Sveikas.

Mans draugs uzstāj uz anālo seksu, nezinu ko darīt. Liekas, ka tas ir ļoti sāpīgi un netīri :D

Tās kuras ir mēģinājušas, ko jūs par to domājat?

13.01.2011 03:36 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Un autorei- nekādā gadījumā nedari to tāpēc, ka viņš grib. Ja vēlies mēģini, ja nē, tad tava anālā atvere pieder tikai tev :-)
Es arī sākumā ilgi nevarēju saņemties, draugs jau nomierinājās, bet tad pašai uznāca vēlme izmēģināt un gatavs! :-D
07.04.2018 13:54 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Dažām tiešām tik aprobežota domāšana a la "Ja man nepatīk un nav pieņemami, tātad fui geji un stulbas zosis, kuras nemāk savādāk vīrieti noturēt" :-DNopietni!! :-D
It sevišķi tās, kuras ne reizi nav mēģinājušas. (t)
Nepatīk-nedari, bet kladzināt, ka tie kuriem tas patīk ir geji un meitenes, kuras ar to nodarbojas ir stulbas.. whats going on with people?(t)
Daru, patīk, bet reti, kad uznāk iedvesma "paņemties ilgāk". Un uz nevienu neattiecas kas notiek manā guļamistabā. Tas ir tāpat kā kādai patīk sekss tikai misionāru pozā, kamēr cita visai kamasutrai izgājusi cauri. Sekss ir 2 cilvēku darīšana, citiem gar to nav nekādas daļas. :-)
07.04.2018 13:51 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
vispār esat prasījušas vīriešiem kāpēc viņi grib?

īstenībā nē, jo man neviens neko tādu nav piedāvājis paldies Dievam!
Bet tu vari man atbildēt uz šo jautājumu:-P
Ja sievietei ir regulārs sekss, tad vagīna izstaipās

pēc šādiem apgalvojumiem es tev ieteiktu pastaipīt savas smadzenes un palasīt pieejamo informāciju par šo tēmu.
Šādus apgalvojumus izvirza mazi puisīši, kas grib pastumdīt savu vafeli pa šokolādes ceļu, un liek tev noticēt, ka tava vagīna ir pārāk vaļīga un bauda no tā esot praktiski nekāda :-D tāpēc pārliecina, ka anālais sekss ir vienīgā iespēja viņu noturēt . (t):-D
07.04.2018 13:39 |
 
Reitings 34
Reģ: 13.12.2017
Kas jūs tiešām stulbas esat? :-D kāds sakars te gejiskām nosliecēm, vispār esat prasījušas vīriešiem kāpēc viņi grib?
Ja sievietei ir regulārs sekss, tad vagīna izstaipās un vīrietim vairāk nav tik lielas baudas. Ja netrenē vaginālo muskuli tad viņa paliek nekāda. Anālais caurums ir ļoti ciešs un vīrietim ir ļoti liela bauda ;-)
Vajag iemācīties runāt ar vīriešiem un izzināt viņus nevis veidot savus pieņēmumus.
26.03.2018 19:35 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
dreambig :-D
16.03.2018 18:55 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Sognare.. Ups :-D:-D
16.03.2018 18:40 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
badzhoo,dreambig nu kā Jums nav kauns??? Mūsu jūtīgā dvēsele MrCarrot,atkal tiks traumēts:'-(:-D
http://lilit.lv/forums/topic/210517-mazs-ieteikums-administracijai/ pietika viņam ar manu tēmu :-D, šo izlasot,vispār prātā sajuks:-O:-D
16.03.2018 18:38 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Sievietei nevajadzētu baidīties, ja pirmajā reizē, piekopjot anālo seksu, parādās asinis, galvenais, lai pats process nav sāpīgs un nepatīkams. Ja tomēr tā nav, iespējams, ka anālā seksa laikā gūta trauma un šāda mīlēšanās jāpārtrauc.

JĀ, ĻOTI DROŠI :-D:-D:-D:-D
no kura laika asinis ir normālas seksa laikā :-D varbūt tikai, ja sekss notiek MR laikā.
16.03.2018 18:25 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Vienmēr uzskatīšu,ka vīrieši,kas vēlas seksu anālajā atverē ir sirdī nedaudz gejiski. Piekrītu, ka eksperimentēšanas dēļ var pamēģināt,lai zinātu kā tas ir, bet nu piedodiet, sievietei ir cita vieta, kura ir paredzēta dzimumlocekļa ievadīšanai ;-) Homoseksuāļi var bāzt viens otram dupsītī un priecāties, jo īsti citu caurumu, izņemot mutes, viņiem nav. Tad mēģina bāzt kaut kur, lai tiktu veidota berzes situācija.
Tāpat kā uzskatu, ka neviena sevis cienoša sieviete neļaus to darīt vīrietim, un tikai tagad nevajag bļaut, ka tas ir NORMĀLI UN SAGĀDĀ BAUDU ABIEM PARTNERIEM :-D
Man draudzene stāstīja, ka mēģinājusi. Viss gāja labi, sajūtas bija sāpīgas utt. Tikai pēc tam viņa neesot varējusi 2 nedēļas normāli aiziet uz tualeti un izveidojies iekaisums.
kāda minēja pāri, kurš regulāri piekopj? tai sievietei jau nav jāstaigā pamperos?

Pilnīgi manas domas. Pārāk liels risks tieši sievietei. Vīrietis tikai pastumdīs un viss. Labi, ja vēl tas ir uzticams partneris, kas palīdzēs, ja kaut kas noies greizi, bet ja ir gadījuma sakars, tad pēc tam meitiņ ārstējies un tiec galā viena ;-)
16.03.2018 18:22 |
 
Reitings 1
Reģ: 16.03.2018
Esmu čoms un man baudu sagādā resna izmēra daikti sēžamvietas spraugā. Šim nolūkam sev izgatavoju paresnu un tāpēc mīļu dupša rotaļlietiņu. Pēc skata dupša daikts atgādina paprāvu rektālo svecīti. Tā garums ir 20 cm un satievinātais priekšgals strupi noapaļots. Apmēram ceturtdaļu daikta garuma virzienā uz pamatni, tas sasniedz maksimālo 6,5 cm diametru. No resnākās vietas līdz pamatnei daikts lēzenā konusveidā paliek tievāks. Kādus 4 cm no pamatnes tas veido tievāko daikta daļu kuras diametris ir 5,5 cm. Tālāk no šīs vietas daikts strauji paresninās izveidojot pamatnē valnīti. Tas tāpēc lai daikts nespētu pilnā garumā caur dupša atveri iespraukties taisnajā zarnā. Pamatnes valnītis to aizkavē. Man ļoti patīk sevi apmierināt dupša atverē ar šo paprāvo daiktu. Tā radītās izjūtas nelīdzinās tradicionālā seksa baudām. Orgasms ir ļoti spēcīgs un izteikts.
Domāju ka dāmas arī netiek apdalītas ar izjūtām anālā seksa laikā. :-D
16.03.2018 17:19 |
 
Reitings 24
Reģ: 02.01.2016
Anālajam seksam nav ne vainas un tas nav sāpīgs, ja tas tiek piekopts pareizi.
Ja vīrietis steigsies, nelietos lubrikantu, utt, pieredze būs ļoti nepatīkama un pat traumējoša.
Arī mana pirmā pieredze ar bijušo draugu bija diezgan pabriesmīga. Pat nezinu kāpēc, bet piekritu mēģinājumu atkārtot ar esošo draugu un manas domas par anālo seksu mainījās uz visiem 180`. Protams, viss ir atkarīgs no tā cik konservatīva ir sieviete, dažām šī doma pat nav vispār pieļaujama, bet, vēlreiz atkārtošos, galvenais ir procesu nesasteigt un lietot lubrikantu, protams, arī ievērot higiēnas normas (daži izmanto microlax klizmas, daži tabletes, lai attīrītu zarnas).
Bieži šo lietiņu nepiekopjam, vairākas reizes gadā sanāk, un ticiet man, sievietes, šis var būt arī ļoti baudpilns piedzīvojums ne tikai vīrietim, bet arī jums pašām.

Bet, nekad, nekad, nevajag sevi piespiest darīt lietas, par kurām nejūties pārliecināta vai droša, vīrietis nedrīkst izlemt tavā vietā. ;)
03.01.2016 16:12 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Noderīgi!!! Anālā seksa ābece iesācējiem - http://pariem.lv/home/article/87 :D
29.12.2015 15:27 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Marbell`, ko Tu domāji ar tiem aptiekās nopērkamajiem šķiedrvielu pulveriem? Vai no viņiem nepiemetas caureja?
29.12.2015 15:15 |
 
Reitings 86
Reģ: 30.08.2015
Sveika, derētu noskaidrot, vai draugam nav noslieces uz homoseksuālismu!!!!
30.08.2015 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Man bija nežēlīgākie aizspriedumi par anālo seksu sākumā.
Gluži tā pat , kā Tu domāju - cik tas ir pretīgi, sāpīgi, drausmīgi un visādi tādi.
Bijusi divās stabilās attiecības, nevienam no saviem bijušiem puišiem to neļāvu darīt, nekādā gadijumā, kaut viņi man to lūdza, vēl izvirzot to ,ka tas viņiem būšot maximālais kaifs.
Man nebija tāda uzticība viņiem, līdz vienai reizei, kad uzradās mana dzīvē diezgan pieredzējis vīrietis, visādās jomas, gultā , it īpaši. Domāju izmantot izdevību, ja jau cilvēks zina ko dara, kapēc tad nepaprovēt , nekā no tā nezaudēšu. Nezaudēju arī, vīrietis bija ļoti uzmanīgs , to darija lēni un pa centimeram bez maz vai. Nekādas sāpes nejutu, tikai kaifu.

Runājot par zarnu tukšošanu, es esmu pret klizmām, jo viņas man nešķiet tās labākas, priekš mūsu 21.gs. Kādreiz varbūt, bet esam jau tik tālu gājuši, ka ir pilnīgi šķiedrvielu pulveri/maisījums , aptiekās nopērkams speciāli zarnu tīrīšanai, ka no rīta iedzer , pa līdz pusdienas laikam visu būsi iztukšojusi un būsi gatava vakara. Bez liekām pūlem!;-)
30.08.2015 20:18 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Un vīrietim gan vēl lielāka bauda ir ar palīgpriekšmetiem tur padarbojoties :)
30.08.2015 09:55 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Ja to prasmīgi dara, ir ok, piekopju reizēm.
30.08.2015 09:49 |
 
Reitings 168
Reģ: 20.07.2015
Vienošanās - tikai pēc tevis (ar palīgpriekšmetiem). Tici man ātri aizmirsīs par tādu ideju.


Esi pārbaudījusi :-D

Atmetot visādus aizspriedumus tad sekss caur ānusu sagādā spēcīgāku orgasmu gan sievietei, gan vīrietim.

Protams vidējam latvietim vai latvietei jau orālais ir tabu :-D Bet apkārt staigāt gan ir pieņemts pa mīļākajiem :-D
30.08.2015 09:28 |
 
Reitings 2
Reģ: 30.08.2015
Vienošanās - tikai pēc tevis (ar palīgpriekšmetiem). Tici man ātri aizmirsīs par tādu ideju. :-)
30.08.2015 02:09 |
 
Reitings 168
Reģ: 20.07.2015
Misionaari neiesaistaas jebkaada veida attieciibaas. Nepuut piiliites

Tas tik uz papīra rakstīts :-D
Patiesībā reliģija ir lielisks aizsegs seksuālām izvirtībām (par dažām pat draud cietumsods)

Par sektām nemaz nerunājot kuras ir pat nelielas pilsētas lielumā un tajās valda īpaši interesanti seksa piekopšanas veidi. Paskataties dokumentālās filmas šādas sektas ļoti daudz ir ASV
22.08.2015 21:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits