Trauksme

 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
Sveikas! Kàdus nomierinošos līdzekłus lietojat izteiktas trauksmes gadījumā? Uztraucoties( runa auditorijas priekšā, utt.) trīc rokas. Kas palīdz?
16.01.2018 15:04 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Vispār tagad zinot, cik daudz ko neuzrāda asinsanalīzēs u.c. pamata pārbaudēs, domāju, ka daļai gadījumu veģ.distonijai nevis nervi vainojami, bet tiešām ir reāla problēma apakšā, jo ar padziļinātajām pārbaudēm neviens negrib krāmēties, kamēr neaiziet par tālu. Vieglāk ir piešūt distoniju.
17.01.2018 22:59 |
 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
Man tas nav visu laiku. Viss ir kārtībā. Uznāk vienkārši roku trīce, kad liela publika..un tas reāli traucē..(t)
17.01.2018 23:32 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Diskusijas pieteikums bija ko JŪS lietojat trauksmes brīžos. JŪS.
Turklāt alkohols un cigaretes arī nav nekādas labās metodes.
Un vēl smieklīgi šķiet, ka par zālēm runā macaw, kas tām pat tuvumā nav bijusi.
18.01.2018 11:53 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
daļai gadījumu veģ.distonijai nevis nervi vainojami, bet tiešām ir reāla problēma apakšā, jo ar padziļinātajām pārbaudēm neviens negrib krāmēties, kamēr neaiziet par tālu. Vieglāk ir piešūt distoniju.

Arī fakts. Toreiz neko no tā, no kā baidījos, man gan tai vēderā neatrada, bet tur ir saaugumi no aklās zarnas operācijas, kas veikta bērnībā, cits ārsts vēlāk pat vienkārši taustot vēderu pateica, ka tā. Un tie arī ik pa laikam satrakojas un sāp. Distonija man bija un ir, bailes no slimībām bija un ir, bet sāpes tomēr bija no saaugumiem, jo pēc tam arī atkārtojās ik pa laikam.
18.01.2018 14:13 |
 
Reitings 239
Reģ: 28.03.2010
Man arī brīžiem tāds kā pureklis uznāk, bet esmu ievērojusi, ka tas pārsvarā ir tad, kad neesmu pārliecināta par to, ko prezentēju, neesmu gatavojusies utml.
Meitenei iesaku:
1. iepriekšējā vakarā pāris reizes skaļi nolasi sakāmo;
2. izvairies no kofeīna/kolas prezentēšanas dienā, jo kofeīns stimulē centrālo nervu sistēmu, bloķējot adenozīnu – mediatoru, kurš normāli organismam rada nomierinošu efektu. Pateicoties šai bloķēšanai, notiek neirāla stimulācija, kuras rezultātā atbrīvojas adrenalīns, paātrinās un pastiprinās sirdsdarbība un elpošana, kas nav vajadzīgs, prezentējot, liek uztraukties.
3.Skrien!
19.01.2018 10:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits