Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

NO RĪGAS VAI NO LAUKIEM

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Labrīt, cosmietes!
Kāda ir pieredze? Šoreiz nerunāšu par cilvēkiem, kas ieradušies Rīgā vai joprojām dzīvo tālā provincē- 100 un vairāk km no Rīgas. Tur, protams, tas lauciniecisms sitās cauri pa visām vīlēm- sākot ar dialektu un beidzot ar dažādiem tā sauktajiem "lauku cilvēka pilsētā" kompleksiem.
Bet kā ir ar tuvajiem laukiem? Cik tur ir izteiktas šīs lauku pazīmes un atšķirība no citadeles?
Es domāju tādas vietas un to apkaimes kā Ogre, Jelgava, Bauska, Dobele, Tukums, Sigulda, Cēsis, Aizkraukle, Ķegums, Iecava, Baldone u.c?
Kādi ir novērojumi?
02.01.2018 08:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Manuprāt, cilvēkiem no citu valstu pilsētām arī Rīga ir lauki Nu nav tā Rīga pasaules naba, nu nav
logiski tacu! Tikai mes par Lv runajam ne?:-P
11.01.2018 14:32 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Manuprāt, cilvēkiem no citu valstu pilsētām arī Rīga ir lauki :D Nu nav tā Rīga pasaules naba, nu nav :D
11.01.2018 14:25 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Trolle izklaideejas, savukaart forumietes panesas 13 lapu garumaa.
Nevienai veel nekas nav skaidrs peec fekaaliju u.c. murgainajaam teemaam.
1. Trolles peetniecisko darbu par foruma reakciju attieciibaa uz fekaaliju teemu atmeta atpakalj un shii pieveersaas ejoshaakai teemai?
2. Teemas tiek apvienotas/paplashinaatas. T.i., kaa izveershas diskusija, ja apspriests tiek kaut kas ne tik jeels?
3. Versija, ka autore ir psihiski slima. Bet vispaar diez vai, jo viss kopumaa driizaak velk uz k.kaada pavaaja bakalaurelja tapshanu sociaalajaas zinaatnees vai psihologjijaa. Buutu labaak kaadu graamateli uzdrukaajusi, k.kaadu erotisko fantaaziju un taa, pavaaja rakstnieciite Tu vareetu buut, ko aitu bars tomeer peerk. Savukaart laba speciaaliste kaadaa no manis nosauktajaam jomaam Tu nekad nebuusi. Paaraak primitiivs liimenis zinaatnei.
06.01.2018 01:36 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Secinājumi ir, maigi izsakoties, primitīvi, un laikam jau nav īsti jēgas runāt, cilvēks spēj nonākt pie secinājumiem tikai pats, ne citu mudināts :) lai veicas, meklējot īsto pilsētnieku! :D :)
05.01.2018 13:47 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Gribētos noslēgt šo diskusiju un "salikt punktus uz i", atzīmējot acīmredzamās konsensus atziņas:
1)Atšķirības starp laukiem un Rīgu mazinās, lai gan nedaudz saglabājas. Lauciniekiem, ierodoties pilsētā, paverās iespējas atbrīvoties no provinciālisma, ko arī liela daļa izmanto.
2)Galvenā atšķirība joprojām saglabājas seksa prasmē. Lauku dāmas un kungi gultā ir primitīvi, vienkārši, bez izdomas un ar higiēnas problēmām.
05.01.2018 10:40 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
Pilsēta ir diezgan subjektīvs jēdziens jo nepastāv krasa pāreja no laukiem uz "īstu" pilsētu. Tādi īsti lauki sākas ar varbūt 500-1000 iedzīvotāju miestiem agrikulturās zonās. Bet pēc personīgajām izjūtām pilsētas sāku just tikai ap 150k, vecākam paliekot standarti turpina augt jo rodas nepieciešamība pēc attīstīta publiskā transporta, produktu piegādes, pakalpojumiem, utt. Arī Kārdifa šķiet kā ciems pavadot pāris dienas Londonā, kurā var reāli izvērsties. Personīgi man optimāls variants ir 3-8 miljonu pilsēta.
.
Tā kā jau iepriekš šeit minēts, tas ka dzimis un audzis laukos nepadara tevi par provinciāli, bet interakciju trūkums/neesamība ar izglītotiem, erudītiem cilvēkiem, ārzemniekiem un sociālekonomiskā izolācija gan.
04.01.2018 23:19 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Apbrīnojami, cik aprobežoti un tupi var būt cilvēki ja no Rīgas, tad esi tāds un šāds, ja no laukiem(kas izrādās ir arī Sigulda ), tad tāds un tāds. Smieklīgi. Ne jau tajā ir nozīme, bet gan audzināšanā, ģimenē, vērtībās, izglītībā. Esmu nākusi no pilsētas, kas no Rīgas +150km, un ne viens vien paziņa tagad mūsu lielajā galvaspilsētā ir vadošos amatos, augstu tikuši mākslas jomā utt.. Ir reizes, kad runājot ar rīdzinieku, šķiet, nevar saprast, kur tad šamējais dzimis un audzis, kā arī tāds iespaids mēdz būt arī par tiem, kas no laukiem un otrādies, jebkur ir dažādi cilvēki.

njaa

Un kas tad šeit nebūtu pateikts pareizi?
04.01.2018 23:09 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Runājot par konkrēto laucinieku no Valmieras, viņš kopumā šķita jauks unun inteliğents vīrietis. Nobēra ar komplimentiem, saprātīgi runājām par pasaulīgām lietām un vērtībām. Tiesa, kā jau arī laukos bieži gadās, bija bez darba, bet grādīgos un smēķus mīlēja brangi baudīt. Bet gultā izrādījās pilnīgs profāns.
04.01.2018 23:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Apbrīnojami, cik aprobežoti un tupi var būt cilvēki ja no Rīgas, tad esi tāds un šāds, ja no laukiem(kas izrādās ir arī Sigulda ), tad tāds un tāds. Smieklīgi. Ne jau tajā ir nozīme, bet gan audzināšanā, ģimenē, vērtībās, izglītībā. Esmu nākusi no pilsētas, kas no Rīgas +150km, un ne viens vien paziņa tagad mūsu lielajā galvaspilsētā ir vadošos amatos, augstu tikuši mākslas jomā utt.. Ir reizes, kad runājot ar rīdzinieku, šķiet, nevar saprast, kur tad šamējais dzimis un audzis, kā arī tāds iespaids mēdz būt arī par tiem, kas no laukiem un otrādies, jebkur ir dažādi cilvēki.
njaa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
04.01.2018 23:03 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Meitenes, Maija1988 taču ziedojas izpētes vārdā :-D.
04.01.2018 22:47 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Jau pašas biksītes kā tādas bija kā no 89-tajiem gadiem- pelēkas, ar izdilušu priekšiņu. Iekšpusītē brūnumi.

un
Zobi kā puvuši sētas mietiņi pelēki brūnā krāsā.

Bet tik un tā:
Seksā vispār neko vairāk par misionāru nevarēja piedāvāt.

Kādam izmisumam ir jābūt? :-O:-O:-O
04.01.2018 22:36 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Nu pagaidi, bet es tādus Purčikā arī varu atrast, nav obligāti uz Valmieru jābrauc :D jautājums ir kāpēc tu likies gultā ar kādu, kas izklausās, jau pirmajā acu uzmetienā izskatās apšaubāms gan higiēnas ziņā, gan visā pārējā? :-D man jau pietiktu ar "Zobi kā puvuši sētas mietiņi pelēki brūnā krāsā", lai pieklājīgi pagrieztos un aizietu :D neticu, ka cilvēks, kas kā persona šķiet pieklājīgs, jauks, ar higiēnu uz Tu, gultā pēkšņi būs kas graujošs. visādi, protams, notiek, bet nu, pārsvarā tomēr tā tam nebūtu jābūt..
04.01.2018 22:20 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Nu, nez. Mana pieredze šinī ziņā jau no paša sākuma bija graujoša- vīrietis no Valmieras! Jau pašas biksītes kā tādas bija kā no 89-tajiem gadiem- pelēkas, ar izdilušu priekšiņu. Iekšpusītē brūnumi. Seksā vispār neko vairāk par misionāru nevarēja piedāvāt. Zobi kā puvuši sētas mietiņi pelēki brūnā krāsā. Kopš tā laika vairāk ar lauķiem tiešām nebija vēlmes likties vienā gultā.
04.01.2018 22:04 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Maija1988 seksā tik pat ļoti atkarīgs no cilvēka, viņa uzskatiem, izglītības utt. Esmu bijusi attiecībās ar cilvēku, kas dzimis, audzis Rīgā, sākumā, godīgi sakot, biju vīlusies. Kā lai pareizi pasaka, diezgan tukši, process sākas, viss notiek un beidzās :D domāju, saproti.. bet vēlāk runājot par šo tēmu, stāstot, kas man patiktu utt, viss mainījās, acīmredzot, iepriekšējā pieredze bija kā bija, meitenes klusēja un labāk izvēlējās laist pa kreisi vai kā tā un vīrietis tā ar nezin, kas īsti vajadzīgs.. un tieši tāpat, kad vēl biju jauna, bija pusis no manas provinces...romantiķis, maigs, arī tuvības mirkļos, reizēm varbūt pat par salkanu tas viss, tā kā atkārtoju, ka tas ir ļoti individuāli, neskatoties, no kurienes nāc :) un runājat, cilvēki, runājat! :)
04.01.2018 21:49 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Esmu nākusi no pilsētas, kas no Rīgas +150km, un ne viens vien paziņa tagad mūsu lielajā galvaspilsētā ir vadošos amatos, augstu tikuši mākslas jomā utt.

Ok, bet seksā ta kā? Es jau par to rakstīju, ka tieši tur ir lielākā kvalitatīvā atšķirība.
04.01.2018 21:36 |
 
Reitings 148
Reģ: 06.10.2015
Apbrīnojami, cik aprobežoti un tupi var būt cilvēki :D ja no Rīgas, tad esi tāds un šāds, ja no laukiem(kas izrādās ir arī Sigulda :D), tad tāds un tāds. Smieklīgi. Ne jau tajā ir nozīme, bet gan audzināšanā, ģimenē, vērtībās, izglītībā. Esmu nākusi no pilsētas, kas no Rīgas +150km, un ne viens vien paziņa tagad mūsu lielajā galvaspilsētā ir vadošos amatos, augstu tikuši mākslas jomā utt.. Ir reizes, kad runājot ar rīdzinieku, šķiet, nevar saprast, kur tad šamējais dzimis un audzis, kā arī tāds iespaids mēdz būt arī par tiem, kas no laukiem un otrādies, jebkur ir dažādi cilvēki... :)
04.01.2018 21:30 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
KAĶIS

Man prieks, ka visi visu zina labāk, nekā es pati :)
Starp citu, varu derēt, ka daudzi saprata arī īsto šī vārda lietojuma nozīmi šajā gadījumā ;)
04.01.2018 16:56 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Es nedomaju, ka dzimsanas viete kaut ka ietekme cilveku, bet vide un sabiedriba apkart gan. Esmu dzimusi un augusi Riga, nespeju iedomaties dzivot vel mazaka pilseta, tiesi otradi, esmu parvakusies uz vel lielaku. Gribeju tikai piebilst, ja Riga tiek uztverta ka metropole, tad tiesam deretu paplasinat redzesloku.
04.01.2018 16:56 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
nomierinies, nav, ko tagad aizstāvēt sevis pateikto. tāpat bija skaidrs visiem, kā tas tika domāts.
04.01.2018 16:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits