Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Standarti

 
Reitings 87
Reģ: 17.04.2016
Labvakar. Tātad nu, man īsti nepatīk privātas lietas rakstīt šādos forumos, bet man ir vajadzīgs citu cilvēki viedoklis un domas. Lieta tāda- jau kādu laiciņu esmu bez otras pusītes, manuprār viens no galvenajaiem iemesliem varētu būt ka man ir “pārāk augsti standarti”. Man patīk tādi kuri diezgan atbilst manam ideālam, taču īsti ar nevienu nav nekas nopietns sanācis. Kā zināt ka tas ir manā galvā un vajadzētu nolaisties no mākoņiem? Bet varbūt vienkārši neesmu satikusi vēl to īsto un man ar tiem standartiem pret vīriešiem viss ok? Patiesībā tagd par to domāju, jo zinu ka patīku vienam puisim, taču es neesmu pārliecināta ka to vēlos tikai izskata dēļ. Protams nav jau arī ārkārtēja gadījums, bet galvenokārt tas, ka viņš ir vienā augumā ar mani, un es tā jau neesmu no tām garākajām. Nenoliedzu arī to ka man pašvērtējums ir tāds ka varētu būt nedaudz labāks. Pat īsti ne pašvērtējums, bet no bērnības ir dažādas nepatīkamas atmiņas un man vismazāk vajag cilvēku kurš neliktu man pašai justies pārliecinātai ka to gribu. Raksturs un tādā ziņā viss ir pat ļoti ok. Nezinu vai kāds ko palīdzēs, bet vēlos dzirdēt kādu citu viedokli.
09.01.2018 20:39 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Es nesaprotu, kāpēc vārda prasības vietā tiek lietots vārds standarti?
10.01.2018 23:54 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Varbūt ir vērts izvērtēt kuri no tiem Taviem standartiem ir Tev pašai tiešām svarīgi. Ar vecumu tie ļoti mainās. Tas kas Tev ir svarīgs 14 gados, 20 gados un 30+ būs ļoti atšķirīgs. Vēlies gara auguma puisi - cik garu? 5? 10? 20 cm garāku par tevi? Ja viņš būs dumjš un garš, vai tomēr īss un inteliģents, kas Tev būs svarīgāk? Varbūt vari atrast kādu kas ir nedaudz garāks, bet tomēr tevi interesē? Jebkurā gadījumā- izvērtē kas ir tas kas viņā Tev ir vai nav pieņemams, no zāģēšanas viņš garāks neizaugs un gudrāks nepaliks. Ja viņam ir īpašības, kas Tev kategoriski nav pieņemamas, nekas tur labs nesanāks.
10.01.2018 23:44 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Ja nolaidīsi standartus, nebūsi laimīga, tik vienkārši.
10.01.2018 23:16 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
skudrulacis par šo
Domāju, ka viņu prasības izmainās ātrāk, nekā viņi atrod.

piekritīšu, jo jāņem vērā vēl arī tas, ka liela daļa pat īsti nezin kādas ir viņu pašu prasības, tikai sabiedrības "standartus".
Bet par "universālo" man ir komentārs - saprotu, ka skatos uz to no cita skatupunkta:-). Mana definīcija "universālajam" ir tas, kas der lielākajam vairumam; "ideāls" ir tas, kas der tikai man (un tici man ne jau dēļ tā, ka man būtu "augstas prasības", bet man ir savas prasības, kas arī parasti neierakstās standartos). Tāpēc par to dzīves bendēšanu nepiekritīšu līdz galam, jo katra pieredze ved mūs tuvāk sev, tuvāk tam, lai neiespringtu par sīkumiem, bet redzētu sev svarīgo (pareizais skatiens vai žests, vai vārds, kas vienam neizsaka neko, bet, citam liek sajust otrā cilvēkā daļu sevis - nu labi, šis tāds izteikti pārspīlēts piemērs, lai būtu ieskats domā:-)).
10.01.2018 20:52 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Manuprāt, te jau pieminēja savstarpējo ķīmiju - kad ir saskaņa, visi iedomātie standarti izlido pa logu.
Neaizmirsīsim, ka vienas izsapņotais plusiņš, kādai citai vīrietī liktos mīnusiņš..un otrādi. Es, piemēram, labi apzinos, ka dažas no mana vīra īpašībām kādai citai kristu uz nerviem, bet man ļoti patīk. Ideāli neeksistē, jo katram tas ir citādāks.
Arī izskata ziņā gaumes ir dažādas, jo beauty is in the eye of the beholder. Nav jau tā, ka mazie un tuklie, histēriskie un dumjie defoltā ir vientuļi, bet skaistie tiekas tikai ar skaistajiem;-)
10.01.2018 11:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Manuprāt, ja tu gribi izdevušās attiecības, tad augstiem standartiem vajadzētu būt attiecībā uz viņa personību

Bet te jau ir tas pats, kas maza auguma resnītei un garajam sportiskajam - kā tu, glupa, melīga un histēriska, vari vispār iedrošināties cerēt uz gudru, godīgu un nosvērtu vīrieti?
10.01.2018 11:07 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Arī piekrītu Elizabetei.
10.01.2018 10:20 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Jūs tiešām ticat, ka ir ideāli cilvēki?
Runājot par standartiem, ir labi, ka tādi ir, bet citreiz jāprot piemiegt acis uz dažām nepilnībām otrā, jo, tici man, arī tu neesi ideāls, neviens no mums tāds nav, katram mums ir savi tarakāni.
Nesaku, ka vajag pazemināt savus standartus, tie ir vienkārši loģiski jānovērtē. Ja cilvēks ir ar labu humora izjūtu, ar ambīcijām un vispārīgi foršs cilvēks un man simpatizētu, es uz viņa garumu tik ļoti neiespringtu, bet dotu viņam iespēju.
10.01.2018 10:19 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Elizabete.
Manuprāt, ja tu gribi izdevušās attiecības, tad augstiem standartiem vajadzētu būt attiecībā uz viņa personību

pilnībā piekrītu! Bet to saprot tikai ar gadiem vai arī nesaprot ... bet tad tādiem cilvēkiem arī novecošana ir traģēdija..
10.01.2018 10:12 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Tikai un vienīgi seko saviem standartiem, savādāk var sanākt nožēlot.
Un atceries, ka labs nāk ar gaidīšanu. Neesi vienkārši satikusi vēl viņu.
Un kurš te minēja, ka resnās un nesmukās nevar tikt pie gara un simpātiska puiša, ir zābaks :-D :-D:-D
10.01.2018 09:59 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Es arī piederu pie tām- visu vai neko. Bet vispār- tā attiecību un simpātiju veidošanās ir tik sarežģīts process, ko reizēm nevar izskaidrot. Arī pašai man galvā ir standarti, kādam tad viņam ir jābūt. Bet tad satiec to īsto, un uz tiem standartiem pieveras acis, tie vairs nav tik svarīgi. Tev vienkārši patīk tas cilvēks un viss. Tā ir kaut kāda jūtu ķīmija. Tagad uzticos šai ķīmijai, ja tās nav sākumā, tad arī nemaz nemēģinu neko veidot, jo zinu, ka nebūs. Jo pašai ir bijis tā, ka mēģināju veidot attiecības ar cilvēku, kas neatbilda maniem "standartiem" un pievilkšanās arī nebija, bet cilvēks bija labs, bet notika kā ar Ishi. Kļūda, kuru vairs nekad neatkārtošu.
Tāpēc man šķiet, ka autorei tas puisis nav vienkārši īstais. Un nevajag veidot neko pret savu gribu, kad nejūties ērti par kaut ko, kaut kas nepatīk. Satiksi īsto, un visi standarti tāpat kritīs, bet pati tik un tā jutīsies labi.
10.01.2018 09:03 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tie īsie resnīši ar spalgajām balstiņām nav ne ar ko raksturā, apkārt ņemšanās ziņā labāki par vīrišķīgajiem, izskatīgajiem.

Runa jau nebija par raksturu, tas tomēr katram savs. Resnie ar spalgajām balstiņām izmanto katru iespēju ņemties apkārt, lai pašapliecinātos (arī novērojumi iz dzīves), bet tas ir psiholoģijas, nevis hormonu jautājums.
10.01.2018 08:53 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Šī diskusija uzlaboja rītu, paldies, sajutos labāk, ka atbilstu visiem cosmo standartiem :D Bet par tēmu runājot.. es arī agrāk domāju, ka mani standarti ir par augstu, tad nu sagājos ar tādu, kurš neatbilda maniem standartiem ne vizuāli, ne arī izglītības/darba ziņā, bet nu likās, ka cilvēks labs un izturēšanās bija laba utt :D Beigās tas, ka viņš neatbilst kkādiem maniem standartiem, ļoti lika par sevi manīt, sāku viņu zāģēt, ka viņš nav pietiekami labs tur, nav labs te... Un galu galā tas ne pie kā nenoveda, tad nu izšķīros no viņa, pa tiem gadiem daudz ko ieguvu un pēc tam jā, man bija un ir liela izvēle ar vīriešiem, vairs neskatos uz tādiem, kas neatbilst standartiem kaut kur, nu par sīkumiem nerunāju. Un jā, atradu sev vīrieti, kas atbilst visam, ko es vēlējos.. nu.. gandrīz, bet tas, kas neatbilst, ir tiešām sīkumi un drīzāk manas kaprīzes nekā kkas tiešām man svarīgs :D
Tā kā kopumā pēc savas pieredzes varu teikt, ka labāk pagaidīt, tāpat attiecības ar "kkādu ne tādu" tikai izniekosi laiku.
10.01.2018 08:36 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Augstam libido ir ļoti maz sakara ar vīrišķīgu izskatu, iz dzīves novērots.

+
Tie īsie resnīši ar spalgajām balstiņām nav ne ar ko raksturā, apkārt ņemšanās ziņā labāki par vīrišķīgajiem, izskatīgajiem.
10.01.2018 08:17 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
Augstam libido ir ļoti maz sakara ar vīrišķīgu izskatu, iz dzīves novērots.
10.01.2018 01:36 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Bet augsts libido tiešā veidā korelē ar vīrišķīgu izskatu - testosterons.
Pie fixēta testosterona daudzuma abu minēto īpašību attiecība tieši atkarīga no šī hormona masas sadales uz muskuļiem un sēkliniekiem. Protams, abas īpašibas tieši atkarīgas arī no testosterona daudzuma.
10.01.2018 01:08 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tādējādi nav savienojama gudrība ar bagātību (jūs šeit noteikti iebildīsiet, sakot, ka dumjais pie bagātības nevar tikt; lai tiktu pie bagātības, jāvelta pūles tās iegūšanai, nevis sevis izglītošanai

augsts libido ar "vīrišķīgu" izskatu

Gudrība ar bagātību ir savienojama (tikai Latvijā pieņemts uzskatīt, ka visi bagātnieki automātiski ir stulbi un nabadzīgi skolotāji - gudri). Turklāt, izglītība nav tas pats, kas gudrība - pietiekoši daudz ir izglītotu idiotu, daži pat pamanās kļūt bagāti:-D
Bet augsts libido tiešā veidā korelē ar vīrišķīgu izskatu - testosterons.
10.01.2018 00:45 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Respektīvi, ja abi nav pilnīgi ideāli, tad kur viņi satiekas, ja uzstādījums ir pilnība? Varbūt nemaz nesatiekas? Bet cik no mums ir pilnības?
Sākšu atbildēt no beigām. Tā saucamo pilnīgo uz pasaules gandrīz neexistē, jo šai pasaulē par it visu ar kaut ko ir jāmaksā. Divas dažādu kategoriju extremālas lietas vienā personā gandrīz nekad nepastāv, jo vai nu cilvēks pats vai daba tikai vienai no pretnostatītām īpašībām dod priekšroku. Tādējādi nav savienojama gudrība ar bagātību (jūs šeit noteikti iebildīsiet, sakot, ka dumjais pie bagātības nevar tikt; lai tiktu pie bagātības, jāvelta pūles tās iegūšanai, nevis sevis izglītošanai; attīstītās valstīs šie abi procesi kaut kā daudz maz veiksmīgi tiek apvienoti, taču tādā bedrē kā Latvijā līdz tam vēl gaužām tālu), augsts libido ar "vīrišķīgu" izskatu, brutalitāte, pēc kā daudzas tiecas, ar iejūtību utt.
..
Tie, kas meklē "ideālo", to dara ļoti ilgi, tādējādi bendējot sev dzīvi. Domāju, ka viņu prasības izmainās ātrāk, nekā viņi atrod. Bet trūkst informācijas par šo tēmu.
..
Kas attiecas uz mani, es nemeklēju "universālo". Bagātība man nav vajadzīga, un lielu gudrību no sievietes arī nepieprasu. Arī tas klasiskais skaistums man arī nav vajadzīgs, drīzāk gan kaut cik svarīgi būtu vienīgi sejas vaibsti. Bet tas nav noteicošais. Detaļās visu neaprakstīšu, pateikšu tikai to, ka daudzas, kā saka, komlekso par tādām īpašībām, kuras man patīk. :)
10.01.2018 00:17 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
skudrulacis
taisnība, jautājums pretrunīgs, bet neesmu vienīgā, kurai ir vēlme noskaidrot visu bez atlikuma;-):
Visiem Taviem parametriem neatbilstu. Izskatās, ka iepazīties drīkst tikai extremāli ideāli cilvēki.

Saprotu, ka tas ir tikai komentārs, tomēr gribas šo domu pavilkt tālāk... Respektīvi, ja abi nav pilnīgi ideāli, tad kur viņi satiekas, ja uzstādījums ir pilnība? Varbūt nemaz nesatiekas? Bet cik no mums ir pilnības?
09.01.2018 23:46 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Ideālu cilvēku nemēdz būt, tāpēc ir bezjēdzīgi meklēt to "ideālu", jo viņš vienkārši neeksistē. Vispār diskusija ir iegājusi dīvainā gultnē, neviens pat tā īsti nav ieminējies par vīrieša iekšējo pasauli, pārsvarā apspriež ārējo apvalku.
Venddijaa uzraksti savas prasības, lai ir vairāk saprašanas par ko tieši Tu runā.
09.01.2018 23:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!