nelietis!! :D

 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Sveikas!
Interesanta situācija - iepazinos ar vīrieti caur kādu portālu pirms 3 mēnešiem, bieži tiekamies, mums ir runa, ka nekas nopietns mūsu starpā nebūs, bet, ja sāksim tikties ar kādu citu, vai būs vēlme iepazīties ar kādu citu - pateiksim, lai ir tīri cilvēcīgi, jo pieķērušies tomēr esam. Zinu, ka arī viņš ir pieķēries, jo sanāca kutelīgas situācijas, greizsirdības plūsma bija manāma. Ir arī izskanējuši teksti, par to, ja apstākļi atļautu, gribētu mēģināt ko vairāk, bet ne par to ir runa. Pēdējā laikā neesam tik daudz tikušies, jo nesakrīt laiki, bet sazvanāmies, pačatojam, bet sievietēm taču ir tā intuīcija, ka kaut kas nav tā, vai ne? Tad nu iegāju tajā portālā, kur iepazināmies, lai paskatītos kas un kā (viņa rakstības stils, teksts ir atpazīstams uzreiz), te nu - opā, un ir! Nu ko, es uzrakstīju un izliekos par citu cilvēku. Viņš grib tikties, gan ar fake mani, gan ar īsto. Ko man darīt? Smuki sejā pateikt, ka es visu zinu un kāpēc tas vajadzīgs? Ja esmu apnikusi, lai tā arī pasaka?! Nav jau man tā baigā sāpe, bet gribētu zināt, kā jūs rīkotos? Aizietu uz tikšanos? Nobloķētu? Tēlotu, ka neko nezin?
08.01.2018 22:37 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
būs vēlme iepazīties ar kādu citu - pateiksim, lai ir tīri cilvēcīgi, jo pieķērušies tomēr esam.

Autorei par šo ir rūgtums, jo netika pildīta viņu noruna. Nu neko, aizmirsti viņu un atrodi tādu, kam ir nopietni nolūki.
09.01.2018 17:11 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Viņš jau runājas, nav jau gājis tikties, lai iepazītos.
09.01.2018 17:40 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Autorei par šo ir rūgtums, jo netika pildīta viņu noruna.

Vaitad viņam jaatskaitās viņai par katru ar ko sačatojis?
09.01.2018 18:42 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Kāda jēga kaut ko viņam teikt?
Tu visu saprati kāds viņš ir, tad likties mierā būs pareizā izvēle.
Lai domā pats, kapēc tagad klusēsi.
09.01.2018 18:57 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Vispār kaut kāda neloģiska ir tā jūsu noruna - savstarpēji piekopt brīvas attiecības, bet tajā pašā laikā bez saskaņošanas netikties ar citiem. Tur jau arī sākās tās problēmas. Es ar brīvām attiecībām saprotu situāciju, kad vīrietis un sieviete ik pa laikam satiekas, lai kaut ko padarītu kopā, piemēram, romantiskā gaisotnē paskatītos filmu, papļāpātu, iedzertu vīnu, pamīlētos...nav nekādu solījumu vai kopīgas nākotnes plānošanas. Tikšanās ir neregulāras, ar dažāda ilguma intervāliem, pa vidu ir citi partneri, par kuriem nav jāatskaitās, un šī spēlīte noslēdzas tad, kad viens no viņiem atrod cilvēku, ar kuru vēlas piekopt nopietnas attiecības.
Loģiski, ka, ja vīrietis nav ar Tevi nopietnās attiecībās un tādas nevēlas, viņš skatīsies apkārt un meklēs vēl kādus variantus. Kam viņam būt uzticīgam sievietei, ar kuru viņš nemaz nav pa īstam kopā? Jūs viens otram esat pagaidu variants, tāpēc neredzu racionālu pamatojumu Tavām sajūtām.
Ja nespēj panest brīvas attiecības, tad tās nav domātas Tev. Meklē nopietnas attiecības. Jo diez vai ir reāli satikt normālu, adekvātu vīrieti, kurš visu dzīvi vēlas un spēj būt uzticīgs vienai partnerei brīvās attiecībās.
09.01.2018 18:57 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Paga, jūs taču norunājāt, ka nekas nopietns nebūs. Logiski, ka vinjs meklē citu, ko tur brīnīties? Un arī aizejot anonīmi uz tikšanos, ko tu pierādīsi? Ka izseko vinju? Ka tev nepietiek ar norunāo attiecību modeli? Un ka gribi ko vairāk? Manuprāt esot tavā attiecību modeli ir stulbi stalkot, izsekot un pa kluso slēpjoties norunāt tikšanos.
09.01.2018 18:59 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Mana draudzene 3 gadus satikās ar vienu čali brīvo attiecību režīmā, viņš bija rūdīts vientuļnieks un teica, ka nekad neprecēsies. Abi satikās tikai nedēļas nogalēs, bet arī ne katru nedēļu. Abiem gadījās arī pa kādam citam partnerim, ko abi zināja. Būtu dīvaini, ja draudzenei kādā klubiņā pievērstu uzmanību simpātisks tips un viņa atbildētu: "sorry, es nevaru, man ir draugs, ar kuru esmu brīvās attiecībās."
Abu attiecības noslēdzās ar to, ka viņš atrada savu lielo lovi un apprecējās. Draudzene bija par viņu ļoti priecīga un vēlēja viņam visu to labāko.
09.01.2018 19:08 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Nu jau gadus atpakaļ, bet mana draudzene sarakstījās un satikās ar puisi, viņai viņš laikam simpatizēja. Es zināju, ka viņa ar kādu tiekas, taču neatcerējos vārdu, bija tikušies tikai dažas reizes. Tad viņa man prasa, kāpēc man draugiem.lv tas puisis, es teicu, ka šad tad pačatojam, viņš aicina satikties, bet neesmu piekritusi, nav manā gaumē. Tad nu arī atklājās tā puiša patiesā daba, ka sarkastās tikai un vienīgi ar manu draudzeni. :-D
09.01.2018 19:19 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Es atklāti teiktu kā jūtos - ka man sāk parādīties nopietnākas jūtas pret viņu. Ka nevēlos vairs būt brīvās attiecībās. Un tad lai viņš piedāvā - būt kopā pilnvērtīgi vai davai do svidanjie.
09.01.2018 19:31 |
 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
1. Kada sakara Tu vsp vinam taisies to iebazt seja, ka vins sarakstas ar citam? Jus tak neesat kopa, ne tu vinam sieva ne draudzene. Tā varetu vrb izdarit BET ari padomat, ja jums butu attiecibas gadiem ilgi. Bet jus knapi tiekaties, pat neizrunajot 100% kas un kā un Tu jau taisies vinu noriet. Kamer jus abi neesat 100% izrunajusi visu, tiekaties abi ar ko gribat un beidzat peatus cakaret!
09.01.2018 20:55 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Zinot sevi, es arī nedaudz apvainotos un justos skumji. Droši vien kaut ko biji sadomājusies. Bet nu neej sevi apkaunot un atklāt, ka tu esi tas fake profils. Kur nu vēl sarunāt tikšanos un atnākt parādīt, ka tā patiesībā esi tu.. :-O Es atkarībā no sajūtām vai nu 1) uzrakstītu viņam pati un pajautātu, vai grib turpināt tikties, kas nepatika, vai palika garlaicīgi.. utt. vai arī 2) ignorētu un aizmirstu, neatbildētu uz viņa ziņām, ja tādas būtu, lai pati paliktu pie beidzamā vārda.
Es no cilvēkiem, kam kaitina tādas nozušanas no otra puses, pat ja nav nopietni kopā. Un zinu es tos tipus, kas izdomā, ka pēkšņi vienkārši ņems un izvairīsies no otra. Iespēja uzrakstīt tev viņam ir, tad raksti un jautā. Nav jau jāizplūst stundām garās sarunās, vienkārši pajautā tiešus jautājumus, kas nu tev tur interesē. Nu un viss, miers prātā, sirdī un gultā :-D
09.01.2018 21:07 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
2) ignorētu un aizmirstu, neatbildētu uz viņa ziņām, ja tādas būtu, lai pati paliktu pie beidzamā vārda.

Šis ir lieki. Kādēļ lieki otram ieriebt. Neko pozitīvu no tā nevar iegūt. Čalis grib piestrādāt pie sava šarma ar sievietēm, pirms iesaistās nopietnās attiecībās. Saprotu, jo esmu darījis tāpat. Un par to biju atklāts ar tām, ar kurām tikos. Tas ir veselīgs veids, kā izvēlēties potenciālo dzīves partneri, nevis uzskriet pirmajai, kas ir ar mieru "samierināties".
09.01.2018 21:53 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Tavas tiesības ir: 1. Arī tikties ar citiem puišiem; 2. Atklāti runāt, ka ilgi neesi gatava būt šādā situācijā. Varbūt vari darīt abus :-)
09.01.2018 21:56 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
ja sāksim tikties ar kādu citu, vai būs vēlme iepazīties ar kādu citu - pateiksim,

Gribu uzsvērt arī autores citātu. Teorētiski puisis vēl nesāka tikties ar citu. Bet gan tikai vēlās to darīt. Tā kā arī šajā punktā nekāda pārkāpuma nav.
09.01.2018 22:00 |
 
Reitings 55
Reģ: 21.11.2014
Ja esmu apnikusi, lai tā arī pasaka?!
Smieklīgi! Ir noruna, ka nekas nopietns Jūsu starpā nebūs, bet apvainojies, ka viņš vēlas tikties ar citām?
09.01.2018 22:17 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Visi tik loģiski atbild, bet varētu padomāt, ka cilvēki ir kā roboti, kas neko nekad nejūt un nedomā. Daudzas lietas var kādam likt slikti justies, arī tad ja cilvēki nav nopietnās attiecībās un viss ir norunāts, nenozīmē, ka nedaudz tāpat negrauž fakts, ka cilvēks ar ko iepriekš tiecies regulāri, tagad tevi ignorē un tajā pašā laikā runā ar citām. Neviens jau nesaka, ka viņa tagad raud un pārdzīvo caurām naktīm, bet vienkārši jūtas dīvaini. Es arī justos.
10.01.2018 00:27 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Dīvaini, bet laikam esmu, kā tas čalis. Man arī ir tā doma - kamēr neesam neko runājuši, ka būsim pāris un viens ar otru kopā, man nav problēmu sarakstīties arī ar citiem. Un, ja puisis sarakstās ar citām, tas arī ir ok.
Tiklīdz no abām pusēm ir tā skaidrība, ka jā, gribas būt kopā un ir nopietni, tad jau uzreiz sākas cita veida attiecības, kur tiešām ne tikai nevajadzētu, bet arī negribas sarakstīties un tikties ar citiem. :)
Es ieteiktu, ja viņš tiešām patīk, mēģināt aprunāties, to pastāstīt. Ja tad ir skaidrs, ka nebūs, nu tad liecies mierā. Bet varbūt viņš tieši sarakstās ar citām, jo tu nedod skaidru mājienu, ka gribi ko nopietnāku. :)
10.01.2018 00:36 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Nu jums ir noruna, ka nekas nopietns nebūs, tad kādēļ lai viņš nevarētu ar kādu citu sarakstīties?

Es arī par šito pašu. Ko tur māžoties un testēt? Tad jau tev pašai ir greiza sirds uz viņu, jo grib ar citu satikties.
10.01.2018 10:10 |
 
Reitings 85
Reģ: 24.02.2015
Es nevienā vietā neteicu, ka man ir kaut kas pret to, ka viņš sarakstās ar kādu citu, runa bija par to, ka uzreiz piedāvā tikties! Un ja viņš šitā vairākām? Izvazājas pa svešām gultām un tad nāk pie manis. Kā arī formulēšu precīzāk, mums drīzāk ir tādas kā brīvas attiecības. Tiekamies 3-4x nedēļā, iepazinies ar manu ģimeni, mūžīgi kaldina kādus plānus nākotnei. Tas viss kopā arī radīja to sašutumu. Bet paldies par viedokļiem.
10.01.2018 10:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Beidz sevi pazemot un met tam visam mieru. Nafig tev tev viņš vajadzīgs, ja neko nopietnu ar viņu negribi... vai tomēr gribi?
10.01.2018 10:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits