NO RĪGAS VAI NO LAUKIEM

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Labrīt, cosmietes!
Kāda ir pieredze? Šoreiz nerunāšu par cilvēkiem, kas ieradušies Rīgā vai joprojām dzīvo tālā provincē- 100 un vairāk km no Rīgas. Tur, protams, tas lauciniecisms sitās cauri pa visām vīlēm- sākot ar dialektu un beidzot ar dažādiem tā sauktajiem "lauku cilvēka pilsētā" kompleksiem.
Bet kā ir ar tuvajiem laukiem? Cik tur ir izteiktas šīs lauku pazīmes un atšķirība no citadeles?
Es domāju tādas vietas un to apkaimes kā Ogre, Jelgava, Bauska, Dobele, Tukums, Sigulda, Cēsis, Aizkraukle, Ķegums, Iecava, Baldone u.c?
Kādi ir novērojumi?
02.01.2018 08:41 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
un savā ziņā saprotu tam, par ko cepās Rīdziniece - ka pašas meitenes no laukiem izmanto vārdu "slaucēja" kā lamuvārdu...
Vairums cilvēku no laukiem, ko pazīstu, ir tieši forši. Citi, kas vairāk internacionālākās vidēs strādā, vairāk braukā ceļojumos - tiem mazākas atšķirības kā rīdziniekiem.

Nu wtf? Ko var kasīties pie tās slaucējas? :D Ja kaut ko lasi un komentē, tad izlasi visu kārtīgi. Manuprāt, pilnīgi saprotami paskaidroju, kā tas ir domāts. Turklāt ne vienu reizi vien skaidroju...
03.01.2018 22:48 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
Pasadena Nē, būt no laukiem neuzskatu ne par negatīvu, ne ko sliktu. Tieši otrādi.
Tai komentārā to vārdu pasniedzu tā kā to redz autore un rīdziniece.
Bet pati par šo vārdu esmu neitrāla. Esmu dzirdējusi frāzi "pilsētniece" pat kā uzbraucienu.
Kā saka, lauku cilvēkiem nepatīk pilsētnieki un kā redzams izrādas ir arī otrādi:-D
03.01.2018 19:04 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Atceros, ka vienu brīdi, kad meklēju puisi, skatījos, lai viņš nav tipisks rīdzinieks, jo man apkārt bija tik daudz to "pirksti gaisā", "malku skaldīt neprotu", "Jāņus sagaidu Vecrīgā" utt, ka gribējās vienkāršu puisi. :D Vēlāk gan sapratu, ka man uz to brīdi vienkārši bija tādi cilvēki apkārt vides dēļ. Bet kopumā puiši no neRīgas man šķiet forši.
03.01.2018 19:02 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
arī lauku džeki ir pilnīgi pāķi gultā vai tikai meičas?

To ir grūti pateikt. Lauku džeki ir fiziski spēcīgāki, vairāk ņem uz spēku un brutalitāti. Prāta tur mazāk. Ir dāmas, kam patīk. Rīdzinieki ir miesās vieglāki, bet māk apmierināt inteliģenti, ar tehniku un glanci.
03.01.2018 18:47 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Maija1988, arī lauku džeki ir pilnīgi pāķi gultā vai tikai meičas? Tu tāda gudra izklausies, noteikti arī vienīgā spēsi uz šo svarīgo jautājumu atbildēt :-D
03.01.2018 18:26 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
ok, uz pasaules mēroga Rīga tiešām skaitās vienīgā pilsēta.
bet nu un? ko tas maina? Latvija ir ļoti centralizēta, Rīga ir LV galvaspilsēta.. un?
cilvēkus ietekmē tas, kur viņi dzīvo, jā... īpaši ,kur/kā pirmie padsmit dzīves gadi pavadīti.
bet gan laukos, gan mazpilsētās, gan Rīgā arī situācijas atšķiras.
un savā ziņā saprotu tam, par ko cepās Rīdziniece - ka pašas meitenes no laukiem izmanto vārdu "slaucēja" kā lamuvārdu... :-/
Vairums cilvēku no laukiem, ko pazīstu, ir tieši forši. Citi, kas vairāk internacionālākās vidēs strādā, vairāk braukā ceļojumos - tiem mazākas atšķirības kā rīdziniekiem. Un arī rīdzinieki mēdz būt briesmīgi, jā :D katrs cilvēks pēc sevis jāvērtē.
ā, tik ko atceros augstskolā... mums kursā ļoooti izteikti meitenes no laukiem meklēj grupiņas. ļooti ātri sagrupējās savā starpā :D rīdzinieki tā daudz neitrālāk pa visu. kas arī visai loģiski, papētot to visu dziļāk.
03.01.2018 18:16 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Un tās naivās ilūzijas, ka PILSĒTĀS dzīvo tikai inteliģentākā sabiedrības daļa... tiešām???

Es nerunāju par inteliģenci. Runa ir par kvalitāti gultā, intīmajā dzīvē. Tur saglabājas lielā atšķirība.
03.01.2018 18:03 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Pat neņemot vērā, ka šī ir troļļotāju uzsākta diskusija, tomēr redzams, ka lielākoties cepiens jau ir tik un tā "īsts", ja tā var teikt.
Nesaprotu vispār šo nemitīgo ņemšanos ap "Rīga un viss pārējais ir lauki" tēmu. Jo sevišķi, ņemot vērā, ka pamatā jau šis princips ir līdzīgs ne tikai Latvijā, bet vispār pasaulē kopumā - parasti ir lielākas pilsētas, ap kurām vēsturiski veidojas mazākas pilsētas vai vienkārši blīvāk apdzīvotas teritorijas, kas neiegūst pilsētas statusu. Turklāt, katrā valstī ir savi kritēriji, pēc kuriem tiek vērtēts - attiecīgā apdzīvotā vieta pēc konkrētiem parametriem ir vērtējama kā pilsēta vai tikai lielāka vai mazāka apdzīvota vieta.
Un tās naivās ilūzijas, ka PILSĒTĀS dzīvo tikai inteliģentākā sabiedrības daļa... tiešām??? Ja šis jautājums (apgalvojuma apšaubījums) ir vēl kādam kaut kā īpaši jāizskaidro, tad man vispār nav vārdu, jo es tomēr uzskatu, ka patiesi inteliģents cilvēks nešķiro, no kurienes (cik blīvi apdzīvotas vietas ar cik lielveikaliem un teātriem) nāk viņa sarunbiedrs (kolēģis, paziņa, klients u.t.t.). Cilvēka manieres, gudrība, inteliģence mūsdienu informācijas telpā, maunprāt, jau sen vairs nav pilsētnieku prerogatīva!
03.01.2018 16:52 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kaut kā pēc lauķes vairāk izklausās, nekā Jūsu dēvētās "laucinieces"

Susurrin, es saprotu Tavu ideju, bet tava vārda “lauciniece” lietojums mani mulsina. Piedod, bet izklausās, ka būt lauciniecei (jeb sievietei vai meitenei no laukiem) ir kaut kas negatīvs, ņemot vērā visu Tavu komentāru.
P.S. Es ceru, ka Tu autores tekstus neuztver nopietni, lai gan saprotu, ka troļļi var ‘piegriezties’.
03.01.2018 16:05 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Durbe, Ape , Jekabpili, Vilaka, Piltene ,Ligatne, Subate
ieliec daudzos darba sluydinajumus lai redzam visi

Esmu dzīvojusi vienā no tevis pieminētajām pilsētām un vēl joprojām vecāki tur dzīvo. Jā protams, ka darbu atrast grūti. Lielākā daļa jau brauc uz tuvāko lielāko pilsētu strādāt.
Autores visas nosauktās tomēr ir pilsētas. Vienīgais nezinu par Ķegumu, bet man liekas, ka skaitās pilsēta.
Pati nāku no laukiem un nemaz nekaunos.
03.01.2018 14:19 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
Gultā, seksa kvalitātē tomēr šī plaisa saglabājas gana liela. Lauku meitenēm novērojamas problēmas- kūtrums, nemākulība, higiēnas problēmas (zivtiņa) u.c., kamēr Rīgas meitenes gultā ir nepārspējamas, ko atzīmē arī daudzi ārzemnieki.

:-D:-D:-D:-D
Un tas ir inteliģents cilvēks no Rīgas, kas šos murgus raksta? Kaut kā pēc lauķes vairāk izklausās, nekā Jūsu dēvētās "laucinieces" :-D:-D
Es komentētu un teiktu to un šo, bet nav jēgas kaut ko skaidrot tupam cilvēkam.
Kā pilsēta var būt ar TIK sliktas kvalitātes ceļiem un gājēju celiņiem. Kā nedaudz stiprāks lietus, paiet bez gumijniekiem nevar, jo ūdens novade ir katastrofāli briesmīga, ūdens pāri potītēm, ceļš līdzinās seklai upei. Un tas skaitās centrs.
Par graulstu un daļeji sabrukušu māju skaitu nemaz nerunāju. Drīz Rīga būs pa pusei noklāta ar ēku attēliem, kas slēpj graustus.

Tas būs visur.
Es nesaprotu šo cīņu, ja Tev nepatīk Rīga - labi, bet nenoliec viņu, ja uzskati, ka Rīga ir vislabākā un pārējās 0 - ok, bet nenolīdzini un nenoliedz, ka tā ir pilsēta. Viedokļu daudz, bet tomēr cieni citas pilsētas.
Apzīmējumi ir domāti, lai saprastu kas ir kas un ar ko katrs atšķiras, neviss tagad jālieto kā lamuvārds (ko dara rīdziniece un vēl daži labi).
Ar savu "Pilsēta Rīga un visi pārējie ir lauki" Jūs neviss kļūstat vareni, bet parādat, ka neesat nemaz tādi inteliģenti. Pirmkārt, neatšķirat apzīmējuma būtību. Otrkārt, ir sajūta, ka tālāk par Rīgu nekad neesat bijuši. Treškārt, Jums ir ierobežota domāšana un tālāk par savu redzesloku neredzat, tas nozīme "garlaicīgi cilvēki", kuriem ir tikai melns un balts.
Un vēl, Maiju Doveiku un Mārtiņu Poču arī par lauķiem saucat? Nē? Nu laiks sākt, viņi tak tukumnieki.
03.01.2018 13:40 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Esmu cēlusies no pāķiem, tātad lauķe. Bet nu maija1988, tu kurā gadsimtā dzīvo? Turklāt, tavs pēdējais komentārs ir apvainojums pilsētas meitenēm- padauzas, kas guļ ar visiem pēc kārtas un kolekcionē vīriešu viedokli. Es zinu, ko pilsētnieki domā par lauciniekiem, kautkāds pirmskara stereotips tas ir. Piemēram- meiča(rīdziniece, kura noķērusi lauku traktoristu un tad nu priecājas), gatavojās vērt vaļā skaistumkopšanas salonu, kvalitātes pakalpojumiem-nekādas. Es viņai jautāju, kurš idiots tad ies pie viņas, uz ko saņēmu atbildi, ka laucinieki jau neko no tā tāpat nesaprot un būs priecīgi, nāks kā traki:-D
03.01.2018 13:08 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
Sadie. un Ketrisa +++
Visur atradīsies pāķi un īsti inteliģenti, un vienalga vai Metropolē Rīgā, vai mazpilsētā.
03.01.2018 13:00 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
un tikusi koju burvībā

Protams, daudz dzirdēts par lauku meiteņu aktivitāti (seksuālo) kojās. Tomēr uzreiz jāatzīmē, ka šajos gadījumos kvantitāte dominē pār kvalitāti. Jā, ir vēlme pierādīt, ka ir liela seksa dāma, bet tās prasmes pamatīgi atpaliek, par ko, diemžēl, parasti jāpārliecinās daudziem partneriem. Es nemaz nerunāšu par tīrību.
03.01.2018 12:49 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nevis Rīga kabina , bet piedauzīgie lauku skuķi kuri izrāvušies no vecāku spārna un tikusi koju burvībā
03.01.2018 12:41 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Un nedrīkst aizmirst, ka seksuālā dzīve ir ļoti svarīga. Jo īpaši jauniešiem. Te Rīga kabina iekšā laukiem pamatīgi.
03.01.2018 12:38 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Protams, mūsdienās "pilsēta" un "lauki" arvien vairāk saplūst, attālumi mazinās, jo internetā, soctīklos visiem apstākļi ir vienādi, arī fiziska mobilitāte ir daudz lielāka, atšķirības samazinās.
Taču ir viens BET! Un par to esmu arī daudz dzirdējusi no vīriešiem. Gultā, seksa kvalitātē tomēr šī plaisa saglabājas gana liela. Lauku meitenēm novērojamas problēmas- kūtrums, nemākulība, higiēnas problēmas (zivtiņa) u.c., kamēr Rīgas meitenes gultā ir nepārspējamas, ko atzīmē arī daudzi ārzemnieki.
03.01.2018 12:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.ntz.lv/tukuma/pludi-parravusi-slocenes-ielu/
un daudzas citas lauku mazpilsetas....nav taas tikai Rigaaa:-D:-D:-D:-D:-D
03.01.2018 11:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nu ielas applust ari daudzas ES valstis..nav tur piena upes kisela krastos...:-D:-D:-D:-D:-D
03.01.2018 11:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits