Sporta stundas

 
Reitings 1
Reģ: 02.01.2018
Čau. Es nomainīju skolu, un šeit sporta stundas ir briesmīgas. Tiek prasīts tas, ko reāli var izdarīt tikai retais, jo ir jāiekļaujas kaut kādos augstos normatīvos. Vai kādam ir info, kur var iegādāties zīmi līdz semestra beigām ? Ieteicams Rīgā
04.01.2018 16:57 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Diezin vai tie normatīvi, ja vien tā nav sporta skola, atšķiras no citu skolu normatīviem. Drīzāk gan iepriekšējā skolā uz normatīviem skatījās caur pirkstiem, bet te - haļava beigusies. Man kaut kā māņticība neļautu melot par veselības stāvokli vai pirkt kreiso atbrīvojumu, tā teikt, ar tādām lietām nejoko.

Pilnīgi pareizi, gan jau varēja iepriekš ''izslīdēt cauri'', tagad vienkārši liek zemāk, ja nav darīts vai nedara utt., kā mēdz izvairīties un izlikties, ka tā skolotāju problēma. Visur normatīvi ir vienādi. Pat ja kaut kas iepriekš nav darīts, tad cilvēcīgi aprunājoties, ejot uz konsultācijām, izrādot vēlmi un centību arī tas tiks novērtēts, kaut vai ņifiga tālu, piemēram, neaizlēksi. Pietrūks centimetrs, pievilks klāt, ne jau speciāli iegāzīs. Tas, ka skolas laikā, nepatīk un liekas, ka nepamatoti liek šo vai to, tas klasiski. Un mēģināt izlikties par slimu, nav laba doma ne tikai ētiski. Dari, kā vari, bet kad man paziņas, kurām bijis atbrīvojums un bija ''atvieglināts'' viss, tagad uz katra stūra čīkst, cik tas bija slikti, kāpēc vecāki nelika iet, ļāva tielēties, tad man ir dusmas uz viņiem un vēroju, kā viņi tagad skrien pēc darba uz tādu treniņu, tādu spēli, tādu nodarbību, jo jūtoties iekavējuši un palaiduši daudz ko garām - gan veselībai, gan priekam.
04.01.2018 17:28 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
vai tik tiešām gribas sevi uzdot par bezmaz vai invalīdu

:D :D :D
Kas par muļķībām. Attaisnojošu zīmi dabūt, manuprāt, ir vairāk kā viegli. Es vidusskolā sportā nepiedalījos, jo, nemelošu, vienkārši negribēju, nepatika. Aprunājos ar savu ģimenes ārstu, godīgi pateicu, ka ļoti nevēlos un nejūtos labi sporta stundās, zīmi dabūju. Uz pamatojuma, ka ir problēmas ar asinsspiedienu un kauliem, bet manas problēmas nebija ne tuvu tik lielas, lai es nevarētu sportot. Ārpus skolas sportoju savā nodabā, par invalīdu sevi nepataisīju.
.
Man par sportu skolas programmā ir tāds pats viedoklis kā par mūziku un vizuālo mākslu - nafig tajos priekšetmos paveiktais ir jāvērtē ar atzīmēm? Ja bērnam nav muzikāla balss, nevajag viņu vērtēt tāpat kā mūzikas skolas audzēkni, ja fiziskā sagatavotība nav tik lieliska, nu nevajag viņu vērtēt tāpat kā aktīvu sportotāju. Šie priekšmeti pēc savas būtības ir vajadzīgi - tikai tas, kā viņus pasniedz pie mums, manuprāt, ir pilnīgi garām, tādēļ saprotu, kādēļ daudzi nevēlas piedalīties sportā. Manā skolā sporta stundas, šķiet, bija visaktīvāk bastotais priekšmets.
04.01.2018 17:23 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Diezin vai tie normatīvi, ja vien tā nav sporta skola, atšķiras no citu skolu normatīviem. Drīzāk gan iepriekšējā skolā uz normatīviem skatījās caur pirkstiem, bet te - haļava beigusies. :) Man kaut kā māņticība neļautu melot par veselības stāvokli vai pirkt kreiso atbrīvojumu, tā teikt, ar tādām lietām nejoko.
04.01.2018 17:19 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
(ja vien diskusijas autors nav Mr.Carrot kopija)
.
ko tik nevar dabūt.. iegādāties jau nu gluži nē, bet konsultējoties ar ĢĀ - pieņemu, ka, ja problēma ir uzstādīta kaut cik nopietna, tad nevajadzētu rasties sarežģījumiem. tomēr tavā vietā pārdomātu, vai tik tiešām gribas sevi uzdot par bezmaz vai invalīdu, jo vienmēr pastāv arī atvieglotā grupa - ieskaites kārto, bet, teiksim tā, vieglākā variantā.
04.01.2018 17:13 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Aļooo, atbrīvojumus no sporta tā uz katra stūra netirgo. Lai tādu dabūtu, jābūt veselības problēmām. Tev tādas vajag?
04.01.2018 17:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits