Vīrieša pirmais solis.

 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Sveikas daiļās dāmas un kungi. ;)
Manā dzīvē šobrīd noriss diezgan spraiga situācija. Drīzāk jau varētu teikt galvā. Stāsts sekojošs...
Esmu ar draugu kopā. 2016 gada oktobrī iepazināmies, taču kopā sākām dzīvot no pagājušā gada jūnija.
Man 22, viņam 21... Jā, esam vel dikti jauni,par bērniem vel nedomājam(plānots aptuveni 27 gados). Abi mācamies, veidojam karjeru. Bet, man iztrūkst tas apliecinājums, kurš redzams uz pirksta. Respektīvi - bildinājums.
Jā,iespējams dikti strauji. Taču iepriekšējais puisis pats mani gribēja bildināt pēc kopā nodzīvotiem 2 gadiem. Taču tad es to negaidīju un pilnīgi godīgi runājot pat nevēlējos. Laikam zināju, ka tas nav mans cilvēks. Taču ar šo puisi, nezinu pati kādēļ, drausmīgi gribu tapt bildināta. Un te nu atkal domas dalās. Esmu viņam par to ieminējusies. Viņš saka ka par ātru un ka obligāti pēc bildinājuma gada laikā jāapprecas.
Taču jautājums paliek aktuāls - nu kā lai pie velna izsit no galvas to domu par bildināšanu? Pati dikti gribu un pati par to ārdos. No sērijas - pati pateica,pati apvainojās. :D
07.01.2018 19:26 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja vēl gadi būtu, kad pieredze pēc pieredzes ir konkrēti izmācījusi, kas ir tas, ko gribas, kad utt., tad jau tāda steiga vēl būtu saprotama. Bet tagad, izskatās pēc tiem kompleksiem no ģimenes, jo trūkst ''apliecinājums pirkstā'', nu vāks. Un tad močī močī vīrieti, kamēr jau mati sirmi. :D
07.01.2018 20:52 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Mazliet off topic par ši tēmu -
Dāmas, jums nešķiet, ka meitenes tiek zombētas jau no bērnības ar visām princešu multenēm, filmām, lellēm kāzu kleitās utt, par to, ka visas laimīgas attiecības ir tikai, kad apprecās lielā baltā kleitā un tāpēc rodas tādas situācijas, kad sievietes ir kā trakas uz bildinājumu, bet kad prasa, ko viņai tas nozīmēs, nevar īsti atbildēt, vai izspiež atbildi, ka forši, skaisti, romantiski, jo visas draudzenes jau bildinātas utt? :D
07.01.2018 20:53 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Meitenes, būsim cilvēki un lūdzu neliksim visas 22gadīgās vienā domu un svara kategorijā. ;)
Galu galā katra esam savādāka, katra ar savu dzìves pieredzi un mācībām.
07.01.2018 21:02 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Selene
Tieši tā. Meitenes tiek zombētas, ka sievietes vērtību izsaka tas, vai viņu kāds apprecēs. Attiecīgi sievietei jāatrod vīrietis, savukārt vīrietim - pašam sevi. Tāpēc vīrieši uz to tā neiespringst. Neesmu dzirdējusi, ka kāds mazu puiku kauninātu ar tekstu: "tādu tevi neviena neprecēs". Savukārt meitenes gan.
07.01.2018 21:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man šķiet, ka diviem cilvēkiem ir tiesības pašiem izlemt, kad ir gatavi kāzām. Un 20 gadi nemaz nav par agru, ja abi atraduši “īstos”. Kāpēc gaidīt?... Tas tā - vairāk filozofiski. Ja autores puisis nav gatavs, tad nav. Varbūt būs gatavs vēlāk, varbūt nebūs nekad. Viņu tajā nevar vainot.
07.01.2018 21:03 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Nezinu, man arī pēc informācijas par pus gadu un vecuma - 21 - šis izskatās kas līdzīgs nevajadzīgai histērijai. Laba doma šķiet tā, ka aptuveni gada laikā tad būtu jārealizē, tā sakot, viss līdz galam.
07.01.2018 21:10 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Te jau vairāk izklausās, ka grib vienkārši precēties, nevis tieši ar šo puisi. Pietiek arī tādu dāmu, bieži vien var piekrist Nerea teiktajam:
Attiecīgi sievietei jāatrod vīrietis, savukārt vīrietim - pašam sevi.
07.01.2018 21:11 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Piekrītu- ja sievietei svarīgākais ir apprecēties, tad labāk kopdzīvi neuzsākt pirms tā, nav ko tēlot ģimeni, ja konkrētajai sievietei ģimene skaitās tikai pēc kāzām, kas viņai ir tik ļoti svarīgas, to, kāpēc tā, te jau citas pamatoja.
Bet vispār klausies savu vīrieti un negaidi brīnumu, ja neesi gatava gaidīt un kāzas ir bezgala svarīgas- ej prom, jo liela iespēja, ka jāgaida tev būs vēl ilgi. Ja vari baudīt attiecības un būt laimīga bez gredzena pirkstā, tad saņemies, pasapņoji- pietika, atgriezies realitātē un dzīvo kā ir.
07.01.2018 21:14 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
ekspertize, Tev ir taisnība - katrs mēs noteiktā vecumā esam atšķirīgi un nevaram likt visus vienā maisā. Un es ticu, ka es nobriedusi un gatava laulībai utt, bet problēma jau paliek - vīrietis to vēl negrib. Divu cilvēku attiecībās svarīgu lēmumu pieņemšanai attiecībā uz attiecībām ir jābūt abpusējai un diemžēl, ja vēlme, kā tautā saka - pāriet nākamajā līmenī, ir tikai vienam no pāra, tad tas visdrīzāk nenotik - ne šobrīd.
07.01.2018 21:24 |
 
Reitings 137
Reģ: 05.01.2018
Iesaku uzmanīties, pārāk nesasteigt, varbūt viņš nav gatavs, grib iegūt no sākuma augstāko izglītību, uzsākt stabilu dzīvi, un tev tas bildinājums tāpat neko nedod, ja nu vienīgi pašapliecinājums(sev un palielīties draudzenēm), ja viņam kaut kas tomēr nesanāks, viņš aizies un par to gredzenu īsti galvu neraustīs.
07.01.2018 21:24 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Paldies meitenes par viedokļiem un izteiktajiem spriedumiem.
Lai jums veiksmīgs, priecīgs un mīlestības pilns jauniesācies gads. :)
07.01.2018 21:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man savukārt šķiet jauki, ka sievietes saglabā to vēlmi pēc kāzām, bērniem, mājas pavardu, savas nevainības svarīgumu u.tml. “vecmodīgām” vērtībām. Ja visi dzīvotu un pasauli uztvertu vīriešu acīm - nekas labs no tā nesanāktu. Ir labi, ka sievietēm piemīt šīs “ģimeniskās” vērtības, nevis tikai neznosacījumu sex attiecības, karjera, manta, darbs, labi paēst utt. :-P
07.01.2018 21:28 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Es ar savejo pusotru gadu kopā dzīvoju. gandrīz uzreiz kā bijām pāris, arī sākām kopā dzīvot. Esmu ieminējusies, ka gribēšu gredzenu, viņš piekrīt, bet esam vienojušies, ka vēl jāpaciešas, jāsakārto dzīvesvietas apstākļi. Takā ari tev iesaku vnk paciesties. :-)
07.01.2018 21:31 |
 
Reitings 137
Reģ: 05.01.2018
karjera, manta, darbs

izvēloties attieksmi pret šīm lietām, tu izvēlies savas dzīves kvalitāti, būsim reāli tikai no pieklājībās un mīlestības ģimeni nepabarosi, neapģērbsi un nenodrošināsi
07.01.2018 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Ja jūs būtu gadus piecus vai desmit vecāki, tad būtu pilnīgi normāli un dabiski gaidīt to bildinājumu jau pēc tik neilga kopā būšanas laika. Nesaku, ka tagad tas nav normāli, tomēr jūs vēl esat ļoti jauni un nedomāju, ka būtu prātīgi sasteigt šādu nopietnu soli. Pat, ja Tu tam esi nobriedusi, kam es pat ticu, puisis gan acīmredzot ne un diez vai tuvāko gadu laikā būs. 21 gads priekš vīrieša cilvēka ir pārāk mazs vecums, lai vispār pat domātu par ģimeni, labi ja 25 gados sāks par to domāt.
07.01.2018 21:43 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Es esmu par kāzām, bet uzskatu, ka 20-22 gados ir par agru. Ja attiecības ir no 16 gadiem, nu OK, man tas tāpat šķistu par agru, bet vismaz ir kāds pamats, kāpēc jaunieši vēlas precēties - abi ir ilgi kopā. Bet, ja ir tikai 2 gadi kopā... Kam steigties? Var, protams, apprecēties arī pēc vienas dienas vai šova laikā (kā mums te bija latviešu šovs precamies), bet tad abi to vēlas. Uzspiest savu vēlmi šajā situācijā ir neloģiski. Atrodi tad otru tādu pašu, kas grib ātri precēties, ja gribi precēties precēšanās dēļ.
07.01.2018 21:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
izvēloties attieksmi pret šīm lietām, tu izvēlies savas dzīves kvalitāti, būsim reāli tikai no pieklājībās un mīlestības ģimeni nepabarosi, neapģērbsi un nenodrošināsi

Nevajag krist galējībās, tāpēc arī rakstīju “tikai”. Vajag balansu, protams.
07.01.2018 21:45 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
"Ja jūs būtu gadus piecus vai desmit vecāki, tad būtu pilnīgi normāli un dabiski gaidīt to bildinājumu jau pēc tik neilga kopā būšanas laika."
+
07.01.2018 21:46 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Neons
Bet sievietes ir dažādas. Ne visām ģimene sniedz to lielo piepildījumu. Diemžēl no pagātnes joprojām velkas līdzi tas uzspiestais sievietes uzdevums - gūt laimi ģimenē un viss. Pārējam nav nozīmes. Un tas savukārt grauj tās pārējās, kam piepildījumu sniedz kas cits, piemēram, pašrealizācija. Un to neuztver nopietni. "Nu, kā tu tā, sieviete, gribi no dzīves vēl kaut ko bez vīra un bērniem? Beidz muļķoties un labāk uztaisi pārīti bērnu!"
Bet, ja autore pieder pie tām ģimeniskajām, tad viss okei. Jāsagaida tik īstais brīdis ar īsto cilvēku.
07.01.2018 21:46 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nelasīju visus komentārus bet nu izteikšu savu viedokli. Manuprāt nekā slikta vai nepareiza tur nav, ja meitene gaida bildinājumu. Man bija 22 kas sākām dzīvot kopā, pēc pus gada jau tiku bildināta (pēc kopdzīves uzsākšanas), nu esam precējušies un drīz būs bēbis. Tā teikt viss notika raiti un dabiski. Kopdzīve - bildinājums - kāzas. Pēc laika pieteicās bēbis. Netraucēja, ka viss notiek ātri un dzīvot sākām kopā.
07.01.2018 21:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits