Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trauksme

 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
Sveikas! Kàdus nomierinošos līdzekłus lietojat izteiktas trauksmes gadījumā? Uztraucoties( runa auditorijas priekšā, utt.) trīc rokas. Kas palīdz?
16.01.2018 15:04 |
 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Man arī brīžiem tāds kā pureklis uznāk, bet esmu ievērojusi, ka tas pārsvarā ir tad, kad neesmu pārliecināta par to, ko prezentēju, neesmu gatavojusies utml.
Meitenei iesaku:
1. iepriekšējā vakarā pāris reizes skaļi nolasi sakāmo;
2. izvairies no kofeīna/kolas prezentēšanas dienā, jo kofeīns stimulē centrālo nervu sistēmu, bloķējot adenozīnu – mediatoru, kurš normāli organismam rada nomierinošu efektu. Pateicoties šai bloķēšanai, notiek neirāla stimulācija, kuras rezultātā atbrīvojas adrenalīns, paātrinās un pastiprinās sirdsdarbība un elpošana, kas nav vajadzīgs, prezentējot, liek uztraukties.
3.Skrien!
19.01.2018 10:47 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
daļai gadījumu veģ.distonijai nevis nervi vainojami, bet tiešām ir reāla problēma apakšā, jo ar padziļinātajām pārbaudēm neviens negrib krāmēties, kamēr neaiziet par tālu. Vieglāk ir piešūt distoniju.

Arī fakts. Toreiz neko no tā, no kā baidījos, man gan tai vēderā neatrada, bet tur ir saaugumi no aklās zarnas operācijas, kas veikta bērnībā, cits ārsts vēlāk pat vienkārši taustot vēderu pateica, ka tā. Un tie arī ik pa laikam satrakojas un sāp. Distonija man bija un ir, bailes no slimībām bija un ir, bet sāpes tomēr bija no saaugumiem, jo pēc tam arī atkārtojās ik pa laikam.
18.01.2018 14:13 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Diskusijas pieteikums bija ko JŪS lietojat trauksmes brīžos. JŪS.
Turklāt alkohols un cigaretes arī nav nekādas labās metodes.
Un vēl smieklīgi šķiet, ka par zālēm runā macaw, kas tām pat tuvumā nav bijusi.
18.01.2018 11:53 |
 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
Man tas nav visu laiku. Viss ir kārtībā. Uznāk vienkārši roku trīce, kad liela publika..un tas reāli traucē..(t)
17.01.2018 23:32 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Vispār tagad zinot, cik daudz ko neuzrāda asinsanalīzēs u.c. pamata pārbaudēs, domāju, ka daļai gadījumu veģ.distonijai nevis nervi vainojami, bet tiešām ir reāla problēma apakšā, jo ar padziļinātajām pārbaudēm neviens negrib krāmēties, kamēr neaiziet par tālu. Vieglāk ir piešūt distoniju.
17.01.2018 22:59 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Man pirms dažiem gadiem izrakstīja, jo ļoti sāpēja vēders un slimnīcā neatrada nekādu vainu, tādēļ uzrakstīja, ka tās esot psihosomatiskas sāpes uz trauksmes fona. Tai laikā, kad sāpēja, tiešām biju ļoti satraukta, šausmīgs stress un par to, ka sāp un nevar atrast iemeslu, satraucos vēl vairāk. Tāpēc, kad izgāju no slimnīcas, ģimenes ārste izrakstīja šīs tabletes, un toreiz pārgāja gan trauksme, gan arī vēders pārstāja sāpēt.

Kopš mēģinu sakārtot gremošanas traktu, daudz par to lasu. Vispār cilvēkiem, kam ir problēmas zarnās, kad runa vairāk ir par floru, ko tikai padziļinātās analīzēs var atklāt (ne kaut kādas usg, endoskopijas un asinsanalīzēs) bieži vien ir depresija un/vai trauksme kā simptoms. Veģ.distonijas u.c. zāles tikai apslāpē šos simptomus un arī ne vienmēr, bet jāārstē ir zarnu flora, gremošana un/vai parazīti, tad arī veģ. distonija, depresija pazūd. Jebšu, ka nevis pirmā sākās depresija un no tā fiziskas problēmas ar vēderu, bet vispirms ir vēdera dobuma problēma, kas noved pie tā.
Man ģimenes ārste jau tīņa gados teica, ka vēdera pūšanās un viss pārējais no stresa, nekas nav jāārstē. Tagad pašai uzstājīgi veicot ļoti padziļinātas pārbaudes, tur atklājas brīnumu lietas viena pēc otras un jau lielās stadijās, nevis tikai stresa izraisītas iedomas.
17.01.2018 22:53 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tāpat par xanax var runāt, nu tāpat vien neķeras šim klāt, tas ir nopietni.
17.01.2018 20:14 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
neatrada nekādu vainu, tādēļ uzrakstīja, ka tās esot psihosomatiskas sāpes

Nu bet lūdzu, pamatojums, kur bija aizgājis šreijā. :) Un autore arī nemin, ka viņai jau sen depresija un VD, kur lai vēršas, jo atkal saasinājums. Tev skaidri redzams, ka no psihiskās kaites radās citas (iedomātas, kas grauj psihisko līdzsvaru) un viss bruka kopā, kur arī radās spiediens uz organismu.
17.01.2018 20:12 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tikai tagad izlasīju diskusijas pieteikumu kārtīgi. Ja tā trauksme tikai auditorijas priekšā, tad gan nelietotu šīs zāles.
17.01.2018 20:11 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tieši tam, ko minēju.

PAPILDTERAPIJU - tas nozīmē, ka tātad būs zāles, ar ko ārstē pamata slimību šizofrēniju un Lexotanils būs kā papildterapija! :D
17.01.2018 20:10 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Neredzu, kur būtu teikusi, ka jābūt visam uzreiz. Un atkārtošu, ka trauksmes sindroms ir nopietna lieta, ceru, ka nesāki šos lietot, jo likās vieglāk vai ierauj un viss jau ok, kā dakterīte izdomājusi, kura nav specializējusies šajos jautājumos dziļāk, ja kas. Ir zāles, kuras izraksta savilktiem muskuļiem, kuras raksta lielā devā epileptiķiem, bet arī tam uzreiz nebūt neķeras klāt. Ja citādāk, nevar.

Es nelietoju šobrīd šīs zāles, man viss labi.
Man pirms dažiem gadiem izrakstīja, jo ļoti sāpēja vēders un slimnīcā neatrada nekādu vainu, tādēļ uzrakstīja, ka tās esot psihosomatiskas sāpes uz trauksmes fona. Tai laikā, kad sāpēja, tiešām biju ļoti satraukta, šausmīgs stress un par to, ka sāp un nevar atrast iemeslu, satraucos vēl vairāk. Tāpēc, kad izgāju no slimnīcas, ģimenes ārste izrakstīja šīs tabletes, un toreiz pārgāja gan trauksme, gan arī vēders pārstāja sāpēt. VD ir tāda nejauka kaite arī, ka var visādus fiziskus simptomus izraisīt.
17.01.2018 20:09 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tad kad ieraugi cilvēku, kuram trīc viss, ja netiek pie ripām, tad jautrība un atvieglojums beidzas. Un neko nevar vairs darīt, no vienām zālēm uz otrām.
17.01.2018 20:08 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu Tu pasvītroji to, ko gribēji - tur taču rakstīts - kā papildterapiju tām slimībām, ko nosauci. Tas nozīmē, ka būs vēl vismaz kādas pamata zāles, ar ko ārstēs pamatslimību, bet Lexotanils tiks lietots kā papildterapija.

Tieši tam, ko minēju.
17.01.2018 20:06 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Man, piemēram, tagad arī ir izrakstīts deksametazons, kas jālieto ļoti mazā devā, jo paaugstināts viens vīrišķais hormons, bet šīs pašas zāles lieto arī pie reimatoīdā artrīta, vēl citām smagām saslimšanām, kad tas tiek lietots daudz lielākās devās. Un manai diagnozei ar tām pārējām nav itin nekāda sakara.

Neredzu, kur būtu teikusi, ka jābūt visam uzreiz. Un atkārtošu, ka trauksmes sindroms ir nopietna lieta, ceru, ka nesāki šos lietot, jo likās vieglāk vai ierauj un viss jau ok, kā dakterīte izdomājusi, kura nav specializējusies šajos jautājumos dziļāk, ja kas. Ir zāles, kuras izraksta savilktiem muskuļiem, kuras raksta lielā devā epileptiķiem, bet arī tam uzreiz nebūt neķeras klāt. Ja citādāk, nevar.
17.01.2018 20:05 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nu Tu pasvītroji to, ko gribēji - tur taču rakstīts - kā papildterapiju tām slimībām, ko nosauci. Tas nozīmē, ka būs vēl vismaz kādas pamata zāles, ar ko ārstēs pamatslimību, bet Lexotanils tiks lietots kā papildterapija.
17.01.2018 20:05 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir Lexatonil!
Dzeru, kad kaimiņi tusē, jo nenormāli uzvelkos, arī ir tāda kā trauksmes sajūta, stress... 2x esmu dzērusi un mazliet labāk ir, vismaz kaut kā varu nakti pagulēt.
Tējas un balderjānis ir pilnīga bezjēga, vismaz man.
17.01.2018 20:04 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Spidola, nav runa par to, kas rakstīts uz pakas un ko izdomā pati. Izraksta tad, kad stress ir visu laiku, apēd cilvēku, ka funkcionēt citādāk nevarētu. Ne jau pavisam normālai lieta, ka noprezentēt kaut ko satraukums! Zinu cilvēkus, kuri cīnās ar to, lai tiktu nost no ripām. Vājākais iespējams, bet tas jau ir trankvilizators, ne jau miega tēja. To lieto arī pie pazīmēm, kuras nosaucu.

Tas, ka lieto pie tā, ko nosauci, nenozīmē, ka neizraksta arī tad, kad tiešām ir tikai stress vai trauksme. Neviens ārsts arī nepārtraukti šīs zāles neizrakstīs lietošanai cauru gadu. Izlieto 2 nedēļu kursu, lai stabilizētu stresa stāvokli un viss.
Man, piemēram, tagad arī ir izrakstīts deksametazons, kas jālieto ļoti mazā devā, jo paaugstināts viens vīrišķais hormons, bet šīs pašas zāles lieto arī pie reimatoīdā artrīta, vēl citām smagām saslimšanām, kad tas tiek lietots daudz lielākās devās. Un manai diagnozei ar tām pārējām nav itin nekāda sakara.
17.01.2018 20:02 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tālāk izpēti, kas ir trauksmes sindroms, ja pie tā patīk piekasīties - bet tā kārtīgi. Tas nav ''man bail uzstāties''.
17.01.2018 20:00 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Trauksmes, spriedzes un citu somatisku vai psihiatrisku traucējumu ārstēšanai, pacientiem ar trauksmes sindromu.
Lietošanai papildterapijas veidā, ārstējot trauksmi vai uzbudinājumu, kas saistīts ar psiholoģiskiem traucējumiem, piemēram, garastāvokļa traucējumiem vai šizofrēniju.
Benzodiazepīni jālieto tikai gadījumos, ja traucējumi ir smagi, rada rīcības nespēju vai galēju stresa stāvokli.
17.01.2018 19:59 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Spidola, nav runa par to, kas rakstīts uz pakas un ko izdomā pati. Izraksta tad, kad stress ir visu laiku, apēd cilvēku, ka funkcionēt citādāk nevarētu. Ne jau pavisam normālai lieta, ka noprezentēt kaut ko satraukums! Zinu cilvēkus, kuri cīnās ar to, lai tiktu nost no ripām. Vājākais iespējams, bet tas jau ir trankvilizators, ne jau miega tēja. To lieto arī pie pazīmēm, kuras nosaucu.
17.01.2018 19:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits