Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par vīriešiem..

 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
Sveikas, cosmo meitenes! Man tagad ir uznācis periods, kad gribu iepazīties ar kādu puisi, slīgt kāda uzmanībā, vienkàrši runāties, tikties.. varbūt no malas izklausās, ka esmu nogribējusies un veel briesmīgā paskatā, bet šoreiz tas nebūs tas gadījums. Drīzāk varbūt pie vainas rutīna darbā, slodze utt. Ko iesakat man darīt? Sēdēt Tinderī un meklēt kādu sakarīgu? Nu nezinu..
03.01.2018 20:32 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Biju kopā ar puisi no Tinder 2gadus, tad pajuka attiecības, un tagad atkal esmu iepazinusies ar džeku no Tinder, kas liekas, pāraugs nopietnās attiecībās. Tā kā man ir tikai pozitīva pieredze. Daudz atkarīgs no tā, kādas bildes ieliec un, ko ieraksti profilā. Es, piemēram, ierakstīju, ka neinteresē vienas nakts sakari, tad attiecīgi man nerakstīja stulbus piedāvājumus. Un sarunas gaitā parasti jau noskaidrojas, ko katrs vēlas. Nezinu, ja kāds sāku saruna ar "kā iet?" un tml., atbildēju (man nav vajadzīgas kaut kāds crazy pick up lines), un tad jau tā saruna attīstījās tālāk.
Pa šo laiku ir bijuši daudz Tinder randiņu, nav gadījies nekas šausmīgs vai kādi traki cilvēki, parasti pirms randiņa ievērtēju fb profilu.
08.01.2018 10:37 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Runājot par Tinderi - laba aplikācija, viennozīmīgi labāka par otrapuse.lv u.tml. Tīri tādēļ, ka abpusēji vari izvēlēties pats, ar ko vēlētos komunicēt - nav komplicēta. No puiša perspektīvas skatoties - meitenes gan tur vidēji ir dīvainākas, nekā vidēji satiekot pasākumos vai ikdienā.
07.01.2018 20:52 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
un protams sakarīgs, lai nav tàds, kas jau pirmajā tikšanās reizē velk gultā.

Kas vainas, ja ir pareizais connection, un abi to vēlās? Nekauninu sievietes par to. Ja labi pavadīts laiks, kā vakara noslēgums ir tīri patīkams abiem. Neesmu redzējis nevienu bēdīgu sievieti pēc tam, pat ja tas ir bijis pirmais randiņš :-D. Čaļu kompānijās esmu dzirdējis, ka puiši vēlās attiecības ne mazāk kā meitenes. Atšķirība tikai, kādus tipus sievietes izvēlās (liekas pievilcīgi) - bad boy tipāži.
07.01.2018 20:44 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Blondacirka, jā, tā diemžēl ir. Pašam diezgan patīkamas iepazīšanās ir gadījušās ejot uz kursiem, saviesīgiem pasākumiem, kur atmosfēra atbrīvotāka un cilvēki nav nomākti ar ikdienas raizēm.
07.01.2018 15:33 |
 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
@R.. starp skatuvi un klausītaajiem ir principā siena. Un taa jau ir tā problēma iepazīšanās sakarā. Koncerts beidzas, un tu ej mājaas..
07.01.2018 15:27 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Blondacirka, interesanti. Tad jau pielūdzējiem nevajadzētu trūkt.
Katrā ziņā, nevajag pārāk uz to iespringt un viss pats nepiespiesti notiksies no sevis, tas ir kā likums. Pašam ar gadījies iepazīties neiedomājamākos veidos, kas ir daudz patīkamāk par plānotu tikšanos. :)
07.01.2018 15:13 |
 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
@R.. laikam jau ir grūtāk iepazīties, ja pats atrodies uz skatuves, lai arii visu skatieni pievērsti Tev.. tāda šobrīd man tā situācija
07.01.2018 14:37 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Man nav iebildumi iepazīties sabiedriskās vietās..tomēr.. diemžēl vairumā gadījumu no drosminiekiem izteikti dvako grādīgais tas kaut kā atsit apetīti

Ir tādi reti izņēmumi kā Tu.
Protams, ka tas nav patīkami, bet nebiju domājis par šādiem tipāžiem, kam tas ir hobijs dzērumā katriem brunčiem skriet pakaļ. :)
07.01.2018 14:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
P.S. Dāmām, kas saka, ka vīrieši kūtri un ikdienā sabiedriskās vietās nevēlas iepazīties - mūsu pašu daiļavas ir pārāk negatīvi noskaņotas un uzreiz domā, ka no viņām kaut ko vajag.

Man nav iebildumi iepazīties sabiedriskās vietās..tomēr.. diemžēl vairumā gadījumu no drosminiekiem izteikti dvako grādīgais :) tas kaut kā atsit apetīti
07.01.2018 13:57 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Pats arī pēc ilgu attiecību izbeigšanas nolēmu pamēģināt tinder, jo arī ikdiena ir diezgan saspringta, aizņemta, ka nebija savādāku iespēju iepazīt jaunus cilvēkus. Lai gan agrāk no draugiem dzirdēju ne tās labākās atsauksmes, kas arī lielākajā daļā gadījumu apstiprinājās. Tā kā, kaut ko puslīdz sakarīgu atrast grūti - arī sievietes vecuma grupā līdz 25. Mūsdienās lielai daļai interešu loks aprobežots, ka pat pēc pirmās tikšanās nemaz nevēlies satikt kaut vai otreiz. Lai gan daudz kas atkarīgs arī no veiksmes, kas varbūt pašlaik man muguru uzgriezusi :D
Topika autorei iesaku labāk izbrīvēt laiku un apmeklēt kādus sev interesējošus pasākumus - kultūras, sporta utml., kas sirdij tuvāks. Tur jau var izveidoties kontakts, kaut vai nejauša saruna ar kādu sev līdzīgi domājošu cilvēku.
P.S. Dāmām, kas saka, ka vīrieši kūtri un ikdienā sabiedriskās vietās nevēlas iepazīties - mūsu pašu daiļavas ir pārāk negatīvi noskaņotas un uzreiz domā, ka no viņām kaut ko vajag. Reti kura piekritīs uzreiz doties iedzert kafiju/tēju, lai iepazītos.
07.01.2018 13:42 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
H.Z. ko jūs sievietes gribat, seksu negribat, parunāt arī negribat, tikai ņaudat ka nav normālu vīriešu.

Nu, labi xanax atklāšu noslēpumu, mēs gribam to, kas norādīts Tavā numerācijā:-P Vienīgi cik atceros, 2. punkts man nederētu, jo visādi dzīvē gadās...
Piedod, nepētīju, bet cik atceros, Tava vecuma grupa varētu ietilpt +-25, nezinu vai blondacirka ir piefiksējusi Tavus komentārus un vai Tavs patiesais piegājiens dzīvei ir tik skarbs kā mēģini parādīt, bet joprojām, man saglabājas jautājums: o.k. iepazīšanās aplikācijās nepiedāvā vienas nakts sakaru, bet kas ir tas, uz ko orientējies, respektīvi Tavs teksts: "negribu uzreiz pārgulēt" vai teksts: "gribu iepazīt, saprast un (nu varbūt gadās:-D) cienīt"?
05.01.2018 22:43 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
xanax visu pareizi saprot, ja negribat manī klausīties, ieklausieties viņā vismaz
05.01.2018 21:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
xanax, nu tad man vairs nav variantu... Ja nu vienīgi, viņas tāpat kā tu, vnk to mājaslapu neapmeklē, lai gan profils ir saglabājies... Vai arī - savu sirdsāķīti ir atradušas un aktīvi ar viņu čato, par citiem neliekoties ne zinis...
05.01.2018 21:26 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Neons tur jau tas prikols ir ka, lai redzētu manu feisu ir jāapmeklē mans profils, bet tas nenotiek. :-D
05.01.2018 21:23 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
xanax, tev feiss laikam nebija smuks bildē... :-D
05.01.2018 20:48 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Diskusijas iespaidā nolēmu paskatīties vai mans flirts.lv profils vēl ir dzīvs. Paskatījos un tiešām vēl ir dzīvs. Jūs meičas apgalvojat ka vairumā vīrieši iepazīšanas portālos un aplikācijās meklē vienas nakts izprieces. Izvēlējos dažas meitenes un katrai uzrakstīju neperversu tekstu, bez mājieniem uz seksu vai ko neķītru. Katrai pateicu ka gribu tikai pakomunicēt un nekas vairāk. Baigās tur meitenes apgrozās, pat manu profilu neviena nav apskatījusi, kur nu vēl lasīt ziņojuma saturu. H.Z. ko jūs sievietes gribat, seksu negribat, parunāt arī negribat, tikai ņaudat ka nav normālu vīriešu. :-D:-P
05.01.2018 20:42 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Nekas nopietns nav izveidojies. Esmu iepazinusies ar 3 vīriešiem ar diviem kontaktējos gadu, trešo pus gadu un man viņi ir palikuši tiešām draugi. Esmu no otras Latvijas gala, taču pāris reizes sazvanamies, sačatojam un viss forši.
Izskatās, ka cilvēkiem derētu paskatīties kādā vārdnīcā un noskaidrot, ko nozīmē vārds draugs. Bet pieļauju, ka vārdnīcas textu katrs iztulkos pa savam, gluži tāpat kā svētos rakstus.
05.01.2018 18:04 |
 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Esmu Tinderī aktīva, patīk komunicēt. Nekas nopietns nav izveidojies. Esmu iepazinusies ar 3 vīriešiem ar diviem kontaktējos gadu, trešo pus gadu un man viņi ir palikuši tiešām draugi. Esmu no otras Latvijas gala, taču pāris reizes sazvanamies, sačatojam un viss forši. Protams, lielākoties ar manis izveidotiem match ir tikai seksuāla interese utml. Tādiem vairs neatbildu.
05.01.2018 00:09 |
 
Reitings 96
Reģ: 14.11.2017
Tur esot liels % latviešu meiteņu, kuras kaut arī, spriežot pēc profila, dzīvo un strādā LV, bet profilā raksta angliski. Viņš saka, ka tās esot ārzemnieku mednieces, un tādām pat necenšas rakstīt.

Man zem profila nebija rakstits nekas, bet ari latviesu viriesi medz ierakstit kaut ko angliski, tas jau nenozime, ka mekle arzemnieci. Var jau profila zem bildes ierakstit, ko tiesi mekle. Ir tadi, kas vispar neapskata profilu un uzspiez like :-D
04.01.2018 19:32 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tur esot liels % latviešu meiteņu, kuras kaut arī, spriežot pēc profila, dzīvo un strādā LV, bet profilā raksta angliski. Viņš saka, ka tās esot ārzemnieku mednieces, un tādām pat necenšas rakstīt.

Ārzemnieku mednieces :-D:-D Diez, ko tad tur var baigi nomedīt? Man, dzīvojot Rīgas centrā, kādi 80% no parādītajiem profiliem (ja pat ne vēl vairāk) ir ārzemnieki - gan tūristi, gan studenti, gan daži tādi, kas te dzīvo. Reti kurš izskatās pēc baigā biznesmeņa vai ko nu tavs kolēģis domā, ka kāda medī :-D
04.01.2018 19:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits