Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieša pirmais solis.

 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Sveikas daiļās dāmas un kungi. ;)
Manā dzīvē šobrīd noriss diezgan spraiga situācija. Drīzāk jau varētu teikt galvā. Stāsts sekojošs...
Esmu ar draugu kopā. 2016 gada oktobrī iepazināmies, taču kopā sākām dzīvot no pagājušā gada jūnija.
Man 22, viņam 21... Jā, esam vel dikti jauni,par bērniem vel nedomājam(plānots aptuveni 27 gados). Abi mācamies, veidojam karjeru. Bet, man iztrūkst tas apliecinājums, kurš redzams uz pirksta. Respektīvi - bildinājums.
Jā,iespējams dikti strauji. Taču iepriekšējais puisis pats mani gribēja bildināt pēc kopā nodzīvotiem 2 gadiem. Taču tad es to negaidīju un pilnīgi godīgi runājot pat nevēlējos. Laikam zināju, ka tas nav mans cilvēks. Taču ar šo puisi, nezinu pati kādēļ, drausmīgi gribu tapt bildināta. Un te nu atkal domas dalās. Esmu viņam par to ieminējusies. Viņš saka ka par ātru un ka obligāti pēc bildinājuma gada laikā jāapprecas.
Taču jautājums paliek aktuāls - nu kā lai pie velna izsit no galvas to domu par bildināšanu? Pati dikti gribu un pati par to ārdos. No sērijas - pati pateica,pati apvainojās. :D
07.01.2018 19:26 |
 
10 gadi
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Kapēc mums tik ļoti patīk dzīvot nākotnē, visu saplānot, visu salikt pa plauktiņiem.Ok,jā es saprotu,ja abiem ir vēlme precēties, tad uz priekšu.Bet ja par to patstāvīgi jādomā, jāplāno bērni pēc cik tur tiem gadiem,utt.Drošības sajūta? Kāda drošības sajūta?Laulības izjūk!! Kapēc nevar vienkārši ar to cilvēku dzīvot kopā šeit un tagad?Bez patstāvīgām gaidām un plānošanām?Nav garlaicīgi?
08.01.2018 15:33 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Neons=Tie 10 gadi bija tikai kā piemērs. Bet tādā gadījumā pārim parasti vienkārši tās saderināšanās, kāzas ir vienkāŗsi vienaldzīgas, viniem ir labi tāpat, vai arī vīrietis negrib precēties un sieviete ar to samierinās, jo visādi, citādi attiecībās viss apmierina.
Personīgi manuprāt attiecības pirmie 2-3 gadi ir tikai otra iepazīšana. Kādas vēl kāzas? Es neesmu no tiem vīriešiem, kuri grib steigties ar to kkur, bet tepat forumā var izlasīt ka eksistē arī tadi kasjau pēc pusgada kopābūšans bildina. Lai jau. Tu pareizi pateici ka tā ir katra pāra paša darīšana cik agri/vēlu apprecēties. Galvenais lai nav tādas infantīlas debīlas domāšanas, kā "apprecēties pēc 7 mēn. kopā būšanas ir ok, bet būt kopā 4 vai vairāk gadus un ne apprecēties, ne saderināties nav normāli." Tā ir tikai divu cilvēku izvēle kad abi to vēlas, vai nevēlas vispār.
08.01.2018 15:05 |
 
Reitings 52
Reģ: 23.10.2017
Clarity
Precīzi. Tāpēc, ja tu to otru mīli un jūti to pašu pretī, tad tādi jautājumi un raušanās pēc bildinājuma nav. Tādus uzstāda tad, ja attiecības būvē uz nepareiziem principiem, jo tas palielina iespēju, ka savaņģotais(ā) tik viegli neaizlaidīsies.
08.01.2018 12:40 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Ja cilvēki būvē attiecības uz šādiem principiem, tad kas būs vienojošais faktors tad, kad šis plāns būs izpildīts?

Man grūti teikt, jo es attiecības uz šādiem principiem nebūvēju. Pieļauju, ka tam ļoti bieži varētu sekot šķiršanās, jo pāris saprot, ka viņiem, neskaitot bērnus, īpašumus, nekā cita kopīga nemaz nav..šķirto laulību statistika ir nepielūdzama.
08.01.2018 12:08 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Taisnība. Katrā ziņā nesteidzini un nesteidzies pati. Katram ir savi apgriezieni šai ziņā. Citi pēc pusgada precas, citi pēc septiņiem. Un labi ir gan tā, gan tā.
Tomēr visforšāk ir tad, ja var precēties to gadu pēc bildinājuma. Tad šķiet, ka tās kāzas ir arī tāds kopīgs plāns un projekts, kam gatavoties :)
08.01.2018 11:52 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Nenolieku zemāk par sevi. Protams, ka abiem vel jāaug. ;)
Kopdzīvē viss labāk saskatāms. Tāpēc arì nesaku, ka tieši kāzas uz bērni ir brieduma pazīme. Pilna pasaule ar ļaudīm,kas apprecējušies, bet galvā vel putni. ;)
08.01.2018 11:35 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
tās alkas pēc “drošības sajūtas” apliecinājuma ir vienkārši pazīme, ka īsti neuzticies un nepaļaujies uz 2.pusīti

Zini? Man liekas, ka ar tādām frāzēm kā
diezgan tracinoši, jo liekas, ka esmu nobriedušāka nekā viņš
un
tas ir tikai normāli,vienkārši ir jāgaida,kad puisis pārvērtīsies par vīrieti arī prātā?
un
vīriešiem ap to 21 vel prātiņš par īsu. Diemžēl.
Tu pati parādi, ka nav kur steigties. Vēl jāaug, pie kam - abiem diviem. Un nenoliec, Dieva dēļ, vīrieti par sevi zemāk, tāpēc vien, ka uzskati, ka vēlme ģimeni dibināt un saderināties ir vienīgā brieduma pazīme.
08.01.2018 11:05 |
 
Reitings 52
Reģ: 23.10.2017
Clarity
Ja cilvēki būvē attiecības uz šādiem principiem, tad kas būs vienojošais faktors tad, kad šis plāns būs izpildīts? Apprecēties, uztaisīt bērnu var katrs muļķis, bet kas jūs noturēs kopā, kad nāks visas kopdzīves un bērnu audzināšanas problēmas?
08.01.2018 10:12 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Vispār interesanta pieeja - maini vīriešus, kamēr atrodi tādu, kurš palīdz Tev realizēt tavu plānu.

Bet ko citu darīt, ja skatījums uz tik būtiskām lietām nesakrīt? Kā redzi, autorei šis ir dzīvības un nāves jautājums šobrīd, ko 21 gadu vecs puisis dot nevar. Atliek divi varianti- dzīvot, kā ir, vai arī meklēt nobriedušāku.
08.01.2018 09:59 |
 
Reitings 52
Reģ: 23.10.2017
Ieteiktu no sākuma vienkārši aprunāties, mierīgā gaisotnē, nepiespiesti pajautā, kad viņš vēlētos apprecēties, vai vēlas nākotnē bērnus utt. Ja tas viss nesakrīt ar Tavu plānu, tad Tev jāskatās kāda vecāka vīrieša virzienā.

Vispār interesanta pieeja - maini vīriešus, kamēr atrodi tādu, kurš palīdz Tev realizēt tavu plānu.
Jūs varētu uzreiz arī padalīties - kā šādas sievietes atfiltrēt iespējami ātri, lai netērētu laiku uz viņām.
08.01.2018 09:46 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Jāpiebilst gan, ka bērnus grib ap to laiku, kad es. Par to esam runājuši un tas sakrīt.
Diemžēl diezgan tracinoši, jo liekas, ka esmu nobriedušāka nekā viņš.
Protams, ka gredzens nevienas piecas sekundes neliedz pacelt cepuri. Nejau lai noturētu es to vēlos, jo noturēt nevar neko un neviens nevienam nepieder.
Arguments varētu būt tas, ka vēlos radīt savu ģimenes sajūtu. Jo jūtu, ka viņš ir tas,kurš būtu dikti feins bērna tēvs un foršs vīrs.
Negrasos arī piespiest to darīt. Un pazīstot viņu - piespiest nemaz nav iespējams.
Jāgaida ko laiks atnesīs. Iespējams notiek ātrāk, nekā plānots.
08.01.2018 09:38 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Ekspertīze, man liekas, ka Tev nav neviena īsti racionāla argumenta tam, kāpēc Tev tieši šeit un tagad vajag bildinājumu:-) Padomā, kādu baigo drošības sajūtu Tev var dot 21 gadu vecs puisis, kurš pats visticamāk nav sapratis, kas ir viņš pats, ko vēlas nākotnē utt., gan jau, ka vispirms grib kaut ko sasniegt, bet te jau viņam prasa, lai viņš no vidusskolas sola steigtos iekšā ģimenes dzīvē. Pilnībā viņu saprotu! Te jau meitenes 101x saka, ka tas gredzens nav nekāda garantija, vēl jo vairāk, ja kāzas tiek vilktas vairāku gadu garumā. Ieteiktu no sākuma vienkārši aprunāties, mierīgā gaisotnē, nepiespiesti pajautā, kad viņš vēlētos apprecēties, vai vēlas nākotnē bērnus utt. Ja tas viss nesakrīt ar Tavu plānu, tad Tev jāskatās kāda vecāka vīrieša virzienā. Nav nepareizi 22 gados gribēt ģimeni (kas vispār ir pareizi?), bet prasīt no cilvēka, kurš to vēl nevēlas, gan nav labi.:-)
08.01.2018 09:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man šķiet, ka tās alkas pēc “drošības sajūtas” apliecinājuma ir vienkārši pazīme, ka īsti neuzticies un nepaļaujies uz 2.pusīti .. tas nav nekas pārdabisks, galu galā salīdzinoši neilgi esat kopā..bet vai kāzas ir vienīgais veids, kā dziedēt šaubas?
08.01.2018 08:26 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tas gan vairāk būtu kā apliecinājums man pašai, jebšu tāda kā "drošības sajūta".

Nu pat, piemēram, pēc pus gada un gada tas neliegtu viņam pacelt cepuri. Tas neko nemainīs un neko nedos jums tieši šajā momentā.
08.01.2018 08:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ekspertīze, es domāju, ka Tev viss ir kārtība.. manuprāt, neeksistē pareizais uzskats, kad drīkst gribēt kāzas :-D
Tikai jāsaprot tas, ka otrajai pusei var būt savs un ne mazāk nepareizs skatījums :)
Precības nav arī nekāds garantijas talons.. diemžēl :)
08.01.2018 07:11 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Tāpēc tagad sēžu un domāju - es esmu stulba, ja 22 gados vēlos sākt dibināt ģimeni? Jebšu tas ir tikai normāli,vienkārši ir jāgaida,kad puisis pārvērtīsies par vīrieti arī prātā?
08.01.2018 06:42 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Meitenēm, kuras minēja,ka gredzenu pirkstā prasās jo visas tapa bildinātas vai lai palielītos, teikšu vienu - bildinājumu jau gaidu kādu laiciņu ilgāk par Ziemīšiem un draudzenes man nu ir tik cik viņas ir. Tas gan vairāk būtu kā apliecinājums man pašai, jebšu tāda kā "drošības sajūta". Manam vīrietim gan tas nav tik aktuāli, tāpēc gaidīt šādu soli laikam ir bērnišķīgi.
Grūtu to visu padara fakts,ka zinu ko vēlos, zinu, ka ģimeni vēlos dibināt tieši ar viņu. Gribu pabeigt skolu, tad apprecēties, pēcāk radīt bērnus. Visu tieši tādā secībā. Taču laikam būs jāpiekrīt augstākminētajam- vīriešiem ap to 21 vel prātiņš par īsu. Diemžēl. Ja es vēlos ģimeni, tad attiecīgi vīrietis nekur nesteidzas. Taču tajā pašā laikā zinu,ka nevēlos šeit un tagad bērnus.
08.01.2018 06:20 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu man nekad nav licies, ka disnejs un filmas utt zombē meitenes. Tā ir stulba filma, bet realitāte ir realitāte. Man skatoties filmas NEKAD neradās vēlme precēties un lielas kāzas. Man likās, ka gribu precēties vēlu... ka nav jāsteidzas. Neuzrunāja mani. Satiku tagadējo vīru un domas mainīju par 180° un filmas un tas ka esmu meitene to neietekmēja :-D Vīrs gribēja ne mazāk un bija pilnīgi gatavs ātrāk kā es.
08.01.2018 00:34 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Ieteiktu nesteigties! Ir, protams, forši, ka jūties droša par attiecībām un domā, ka esi atradusi īsto, bet ja jau ir īstais tad nekur nepazudīs vai ne!?
Uzaugu ģimenē kur vecāki nebija precējušies, tas manai ĢIMENEI nevienu brīdi netraucēja.
Es,piemēram, neuzskatu precības par kaut kādu mīlestības apliecinājumu, priekš manis - tikai formalitāte, lai dzīvotu kopā un veidotu savu dzīvi. Ja mīl tad mīl arī bez gredzena pirkstā!
07.01.2018 23:52 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
kopdzīve bija ļoti saticīga, jo nebija tik ilga

Neaizmirsti, ka nebija tāda sīkuma kā mīlestība :) Tāpēc arī dzīvoja kopā, ka bija jādzīvo. Nekas cits neatlika. Nekādas attiecības mūsu izpratnē tās nebija (ar retiem izņēmumiem).
07.01.2018 23:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits