Draudzība starp vīrieti un sievieti!

 
Reitings 19
Reģ: 02.09.2013
Sveiki visiem, Jaunajā gadā!!!
Kā Jūs uzskatat, vai starp vīrieti un sievieti var pastāvēt tikai draudzība?
Es vēlētos atrast sev tieši draugu-virieti, bet vienmēr, kad kādam puisim to piedāvāju, atbilde, Man jau draugi pietiek!!!
Dalaties savā pieredzē un savā skatījumā uz tādām attiecībām!!
Izabella!
01.01.2018 15:00 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Pasaki man kaut 1 lietu, kur draugs sieviete pārspēj draugu vīrieti, dēļ kā vīrietim būtu vērts šādu draudzību uzturēt, un ko viņš jau nesaņem no savas sievietes?
Pareizi - tādas nav.

Tikpat, cik dažādi mēdz būt vīrieši, tāpat arī sievietes. Personībai ir lielākā nozīme, ne dzimumorgāniem. Vīrietim sieviete var likties vnk interesanta, patiesa, labs draugs. Un viss. Nav nepieciešamības sievietei "būt labākai" par vīrieti jebkādā mērā. Draudzības neveidojas no salīdzināšanas, kurš tagad labāks. Vai šī sieviete ir labāka par citu vīrieškārtas draugu. Tās vienkārši izveidojas. Ja sapas. Tāpat kā romantiskās attiecības.
Bet es pilnībā ticu, ka ir cilvēki, kam tā neizveidojas, acīmredzami :D
01.01.2018 21:25 |
 
Reitings 52
Reģ: 23.10.2017
KAĶIS
Nejauc kopā draudzīgu izturēšanos vai vienkārši neitrālu sievietes uztveršanu kopā ar vēlmi veidot un uzturēt draudzību. Draudzība ir kas vairāk. Cik daudz jums ir patiesu draugu ar ko jums ir tik daudz kopīga, ka jūs pavadiet kopā brīvo laiku, uz kuriem var paļauties problēmu gadījumā utt.
Ja jūs katru, ar ko regulāri sveicinaties, uzskatiet par draugu, tad jūsu filozofiju vēl var saprast.
01.01.2018 22:01 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Tieši tā, draudzība izveidojas dabiski. Neatkarīgi no dzimuma. Man ir bijis gan variants, kad puisis - draugs lolo jūtas, gan variants, kad puisis - draugs jūtas nelolo. Procentuāli gan, jāsaka, to lolotāju bijis vairāk.

+++ Tieši kā par mani!
Tā nu sagadījies, ka vienmēr esmu vieglāk spējusi rast kopīgu valodu tieši ar vīriešiem, tāpēc arī manā tuvāko draugu lokā ir vairāki vīrieši un tikai viena īsta, laba draudzene. Diemžēl, nācies piedzīvot, ka vīrietis-draugs, ir sācis lolot jūtas, līdz ar to draudzība ar laiku izplēnējusi, taču tai pat laikā ir vīrieši ar kuriem esam labi draugi jau gadiem ilgi un tiešām zinu, ka mūs vieno tikai draudzīgas jūtas. Piekritīšu, ka arī manā gadījumā to jūtu lolotāju bijis vairāk, bet, neskatoties uz to, tik un tā uzskatu, ka draudzība starp sievieti un vīrieti ir iespējama.
01.01.2018 22:08 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Vienmēr patika draudzēties ar puišiem, jo viņi netenkoja, nerunāja aiz muguras, bija uzticami.

Ja jūs tiešām tā apgrozītos un draudzētos ar džekiem, zinātu ka tas ir mīts. Viņi gan tenko, gan aprunā :)
....
Interesanti, tie kuri saka, ka tas ir iespējams, vai tiešām jus ar šiem pretējā dzimuma draugiem regulāri tiekaties, runājat visas bēdas, daudz ko kopā darāt utt? Jo loģiski, ka ja tiekaties 2x gadā vai tamlīdzīgi, tad nez kādas jūtas nerodas, jo faktiski maz redzaties un neko daudz kopā nedarat. Bet tiko kopā tiks pavadīts daudz laika, arī ļoti liela iespeja ka vienam vai otram jūtas radīsies.
02.01.2018 09:48 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja jūs tiešām tā apgrozītos un draudzētos ar džekiem, zinātu ka tas ir mīts. Viņi gan tenko, gan aprunā

Gan sieviešu, gan vīriešu vidū ir, protams, izņēmumi, bet vispārīgi piekrītu šim - es arī neesmu novērojusi, ka vīrieši izvairītos no aprunāšanas vai netenkotu. Un tenko pat par ļoti līdzīgām tēmām kā sievietes.
Es ticu, ka ir iespējama šāda draudzība, bet reti un tā parasti izveidojas nejauši, laika gaitā, nevis speciāli meklējot. Un, jā, man arī liekas, ka jēdziens “draugs” var būt ļoti stiepts un, manuprāt, ir liela atšķirība starp jēdzieniem “draugs” un “draudzīgas attiecības”.
02.01.2018 10:36 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Ticu draudzibai, dzimums jau paliek otraja plana..
Visbiezak tada ista draudziba nak jau no bernibas, kad tas otrs cilveks tiek uztverts ka gimenes loceklis (bralis, masa), tacu ari pieaugusa vecuma tas var but iespejams. Savos 18 gados ari patika draudzeties ar puiseliem, kas sievieti uztver ka galas gabalu un zem tas draudzibas patiesiba slejas kaut kas cits, jo ka gan vel celt savu pasapzinu, ja ne draudzeties ar puisiem, kuri izrada uzmanibu?
Pieaugot pazinu loks var mainities un apkart gribas nobriedusus cilvekus, tad ari nebus ta, ka 'draugs' pa visam varitem centisies ievilkt gulta.
Par to tiksanas biezumu runajot. Kad vel dzivoju Latvija, sadraudzejos ar darba kolegi, mes regulari pavadijam laiku kopa darba, partraukumos, ik pa laikam tikamies ari arpus darba, pazinu vina sievu, vins - manu draugu, ari 4 gajam kopa uz pasakumiem, bet ta nebija draudziba, kur patenkot un pacikstet par kaski ar otru pusiti, ta bija pavisam cita veida draudziba ar kopigam interesem un kopigu velmi attistities - no romantikas vai seksualas pievilcibas tur bija nulle. Ari tagad uzturam kontaktu, bet satikties nesanak vairak tik biezi.
Ja runa ir par attiecibam un treso - preteja dzimuma draugu, nekadus draudus nesaskatu. Ja mans preteja dzimuma draugs viena diena man saktu izradit simpatijas, mani tas galigi neinteresetu un flirts nenozime, ka uzreiz ir jaflirte preti vai jalec gulta. Par partneri runajot, ja gribes, aizies pie pirmas satikas damas un nemaz nevajadzes attaisnoties ar preteja dzimuma draudzeni.
02.01.2018 11:05 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Te daudzi saka, ka neticot šādas draudzības iespējamībai. Secinājums: cik nožēlojamā sabiedrībā jūs dzīvojat. Bet katrs jau to sabiedrību vairumā gadījumu izvēlas pats. Es jums pierādījumus šādas draudzības iespējamībai nesniegšu, manis pēc, lai katrs paliek pie saviem uzskatiem.

Ja, sis izsaka visu! :)
02.01.2018 11:09 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Pēc savas pieredzes, jā, man arī bija no bērnības labākais draugs, kurš man 18 gados atzinās mīlestībā. :D tā arī tā draudzība beidzās, jo es viņu nespēju uztvert kā kaut ko vairāk kā 'brāli'.
02.01.2018 11:13 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un, jā, man arī liekas, ka jēdziens “draugs” var būt ļoti stiepts un, manuprāt, ir liela atšķirība starp jēdzieniem “draugs” un “draudzīgas attiecības”.

Jā šis ir arī tas ko laikam gribēju pateikt... :D
Man apkārt gana daudz vīriešu, kopā varam patusēt, kaut kadās situācijās parunāt šo to utt. Bet vai es iešu ar viņiem uz kino, stāstīšu kkādas problēmas vai runāšu par savu dzīvi...vai iesim tāpat vien divatā kafiju dzert? Vai speciāli tiksimies lai aprunātu kaut kādas mums saistošas tēmas? Nu nē...neko no tā es ar viņiem nedarīšu. Un godīgi nezinu nevienu kam tāda draudzība būtu izdevusies.
Tas laikam nozimē ka apgrozos galīgi nožēlojamā sabiedrībā :)
02.01.2018 11:23 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Šāda draudzība var pastāvēt! Es zinu, ko tas nozīmē! ;-)
02.01.2018 12:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
icu draudzibai, dzimums jau paliek otraja plana..
Visbiezak tada ista draudziba nak jau no bernibas, kad t
ja man bija tads draugs...velak mes apprecejamies...:-D
02.01.2018 12:03 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Piekrītu par to, ko katrs uztver par draudzīb ar pretējo dzimumu? Ja tiekas pārīši un kompānijās, šad tad pačato, nu tad ticu. Bet tad tas vairs neskaitas. Man ir draugu kompānija kur ir vīrieši. Citi pārīši utt bet neuzskatu, ka man ir draudzība ar puišiem. Un jā... vīrieši gan tenko, gan aprunā gan visu pārējo :-D
02.01.2018 17:15 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Protams ir.. ja ik pa laiakm pasukasi tad draudziba bus uz uraaa. ko tik neizdarisi drauga labaa
03.01.2018 10:05 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
Man draudzība ar viņu sanāca neplānoti un nejauši.
Viņš sākumā man pievērsa uzmanību kā meitenei, patiku - bet es tā draudziski uztvēru. Bet turpinājām komunicēt. Un tad vnk izveidojās draudzība ar laiku. Satiekamies, prasam viedoklim, varam izrunāties, aicinam ciemos...Man viņš ir kļuvis kā lielais brālis.
Un pat neskatoties uz to, ka katram ir sava otrā pusīte - draudzējamies.
Vienīgi ir jābūt ļoti uzmanīgai - vai robeža nav plāna. Jo pēc kāda laika es sapratu un man pateica, ka es viņam visus šos gadus patiku un tāpēc viņam attiecības neveidojās ar citām. Draugs mans ari bija greizsirdīgs, bet pieņēma viņu.
Tagad viss labi - attiecības arī viņam izveidojās, tagad jūtu,ka tiešām esam tikai draugi, kontaktējamies un vēl arī visi kopā satiekamies.
03.01.2018 14:16 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Protams ka var!
03.01.2018 16:20 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ir bijuši gana daudz gadījumi,kad vīrieši vnk mērķtiecīgi gājuši uz to,lai būtu ar mani kopā, jā. un kad esmu pateikusi, ka nebūsim, tad - VISS.
bet tikpat arī (retāki gan) ir bijuši tiešām patiesām, atklātām draudzībām.
ja abi ir atklāti viens pret otru, pat ja simpatizē viens otram vai tikai vīrietim sieviete. kāpēc tā nevarētu tik un tā būt draudzība?
ar visu laika pavadīšanu, ar uzticēšanos, ar palīdzēšanu grūtās situācijās - tās taču ir draudzības sastāvdaļas?! pat ja gadījumā, ka ir iesaistītas simpātijas kā pret pretējo dzimumu. TIK UN TĀ :)
bet ir arī tādas draudzības, kur nav tas iesaistīts. tur gan tad nepieciešams, lai abi viens otram nebūtu seksuāli pievilcīgi. bet atkal atkārtošos, pat ar visu pievilcīgu - why not! uzsveru - ja ir GODĪGI viens pret otru un to arī atklāj, jo slēpšanās gan nav draudzības pamatā.
p.s. arī sievietes-sievietes un vīrieša-vīrieša draudzības var pāraugt romantiskās attiecībās!:-P
03.01.2018 16:44 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Var būt! Man ir labs, bet attāls draugs jau 20 gadus gandrīz. Nekad, ne no viņa puses, ne manas nav bijusi " romantikas" jūtas.
Tāpat ir otrs, kuram bērnībā es patiku ( gados 13 :D), bet tad viņš satika manu māsīcu un nu jau 5 gadus kā ir precējies ar diviem burvīgiem bērniem.
Teikšu tā, draudzība ar vīrieti ir pat ļoti iespējama, ja tā nav pārāk tuva un sieviete "nekrata" savu sirdi un vīrietis "nemēģina" mirkļos, kad sieviete ir ievainojama.
03.01.2018 16:46 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
ja tā nav pārāk tuva un sieviete "nekrata" savu sirdi...

nu tā nu gan tad īsta draudzība :D
03.01.2018 16:58 |
 
Reitings 13
Reģ: 29.12.2017
Mans labākais draugs pirms pāris gadiem, tagad vasarā būs mans vīrs! Domāju, ka tuva parasta draudzība nevar būt starp vīrieti un sievieti.
03.01.2018 17:06 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es tādai draudzībai neticu. Ja nu vienīgi ļoti neglītiem vai homoseksuāliem cilvēkiem. Kāpēc? Elementāri - draudzība ir tas pats, kas attiecības, tikai bez seksa. Tātad - ja cilvēki draudzējas, atliek tikai fiziskā pievilcība, kas iztrūkst.
03.01.2018 17:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits