Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nelietis!! :D

 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Sveikas!
Interesanta situācija - iepazinos ar vīrieti caur kādu portālu pirms 3 mēnešiem, bieži tiekamies, mums ir runa, ka nekas nopietns mūsu starpā nebūs, bet, ja sāksim tikties ar kādu citu, vai būs vēlme iepazīties ar kādu citu - pateiksim, lai ir tīri cilvēcīgi, jo pieķērušies tomēr esam. Zinu, ka arī viņš ir pieķēries, jo sanāca kutelīgas situācijas, greizsirdības plūsma bija manāma. Ir arī izskanējuši teksti, par to, ja apstākļi atļautu, gribētu mēģināt ko vairāk, bet ne par to ir runa. Pēdējā laikā neesam tik daudz tikušies, jo nesakrīt laiki, bet sazvanāmies, pačatojam, bet sievietēm taču ir tā intuīcija, ka kaut kas nav tā, vai ne? Tad nu iegāju tajā portālā, kur iepazināmies, lai paskatītos kas un kā (viņa rakstības stils, teksts ir atpazīstams uzreiz), te nu - opā, un ir! Nu ko, es uzrakstīju un izliekos par citu cilvēku. Viņš grib tikties, gan ar fake mani, gan ar īsto. Ko man darīt? Smuki sejā pateikt, ka es visu zinu un kāpēc tas vajadzīgs? Ja esmu apnikusi, lai tā arī pasaka?! Nav jau man tā baigā sāpe, bet gribētu zināt, kā jūs rīkotos? Aizietu uz tikšanos? Nobloķētu? Tēlotu, ka neko nezin?
08.01.2018 22:37 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ilgstoši noteikti jau nē, ir jau liela daļa, kam tas vispār nav domāts. Pārējie izliekas, ka ir domāts. :D
11.01.2018 12:17 |
 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Šādas attiecības manuprāt nekad nestrādā ilgstoši, jo viens no viņiem sāk gribēt kaut ko vairāk.
10.01.2018 17:47 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
mani neinteresē vienlaicīga tikšanās ar vairākiem un no viņa puses gaidu to pašu, viņš tam piekrita. Nekādas kontrolēšanas, problēmu izklāsti, dzīvošanas kopā, bet tomēr cieņa vienam pret otru.

Nu tu jau kontrolē kā traka. Bet nu brīvās attiecības ir brīvās, protams, ka viņš kaut kādā veidā meklēs agri vai vēlu sev meiteni, ar kuru būt kopā, un kā gan viņam to atrast, ja ne sarakstīties un apskatīties, kas par cilvēku - jums jau nav saistību.
10.01.2018 16:08 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Te uzburtas liekas problēmas. Komunicē viņam to. Komunicē tiešos vārdos, ka vēlies ekskluzīvas attiecības. Un komunicē, ja viņš to nevēlās, tad samierināsies, bet nevēlies turpināt tikties. Un viss. Bez drāmām, bez kašķēšanās. Nekad negaidi šādu jautājumu no puiša puses.
10.01.2018 14:40 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Kurš bija šāda tipa attiecību iniciators?
Čalis varbūt reāli saprot (vai sāk saprast), ka vēlas nopietnas attiecības, bet ar Tevi tas nav iespējams (dažādu iemeslu dēļ, piemēram, Tu radi iespaidu, ka to nevēlies, vai, piemēram, viņš Tevi vnk neredz kā savu meiteni). Ko tad viņam tādā gadījumā darīt? Protams, ka kaut ko meklēs, un izklaidēsies ar Tevi, kamēr neatradīs ko labāku.
10.01.2018 13:25 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Es laikam brīvas attiecības uztveru citādāk. Par ko viņu arī informēju, ka mani neinteresē vienlaicīga tikšanās ar vairākiem un no viņa puses gaidu to pašu, viņš tam piekrita. Nekādas kontrolēšanas, problēmu izklāsti, dzīvošanas kopā, bet tomēr cieņa vienam pret otru.
Un nekas traks taču arī nav noticis, būtībā vien pati priekš sevis gribēju no kāda dzirdēt, ka no tādām attiecībām jēgas nav. Citādāk man ir tieksme pieņemt lēmumus ar nevienu neapspriežoties un tad gadu domāt, vai es esmu rīkojusies pareizi. Tas arī viss. Paldies Jums.
10.01.2018 13:16 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es nevienā vietā neteicu, ka man ir kaut kas pret to, ka viņš sarakstās ar kādu citu, runa bija par to, ka uzreiz piedāvā tikties! Un ja viņš šitā vairākām? Izvazājas pa svešām gultām un tad nāk pie manis.

Es tad īsti nesaprotu kā tu iedomājies brīvas attiecības? :D
Viņš drīkst tikai sarakstīties ar citām? Nezinu bet nu man brīvas saistās ar brīvību un dari ko gribi, tik šad tad satiekas lai pamīcītos pa gultu un filmu paskatīties.
Un iepazīstināt ģimeni ar piegulētāju interesanti :D
10.01.2018 12:55 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Bet vispār, bieži vien jau mēs redzam to, ko gribam redzēt - oi, viņš uz mani TĀ skatās, oi, viņš greizsirdīgs, oi, es viņam patīku, oi, tur vēl kas... Bet ne jau vienmēr tas vēlamais ir tas patiesais. To es varu pateikt gan pēc savas pieredzes, gan pēc tā, ko bieži vien redzu no malas. Varbūt viss no tā čaļa puses ir pilnīgi citādāk, nekā Tu tagad iedomājies? Varbūt Tu pati esi jau sākotnēji viena no vairākām?
10.01.2018 12:46 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Es nevienā vietā neteicu, ka man ir kaut kas pret to, ka viņš sarakstās ar kādu citu, runa bija par to, ka uzreiz piedāvā tikties!

Nu, un kāda Tava daļa? :D Viņš Tev nekas nav.
Ja baidies, ka izvazājas pa citu gultām un tad pie Tevis, tad atceries, ka pati piekriti šāda veida attiecībām.
10.01.2018 12:42 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tu taču vienkārši negribi, ka viņš raksta, meklē sev draudzeni. Pilnīgi pati vainīga, vienalga, kādas sajūtas, jo nu tad netaisa brīvās attiecības.
10.01.2018 11:03 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Manuprat, acimredzami, ka grib (vai vismaz gribeja), tapec nevajag izlikties par to, kas neesi. Nedomaju, ka tas ir kaut kas slikts veleties vienu virieti un vinam to darit zinamu.
10.01.2018 10:43 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Beidz sevi pazemot un met tam visam mieru. Nafig tev tev viņš vajadzīgs, ja neko nopietnu ar viņu negribi... vai tomēr gribi?
10.01.2018 10:33 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Es nevienā vietā neteicu, ka man ir kaut kas pret to, ka viņš sarakstās ar kādu citu, runa bija par to, ka uzreiz piedāvā tikties! Un ja viņš šitā vairākām? Izvazājas pa svešām gultām un tad nāk pie manis. Kā arī formulēšu precīzāk, mums drīzāk ir tādas kā brīvas attiecības. Tiekamies 3-4x nedēļā, iepazinies ar manu ģimeni, mūžīgi kaldina kādus plānus nākotnei. Tas viss kopā arī radīja to sašutumu. Bet paldies par viedokļiem.
10.01.2018 10:20 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Nu jums ir noruna, ka nekas nopietns nebūs, tad kādēļ lai viņš nevarētu ar kādu citu sarakstīties?

Es arī par šito pašu. Ko tur māžoties un testēt? Tad jau tev pašai ir greiza sirds uz viņu, jo grib ar citu satikties.
10.01.2018 10:10 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Dīvaini, bet laikam esmu, kā tas čalis. Man arī ir tā doma - kamēr neesam neko runājuši, ka būsim pāris un viens ar otru kopā, man nav problēmu sarakstīties arī ar citiem. Un, ja puisis sarakstās ar citām, tas arī ir ok.
Tiklīdz no abām pusēm ir tā skaidrība, ka jā, gribas būt kopā un ir nopietni, tad jau uzreiz sākas cita veida attiecības, kur tiešām ne tikai nevajadzētu, bet arī negribas sarakstīties un tikties ar citiem. :)
Es ieteiktu, ja viņš tiešām patīk, mēģināt aprunāties, to pastāstīt. Ja tad ir skaidrs, ka nebūs, nu tad liecies mierā. Bet varbūt viņš tieši sarakstās ar citām, jo tu nedod skaidru mājienu, ka gribi ko nopietnāku. :)
10.01.2018 00:36 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Visi tik loģiski atbild, bet varētu padomāt, ka cilvēki ir kā roboti, kas neko nekad nejūt un nedomā. Daudzas lietas var kādam likt slikti justies, arī tad ja cilvēki nav nopietnās attiecībās un viss ir norunāts, nenozīmē, ka nedaudz tāpat negrauž fakts, ka cilvēks ar ko iepriekš tiecies regulāri, tagad tevi ignorē un tajā pašā laikā runā ar citām. Neviens jau nesaka, ka viņa tagad raud un pārdzīvo caurām naktīm, bet vienkārši jūtas dīvaini. Es arī justos.
10.01.2018 00:27 |
 
Reitings 55
Reģ: 21.11.2014
Ja esmu apnikusi, lai tā arī pasaka?!
Smieklīgi! Ir noruna, ka nekas nopietns Jūsu starpā nebūs, bet apvainojies, ka viņš vēlas tikties ar citām?
09.01.2018 22:17 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
ja sāksim tikties ar kādu citu, vai būs vēlme iepazīties ar kādu citu - pateiksim,

Gribu uzsvērt arī autores citātu. Teorētiski puisis vēl nesāka tikties ar citu. Bet gan tikai vēlās to darīt. Tā kā arī šajā punktā nekāda pārkāpuma nav.
09.01.2018 22:00 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Tavas tiesības ir: 1. Arī tikties ar citiem puišiem; 2. Atklāti runāt, ka ilgi neesi gatava būt šādā situācijā. Varbūt vari darīt abus :-)
09.01.2018 21:56 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
2) ignorētu un aizmirstu, neatbildētu uz viņa ziņām, ja tādas būtu, lai pati paliktu pie beidzamā vārda.

Šis ir lieki. Kādēļ lieki otram ieriebt. Neko pozitīvu no tā nevar iegūt. Čalis grib piestrādāt pie sava šarma ar sievietēm, pirms iesaistās nopietnās attiecībās. Saprotu, jo esmu darījis tāpat. Un par to biju atklāts ar tām, ar kurām tikos. Tas ir veselīgs veids, kā izvēlēties potenciālo dzīves partneri, nevis uzskriet pirmajai, kas ir ar mieru "samierināties".
09.01.2018 21:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!