nelietis!! :D

 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Sveikas!
Interesanta situācija - iepazinos ar vīrieti caur kādu portālu pirms 3 mēnešiem, bieži tiekamies, mums ir runa, ka nekas nopietns mūsu starpā nebūs, bet, ja sāksim tikties ar kādu citu, vai būs vēlme iepazīties ar kādu citu - pateiksim, lai ir tīri cilvēcīgi, jo pieķērušies tomēr esam. Zinu, ka arī viņš ir pieķēries, jo sanāca kutelīgas situācijas, greizsirdības plūsma bija manāma. Ir arī izskanējuši teksti, par to, ja apstākļi atļautu, gribētu mēģināt ko vairāk, bet ne par to ir runa. Pēdējā laikā neesam tik daudz tikušies, jo nesakrīt laiki, bet sazvanāmies, pačatojam, bet sievietēm taču ir tā intuīcija, ka kaut kas nav tā, vai ne? Tad nu iegāju tajā portālā, kur iepazināmies, lai paskatītos kas un kā (viņa rakstības stils, teksts ir atpazīstams uzreiz), te nu - opā, un ir! Nu ko, es uzrakstīju un izliekos par citu cilvēku. Viņš grib tikties, gan ar fake mani, gan ar īsto. Ko man darīt? Smuki sejā pateikt, ka es visu zinu un kāpēc tas vajadzīgs? Ja esmu apnikusi, lai tā arī pasaka?! Nav jau man tā baigā sāpe, bet gribētu zināt, kā jūs rīkotos? Aizietu uz tikšanos? Nobloķētu? Tēlotu, ka neko nezin?
08.01.2018 22:37 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Manuprat, acimredzami, ka grib (vai vismaz gribeja), tapec nevajag izlikties par to, kas neesi. Nedomaju, ka tas ir kaut kas slikts veleties vienu virieti un vinam to darit zinamu.
10.01.2018 10:43 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tu taču vienkārši negribi, ka viņš raksta, meklē sev draudzeni. Pilnīgi pati vainīga, vienalga, kādas sajūtas, jo nu tad netaisa brīvās attiecības.
10.01.2018 11:03 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Es nevienā vietā neteicu, ka man ir kaut kas pret to, ka viņš sarakstās ar kādu citu, runa bija par to, ka uzreiz piedāvā tikties!

Nu, un kāda Tava daļa? :D Viņš Tev nekas nav.
Ja baidies, ka izvazājas pa citu gultām un tad pie Tevis, tad atceries, ka pati piekriti šāda veida attiecībām.
10.01.2018 12:42 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Bet vispār, bieži vien jau mēs redzam to, ko gribam redzēt - oi, viņš uz mani TĀ skatās, oi, viņš greizsirdīgs, oi, es viņam patīku, oi, tur vēl kas... Bet ne jau vienmēr tas vēlamais ir tas patiesais. To es varu pateikt gan pēc savas pieredzes, gan pēc tā, ko bieži vien redzu no malas. Varbūt viss no tā čaļa puses ir pilnīgi citādāk, nekā Tu tagad iedomājies? Varbūt Tu pati esi jau sākotnēji viena no vairākām?
10.01.2018 12:46 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es nevienā vietā neteicu, ka man ir kaut kas pret to, ka viņš sarakstās ar kādu citu, runa bija par to, ka uzreiz piedāvā tikties! Un ja viņš šitā vairākām? Izvazājas pa svešām gultām un tad nāk pie manis.

Es tad īsti nesaprotu kā tu iedomājies brīvas attiecības? :D
Viņš drīkst tikai sarakstīties ar citām? Nezinu bet nu man brīvas saistās ar brīvību un dari ko gribi, tik šad tad satiekas lai pamīcītos pa gultu un filmu paskatīties.
Un iepazīstināt ģimeni ar piegulētāju interesanti :D
10.01.2018 12:55 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Es laikam brīvas attiecības uztveru citādāk. Par ko viņu arī informēju, ka mani neinteresē vienlaicīga tikšanās ar vairākiem un no viņa puses gaidu to pašu, viņš tam piekrita. Nekādas kontrolēšanas, problēmu izklāsti, dzīvošanas kopā, bet tomēr cieņa vienam pret otru.
Un nekas traks taču arī nav noticis, būtībā vien pati priekš sevis gribēju no kāda dzirdēt, ka no tādām attiecībām jēgas nav. Citādāk man ir tieksme pieņemt lēmumus ar nevienu neapspriežoties un tad gadu domāt, vai es esmu rīkojusies pareizi. Tas arī viss. Paldies Jums.
10.01.2018 13:16 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Kurš bija šāda tipa attiecību iniciators?
Čalis varbūt reāli saprot (vai sāk saprast), ka vēlas nopietnas attiecības, bet ar Tevi tas nav iespējams (dažādu iemeslu dēļ, piemēram, Tu radi iespaidu, ka to nevēlies, vai, piemēram, viņš Tevi vnk neredz kā savu meiteni). Ko tad viņam tādā gadījumā darīt? Protams, ka kaut ko meklēs, un izklaidēsies ar Tevi, kamēr neatradīs ko labāku.
10.01.2018 13:25 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Te uzburtas liekas problēmas. Komunicē viņam to. Komunicē tiešos vārdos, ka vēlies ekskluzīvas attiecības. Un komunicē, ja viņš to nevēlās, tad samierināsies, bet nevēlies turpināt tikties. Un viss. Bez drāmām, bez kašķēšanās. Nekad negaidi šādu jautājumu no puiša puses.
10.01.2018 14:40 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
mani neinteresē vienlaicīga tikšanās ar vairākiem un no viņa puses gaidu to pašu, viņš tam piekrita. Nekādas kontrolēšanas, problēmu izklāsti, dzīvošanas kopā, bet tomēr cieņa vienam pret otru.

Nu tu jau kontrolē kā traka. Bet nu brīvās attiecības ir brīvās, protams, ka viņš kaut kādā veidā meklēs agri vai vēlu sev meiteni, ar kuru būt kopā, un kā gan viņam to atrast, ja ne sarakstīties un apskatīties, kas par cilvēku - jums jau nav saistību.
10.01.2018 16:08 |
 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Šādas attiecības manuprāt nekad nestrādā ilgstoši, jo viens no viņiem sāk gribēt kaut ko vairāk.
10.01.2018 17:47 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ilgstoši noteikti jau nē, ir jau liela daļa, kam tas vispār nav domāts. Pārējie izliekas, ka ir domāts. :D
11.01.2018 12:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits