NO RĪGAS VAI NO LAUKIEM

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Labrīt, cosmietes!
Kāda ir pieredze? Šoreiz nerunāšu par cilvēkiem, kas ieradušies Rīgā vai joprojām dzīvo tālā provincē- 100 un vairāk km no Rīgas. Tur, protams, tas lauciniecisms sitās cauri pa visām vīlēm- sākot ar dialektu un beidzot ar dažādiem tā sauktajiem "lauku cilvēka pilsētā" kompleksiem.
Bet kā ir ar tuvajiem laukiem? Cik tur ir izteiktas šīs lauku pazīmes un atšķirība no citadeles?
Es domāju tādas vietas un to apkaimes kā Ogre, Jelgava, Bauska, Dobele, Tukums, Sigulda, Cēsis, Aizkraukle, Ķegums, Iecava, Baldone u.c?
Kādi ir novērojumi?
02.01.2018 08:41 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
pavasarīte, man vspār Rīga ir ļoti mīļa pilsēta. Tāpat Purvciems man ir ļoti mīļš rajons, jo saistās ar labām, skaistām atmiņām, taču, tikai tāpēc, ka rajons man ir tuvs un mīļš, nespēšu noliegt to, ko gadījies tur piedzīvot. Tai pat laikā savā mazpilsētā tiešām ne reizi nav nācies tādas lietas ne redzēt, ne piedzīvot. Jā, Tukumā arī ir savi bomzīši, bet tie pārsvarā redzami tikai stāvot pie veikaliem. Visu to gadu laikā, kurus nodzīvoju Tukumā, neviens ne reizi neuzplijās, nediedelēja ne naudu, ne cigaretes. Ja godīgi, man vispār ne visai patīk izcelt kādas pilsētas labās īpašības vai, tieši pretēji, izcelt kādas pilsētas sliktās. Mans komentārs tapa, jo šķita aizskaroši, ka persona, kura nepazīst ne konkrēto komentāra autori, ne ir dzīvojusi konkrētajā pilsētā, var cilvēku nodēvēt par lauku meiteni ar seklu valodu. Tas tiešām aizskāra, jo, lai arī Rīga ir Latvijas galvaspilsēta, manā uztverē visas pilsētas ir pilsētas, nevis lauki, kā to uzskata atsevišķi cilvēki. Man pašai radi dzīvo Līvānos un, lai arī tā ir ļoti maza pilsēta, varu teikt visu to labāko, jo tik cilvēcīgu, sirsnīgu attieksmi kā tur, vēl nekad iepriekš nekur citur nebiju izjutusi. Brīnišķīga mazpilsēta, kura nekādā gadījumā nav lauki! :)
03.01.2018 00:18 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Esmu dzīvojusi gan laukos (kur agrāk bija tikai autoveikals 2x nedēļā), gan Kuldīgā, gan Liepājā, gan tagad Rīgā (centrs un Āgenskalns). Nu nav nekāda zelta bedre ne tie lauki, ne tās abas "mazpilsētas", ne Rīga. Ir dzērāji, ir tādi, kam sports ir kādu piekaut, ir bomži un ir normāli cilvēki. Ir darbs visur, ja vien esi gatavs strādāt. Vieglāk to noteikti būs atrast Rīgā starp 50 sev aktuālām vakancēm kā Liepājā starp 3. Arī Liepājā un Kuldīgā ir kultūras pasākumi, koncerti, restorāni, apskates objekti, atpūtas vietas (Kuldīgā mazāk :D) un viss pārējais. Lai arī esmu no laukiem (un reāliem laukiem) tīri labi pašlaik jūtos Rīgā.:-)
03.01.2018 00:25 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Pati esmu no laukiem, bet piekrītu, ka par pilsētām var uzskatīt tikai Rīgu un Daugavpili. Ir dažās valstīs padzīvots Rīgas vai lielāka izmēra pilsētās. Tur arī 50 000 populācijas vietas tiek uzskatītas par laukiem. Bet manā personīgajā uztverē lauki nav nosodošs apzīmējums. Laukos ir savi plusi un mīnusi, tāpat kā pilsētās. Arī kontigents sastāv no dažādiem slāņiem kā pilsētās, tā mazapdzīvotās vietās. Katrs cilvēks jāvērtē individuāli nevis pēc vietas, no kuras nācis :)
03.01.2018 08:46 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
laucinieki parasti smird pec vircas, netiriem nagiem un piedoshanu paarsti nedaudz atpalikusi no jauna gadsimta ..
03.01.2018 09:57 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Rīga ir skarba , man krustmāte dzīvo Tukumā un tur ir forši vasarā , visā Latvijā ir forši vasarā , bet kas notiek, iepriekš pieminētajos Zilajos kalnos ziemā ? Protams , ka mēs varam gandrīz katrā pilsēta atrast kādu restorānu , bet parādiet man kur Latvijā restorānu/krogu izvēle ir tik liela un plaša kā Vecrīgā ?
Ko darīt ,piemēram , Ķegumā pēc 22:00 ? Ko darīt Ogrē pēc 22:00 ? Labākajā gadījumā varbūt kaut kas strādās , bet man nebūs izvēlas.
Es ticu , ka katrā pilsētā ir pa kādam uzņēmējam , kuram viss ir labi , bet tas nenozīmē , ka darba tirgus plaukst un zeļ, ja tā būtu , tad sēņu fermas nebrauktu speciāli pie mums vervēt darbiniekus sēņu vākšanai. Pie mums slēdz skolas , jo nav kas tās apmeklē , kur tad ir palikuši cilvēki no brīnišķīgajiem laukiem ? Principā arī šeit man acīs iekrita , ka visi tik priecīgi, ka ir kur aizbraukt uz laukiem , kurš dzīvos Jūsu lauku mājās , pēc 30 gadiem ? Un, nē es nerunāju par Pierīgu.
Man tomēr patīk , ka man ir izvēles iespējas , nevis jāpriecājas par to kas ir.
03.01.2018 11:17 |
 
Reitings 52
Reģ: 19.12.2017
Daudzi mani draugi, kas dzīvo tālāk no Rīgas ir teikuši, ka viņiem nepatīk mana pilsēta. Viens vispār izteicās, ka Rīgā nav smuku vietu, viss ir bomzisks, bomžu mājas, pied*rstas ielas, ghetto. Tas ir tik nekaunīgi nolikt Rīgu, ja viņu mazpilsētu nosauc par laukiem tad sākas kārtējais skandāls. :-O
03.01.2018 11:31 |
 
Reitings 52
Reģ: 19.12.2017
Daži laucinieki nosauca Rīgu par ne Latviju, bet Krieviju, jo visur itkā viņi dzirdot tikai krievu valodu, latviešu "neesot" dzirdējuši, un tie ir murgi, jo es te dzīvoju, un ļoti labi zinu, ka cilvēkiem nav problēmu ar abām valodām.
03.01.2018 11:35 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
:)))))) tikko paprasīju draudzenei un viņas atbilde par šo tēmu pārspēj visu :D Zāli var nopirkt pilsētās, tātad ja miestā ir savējais dīleris tad tā jau ir pilsēta :-D:-D:-D:-D:-D:-D
03.01.2018 11:36 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kā pilsēta var būt ar TIK sliktas kvalitātes ceļiem un gājēju celiņiem. Kā nedaudz stiprāks lietus, paiet bez gumijniekiem nevar, jo ūdens novade ir katastrofāli briesmīga, ūdens pāri potītēm, ceļš līdzinās seklai upei. Un tas skaitās centrs.
Par graulstu un daļeji sabrukušu māju skaitu nemaz nerunāju. Drīz Rīga būs pa pusei noklāta ar ēku attēliem, kas slēpj graustus.
03.01.2018 11:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://jekabpilslaiks.lv/index.php?mod=1&op=out&id=20166&r=Jekabpils
bet tadi grausti ir pat lauku miestos tagad.... it iapsi latgalee...ari Nujorka un Londonaaa:-D:-D:-D:-D:-D:-D
03.01.2018 11:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/ballites/drumi-kadri-ka-britu-jauniesi-jauno-gadu-sagaidija.d?id=49602613&utm_source=cosmo.lv&utm_medium=news-widget&utm_campaign=Links-in-partner-sites Ka inteligentie briti jauni gadu sagaidija...bet ta vini katrus svetkus svin:-D:-D un ari zolida vecuma damas zirgu skriesanas svetkos sita izpldas:-D:-D
03.01.2018 11:50 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Kā pilsēta var būt ar TIK sliktas kvalitātes ceļiem un gājēju celiņiem. Kā nedaudz stiprāks lietus, paiet bez gumijniekiem nevar, jo ūdens novade ir katastrofāli briesmīga, ūdens pāri potītēm, ceļš līdzinās seklai upei. Un tas skaitās centrs.
Par graulstu un daļeji sabrukušu māju skaitu nemaz nerunāju. Drīz Rīga būs pa pusei noklāta ar ēku attēliem, kas slēpj graustus.

tik pat cik ir pus sabrukušu māju ir arī jaunu māju , sabrukušās palēnām , bet renovē , mana apkartē totaligrauzti ir pārvērsti par , gandrīz sapņu mājām.
Ielas aplūst , bet man tā nav mirstamā vaina , manu ikdienu ceļu kvalitāte neietekmē. un Rīga nekad nebūs gatava , vienmēr kaut kas nebūs labi
03.01.2018 11:52 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nekā drūma viss bumbās ;-)
03.01.2018 11:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nu ielas applust ari daudzas ES valstis..nav tur piena upes kisela krastos...:-D:-D:-D:-D:-D
03.01.2018 11:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.ntz.lv/tukuma/pludi-parravusi-slocenes-ielu/
un daudzas citas lauku mazpilsetas....nav taas tikai Rigaaa:-D:-D:-D:-D:-D
03.01.2018 11:59 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Protams, mūsdienās "pilsēta" un "lauki" arvien vairāk saplūst, attālumi mazinās, jo internetā, soctīklos visiem apstākļi ir vienādi, arī fiziska mobilitāte ir daudz lielāka, atšķirības samazinās.
Taču ir viens BET! Un par to esmu arī daudz dzirdējusi no vīriešiem. Gultā, seksa kvalitātē tomēr šī plaisa saglabājas gana liela. Lauku meitenēm novērojamas problēmas- kūtrums, nemākulība, higiēnas problēmas (zivtiņa) u.c., kamēr Rīgas meitenes gultā ir nepārspējamas, ko atzīmē arī daudzi ārzemnieki.
03.01.2018 12:08 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Un nedrīkst aizmirst, ka seksuālā dzīve ir ļoti svarīga. Jo īpaši jauniešiem. Te Rīga kabina iekšā laukiem pamatīgi.
03.01.2018 12:38 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nevis Rīga kabina , bet piedauzīgie lauku skuķi kuri izrāvušies no vecāku spārna un tikusi koju burvībā
03.01.2018 12:41 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
un tikusi koju burvībā

Protams, daudz dzirdēts par lauku meiteņu aktivitāti (seksuālo) kojās. Tomēr uzreiz jāatzīmē, ka šajos gadījumos kvantitāte dominē pār kvalitāti. Jā, ir vēlme pierādīt, ka ir liela seksa dāma, bet tās prasmes pamatīgi atpaliek, par ko, diemžēl, parasti jāpārliecinās daudziem partneriem. Es nemaz nerunāšu par tīrību.
03.01.2018 12:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits