Glamūrs VS Praktiskums

 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
Labrīt Dāmas!
Gribējās veikt aptauju - kā uzskatat , vai dzīvojat Glamūra savu dzīvi, vai vairāk Praktiski?
Respektīvi, man radās tāds jautājums , jo ikdienā mēs visas izmantojam Instagram/Facebook/ Twitter, jebkādus sociālos tīklus, kur vien viss zib no "perfektu sieviešu atspulgiem" , visādām blogerēm, kuras cildina ,manuprāt, "dārgu" dzīvesstilu. Ka tas ir tikai veiksmīgas sievietes dzīves moto.
Vai arī "lētās" Kardashianas, kaut kur esmu lasījusi, to ko viņas nes publikas acīm, neatbilst patiesībai. Patiesībā viņas dzīvo vienkārši, bet publikas acij nes "dārgu" dzīves stilu , jo tā ar sevi ir pieradinājušas.
Kādas ir Jūsu vērtības pret dzīvesstilu ko piekopjat, vai glancētie žurnāli, instagrams spēj jūs iespaidot?
03.01.2018 10:38 |
 
Reitings 23
Reģ: 30.12.2017
Instagram izmantoju , lai apskatītu citu bildes.:-P;-)
03.01.2018 18:02 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Esmu praktiskā dzīves veida piekritēja un mani neietekmē "slavenību" bildes vai dupšizrādītājas, ar prātu saprotu, ka ne viss ir tā, kā izskatās. Kardašjanu kults man vispār liekas kaut kas tāds, kas var tikai mazu meiteņu prātus sagrozīt un ļaut domāt, ka vot tā tik ir dzīve.
03.01.2018 18:15 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kardašjanu kults man vispār liekas kaut kas tāds, kas var tikai mazu meiteņu prātus sagrozīt

Rūgtā patiesība diemžēl ir tāda, ka pietiekami daudz atkārtojot kādu frāzi vai skatoties uz kādu dzīves modeli, smadzenes var viegli apmānīt un likt tām domāt, ka šis ir vēlamais, patiesais. Redzu apkārt arī pieaugušas sievietes plēšam sev matus no galvas ārā, lai tik līdzinātos elkam.
03.01.2018 18:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dzīvoju praktiski, bet ne trūcīgi. Nav man 10 mašīnas garāžā “smukumam” vai 101 somiņa, kuru pat vienu reizi neesmu izvilkusi no skapja u.tml. Lietas un priekšmeti ir tādā vairumā un skaitā, lai nebūtu nekā lieka, bet pietiktu jebkādiem apstākļiem/notikumiem/vajadzībām. Un statuss, paldies Dievam, arī nav tāds, kurš uzspiestu noteiktus brendus un noteiktu dzīvesstilu. Varu izvēlēties pati, ar kādu mašīnu braukt, ko vilkt, ko ēst, kādus aksesuarus nēsāt, kādā mājā dzīvot, kā uzvesties un ko atrādīt soc.tīklos. Un man patīk šāda veida brīvība. ;-)
03.01.2018 18:51 |
 
Reitings 63
Reģ: 03.06.2015
Latvijā var dzīvot glamūrīgi?

Jautājumam piekrītu. Londonā un Ņujorkā u.tml. ir milzīgs kvantums augstas klases restorānu, pasākumu un izklaižu. Bet Latvijā kā var dzīvot glamūrīgi? Iet uz nacionālo teātri 10,000 eiro vērtā kleitā?
03.01.2018 19:18 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Par sevi varu teikt, ka esmu estēte. Glamūrs manās acīs ir kas piestāvošs lielākajam vairumam, bet es izvēlos dzīvot ar klasisko domāšanu -gaumes sajūtu, kas ir piestāvoša tieši individuāli man. Ko tu dēvē par praktiskumu? Ja tas ir domāts ikdienā, izskatā cope, trenniņbikses un pufaika, soc tīklos nelikt neko iekšā un izvēlēties ēst maķītī, nevis mājās gatavot, jo tā ir ātrāk un vienkāršāk, tad nē, es neesmu praktiska. Ja par glamūru var uzskatīt sievietes, kuras ieģērbjas apspīlētās kleitās pat mīnusos, pieliek mākslīgās lietas, liek desmit selfijus septiņās dienās IG, pērk "skaļākus"zīmolus un izrāda tos visiem, tad arī tāda es neesmu. Praktisko dzīvi es redzu kā garlaicīgu, glamūrīgo kā seklu.
Man patīk izjust mirkļus, novērtēt estētisko baudu, ko sniedz skaistas lietas manā pasaulē. Man patīk redzēt kā citi dzīvo un smelties iedvesmu, bet vienlīdz patīkami savu dzīvi ir paturēt piezemētu. Skaistums un interese slēpjas mistērijā.

Ļoti patīk Tavs viedoklis, lielā mērā tam piekrītu arī savas dzīves sakarā.
03.01.2018 19:48 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Esmu aizdomaajusies,vai man tas glamurs buutu svariigs?Laikam nee-tas vienkaarsi nav mans izpausanaas veids.Esmu liela minimaaliste-ir naudas ,vai nav,mans dziives veids nemainiitos laikam daudz.
Tajaa pasaaa laikaa man patiik skatiities uz skaistiem cilveekiem,kuri ir geerbti skaistaas dreebees utt.Nu Kardasiana taa noteikti nebuus...Patiik redzeet skaisti iekaartotas maajass,dziivoklus,bet -tas kas man liekaas skaists,citam liktos varbuut pat nesmuks,nabadziigs:-D
03.01.2018 22:11 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Man personīgi nepatīk glamūrs, dzīvoju prakstiski, bet noteikti gaumīgi. Glamūrs ir viena no zemā intelekta pazīmēm. Nav briesmīgāka skata ka glamūrigā caca, kura visos soc.tīklos rada savu tuningoto "vāveri", jo neko citu parādīt nevar.
03.01.2018 23:14 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Glamūram ir sava pievilcība, bet Latvijā ar to ir ļoti pašvaki, tāpēc, ka latviešiem tas nepiestāv.
03.01.2018 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es laikam piederu praktiķēm, lai gan sevi par tādu nekad netiku uzskatījusi. "Glamūrs" dzīvesveids mani nesaista, mana smadzene tā pie dzimšanas "nesaprogrammējās". :D Es reizēm esmu domājusi, kāpēc, teiksim, spīguļi kaut kādi skaitās skaisti, bet netieku gudra. Nav acs uz to. :D Arī "perfektās sievietes" tēls manā galvā ir kaut kāds a la Vaira Vīķe-Freiberga, Skaidrīte Lasmane. Nu uz to pusi.
Es gan pasekoju modes tendencēm, bet tik un tā gaume mani aizvelk līdz tādām unisex-edgy modes blogerēm, vai etno-folk-hippie interjera lietām, no visa tā rozā-balts-puķītes-rosegold man sāp acis. Es zinu, ka tādas ir populāras, bet es viņas tiešām neatšķiru.
Man nav super-liela alga vēl, vecāki finansiāli palīdzēja līdz gadiem 19 (ar naudiņu kojām un dzīvošanai), bet man ir ne-kredīta auto, varu ceļot, apmeklēt pasākumus, man ir ne-kredīta maģistra grāds, ceru šogad iegādāties īpašumu, viss pašas nopelnīts. Un daudzi mani vienaudži ar līdzīgiem ienākumiem un dzīvesstāstiem nesaprot, kā es to varu atļauties. Bet es vienkārši netērēju lielu naudu bezjēdzīgām lietām. Un ļoti labi jūtos. Perks of being a tomboy :D
03.01.2018 23:36 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man liekaas,ka glamura cilveeki ir viens ar otru uz viena vilna ,un tas nekaadaa gadijumaa nav saistiits ar naudu,jo man ir paziistami cilveeki,kuriem ir labi ienaakumi,bet vini dziivo loti vienkaarsi-viniem ir citas prasiibas,tas aareejai nav noteicosais.Viens no piemeeriem ir mans kaimins,kurs remonteeja maaju par 500000$,bet kaajaas vinam bija lupatu tupeles un vins ir apcelojis pusi pasauli ar riteni-nu taads vins vienkaarsi ir un viss:-D
03.01.2018 23:45 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Reizēm manī pamostas iekšējais pāvs, un es nopērku over the knee zābakus+ uzkrāsoju sarkanas lūpas. Bet pavisam drīz atgūstos un velku kājās kediņas un minos ar velø pa darīšanām.
Ja runā par instalife un jau iepriekš minēto rosegold atribūtiku, nav mans, un es tajā nesaskatu neko iedvesmojošu. Izņēmums varētu būt dažas fitnesa instamazās, kas neieciklējas uz dibenu, bet gan FITNESU.
04.01.2018 01:08 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Gribējās veikt aptauju - kā uzskatat , vai dzīvojat Glamūra savu dzīvi, vai vairāk Praktiski?

Nedomāju, ka tā būtu ''glamūra'' dzīve vai tā praktiskā, glamūrs man saistās ar ko citu nekā tālāk aprakstīts.
Tāpat ir starpība, ja izmanto IG, paskatās un viss, vai visam notic, vai sāk analizēt. Cilvēki iztiek arī bez šīm lietotnēm un tad jau sanāk, ka nezina, kas ir glamūrīgi? Tāpat ir gana sieviešu, kas pauž daudz ko par veselīgu uzturu, par harmoniju, par attīstību darbā, piemēram, dažādos portālos, rakstos, intervijās. Laikam jau nu kurš kuram pievērš uzmanību.
04.01.2018 09:02 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Cik daudz jūs ticat IG skaistajām bildēm?
05.01.2018 20:12 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Zole-es pat neiedzilinos ,vai taa ir patiesiiba.Man pat nevajag ,lai taa ir patiesiiba!Man patiik taa emocija ,kuru juutu ,skatoties uz smukiem cilveekiem utt
05.01.2018 20:32 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Cik daudz jūs ticat IG skaistajām bildēm?

un kas tur nereāls ?
tikai mazākā % daļa tēlo no sevis to , kas nav , lielākā daļa tomēr tā arī dzīvo . Vai kā to saprast , cik jūs ticat ?
Man jādomā , ka meitene iefotošopēja sevi glaunajā Milānas restorānā vai brokastojot Parīzēs viesnīcā , no kura redzams Eifeļtornis ? Vai nav jātic , ka kāda nobildējas ar rozā flamingo Turcijas vai Tenerifē kūrortā ?
Vai arī nav jātic , ka kādai skaisti ziemas skati ar omulīgām kompozīcijām ?
Kam tieši nav jātic ? :D
05.01.2018 20:44 |
 
Reitings 42
Reģ: 18.12.2017
Es dzīvotu glamūrīgi, ja pietiktu līdzekļi. Un nekaunos atzīties, ka paskatos uz Instagram modelēm un iedvesmojos- kāpēc neieguldīt sevī un nebaudīt dzīvi? Mazliet pasekli, bet nu kā ir tā ir
05.01.2018 20:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/foto-nigerijas-bagatnieku-dizmaniba-uz-afrikas-nabadzibas-fona.d?id=48055047 luk kas ir glamurs. Un vel glamurs ir tas ja tevnepieder nekas butiba, bet lielies ka lido ar privatam lidmasinam.
Parejais ir reala dzive..ka Keitai Midltonei, Periai Hiltinei vai citiem...kam nu ja dzimusi taja ikdiena..
05.01.2018 21:05 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Elzaelza-Tiesi taa un kaapeec buutu jaadomaa,ka tur apaksaa sleepjaas kas negatiivs...?Katraa zinaa man taadas bildes labaak patiik un iedvesmo,ka reizeem tie loti reaalie,dabiigie atteeli,kur var redzeet krunkainus giimjus-ha ha!Vai es pati sniedzos peec taadas dziives-noteikti nee!
05.01.2018 21:06 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
praktiskums diezgan droši!!
glamūrs tik tālu, cik tas man ir ērti! :D
05.01.2018 21:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!