Standarti

 
Reitings 87
Reģ: 17.04.2016
Labvakar. Tātad nu, man īsti nepatīk privātas lietas rakstīt šādos forumos, bet man ir vajadzīgs citu cilvēki viedoklis un domas. Lieta tāda- jau kādu laiciņu esmu bez otras pusītes, manuprār viens no galvenajaiem iemesliem varētu būt ka man ir “pārāk augsti standarti”. Man patīk tādi kuri diezgan atbilst manam ideālam, taču īsti ar nevienu nav nekas nopietns sanācis. Kā zināt ka tas ir manā galvā un vajadzētu nolaisties no mākoņiem? Bet varbūt vienkārši neesmu satikusi vēl to īsto un man ar tiem standartiem pret vīriešiem viss ok? Patiesībā tagd par to domāju, jo zinu ka patīku vienam puisim, taču es neesmu pārliecināta ka to vēlos tikai izskata dēļ. Protams nav jau arī ārkārtēja gadījums, bet galvenokārt tas, ka viņš ir vienā augumā ar mani, un es tā jau neesmu no tām garākajām. Nenoliedzu arī to ka man pašvērtējums ir tāds ka varētu būt nedaudz labāks. Pat īsti ne pašvērtējums, bet no bērnības ir dažādas nepatīkamas atmiņas un man vismazāk vajag cilvēku kurš neliktu man pašai justies pārliecinātai ka to gribu. Raksturs un tādā ziņā viss ir pat ļoti ok. Nezinu vai kāds ko palīdzēs, bet vēlos dzirdēt kādu citu viedokli.
09.01.2018 20:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jebkura gadījumā, nevajag jaukt "gribēt" un "dabūt".
tiesi ta! Tapec jau daudzi paliek ilgi besaa, jo pasi vai pati nekadi bet grib preti nez ko...
09.01.2018 22:33 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Jebkura gadījumā, nevajag jaukt "gribēt" un "dabūt".

Šajos gadījumos visvairāk žēl ne tik skaistās, kuras tiek "dabūtas", kamēr mazais resnais turpina "gribēt" smukās.
09.01.2018 22:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es neredzu neko nepareizu gribēt "nezin ko". Nu bet ja man, teiksim, nepatīk mazi, apaļi un nesaimnieciski vīrieši, bet garie, slaidie un saimnieciskie mani negrib? Tu tiešām, tiešām domā ka ir laba ideja - attiecības ar cilvēku, kurš man nepatīk?? Tikai tāpēc, lai vismaz kaut kāds būtu? Mēs tak runājam par cilvēku, ar kuru pavadīt dzīvi, nevis lietotu auto!
09.01.2018 22:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Varbuit jaskatas uz ko vairak ka gars,sportisks ar auto un labu algu? Nu ta , varbut tas mazakais un resnais ir tik feins ka iepatiksies? Ta medz but...
09.01.2018 22:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un nav ogligati auto, gribesies nopirksiet kopigi velak gimenes? Un ari ta alga nu lai nav liela..lai ir normala..?
09.01.2018 22:42 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Nosauc, kas tad ir tās lietas, kas ietilpst tavos standartos. Šobrīd esi minējusi tikai garumu. Varu par sevi to pašu teikt - esmu mēģinājusi satikties arī ar sava auguma džekiem, bet man tas rada diskomfortu, jo īpaši, kad uzvelku augstpapēžu kurpes un to es daru diez gan bieži...
09.01.2018 22:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es esmu visu vai neko pieejas cienītāja :)
09.01.2018 22:47 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Par tēmu vēl tā, bet Skudrulacis ir vīrieša dzimuma pārstāvis? Ik pa laikam redzu forumā, bet nekad nepievērsu uzmanību :-D
09.01.2018 22:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja grib visu, tikpat daudz jabit ari pasam spejigam dot otram. Nu nevar isa un resna gribet nez kadu cali. Nu ja nav otras pusites, bet prasibas parak augstas, neatbilst pasai , jatup vienai. Tiesi tik vienkarsi.
09.01.2018 22:50 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Es īsti nesaprotu to apsēstību ar vīriešu garumu(t) Kas tur tāds, ja čalis ir nedaudz īsāks, it sevišķi, ja tas ir tikai papēžu uzvilkšanas brīdī? Ok, 1.50 "ar kepku" varbūt būtu par traku jebkurai, bet vīrietis jau nekļūst sliktāks tikai tāpēc, ka ir zem 1.80..
Patiesībā izskats un auguma garums zaudē nozīmi, ja vīrietim piemīt daudzas citas pozitīvās īpašības.
09.01.2018 22:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
prasibas parak augstas, neatbilst pasai , jatup vienai. Tiesi tik vienkarsi.

Labāk tupēt vienai, nekā ar vellszinko. Arī, manuprāt, vienkārši.
09.01.2018 22:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Venddijaa, mans viedoklis: ja tev puisis nepatīk tāds, kāds viņš ir - ar esošo raksturu, esošo izskatu un visu pārējo, tad = tev viņu nevajag. Ja viņš tev tiešām, tiešām patiktu, tad pāris cm nebūtu problēma. Ja tā ir problēma, tad viņš tev līdz galam nepatīk. Iemīlēšanās nav racionāla :)
09.01.2018 22:58 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Protams, ka gadīties var visādi, bet es iesaku neiespringt, jo diezgan liela iespēja, ka, kā teici -
vienkārši neesmu satikusi vēl to īsto un man ar tiem standartiem pret vīriešiem viss ok?
. Man nopietnas attiecības ar pretējo dzimumu neveidojās nekādi, viena draudzene arī, labu gribēdama, ieminējās, ka varbūt man ir pārāk augstas prasības, lai gan, kad pati pie sevis domāju, ka tādas konkrētas prasības (piem., augums, darbs, utt) man nemaz nav. Satiku “savu īsto” cilvēku, kurā patika viss, pat tas, kas citos nepatiktu (muļķīgi, bet tā sevi pieķēru).
09.01.2018 23:01 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
ja tev puisis nepatīk tāds, kāds viņš ir - ar esošo raksturu, esošo izskatu un visu pārējo, tad = tev viņu nevajag. Ja viņš tev tiešām, tiešām patiktu, tad pāris cm nebūtu problēma. Ja tā ir problēma, tad viņš tev līdz galam nepatīk. Iemīlēšanās nav racionāla

Sliecos piekrist šim.
09.01.2018 23:06 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Es esmu visu vai neko pieejas cienītāja
Mūsu uzskati sakrīt!
Skudrulacis ir vīrieša dzimuma pārstāvis?
Jā.
Nu nevar isa un resna gribet nez kadu cali.
Ja kas, manam draugam tā arī ir. Acīmredzot, viņam tieši tāda arī patika. Nesaprotu, kāpēc visas īpašības pēc kaut kādiem kritērijiem viennozīmīgi tiek iedalītas labajās un sliktajās. Man tagad neinteresē, kā iedala sabiedrības vairākums. Katram cilvēkam ir sava gaume. Un vēl vairāk mani uzjautrina tās runas par to, ka viens no partneriem tāds baigi izcils, bet otrs pēdējais, kāds vien var būt. Ne jau visi otru cilvēku novērtē pēc tiem "skaistuma un bagātības" kritērijiem. Neaizmirstiet, ka pasaulē vēl existē arī citādi domājoši cilvēki. To ir maz, bet tie pastāv. Es nesaku, ka izvēle pēc skaistuma un bagātības ir kaut kas slikts. Bet saku, ka slikti ir iedalīt īpašības labajās un sliktajās. Un vēl. Pēdējā laikā kaut kā apsīkusi parādība partnerī saskatīt sexuālās spējas, kam pēc idejas būtu jābūt vienām no noteicošajām partnera izvēlē. Ja arī šī parādība tiek piekopta, tad partneris ļoti bieži tiek novērtēts maldīgi. Vienreiz jau šeit bija tēma, par vīrieša izskatu un tā spējām.
09.01.2018 23:12 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Pēdējā laikā kaut kā apsīkusi parādība partnerī saskatīt sexuālās spējas, kam pēc idejas būtu jābūt vienām no noteicošajām partnera izvēlē.

Interesanti. Man jau likās, ka svarīga ir seksuālā saderība, nevis kaut kādas tur seksuālās spējas.
09.01.2018 23:19 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ja viņš tev tiešām, tiešām patiktu, tad pāris cm nebūtu problēma.
Ja cm (auguma) vietā paņemtu automobili, tad teiktajam visnotaļ varētu piekrist jebkurā gadījumā. Taču citātam var piekrist tikai daļā gadījumu. Viss atkarīgs no tā, kādēļ tie daži cm var traucēt. Ja tas ir gaumes jautājums, tad var piekrist. Bet, ja tā fiziskā patika pret cilvēku saistīta tieši ar garumu, tad nevar piekrist. Nevajag jaukt morālo mīlestību ar fizisko mīlestību. Morāli cilvēks var mīlēt kaut vai puspasauli, bet tas jau uzreiz nenozīmē, ka viņam ar puspasauli jāveido intīmas attiecības.
09.01.2018 23:23 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Trollene.
.
(nu neiet kopā tas 'man ir augsti standarti' + vienīgais, ahem, augstais standarts nosaukts tikai un vienīgi garums)
09.01.2018 23:24 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
bet ja vel pienemam ka ta meitene nav dumja, brauc ar savu auto un nav nabadziga kapec lai gribetu tevi?
Ja tante staigātu uz rokām, tad tante būtu...

Laikam šoreiz nāksies sākt ar skudrulacis, jo nedaudz izsiti no tēmas. Esmu viss, ko aprakstījusi rīdziniece, izņemot staigāšanu uz rokām, kā arī neesmu pārāk gara (169cm) un pārāk sportiska - esmu vairāk ar masu nekā slaida, bet muskuļi ir:-P Tad, ja godīgi saprotu, ka neatbilstu:-(, pie tam šim visdrīzāk seko arī vēl citi parametri... Tas nav uzbrauciens, bet tiešām jautājums ar patiesu interesi par vīrieša viedokli - skudrulacis, tad kāpēc, lai es gribētu Tevi?
Venddijaa pārāk augsti standarti ir tikai tad, ja Tava vēlme nesakrīt ar iespējām. Visdrīzāk forumā nesen pieminētās Disneja multenes uz to var pavilkt, bet, ja skaidri zini, ka vīrietim ir jāspēj komunicēt, piemēram, par aktuālām biznesa vai kultūras tēmām, vai jāspēj akceptēt viedoklis, kas abiem nesakrīt, tad nedomāju, ka tās ir pārāk augstas prasības. Ja prasības attiecas uz ārējo izskatu vai da jebkāda statusa apliecinājumiem, tad šeit mani komentāri beidzas...
09.01.2018 23:26 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Es neredzu neko nepareizu gribēt "nezin ko". Nu bet ja man, teiksim, nepatīk mazi, apaļi un nesaimnieciski vīrieši, bet garie, slaidie un saimnieciskie mani negrib? Tu tiešām, tiešām domā ka ir laba ideja - attiecības ar cilvēku, kurš man nepatīk?? Tikai tāpēc, lai vismaz kaut kāds būtu? Mēs tak runājam par cilvēku, ar kuru pavadīt dzīvi, nevis lietotu auto!

+++
Kad vēl biju jauna un bija tas vecums, kad tikai sāku attiecības ar pretējo dzimumu, man principā nebija nekādu īpašo standartu - galvenais, lai ir foršiņš. Zinu, diezgan banāli un muļķīgi, bet priekš tā vecuma, kādā bija tolaik, diezgan normāli. Tagad, kad esmu jau pieaugusi sieviete, ļoti labi apzinos, kādu vīrieti vēlos redzēt sev blakus. Esmu jau nobriedusi personība. Esmu pati izveidojusi savu karjeru, visu sasniegusi pašas spēkiem, ieguvusi izglītību, redzējusi pasauli. Man ir savas ambīcijas un intereses, tāpat netrūkst arī trūkumi, bet tos es pati ļoti labi apzinos. Līdz ar to zinu, kādu vīrieti vēlos redzēt sev blakus, ne tikai rakstura, dzīvesstila un sasniegumu ziņā, bet arī izskata, jo nenoliegšu, ka izskats man ir svarīgs un ir viens konkrēts vīriešu tipāžs, kurš man liekas pievilcīgs. Bet, ja nu tomēr neatradīšu tādu, tad labāk būšu viena, nekā ar kādu, kurš varbūt ir labs cilvēks, bet nepievelk mani fiziski. Man vairs nav tas vecums, kad galvenais, lai cilvēks foršs. Protams, ir sievietes, kuras, tā arī neatradušas to savu iedomu princi, sastop kādu, kurš ir vienkārši labs cilvēks, apprecas, izveido ģimeni un viss ir jauki un labi, bet nu es neesmu no tādām sievietēm, un uzskatu, ka tas nav nekas nosodāms - katra no mums dzīvo kā vēlas un uzskata par pareizu.
09.01.2018 23:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits