16.janvāra beztēma

 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Laaabriiit! (l)
Kāds noskaņojums šorīt?

Dzeru tēju un klāt piekožu cepumus. Pagaidām darbiņā esmu viena pati un varu izbaudīt brīvību. :-D Kolēģes parasti ierodas vēlāk par mani. Man laikam jau ierasts darba ritms, ka 8:30 jābūt darbā,bet vismaz toties nesēžu pēc plkst. 17:00, bet dodos mājās!
Telefonā rāda - 10 grādus, bet man gribās to saulīti pa dienu!
Veiksmīgu dienu!
16.01.2018 08:54 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
Rīdziniece Tev tik pakasīties un ne pa tēmai vāvuļot. Neviens te nav pierādījis, ka runa ir par sliņķi.
Cilvēks nevar pārdzīvot to, ka kāds ir paņēmis slimības lapu lai uzlabotu veselību, un dēļ tā viņai tagad ir jākļūst par viduvējo darbinieku.
16.01.2018 20:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Izlasi ko citi saka neizdoma murgus. :-P
16.01.2018 20:26 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Un ja nem liekas mainas centies , halture tatad to vajag tiesi un pirmkart tev! Ja nevelies nenem!

Ne visi strādā maiņu darbos. Ir cilvēki, kuriem savā darba laikā ir jāaizvieto savi slimojošie kolēģi un tas ir jādara neatkarīgi vai tu to gribi vai nē.
16.01.2018 20:35 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Labi meitenes, nu jau jūs te uzbrūkat un cepaties nezinot visus apstākļus. Nu jau sāk aiziet pamatīgās auzās. :D
16.01.2018 20:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja tu uznemies darbu lieku par ko nemaksa un kas nav ietverts tava darba liguma, nem papildslodzi pats vainigs. un LASAM KO SAKA CITI autore pati runa par virsstundam:-P
16.01.2018 20:46 |
 
Reitings 177
Reģ: 15.10.2015
Scandinavian, ļoti labi zinu un esmu izbaudījusi, kā ir būt līdzīgā situācijā!! Arī manā nodaļā bija kolēģe, kura regulāri ņēma piektdienu-pirmdienu brīvu, jo bērns slimoja! Reāli gandrīz katru nedēļu! Un mani lika par aizvietotāju! Pati darbiniece kapitālākais sliņķis, kuras savārītos (vai nesavārītos) mēslus man vajadzēja strebt. Līdzīgi kā Tu, ilgu laiku cepos un ar laiku tik sapratu, ka ar to cepšanos reāli bojāju pati sev nervus un garastāvokli! Iemācies necepties par sīkumiem, kurus Tu mainīt nevari! Nav jēgas!
Bet nu, no malas Tavi argumenti absolūti neiztur kritiku - ja vajag rehabilitāciju, tad viennozīmīgi SL lapa, ja atvaļinājums, tad atvaļinājums. Bet nu, cik var saprast, cepiens ir nevis par atvaļinājumu vai slimības lapu, bet par tendenci kā tādu konkrētam darbiniekam! Bet kā jau teicu - lai dara kā grib un ne Tev viņu nosodīt...
16.01.2018 20:48 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Viss pēc parastā scenārija - ienāk bufetniece, pusi neizlasa, faktus sagroza, piespamo ar saviem bezjēdzīgajiem linkiem, tad vista piemet savas piecas kapeikas, un var tik sākties.
Man nešķiet, ka Scandinavian te kaut ko TĀDU pateica. Un tā nav gluži tikai darba devēja problēma. Darbam taču jābūt padarītam, attiecīgi tas tiek darīts uz pārējo kolēģu rēķina, neba jau pati DD aizvietos. Manā gadījumā darba devējai vienalga, visu uzgrūstu man, par to nepiemaksājot, jo budžetā neesot piemaksu naudas. Un, ja kolēģe patiešām reizi 3 mēnešos ņem slimības lapu, tad tas var šķist kaitinoši. Protams, veselība jāsalāpa, te par to jau nemaz nav runa. Un, protams, veselajiem būtu jāpriecājas, ka viņiem tādi Vaivari nemaz nav vajadzīgi. Bet kolēģim-aizvietotājam ir tādas pašas tiesības justies par to aizkaitinātam, kādas ir otram to slimības lapu ņemt.
16.01.2018 20:49 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Profesore +++
Arī es esmu aizvietojusi šādu kolēģi, kas regulāri "slimoja". Esmu arī aizvietojusi kolēģus, kas tiešām slimo paši vai arī slimo viņu bērni un viņu darbs bija jādara man.
Nu un, ka tas nav rakstīts manā darba līgumā, ja reiz mūsu pienākumi ir vienādi vai arī mēs dalam kādus pienākumus.
Jūs te pašas kā vistas uztaisījāt traci, piefantazējāt kaut ko klāt un cepiens gatavs.
16.01.2018 20:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits