Par vīriešiem..

 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
Sveikas, cosmo meitenes! Man tagad ir uznācis periods, kad gribu iepazīties ar kādu puisi, slīgt kāda uzmanībā, vienkàrši runāties, tikties.. varbūt no malas izklausās, ka esmu nogribējusies un veel briesmīgā paskatā, bet šoreiz tas nebūs tas gadījums. Drīzāk varbūt pie vainas rutīna darbā, slodze utt. Ko iesakat man darīt? Sēdēt Tinderī un meklēt kādu sakarīgu? Nu nezinu..
03.01.2018 20:32 |
 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
@gribuunnegribu pat tā! Izklausās jau ļoti labi :D(l)
04.01.2018 00:46 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Nu, pēc sarakstēm var daudz ko izsecināt. Varbūt man ļoti paveicās, bet kaut kādi precētie krāpnieki/ vnk creep viņi nebija. Tue abi pirmie man vēl ir FB :-D
No otras puses, kaut kāds spontānais date arī nostrādāja. Bet tas noteikti ir izņēmuma gadījums
04.01.2018 00:51 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
A kāpēc meklē līdz 25? Cik tev pašai gadu? Es ņemtu kaut kur 10gadu starpību uz augšu no sava vecuma.
-
Estupendo izklausās pēc neveiksminieka, kas pārdzīvo par savu izskatu un sēž Tinderī ar svešām bildēm, ui, "eksperimentē". Protams, ka izskats un to, kādas bildes cilvēks izvēlējies ir noteicošais, un? Cilvēki tāpat būs kopā tikai tad, ja abi patiks viens otram vizuāli.
04.01.2018 01:06 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Ar Badoo man ir slikta pieredze, tur es uzķēros uz vissliktāko randiņu manā mūžā. Tiesa, tas bija 2011. gadā, varbūt tur kaut kas ir mainījies tagad. Es tur vairs neesmu "kāju spērusi" :-D
.
Tinder tiešām ilgi viss jāizšķiro. Esmu bijusi tikai uz vienu Tinder randiņu, normāls puisis bija, tikai man nederēja.
Vēl ir aplikācija OkCupid, kur es arī satiku foršu čali reiz. Par pāri nekļuvām, bet vispār vietnei kā tādai nav ne vainas.
.
Online esmu iepazinusi foršus cilvēkus spēlējot MMORPG spēles, bet ne no Latvijas. Tas gan netraucēja mums gadiem uzturēt draudzību.
.
Es gan visu šo diskusiju lasot padomāju, ka, ja vēl kādreiz būtu viena, tad iepazīšanos vairs nemeklētu šajos saitos. Man būtu tāds slinkums no jauna visu par sevi drukāt, sarakstīties, iet uz aklajiem (puslīdz) randiņiem, vilties cilvēku izskatā. Nē, paldies. Par spīti visam, visforšākās iepazīšanās man ir bijušas dažādās dzīves situācijās, galvenais nevajag mājās sēdēt.
04.01.2018 01:32 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
puiši mūsdienās ir pārāk kautrīgi un nevar pieiet klāt, lai sāktu runāt..
Ja tā meitene vispār atbild, tad laimīga sagadīšanās.
Puši, kuri jau pirmajā randiņā nevēlk gultā un viņu IQ ir lielāks par 100, protams ir, bet tur stāv garās rindas.
Tikai nesmīdini mani!
04.01.2018 03:06 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
puiši mūsdienās ir pārāk kautrīgi un nevar pieiet klāt, lai sāktu runāt..
Esmu viens no tiem retajiem eksemplāriem, kuri pienāk, ja meitene iepatīkas. Bet esmu pamanījis ka Rīgā meitenes ir ļoti gļēvas (uzreiz paātrina gaitu, kad tu ar viņiem sāc runāt), ar mazu pašvērtējumu (par to liecina galvenais viņu jautājums: „vai tu pie visām tā pienāc?”) un ļoti kautrīgas (piemēram, nesen kad mikriņā piesēdos vienai meitenei klāt un uzrunāju viņu, viņa teica, ka ar svešiniekiem nerunājot, es nosaucu savu vārdu un teicu ka varam būt draugi, bet viņa vienalga klusēja). Ne visas, protams, ir tādas, kā es šeit tagad uzrakstīju, bet vismaz puse tādu ir.
04.01.2018 03:31 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Neons, nu nē, ne foto kvalitātei un apgaismojumam ir tik liela nozīme, cik cilvēka izskatam kā tādam Tāpēc šī aplikācija ir domāta above average izskata cilvēkiem

Tajā aplikācijā, lai kā meitene izskatītos, viņai būs matchi un ļoti daudz, bet vīriešiem atšķirības ir ievērojamas... Dzīvokļa biedram varbūt viens match no simts, mēnešiem var nekā nebūt, kamēr viens ar jauku sejiņu un uzkačātu ķermeni man rāda savu pilno sarakstu, no pārpilnības pat dzēš, kad kontaktēšanās pārgājusi uz citiem saziņas līdzekļiem.
04.01.2018 05:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Althea, bet svarīgs jau nevis kvantums, bet kvalitāte. Simtiem matchi nozīmē arī to, ka skuķiem ir visai merkantilas vēlmes un diez vai nopietns puisis par to priecāsies, jo ne jau cilvēks viņām ir interesants, bet viņa maciņš, dzīvesstils, kontakti u.tml. Kurš ko meklē, protams...
04.01.2018 06:10 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nu, te viens puisis sūdzās, ka viņam nav, bet smukajiem ir daudz... Viņam vajag un viss :D
04.01.2018 07:40 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es biju tinderī pirms kkādiem 3 gadiem, kad izšķīros no viena čaļa, pēc tam gāju uz ļoooti daudz tinder randiņiem, no kuriem tagad atceros.. nu varbūt 3 vīriešus, viens no viņiem starp citu vēl man tagad ir fb un nesen saderinājās :D Es toreiz arī atradu it kā sakarīgu puisi, tipa bijām kopā, bet es nezinu, man kkas nebija pret viņu, tad nu kamēr vēl ar viņu "biju", atradās viens ārpus tindera un tad nu aizgāju pie tā ne tindera čaļa, biju ar viņu pāris gadus, nesen izšķīros un atkal nokačāju tinderi un šajā reizē sapratu, ka nu nezinu... Tas nav priekš manis laikam, man vispār bija slinkums sarakstīties ar kkādiem "čau, kā iet" čaļiem, negāju tikties ar tādiem, kas piedāvājā randiņus man ne pa prātam utt :D Patiesībā ļoti nogurdinoša tā visa padarīšana man likās, visu laiku kāds kko garlaicīgu rakstīja, ai. :D Beigās atmetu tam visam ar roku un izveidojās man viss ar puisi, ko arī jau pazinu ārpus tindera labu laiku pirms izšķīros no bijušā un ar ko simpātijas bija pat vēl kamēr biju ar iepriekšējo :D Tā kā man pagaidām nav pozitīvo tinder stāstu, bet zinu cilvēkus, kas tur ir kko izveidojuši, pat vairākus.
04.01.2018 08:23 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Tinder ir baigā laimes spēle. protams, ja laikos tikai smukulīšus, tad var nebrīnīties, ka nav nekas labs. Laigan man jāsaka, ka tinder apgrozījās normālāki vīrieši, kad viņš tikko parādījās - pirms kādiem 3 gadiem, cik tgd esmu dzirdējusi no draudzenēm - tur tiešām daudz tagad tādu, kas vnk grib 1 nakts sakarus. Es pati pirms aptuveni 3 gadiem iepazinos tur ar savu tagadējo draugu, neko viss forsi, jau 2 gadus dzīvojam kopā, plānojam nāktni utt. :D
04.01.2018 08:29 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Neons uzjautrina, par kādu kvantitāti un dzīvesstilu iet runa, ja ir vienalga, kas atrodas apkārt, ka tik ir labs izskats?
Pirms saukāt par neveiksminieku, atbildat labāk sev uz šo jautājumu. Šo problēmu neviens vai neviena nesapratīs, kad saņem 20 matchus ik dienas.
04.01.2018 08:36 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Estupendo, ja tevī būtu ieienteresētas desmitiem meiteņu nedēļā, tu taču arī, lai netērētu laiku, atbildēsi tikai dažām pašām glītākajām un diezin vai tad pārdzīvosi par kaut kādām šķirošanām ;) Iepazīšanās portālos nav iespējams visiem ieinteresētajiem atbildēt un izvērst garas sarunas, ja nesēž mājās 24/7.
04.01.2018 09:01 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu tas ko gribēja teikt, cik es sapratu, ka normālam, vidusmēra vīrietim iespējams gadās, ka nav gandrīz neviena match vai kaut kādi jokošanas gadījumi, bet puisis ta uz goda. Par to varētu būt tā rūpe. Tiem, kam daudz, tie jau paceļ savu ''es'' un tad arī izvēlas to, kura acīm un gan jau vēl kādai zonai tīk, tas, manuprāt, dabiski, lai kādi mērķi. :D
04.01.2018 09:08 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
Vakar piereģistrējos badoo, nezināju par tādu, gribēju pamēģināt. Stundas laikā izveidojās match, viņš atrakstija (interesantu pirmo tekstu), es atbildēju, vārds pa vārdam un izrādās ļoti labs sarunu biedrs, forši kontaktēties.
Bet vairums ir tādi, kas uzraksta to pašu jēlo tekstu kā iet, ko dari, galīgi negribas uz tādiem atbildēt. Bet, ja cilvēks ir pacenties interesanti uzsākt sarunu, tas ir super. Ļoti ļoti reti var tādus sastapt, taisni brīnums, ka uztrāpiju uz tāda.
04.01.2018 10:21 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Kas ir tie interesantie teksti, ko puiši jums atraksta? Man tie jēlie pick up line liekas stulbi. Man jau šķiet, ja puisis patīk pietiek ar čau!
04.01.2018 10:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man jau šķiet, ja puisis patīk pietiek ar čau!

Tur jau tā lieta - JA puisis patīk. Bet iepazīstoties virtuāli, "patīk" vēl nav radies. Nē nu, ja baigais skaistulis, tad arī uz čau var atbildēt cerībā, ka turpmāk saruna izvērtīsies interesantāka, bet, ja vidējais aritmētiskais puisis, tad līdz "patīk" vajag vēl nonākt, un tur nu vajag vairāk, kā pliku "čau".
04.01.2018 10:40 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Man tieši labāk patīk 'čau' nevis kaut kādi īpašie teksti, lai izceltos, jo var nošaut garām ar pārāk lielu saldumu/jēlumu utt. Kaut kā esmu par dabiskumu, ne tiem fake tekstiem.
04.01.2018 10:46 |
 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
@acidpauli man pašai 19
04.01.2018 10:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu labi:
.
A: "Čau!"
B: "Čau!"
A: .......?
.
Tāpat pēc tā "Čau" kaut kā saldi/jēli/"kā iet?" tā saruna jāturpina, agri vai vēlu būs jāmēģina "nedabiski izcelties".
04.01.2018 10:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits