Glamūrs VS Praktiskums

 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
Labrīt Dāmas!
Gribējās veikt aptauju - kā uzskatat , vai dzīvojat Glamūra savu dzīvi, vai vairāk Praktiski?
Respektīvi, man radās tāds jautājums , jo ikdienā mēs visas izmantojam Instagram/Facebook/ Twitter, jebkādus sociālos tīklus, kur vien viss zib no "perfektu sieviešu atspulgiem" , visādām blogerēm, kuras cildina ,manuprāt, "dārgu" dzīvesstilu. Ka tas ir tikai veiksmīgas sievietes dzīves moto.
Vai arī "lētās" Kardashianas, kaut kur esmu lasījusi, to ko viņas nes publikas acīm, neatbilst patiesībai. Patiesībā viņas dzīvo vienkārši, bet publikas acij nes "dārgu" dzīves stilu , jo tā ar sevi ir pieradinājušas.
Kādas ir Jūsu vērtības pret dzīvesstilu ko piekopjat, vai glancētie žurnāli, instagrams spēj jūs iespaidot?
03.01.2018 10:38 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Man jādomā , ka meitene iefotošopēja sevi glaunajā Milānas restorānā vai brokastojot Parīzēs viesnīcā , no kura redzams Eifeļtornis ? Vai nav jātic , ka kāda nobildējas ar rozā flamingo Turcijas vai Tenerifē kūrortā ?

Es domāju, ka tas vairāk bija domāts par to, ka daudzas ar IG veido karjeru - piemēram, saņem samaksu no apģērbu/rotu zīmola, ka reklamē viņu preci foršā IG bildē. Tādēļ arī tām bildēm, visticamāk, ilgi pozē un liek filtrus, kamēr izskatās perfekti, bet sekotājiem šķiet, ka tā ir vien kārtējā bilde no 'glamūrīgās' dzīves. :)
05.01.2018 21:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man jādomā , ka meitene iefotošopēja sevi glaunajā Milānas restorānā vai brokastojot Parīzēs viesnīcā , no kura redzams Eifeļtornis ? Vai nav jātic , ka kāda nobildējas ar rozā flamingo Turcijas vai Tenerifē kūrortā ?
un kur tur glamurs? Privata sala ko uzdavinaja tiesi tev, brilajanti miljonu vertuba ja glamurs, parehais dzive...vienbrid smukaka cita jau esi sliibas gulta. Jums ta neliekas?
Nu restirana vai Praize cilveks ir un? Mos reizi dzive a jumS OU AU, SKIKS GLAMURS... smiekligi... :-D:-D
05.01.2018 21:12 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Varbūt cilvēkiem ir praktiskā dzīve ar glamūra elementiem (protams, atkal nonākam pie jautājuma, kas skaitās glamūrs)? :-)
05.01.2018 22:27 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasadena-lai buutu paarliecinaata par savu vaardu patiesiibu ,izlasiju definiciju!:-D
Tas nav tas ,par ko runaa Riidziniece...:-P
05.01.2018 22:44 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Odetta, glamūra definīciju?
05.01.2018 22:45 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Cik daudz jūs ticat IG skaistajām bildēm?

Var jau būt, ka esmu naiva un pārlieku liela estēte, bet es ticu tām bildēm. Tas, ka noteikti tām IG meitenēm, ir ikdienas problēmas, tieši tādas pašas kā "mirstīgajiem", tas noteikti, bet tās netiek atspoguļotas viņu storijos vai bildēs.
Te jāpiekrīt elzaelza, kam tur būtu ko neticēt?
Cilvēki ceļo, izbauda dzīvi un svin! Vienīgā atšķirība ir tāda, ka ir cilvēki, kuri katru savu soli publicē un spēj uzņemt/apstrādāt skaisti attēlus ar to pelnot, un ir tādi, kuri labāk mirkļus izdzīvo privāti, paturot tos atmiņā vai personīgajā kolekcijā.
05.01.2018 22:47 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
un kas tur nereāls ?
tikai mazākā % daļa tēlo no sevis to , kas nav , lielākā daļa tomēr tā arī dzīvo . Vai kā to saprast , cik jūs ticat ?
Man jādomā , ka meitene iefotošopēja sevi glaunajā Milānas restorānā vai brokastojot Parīzēs viesnīcā , no kura redzams Eifeļtornis ? Vai nav jātic , ka kāda nobildējas ar rozā flamingo Turcijas vai Tenerifē kūrortā ?
Vai arī nav jātic , ka kādai skaisti ziemas skati ar omulīgām kompozīcijām ?
Kam tieši nav jātic ?

protams, tas viss iespejams. bet biezi instagram bilde ir tikai plika bilde. Cik daudz janemas lai dabutu perfektu bildi ar to pasu piepusamo flamingo? vai cik daudzas nosalushas nepiemerota apgerba lai tikai dabutu bildi? un cik daudz bilzu ir uznemtas, lai dabutu to vienu? --- vai tad vispar tas bridis ir isteniba izbaudits vai ta ir tikai bilde, kas vnk forsi izskatas instagrama?
ja man ari patik dabut labu bildi, bet pagaisgad sapratu, ka nav verts teret tam milzum-daudz laika, bet labak izbaudit konkreto mirkli. un ari ne viss ir janofotografe. Ok, blogeri, youtuberi- tas ir vinu darbs un varbut nav zel teret laiku un energiju. bet man dzive - ja ir ir, nav nav. neplanoju ooo tas kruti izskatisies bilde, bet par parejo vienalga
05.01.2018 22:52 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasadena-ieliec google un tev izmetiis "suliigu" izskaidrojumu.
Tas ,protams ,ir saistiits arii ar naudu,lai vareetu taa forsi izraadiities,bet nu nav arii taa,ka obligaati ir jaabuut tam billionaaram...nu nav taa!Cilveeki,kuriem ir loti labas algas var dziivot glamuriigu dziivi ,ja veelaas,bet var arii nedziivot,jo taa ir katra pasa izveele.
05.01.2018 23:10 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Latviski vai angliski googlēji?
05.01.2018 23:11 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ok, šī ir pirmā, kas ‘izleca’:
“1An attractive or exciting quality that makes certain people or things seem appealing.”
05.01.2018 23:14 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
“Beauty or charm that is sexually attractive” - hmm...šādu nebūtu iedomājusies - ar uzsvaru uz seksualitāti.
05.01.2018 23:16 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasadena-angliski,es arii biju mazliet paarsteigta...
05.01.2018 23:18 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Ja runā par sociālajiem tīkliem, kā, piemēram, Instagram profils, tad atzīšu, ka tajā ievietoju bildes, kuras ir estētiskas un baudāmas - piemēram, skaistus ziedu pušķus, skaistu vietu, kurā esmu pabijusi, attēlus, fotogrāfijas ar skaisti uzklātu galdu vai nakti pie kamīna. Protams, ikdienā netrūkst problēmu un raižu. Pati arī neizskatos kā no modes žurnāla vāka nākusi modele un arī es nereti pa mājām staigāju izstaipītās treniņbiksēs un ar copi uz galvas, taču - kurš cilvēks vēlētos soc.tīklos publicēt bildes no pelēkās ikdienas? Loģiski, ka cilvēki publicē bildes, kuras tiem liekas skaistas, taču tai pat laikā uzrodas tādi, kuri saka, ka, redz, šis cilvēks dzīvo glamūrīgu dzīvesveidu. Nē, nav jābūt bagātam, lai sociālajos tīklos ievietotu skaistas, gaumīgas fotogrāfijas. Arī es, neskatoties uz to, ka dzīvoju labi un varbūt, kā te teiktu, dažbrīd pat pārāk glamūrīgi (nedzīvoju Latvijā), sociālajos tīklos nelielos ar to to, kas man ir, taču fotogrāfijas cenšos ievietot tādas, lai cilvēkiem, kuri man seko, ir baudāmi to visu redzēt. Diez vai kādam prieku sagādās uzņēmumi no manas ikdienas, tāpēc savu profilu veidoju tādu, lai tas liktos skaists apkārtējiem. Gluži vienkārši filtrēju, kas ir skaisti un kas ne. Ir gadījies redzēt soc.tīklu profilus, kuros dominē sejas tuvplāni, uz poda sēdoši zīdaiņi un brokastīs ēsto tomātmaižu foto. Nē, paldies, man tas neliekas skaisti, tāpēc savu profilu veidoju savādāku, neskatoties uz to, ka mana ikdiena nav glamūrīga.
05.01.2018 23:39 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Sadie.
Man īstenībā aizvien biežāk pievelk tieši cilvēki ar vienkāršo, skaisto un mīļo ikdienu.
tās glamūrīgās bildes arī, protams, jaukas, bet nerada to autentisko sajūtu tik ļoti. vismaz es to sev novēroju pēdējā laikā..
06.01.2018 00:14 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
KAĶIS, man arī patīk tādi profili. Pati sekoju vienai sievietei, kuru pat nepazīstu, bet ļoti piesaista viņas profils. Viņa kopā ar vīru ir lieli hokeja fani, vienmēr publicē foto no spēlēm, mūžīgi visur ir kopā un tas viss liekas ļoti forši, vienkārši un tai pat laikā ļoti mīļi. Arī tādu vienkāršu ikdienu cilvēki māk pasniegt tā, ka izskatās piedienīgi un patīkami. Es savā iepriekšējā komentārā vairāk rakstīju par tādiem profiliem, kuru īpašnieki, diemžēl, šķiet, aizmirst par jebkādām ētikas normām. Ir paziņu lokā cilvēki, kuri publicē savu bērnu, atvainojos par šo vārdu, kaku attēlus, raksta par pirmajām atraugām, publicē attēlus, kuros, zem nosaukuma "tētis un meitiņa", saņurcītos palagos, trūcīgā apgaismojumā guļ vīrietis un mazs bērns. Respektīvi - attēli ir drausmīgas kvalitātes un pusē no tiem grūti saprast attēla jēgu. Esmu no tādiem profiliem atsekojusi, jo arī vienkāršu, mīļu ikdienu var pasniegt skaisti, bet, ja cilvēki sāk publicēt arī to, ko parasti no svešiem cilvēkiem slēpj, tas, vismaz man, nešķiet ne skaisti, ne patīkami. (t)
06.01.2018 00:24 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es kaadu gadu atpakal redzeeju vienas meitenes IG ,kur vina faktiski raadija savu ikdienu!Zinu,ka meitene arii ir no Cosmo vidus!Loti labi atminaa ir palikusas vinas bildes-taada liela harmonija visaa.Nezinu ,vai bildes taisiitas profesionaali vai nee,bet loti patika-atceros kaa sodien,ka mazaa meiteniite bildees visur bija saskaniigi sageerbta mammai,tad atcereejos pati sevi ,kaa vienmeer centos sevi saskanot ar saviem mazajiem puisiisiem!likaas tik miili un jaasaka kaa ir-loti pat ticami!Taads loti liels glamurs pat iisti neuzrunaa,varbuut tiesi taapeec,ka pati esmu loti taalu no taada dziives veida.
06.01.2018 00:31 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
protams, tas viss iespejams. bet biezi instagram bilde ir tikai plika bilde. Cik daudz janemas lai dabutu perfektu bildi ar to pasu piepusamo flamingo? vai cik daudzas nosalushas nepiemerota apgerba lai tikai dabutu bildi? un cik daudz bilzu ir uznemtas, lai dabutu to vienu? --- vai tad vispar tas bridis ir isteniba izbaudits vai ta ir tikai bilde, kas vnk forsi izskatas instagrama?
ja man ari patik dabut labu bildi, bet pagaisgad sapratu, ka nav verts teret tam milzum-daudz laika, bet labak izbaudit konkreto mirkli. un ari ne viss ir janofotografe. Ok, blogeri, youtuberi- tas ir vinu darbs un varbut nav zel teret laiku un energiju. bet man dzive - ja ir ir, nav nav. neplanoju ooo tas kruti izskatisies bilde, bet par parejo vienalga

par šo nevar nepiekrist , tā patiešām arī ir , ka lai arī esi tajā šikajā vidē , bet tik un tā centies parādīt gan sevi , gan vidi no tās uzpūstās puses . ;-) Modē ir arī uzspēlētas dabiskās pozas , kad speciāli rada iespaidu , ka nobildēts skrienot , skatoties uz citu pusi ,mati tur vējā , bet patiesībā tiek uztaisīti 100 kadri , lai no tā visa atlasītu dažus , kuri imitē dabiskumu .

Sadie.
ļoti pievienojos tavam viedoklim , man liekas , ka svarīgs ir tieši balanss starp to ikdienu un uzpūsto glaunumu . Par kaku un trūcīgo atmosfēru bildēm vispār nav ko teikt . Kāds tolks un prieks likt bērnu , kurš nozieķēts ar ēdamo un apģērbts pavazātās drēbēs ? :-/:-|
06.01.2018 00:34 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
elzaelza, vienmēr esmu bijusi Tava viedokļa piekritēja, jo man ļoti patīk tas, ka, neskatoties ne uz ko, vienmēr raksti to, ko domā un viss tas, ko uzraksti, ir ļoti trāpīgs un precīzs. Jau sen gribēju Tev šo pateikt. :) Lai Tev skaists šis gads! Pats galvenais - nepazaudē savu asumiņu, kurš Tev tik ļoti piestāv! :)
Piekrītu Tev arī šajā jautājumā! Tieši to arī cenšos darīt savā profilā - necenšos parādīt, ka dzīvoju pārlieku glamūrīgi, tāpēc fotogrāfēju arī parastus ikdienas mirkļus, taču nekad neievietošu bildes, kurās esmu redzama bez kosmētikas, ar mājas apģērbu mugurā. Ne tāpēc, ka kaunētos no tā, bet tāpēc, ka sociālo tīklu profils mūsdienās, manuprāt, ir tāda kā cilvēka vizītkarte un loģiski, ka man ir patīkami, ka cilvēki, kuri redz manu profilu, bet nepazīst mani personīgi, redz mani kā skaistu, starojošu cilvēku, nevis novalkātā treniņtērpā ģērbtu mājsaimnieci. Tas pats ar profiliem, kuros tiek publicētas bērnu bildes. Loģiski, ka daudz patīkamāk būs redzēt mīlīgu mammu kopā ar savu mazuli, nevis tumšu, nekvalitatīvu foto, kurā redzams uz poda sēdošs bērns. Ar to visu gribu teikt tikai to, ka ne vienmēr vajadzīga liela nauda un glamūrīgs dzīvesveids, lai izveidotu skaistu, acij tīkamu profilu. Cilvēks var dzīvot gaužām vienkārši, bet, ja ir talants uzņemt foto caur kuru bez maz vai strāvo šī vienkāršība, mājīgums un siltums, pat visvienkāršākais foto var kļūt glamūrīgs.:)
06.01.2018 00:46 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Sadie. paldies un abpusēji , lai daudz skaistu mirkļu Jaunajā gadā ! (l)
06.01.2018 00:55 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
elzaelza, paldies Tev, mīļo cilvēk! (hug) (l)
06.01.2018 01:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)