Par vīriešiem..

 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
Sveikas, cosmo meitenes! Man tagad ir uznācis periods, kad gribu iepazīties ar kādu puisi, slīgt kāda uzmanībā, vienkàrši runāties, tikties.. varbūt no malas izklausās, ka esmu nogribējusies un veel briesmīgā paskatā, bet šoreiz tas nebūs tas gadījums. Drīzāk varbūt pie vainas rutīna darbā, slodze utt. Ko iesakat man darīt? Sēdēt Tinderī un meklēt kādu sakarīgu? Nu nezinu..
03.01.2018 20:32 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Gadu atpakaļ biju tādā pašā situācijā, pat bēdīgākā, jo pašapziņa bija zemāka par zāli. Jā, tinderojos līdz atradu savu draugu. Un esmu ārkārtīgi laimīga par to, cik man foršs, mīļš un gādīgs cilvēks blakus, ar kuru paveicies.
Bet, jā, viens no tinder matchiem bija galīgs, galīgs murgs. Brrrrrrrrr....
03.01.2018 23:44 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Mana labākā draudzene Tinderī atrada puisi. Nu jau būs divi gadi kā abi kopā, laimīgi. Bet nu tas tiešām, manuprāt, ir viens tāds stāsts no simta, jo, lai gan pati Tinder nekad neesmu lietojusi, cik dzirdēts, tur parasti izdodas atrast cilvēkus, kur ne visai vēlas nopietnas attiecības. Bet nu, protams, var arī palaimēties atrast īsto un vienīgo.
Varu ieteikt iesaistīties kādās sev interesējošās domubiedru grupās. Man ir izdevies tādā veidā iepazīt daudz jaukus cilvēkus ar kuriem sakrīt intereses. Tiesa gan, manis piminētie cilvēki ir no dažādām pasaules valstīm, bet varbūt izdodas atrast arī kādu vietējo domubiedru grupu. Tas vismaz dod iespēju atrast cilvēku ar līdzīgām interesēm. Protams, vēl paliek iepazīšanās portāli, bet nu uz tiem raugos skeptiski. Ja vīrietis to vien dara kā sēž iepazīšanās portālā, tad tas rada sajūtu, ka cilvēks ir par sevi nepārliecināts un nespēj vai nemāk izveidot attiecības reālajā dzīvē. Un tādi vīrieši mani nesaista.
03.01.2018 23:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Rudens, tas ir individuāli - man, piemēram, pēc būtības vispār pretēja dzimuma izskats ir otršķirīgs. Vai nu tā būtu "mūža mīla" vai vnk draugs. Galvenais ir, kādas tam cilvēkam iekšas un smadzenes. Iespējams pirmajā brīdi kaut kādai odziņai būtu jābūt, lai izceltos "pūlī", bet tas var būt arī vnk kāds mirklis, saules stars, sagadīšanās, negadījums vai kaut kās tāds, kam mazs sakars tieši ar izskatu, bet drīzāk ar situāciju.
Bet ir cilvēki, kuriem ārējais partnera izskats ir ļoti svarīgs - tas ir kā statusa apliecinājums, noteiktas sabiedrības slānis u.t.t Arī, ja vnk draugu komplānija...
03.01.2018 23:46 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Rudens saliksim pa plauktiem prasības:
1. sakarīgs
2. lai nav tàds, kas jau pirmajā tikšanās reizē velk gultā
3. Lai ir par ko parunāt
4. izcili, ja saistīts ar ko radošu
5. Jābūt ar manierēm
Uz līdzenas vietas veseli 5.punkti. Un es domāju ka tas ir tikai saraksta sākums. Vienkārši puišiem, kuri atbilst šādām te prasībām, ir arī sava latiņa, kura noteikti ir augstāka nekā pilsētas kanalizācijas līmenis. Lai būtu kopā ar tādu puisi arī ir jāatbilst konkrētā puiša prasībām un ar to mūsu dāmām dažreiz ir problēmas.
03.01.2018 23:50 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
xanax, +++
Visas meitenes vēlas sastapt savu sapņu princi, bet ne visas var piedāvāt sevi kā līdzvērtīgu partneri. Un otrādi.
03.01.2018 23:52 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
6. Lai nav "pļeškas" un alusvēdera
7. Jāģērbjas gaumīgi
8. Ar savu iniciatīvu
9. Ar normāliem ienākumiem, bet pietiekami brīvā laika
10. Vecumā līdz 25
Un saraksts turpinās līdz 50 kā minimums. Ok
03.01.2018 23:55 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
Sākumā laikam vispirms jau izskats tomēr ir tas svarīgākais :-) Pēc izskata tajā pašā Tinderī visi tiek vērtēti, un, ja patīk tas ko redzi, tad arī gribas tuvāk iepazīt. Vēlāk jau svarīgāk, kāds raksturs, kāds pats cilvēks.
Man ir bijis tā, ka atnāk uz tikšanos platās džinsenēs, kuras es no sākuma vispār uzskatīju par treniņbiksēm, nu tiešām.. pārāk labu iespaidu jau neradija. Ir arī, ka atnāk skaistā mētelī, solīdā apģērbā, protams, patīkami uzreiz. Tomēr tam pirmajam iespaidam ir liela nozīme.
03.01.2018 23:55 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
xanax īsti nesaprotu Tavu cepienu:-), jo visi punkti, izņemot 4., kas arī minēts kā vēlams, ne obligāts, neizvirza nekādas pārcilvēcīgas prasības vīrietim, tāpat kā sievietei, ja noliekam sievieti vīrieša vietā. Nu labi, saprotu, ka dažam labam vīrietim attiecībā uz sievieti varētu atkrist 2. punkts - sieviete, kas pati velk gultā, kur nu vēl fantastiskāk;-), bet ar ne visiem vīriešiem to vajag, citreiz pat tādējādi atbaida:-D. Pārējie punkti, manuprāt, ir diezgan pieticīgs pamatkomplekts, jo kāda jēga savadāk vispār komunicēt ar cilvēku, ja nav pat kopīgas tēmas par ko parunāt? Protams, parunāšanai tam līmenim gan abiem ir jāsakrīt....
04.01.2018 00:03 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Piekritīšu, ka izskatam tomēr ir nozīme. Man vismaz noteikti. Jau no saviem tīņu gadiem zināju, kāds ir mans ideālā vīrieša tips, tāpēc, apzināti vai neapzināti, arī izvēlējos vīriešus, kuri atbilda manis iedomātajam tēlam. Beigu beigās ar tādu iepazinos un nu esam kopā jau vairākus gadus. Noteikti izklausīšos nejauka, bet man izskats ir svarīgs, ja iet runa par attiecībām. Ja cilvēks izskata ziņā man nesimpatizē, tad viņam var būt pasaulē ideālākais raksturs, bet es tik un tā nespēšu ar viņu būt kopā, jo man ir svarīgi, lai otrs cilvēks pievelk, liekas iekārojams. Tāpēc pirmajam iespaidam tiešām ir liela nozīme.
04.01.2018 00:04 |
 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
Xanax- normālas prasības. Nekad ar to
Nav bijis problēmu..
04.01.2018 00:08 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Šajos portālos, it īpaši jau aplikācijas, redzi tikai bildi, nekāds baigais profils ar interešu sarakstiem, ierakstiem, šērotiem kaut vai pāris rakstiem, lai saprastu, kur tas cilvēks virzās, nav. Pēc bildes izvēlies un viss. Tad gribu redzēt, kura ir tā, kura pilnīgi visiem saka ''izvēlos'' (neņemot vērā izmisušās, kurām, ka tik kāds ir un aidā) un tad centīgi jautā par interesēm, darba jomu, laika pavadīšanu utt., nu ja ir match. Nu nav tādu, tāpat kādam nolemjam kādam jā un kādam nē.
04.01.2018 00:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Snoopy, nu ģērbšanās stilu, higiēnu un rūpību pret sevi es šoreiz pie izskata nepieskaitu. Šoreiz runāju tikai par sejas pantiem, auguma garumu, acu lielumu u.tml. Kaut kā mana pieredze rāda, ja cilvēks nejēdz ģērbties (te es runāju par atbilstošu apģērbu, atbilstošai situācijai), tad kaut kādi palieli tarakāni viņam noteikti ir un tas jau nozīmē, ka īsti normāls šis cilvēks nebūs manā uztverē.
04.01.2018 00:10 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Bez tās bildes, kur Neons aprakstīja kā ''nu sakrīt un viss vai paķer viņš, odziņai utt.'', nekas jau nebūs tur. Nemaz līdz nākamajam etapam nevar tikt.
04.01.2018 00:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
macaw, es ne reizi neesmu piereģistrējusies iepazīšanās portālos. Tāpēc dalos ar pārdomām "no savas pieredzes" par tēmu, nevis apgalvoju, ka Tinderī bildei nav nozīmes. Tieši otrādi - es piekrītu, ka bilde tur ir primārais aspekts un ieteicu to "uzfrišināt" atbilstoši šī tīmekļa "prasībām".
04.01.2018 00:16 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
macaw uzķēra domu pareizi. Tinder var ielikt random saldo bildes, kur fonā ir alkohols vai bardaks (kas neko labu par cilvēku neliecina), bet tāpat pietiek spiest like un galva reibst no matchiem. Tā ir realitāte, lai kā te censtos iegalvot par kaut ko citu.
04.01.2018 00:18 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Blondacirka, Uz randiņiem iet ir jautri, man tas palīdzēja atlabt pēc sūdīgām attiecībām un izrāva no vientulīga sevis žēlošanas maratona.
Vispār satikos tikai ar 3 puišiem (no otraspuses)+visi 3 bija normāli un patīkami sarunu biedri, gultā nevilka pēc 1.tikšanās. Ok, mazliet meloju, 3.puisis vilka gan, bet nu mums bija ļoti izteikta abpusēja pievilkšanās ( tīri vizuāli :-D)
Pačato un prātīgi pafiltrē kandidātus. Ja puisis nevēlas pat nedaudz sarakstīties, uzstāj uz tikšanos, lai iet &$$#%^
04.01.2018 00:18 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
Esmu arī iemīlējusi cilvēku tikai sarakstoties, tādā veidā iepazīstot.. un bildi, vizuālo, acis, matus nemaz neredzot. Ieraudzīju tikai tad, kad satikāmies. Labi, ka simpatizēja arī pēc izskata un viss bija kārtībā :-) Ja ir tas klikšķis, tad ir, un attēls jau paliek otrajā plānā. Tas vēl bija laiks, kad tikai drlv bija populārs. Tagad jau visiem visur ir foto. Izņemot šeit :-D
04.01.2018 00:23 |
 
Reitings 85
Reģ: 01.12.2017
Gribuunnegribu paldies! Un kādas
Tev atmiņas par to visu? :)
04.01.2018 00:24 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Neons, ok, tad nesapratu, kāpēc izvērti tās pasāžas par dzīvi uz Estupendo, ja komentāri viņam (arī vispār aizgāja, cik skatījos) ir par tām aplikācijām un saitiem. Par dzīvi tad skaidrs, tad žesti, mīmika, izturēšanās, runa, tonis, valoda, kaut smarža un daudz kas nāk klāt.
04.01.2018 00:25 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Blondacirka,
Nav sliktu atmiņu :) Ar pirmajiem diviem puišiem kādu laiku sarakstījos pirms satikos, ar abiem bija interesantas sarunas. Kaut gan viens no viņiem uzsāka iepazīšanos ar acīmredzamiem nenopietniem nolūkiem. Tomēr sarunas un pats randiņš bija patīkami, pie sevis uz mājām nesauca. Tomēr otrie randiņi nesekoja, jo es meklēju ko citu.
Ar 3. bija savādāk, bija slikta diena, es vnk randomā teicu JĀ nakts vidū čalim, pat neiečekojot viņa profilu. 30min un jau satikāmies. Mums uzreiz bija baigā ķīmija, es viņu vēlāk pat uzaicināju uz tēju pie sevis ... esam kopā vēl tagad (l)
04.01.2018 00:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits