Par vīriešiem..

 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
Sveikas, cosmo meitenes! Man tagad ir uznācis periods, kad gribu iepazīties ar kādu puisi, slīgt kāda uzmanībā, vienkàrši runāties, tikties.. varbūt no malas izklausās, ka esmu nogribējusies un veel briesmīgā paskatā, bet šoreiz tas nebūs tas gadījums. Drīzāk varbūt pie vainas rutīna darbā, slodze utt. Ko iesakat man darīt? Sēdēt Tinderī un meklēt kādu sakarīgu? Nu nezinu..
03.01.2018 20:32 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Tinder ir baigā laimes spēle. protams, ja laikos tikai smukulīšus, tad var nebrīnīties, ka nav nekas labs. Laigan man jāsaka, ka tinder apgrozījās normālāki vīrieši, kad viņš tikko parādījās - pirms kādiem 3 gadiem, cik tgd esmu dzirdējusi no draudzenēm - tur tiešām daudz tagad tādu, kas vnk grib 1 nakts sakarus. Es pati pirms aptuveni 3 gadiem iepazinos tur ar savu tagadējo draugu, neko viss forsi, jau 2 gadus dzīvojam kopā, plānojam nāktni utt. :D
04.01.2018 08:29 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es biju tinderī pirms kkādiem 3 gadiem, kad izšķīros no viena čaļa, pēc tam gāju uz ļoooti daudz tinder randiņiem, no kuriem tagad atceros.. nu varbūt 3 vīriešus, viens no viņiem starp citu vēl man tagad ir fb un nesen saderinājās :D Es toreiz arī atradu it kā sakarīgu puisi, tipa bijām kopā, bet es nezinu, man kkas nebija pret viņu, tad nu kamēr vēl ar viņu "biju", atradās viens ārpus tindera un tad nu aizgāju pie tā ne tindera čaļa, biju ar viņu pāris gadus, nesen izšķīros un atkal nokačāju tinderi un šajā reizē sapratu, ka nu nezinu... Tas nav priekš manis laikam, man vispār bija slinkums sarakstīties ar kkādiem "čau, kā iet" čaļiem, negāju tikties ar tādiem, kas piedāvājā randiņus man ne pa prātam utt :D Patiesībā ļoti nogurdinoša tā visa padarīšana man likās, visu laiku kāds kko garlaicīgu rakstīja, ai. :D Beigās atmetu tam visam ar roku un izveidojās man viss ar puisi, ko arī jau pazinu ārpus tindera labu laiku pirms izšķīros no bijušā un ar ko simpātijas bija pat vēl kamēr biju ar iepriekšējo :D Tā kā man pagaidām nav pozitīvo tinder stāstu, bet zinu cilvēkus, kas tur ir kko izveidojuši, pat vairākus.
04.01.2018 08:23 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nu, te viens puisis sūdzās, ka viņam nav, bet smukajiem ir daudz... Viņam vajag un viss :D
04.01.2018 07:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Althea, bet svarīgs jau nevis kvantums, bet kvalitāte. Simtiem matchi nozīmē arī to, ka skuķiem ir visai merkantilas vēlmes un diez vai nopietns puisis par to priecāsies, jo ne jau cilvēks viņām ir interesants, bet viņa maciņš, dzīvesstils, kontakti u.tml. Kurš ko meklē, protams...
04.01.2018 06:10 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Neons, nu nē, ne foto kvalitātei un apgaismojumam ir tik liela nozīme, cik cilvēka izskatam kā tādam Tāpēc šī aplikācija ir domāta above average izskata cilvēkiem

Tajā aplikācijā, lai kā meitene izskatītos, viņai būs matchi un ļoti daudz, bet vīriešiem atšķirības ir ievērojamas... Dzīvokļa biedram varbūt viens match no simts, mēnešiem var nekā nebūt, kamēr viens ar jauku sejiņu un uzkačātu ķermeni man rāda savu pilno sarakstu, no pārpilnības pat dzēš, kad kontaktēšanās pārgājusi uz citiem saziņas līdzekļiem.
04.01.2018 05:58 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
puiši mūsdienās ir pārāk kautrīgi un nevar pieiet klāt, lai sāktu runāt..
Esmu viens no tiem retajiem eksemplāriem, kuri pienāk, ja meitene iepatīkas. Bet esmu pamanījis ka Rīgā meitenes ir ļoti gļēvas (uzreiz paātrina gaitu, kad tu ar viņiem sāc runāt), ar mazu pašvērtējumu (par to liecina galvenais viņu jautājums: „vai tu pie visām tā pienāc?”) un ļoti kautrīgas (piemēram, nesen kad mikriņā piesēdos vienai meitenei klāt un uzrunāju viņu, viņa teica, ka ar svešiniekiem nerunājot, es nosaucu savu vārdu un teicu ka varam būt draugi, bet viņa vienalga klusēja). Ne visas, protams, ir tādas, kā es šeit tagad uzrakstīju, bet vismaz puse tādu ir.
04.01.2018 03:31 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
puiši mūsdienās ir pārāk kautrīgi un nevar pieiet klāt, lai sāktu runāt..
Ja tā meitene vispār atbild, tad laimīga sagadīšanās.
Puši, kuri jau pirmajā randiņā nevēlk gultā un viņu IQ ir lielāks par 100, protams ir, bet tur stāv garās rindas.
Tikai nesmīdini mani!
04.01.2018 03:06 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Ar Badoo man ir slikta pieredze, tur es uzķēros uz vissliktāko randiņu manā mūžā. Tiesa, tas bija 2011. gadā, varbūt tur kaut kas ir mainījies tagad. Es tur vairs neesmu "kāju spērusi" :-D
.
Tinder tiešām ilgi viss jāizšķiro. Esmu bijusi tikai uz vienu Tinder randiņu, normāls puisis bija, tikai man nederēja.
Vēl ir aplikācija OkCupid, kur es arī satiku foršu čali reiz. Par pāri nekļuvām, bet vispār vietnei kā tādai nav ne vainas.
.
Online esmu iepazinusi foršus cilvēkus spēlējot MMORPG spēles, bet ne no Latvijas. Tas gan netraucēja mums gadiem uzturēt draudzību.
.
Es gan visu šo diskusiju lasot padomāju, ka, ja vēl kādreiz būtu viena, tad iepazīšanos vairs nemeklētu šajos saitos. Man būtu tāds slinkums no jauna visu par sevi drukāt, sarakstīties, iet uz aklajiem (puslīdz) randiņiem, vilties cilvēku izskatā. Nē, paldies. Par spīti visam, visforšākās iepazīšanās man ir bijušas dažādās dzīves situācijās, galvenais nevajag mājās sēdēt.
04.01.2018 01:32 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
A kāpēc meklē līdz 25? Cik tev pašai gadu? Es ņemtu kaut kur 10gadu starpību uz augšu no sava vecuma.
-
Estupendo izklausās pēc neveiksminieka, kas pārdzīvo par savu izskatu un sēž Tinderī ar svešām bildēm, ui, "eksperimentē". Protams, ka izskats un to, kādas bildes cilvēks izvēlējies ir noteicošais, un? Cilvēki tāpat būs kopā tikai tad, ja abi patiks viens otram vizuāli.
04.01.2018 01:06 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Nu, pēc sarakstēm var daudz ko izsecināt. Varbūt man ļoti paveicās, bet kaut kādi precētie krāpnieki/ vnk creep viņi nebija. Tue abi pirmie man vēl ir FB :-D
No otras puses, kaut kāds spontānais date arī nostrādāja. Bet tas noteikti ir izņēmuma gadījums
04.01.2018 00:51 |
 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
@gribuunnegribu pat tā! Izklausās jau ļoti labi :D(l)
04.01.2018 00:46 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Blondacirka,
Nav sliktu atmiņu :) Ar pirmajiem diviem puišiem kādu laiku sarakstījos pirms satikos, ar abiem bija interesantas sarunas. Kaut gan viens no viņiem uzsāka iepazīšanos ar acīmredzamiem nenopietniem nolūkiem. Tomēr sarunas un pats randiņš bija patīkami, pie sevis uz mājām nesauca. Tomēr otrie randiņi nesekoja, jo es meklēju ko citu.
Ar 3. bija savādāk, bija slikta diena, es vnk randomā teicu JĀ nakts vidū čalim, pat neiečekojot viņa profilu. 30min un jau satikāmies. Mums uzreiz bija baigā ķīmija, es viņu vēlāk pat uzaicināju uz tēju pie sevis ... esam kopā vēl tagad (l)
04.01.2018 00:42 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Neons, ok, tad nesapratu, kāpēc izvērti tās pasāžas par dzīvi uz Estupendo, ja komentāri viņam (arī vispār aizgāja, cik skatījos) ir par tām aplikācijām un saitiem. Par dzīvi tad skaidrs, tad žesti, mīmika, izturēšanās, runa, tonis, valoda, kaut smarža un daudz kas nāk klāt.
04.01.2018 00:25 |
 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
Gribuunnegribu paldies! Un kādas
Tev atmiņas par to visu? :)
04.01.2018 00:24 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
Esmu arī iemīlējusi cilvēku tikai sarakstoties, tādā veidā iepazīstot.. un bildi, vizuālo, acis, matus nemaz neredzot. Ieraudzīju tikai tad, kad satikāmies. Labi, ka simpatizēja arī pēc izskata un viss bija kārtībā :-) Ja ir tas klikšķis, tad ir, un attēls jau paliek otrajā plānā. Tas vēl bija laiks, kad tikai drlv bija populārs. Tagad jau visiem visur ir foto. Izņemot šeit :-D
04.01.2018 00:23 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Blondacirka, Uz randiņiem iet ir jautri, man tas palīdzēja atlabt pēc sūdīgām attiecībām un izrāva no vientulīga sevis žēlošanas maratona.
Vispār satikos tikai ar 3 puišiem (no otraspuses)+visi 3 bija normāli un patīkami sarunu biedri, gultā nevilka pēc 1.tikšanās. Ok, mazliet meloju, 3.puisis vilka gan, bet nu mums bija ļoti izteikta abpusēja pievilkšanās ( tīri vizuāli :-D)
Pačato un prātīgi pafiltrē kandidātus. Ja puisis nevēlas pat nedaudz sarakstīties, uzstāj uz tikšanos, lai iet &$$#%^
04.01.2018 00:18 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
macaw uzķēra domu pareizi. Tinder var ielikt random saldo bildes, kur fonā ir alkohols vai bardaks (kas neko labu par cilvēku neliecina), bet tāpat pietiek spiest like un galva reibst no matchiem. Tā ir realitāte, lai kā te censtos iegalvot par kaut ko citu.
04.01.2018 00:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
macaw, es ne reizi neesmu piereģistrējusies iepazīšanās portālos. Tāpēc dalos ar pārdomām "no savas pieredzes" par tēmu, nevis apgalvoju, ka Tinderī bildei nav nozīmes. Tieši otrādi - es piekrītu, ka bilde tur ir primārais aspekts un ieteicu to "uzfrišināt" atbilstoši šī tīmekļa "prasībām".
04.01.2018 00:16 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Bez tās bildes, kur Neons aprakstīja kā ''nu sakrīt un viss vai paķer viņš, odziņai utt.'', nekas jau nebūs tur. Nemaz līdz nākamajam etapam nevar tikt.
04.01.2018 00:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Snoopy, nu ģērbšanās stilu, higiēnu un rūpību pret sevi es šoreiz pie izskata nepieskaitu. Šoreiz runāju tikai par sejas pantiem, auguma garumu, acu lielumu u.tml. Kaut kā mana pieredze rāda, ja cilvēks nejēdz ģērbties (te es runāju par atbilstošu apģērbu, atbilstošai situācijai), tad kaut kādi palieli tarakāni viņam noteikti ir un tas jau nozīmē, ka īsti normāls šis cilvēks nebūs manā uztverē.
04.01.2018 00:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits