Glamūrs VS Praktiskums

 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
Labrīt Dāmas!
Gribējās veikt aptauju - kā uzskatat , vai dzīvojat Glamūra savu dzīvi, vai vairāk Praktiski?
Respektīvi, man radās tāds jautājums , jo ikdienā mēs visas izmantojam Instagram/Facebook/ Twitter, jebkādus sociālos tīklus, kur vien viss zib no "perfektu sieviešu atspulgiem" , visādām blogerēm, kuras cildina ,manuprāt, "dārgu" dzīvesstilu. Ka tas ir tikai veiksmīgas sievietes dzīves moto.
Vai arī "lētās" Kardashianas, kaut kur esmu lasījusi, to ko viņas nes publikas acīm, neatbilst patiesībai. Patiesībā viņas dzīvo vienkārši, bet publikas acij nes "dārgu" dzīves stilu , jo tā ar sevi ir pieradinājušas.
Kādas ir Jūsu vērtības pret dzīvesstilu ko piekopjat, vai glancētie žurnāli, instagrams spēj jūs iespaidot?
03.01.2018 10:38 |
 
Reitings 52
Reģ: 19.12.2017
Latvijā var dzīvot glamūrīgi?
03.01.2018 11:18 |
 
Reitings 888
Reģ: 23.04.2014
kā uzskatat , vai dzīvojat Glamūra savu dzīvi, vai vairāk Praktiski?

Ne tikai uzskatu,bet reāli apzinos,ka dzīvoju prakstiski,kā arī glamūra dzīvesveidu vienkārši nevaru atļauties. IG sekoju blogerēm,kas nebūt nav glamūrīgas,lai gan kosmētiku,drebes pērk dārgo, bet nav šīs glamūrīgās pēcgaršas.
03.01.2018 11:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nē, mēs visas neizmantojam. Reizēm palasu Facebook, bet man tur nerādas nekādas glamūrīgas bildes. Tavos sociālajos tīklos rēgojas tas, par ko tu interesējies. Es "perfekto sieviešu atspulgus" galvenokārt baudu tad, kad klikšķinu uz linkiem Cosmo diskusijās.
.
Mans dzīvesveids noteikti nav glamūrīgs. Bet grūti nepiekrist, ka šobrīd tas viss tiešām ir daļa no "veiksmīgas sievietes" tēla. Pat aktīvi izvairoties no glancētajiem žurnāliem un soc medijiem, no šī tēla ietekmes nevar izvairīties. Mūsu smadzenes ir ļoti viegli izskalojama lieta.
03.01.2018 10:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits