Attiecības ar māti...

 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Sveikas!
Pirms kāda laika rakstīju par šķiršanos ar puisi. Tur nekas nav mainījies. Pārvācos atpakaļ pie vecākiem. Bet te arī nekas nav mainījies. Šodien sirds ir tik pilna. Jau pirmajās dienās, esot atpakaļ, sapratu, ka māte atkal grib, ka dancoju pēc viņas stabules un esmu pelnrušķīte. Viņa man liek justies vainīgai par neko. Ja es viņai pasaku, kā es jūtos un ka man nepatīk viņas attieksme, viņa tikai pretī saka savu - jā vot tu jūties, a kā es jūtos tas visiem vienalga, man vienmēr viss visiem jādara bla bla bla. Bet realitāte ir tāda, ka es viņai neprasu lai viņa jaucās manā dzīvē. Un viņa apvainojas, ja es to saku. Ja man ir vajadzīgs viņas padoms vai palīdzība, tad es pie viņas vēršos. Bet pārējā laikā viņa man bojā nervus ar savu līšanu manās darīšanās. Piemēram, piesienas par to, ka vēlos ar draudzeni aiziet uz Vecrīgu, piesienas par to, kas man mugurā, vienmēr prašņā ar ko es sarakstos...
Un iepriekš es šajā mājā darīju tik daudz - man vienmēr bija jāliek mazgāt, jāgludina drēbes VISIEM, jāuzkopj, viņai pat normāli likās, ka man ir jāuzkopj arī viņas istaba. Vienmēr bija jātaisa/ jāiesāk vakariņas. Jau tad man viņa lika justies tā it kā es darītu par maz. Tagad, kad ievācos atpakaļ redzu, cik viss ir aizaudzis, man rokas neceļas neko baigi berzt un vākt aiz viņiem, jo es to šmuci neesmu taisījusi. Bet viņa man pārmet, ka es tikai par sevi domājot, neko apkārt neredzot. Kad prasu - tad ko tu gribi no manis? Atbilde ir - NEKO! Jā, es ēdu no vecāku naudas un transportam arī viņi dod naudu, bet neko citu es no viņiem neprasu, man pašai tam ir nauda. Esmu pilna laika studente.
Tētis vēl kad dzīvoju ar draugu teica, ka gribot man apmaksāt autovadītāja tiesību iegūšanu. Māte mani, manuprāt, šantažē. Viņa teica - varētu tu nolikt tiesības un tad mēs tev kādu mazu pirmo mašīnu nopirktu līdz 1000 eur, ja jau tu pie mums dzīvo. Es prasu - tikai tad, ja es pie jums dzīvoju? Un viņa saka jā! Ok, man to mašīnu no viņas nevajag, es pati varu sakrāt, bet nu tas ir pretīgi. Iepriekš viņa man teica, lai nesatraucos un pievēršos mācībām, par darbu lai nedomājot, kamēr mācos viņi mani uzturēšot. Kad aizgāju pie drauga jau sākās cita runa - ja jau esi savā dzīvē, tad tiec pati galā! Tas nekas, ka turpinu mācīties. Laikam žēl, jo pelnrušķīte no mājām aizgāja. Beigās sarunāju, ka vismaz transportam iedos, jo draugs jau arī nebija nekāds miljonārs.
Varbūt izklausās, ka es te pīkstu par naudu, bet tā nav. Tas ir par attieksmi. :'-(
08.01.2018 20:34 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.12.2017
Lauztāsirds-uzrakstīju Tev vēstuli privāti
08.01.2018 21:28 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Rīdziniec, lūdzu aizveries! Ko lien ar savu nekam nederīgo viedokli visās diskusijās!?
Zinu tādas mātes kā Tava. Nav vērts pat runāt ar viņu. Pieciet un dzīvo kā ir vai izvācies. Labāk tur nepaliks kamēr dzīvosiet kopā. Lai vecās! :-)
08.01.2018 21:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
, es vienkārši vairs netaisos būt viņas pelnrušķīte kā agrā
un kapec vecakiem jabut taviem vergiem? Tu tacu it ka esi pieaugisi ne? Nu ja sie uztur tevi, tatad... besi sitadas te puseligas cacas kas citu neko nemak. Tikai sekss un liela mute klaigat ka viss sikti...(e)
08.01.2018 21:29 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Rīdziniece Pretīga vecene tu esi, atļaušos teikt! Ko te var par ''pišanos'' visu laiku runāt. Par to vispār nav stāsts.
08.01.2018 21:30 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Un es skaidri un gaiši teicu, ka es daru darbus mājās. Ja tu nevari iedziļināties, tad tā ir tava problēma.
08.01.2018 21:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
par ko tad? Tu gribi darit ko velies, iet kur gribi lai vecaki uztur uN LAI MUTUI TUR CIET UN MAJAS TEVI APKALPO?
es strada un dzivio atseviski...te zini daudz meitens ta dara... var iedomaties un labi stude.
08.01.2018 21:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
or gan adudz pusslodzes darbu, dzivo kojas vai ka te ieteica meitenes ire ar kadu kopa un bus letak. Nekavajadzes vergot vecakiem, darsi ko grubesi, bez lielakm lekcijam. Nu kur problema? Te loti daudz direnas nodalas studentes strada PILNAS slodzes darbu. Un dzivas!!!!!!!!!!!!
08.01.2018 21:34 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
KUR ES TEICU, KA MAN VAJAG LAI MANI APKALPO?
08.01.2018 21:35 |
 
Reitings 42
Reģ: 18.12.2017
Palīdz tikai izvākšanās, pēc pieredzes saku
08.01.2018 21:35 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Saprotu lielāko daļu komentāru, katram dzīves pieredze vai doma kā teorijā tas varētu būt, ir sava... Man, visdrīzāk, būtu līdzīga situācija (vienīgi, mana māte neiespringst uz to, ka bardaks mājā;-)), kaut gan zinot savu ģimenīti, jāteic, ka esmu priecīga, ka esmu to nabassaiti pārgriezusi jau diezgan sen, tas arī bija studiju vecumā - pārvācos uz citu pilsētu, dzīvoju kopā ar draugu, kad pašķīrāmies, teicu vecākiem, ka man no viņiem neko nevajag, pametīšu studijas, sākšu strādāt, (tajā brīdī biju budžetā), bet nu neko māte pavilkās, studijas pabeidzu, bet atpakaļ pie vecākiem negāju... Tagad, kad aizbraucu reizi pusgadā, nav problēmu arī viņiem visu iekrāto veļu sagludināt vai da jebko citu, jo ir mājas darbi, kurus man patīk darīt, arī traukus mazgāt... (agrāk, kad dzīvojām kopā, to darīju regulāri), bet tagad kaut vai no brāļa dzirdu pateicības vārdus, bet ja arī tas liktos pašsaprotami, daru to tāpēc, ka pašai sagādā labu sajūtu, jo tas tik reizi pa ilgiem laikiem, nevis piespiedu kārtā:-)
08.01.2018 21:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Palīdz tikai izvākšanās, pēc pieredzes saku+
tiesi ta! Ne autore kas pieaugisi mainisies, ne vecaki. Dzivos atseviski cita lieta, pati bus par savu laiku un dzivi atbildiga.
Priecajies ka tev ir vecaki kas atbalsta, te ir meitenes kam tadu nav... un sac savu dzivi dzivot pastavigu ja ta loti to velies.
08.01.2018 21:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet vispar par tiem majsadarbiem ko nepatik darit, ta ir lielai dalai. Doma mate sajusama ka pusi muza jagatavo , jagludina vell gimenei viss ka jadara. Tacu ne...lielai dalai tas ir PIENAKUMS. Pie ta PIEAUGUSIE pierod, vai pelna labak un algo kalpones.;-) esi laipni sveicinata realitate.
un ja kad iresi ar kadu piemeram kursabiedreni dzivokli uz pusem, nedoma ka tava vieta mazgas traukus, velu vai vel nez ko.Brinisies , bet tev pasai tas bus jadara. ;-)
08.01.2018 21:48 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Pirmkārt, no kopmītnēm es aizgāju, lai vecākiem atvieglotu izdevumus.

Bet kādēļ nevar strādāt pusslodzes darbu un apmaksāt pašai sev kojas? Vai tad pietiks dzīvei , bet nepietiks Vecrīgai? :-/
08.01.2018 21:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Māte mani, manuprāt, šantažē. Viņa teica - varētu tu nolikt tiesības un tad mēs tev kādu mazu pirmo mašīnu nopirktu līdz 1000 eur, ja jau tu pie mums dzīvo. Es prasu - tikai tad, ja es pie jums dzīvoju? Un viņa saka jā! Ok, man to mašīnu no viņas nevajag, es pati varu sakrāt, bet nu tas ir pretīgi. Iepriekš viņa man teica, lai nesatraucos un pievēršos mācībām, par darbu lai nedomājot, kamēr mācos viņi mani uzturēšot. Kad aizgāju pie drauga jau sākās cita runa - ja jau esi savā dzīvē, tad tiec pati galā! Ta

Nē nevaru. Divus kursus tur jau nodzīvoju un man pietika. Turklāt to man apmaksāja vecāki.
08.01.2018 20:45

Ok, darbu es vēl varētu atrast, bet es taču nevarēšu atļauties savu dzīvesvietu.
08.01.2018 20:52
sakum aprivatmaju nevarei atlauties, logiski tacu ne?
08.01.2018 21:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es jau gribu ar viņu izrunāties, bet viņa sevi uztaisa par upuri un neklausās manī. ok, jus ja kas abas vienadas pilniba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08.01.2018 21:53 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Nu nez, izlasot to, ka autorei ir tikai nieka 21 liekas, ka vecāku rīcība nav nemaz tik briesmīga kā pataisa. Nevari sevi nodrošināt pati? Nu tad daudz maz jāklausa vecākiem. Viņi pabaro, maksā pa transportu.. vai tad grūti to grīdas birsti ielaist arī viņu istabā? Nu diez vai Jums ir villa ar 11 istabām :) Turklāt.. ja tev ir tikai 21 un dzīvo pie vecākiem, tad tas ir normākli, ka viņi apvaicājas kur un ar ko iesi.. tie ir vecāki.
08.01.2018 21:53 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Un neuzskatu, ka tikai izvākšanās ir tā, kas palīdz, jo ne vienmēr tā tiek pārgriezta nabassaite. Mātes mūs noteikti mīl - pati esmu māte un to zinu, bet ne vienmēr bērniem to izrāda. Pati, visdrīzāk, daudziem liktos briesmīga māte, bet bērns jau savos padsmit ir patstāvīgs, zina, ko grib dzīvē un, ja godīgi - ko vēl vairāk savam bērnam varētu vēlēt? Varbūt Tava māte caur šo attieksmi arī vēlas, lai Tev pašai būtu iespēja uzkrāt savu dzīves pieredzi un saprast, ka ne viss vienmēr dzīvē tiek pasniegts uz paplātes? Ja nepatīk viņas metodes, varbūt vajag pateikt kategoriski un raisīsies diskusija, jo zinu no pieredzes ar savu māti, kura pārsvarā uzskata, ka viņai ir taisnība - ja man ir loģiski argumenti, viņa sāk iedziļināties un pārdomāt viedokļus...
08.01.2018 21:54 |
 
Reitings 202
Reģ: 12.06.2012
Rīdziniece dzīvojot ar draugu es darīju visus mājas darbus, uzkopu lielu māju, mazgāju drēbes, visu to pašu. Bet attieksme pavisam cita.
08.01.2018 21:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja tevi pameta, un savaca kas? Vecaki kam nav uz tevi pofigs, Tur ev calis ar seksu ka paldies aolaimoja ja....
08.01.2018 21:57 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Iepriekš viņa man teica, lai nesatraucos un pievēršos mācībām, par darbu lai nedomājot, kamēr mācos viņi mani uzturēšot. Kad aizgāju pie drauga jau sākās cita runa - ja jau esi savā dzīvē, tad tiec pati galā!

Nuu tas jau normāli, ja jau prom, tad ne jau uzturēs visu, jo izvācies - kā saka, aizej pieaugušo dzīvi spēlēt, bet vēlies, ka viss tāpat lai paliek.
Tā pārspīlēts izskatās viss.
08.01.2018 21:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!