Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

01.01.2018.g Suņa Gads BEZTĒMA

 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012

Laimīgu Jauno 2018.g Lai piepildās viss ko sirds kāro!(l)(l)(l)(l)
01.01.2018 00:01 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
FB sludinājumus neliek pensionāri vai bērni... Bet ne par to runa. Starp citu, man tā arī ir palicis nesaprotams kāpēc daži nespēj noturēt suni. Es 10 gados mierīgi tiku galā ar milzīgu vilku, kurš kaķus neieredzēja ne acu galā. Un katras pastaigas laikā noteikti gadījās kāds kaķi, un suns metās kā negudrs, aizmirstot par mani otrā pavadas galā. Un? Es spēju noturēt vienmēr! Kaut gandrīz vienmēr tas bija negaidīti. Taču reiz, kārtējās pastaigas laikā, man līdzi bija pazīstama meitene, kurai uz to brīdi bija 16 gadi. Tāds brangs skuķi, ne no vieglajām un ne no klusajām. Viņa redzēja kā es kārtējo reizi savaldu savu milzeni un kā tas reaģē uz kaķiem, bet sagribēja arī paturēt pavadu... Iedevu. Ejam. Suns mierīgi iet blakus. Un te atkal kaķis un sunim aiziet širmis ciet... Tā meitene burtiski aizlidoja pa gaisu! Viņa mēģināja noturēt suni, bet nevarēja pat nedaudz... Man joprojām acu priekšā kā gandrīz pieaudzis cilvēks ļurinās pa zemi pavadas otrā galā kā pūciņa, kamēr suns skrien pakaļ kaķim. Un es nesaprotu kā tā var būt, ka 10 gados bērns spēj noturēt lielāku par sevi dzīvnieku, bet gandrīz pieaudzis, krietni lielāks augumā, spēcīgs jauns cilvēks - nespēj. Var, protams, apelēt pie tā, ka viņa nebija gatava, bet ir redzēti ļoti daudzi šādi gadījumi vēlāk. Cilvēki nemāk apieties ar dzīvniekiem, nesaprot viņu ķermeņa valodu, nemāk sarēķināt savu spēku un trajektoriju u.tml. Laikam tiešām nav jābrīnās, ka tik daudz dzīvnieku spēj aizbēgt... Tur rokas no dirsas daudziem aug... (Zinu, zinu, ka man šaurpierîga domāšana un es degšu elles ugunīs par tādu viedokli!)

Jaunā gada ''domāšanas'' paraugs, kā tur ar tiem dzīvniekiem un cilvēkiem ir.
02.01.2018 13:39 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Bet vispār jā, šis ir pazudušā suņa gads. :-D
02.01.2018 09:48 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Mans 6 mēnešus vecais jaukteņa kucēns sasniedza 20kg svaru, viņai ir tāds vilcējspēks, ka pat pieredzējuši suņu kopji ar pieredzi patversmē brīnās, kur tāds var būt, vienreiz viņa mani nolika uz asfalta, pēkšņi un strauji paraugot pavadu. Rezultātā uz kāzām man bija rētas uz rokām (mēnesi pēc paraušanas), pagājis ir pusgads, redzamas rētas man ir joprojām. Un man ir suņu meitene. (t)
02.01.2018 09:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es savulaik pati esmu šļūkusi uz vedera, jo suns (izmēros mazāks par vilku) rāvās uz priekšū... tā kā saprotu, ka var būt grūti ar to noturēšanu. Bet piekritu, ka vajag īpaši uzmanīgam būt vecgada vakarā
02.01.2018 07:44 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Vai jums arī tā bijis: kad kāds nomirst, mājās apstājas pulkstenis?
02.01.2018 03:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
acidpauli, FB sludinājumus neliek pensionāri vai bērni... Bet ne par to runa. Starp citu, man tā arī ir palicis nesaprotams kāpēc daži nespēj noturēt suni. Es 10 gados mierīgi tiku galā ar milzīgu vilku, kurš kaķus neieredzēja ne acu galā. Un katras pastaigas laikā noteikti gadījās kāds kaķi, un suns metās kā negudrs, aizmirstot par mani otrā pavadas galā. Un? Es spēju noturēt vienmēr! Kaut gandrīz vienmēr tas bija negaidīti. Taču reiz, kārtējās pastaigas laikā, man līdzi bija pazīstama meitene, kurai uz to brīdi bija 16 gadi. Tāds brangs skuķi, ne no vieglajām un ne no klusajām. Viņa redzēja kā es kārtējo reizi savaldu savu milzeni un kā tas reaģē uz kaķiem, bet sagribēja arī paturēt pavadu... Iedevu. Ejam. Suns mierīgi iet blakus. Un te atkal kaķis un sunim aiziet širmis ciet... Tā meitene burtiski aizlidoja pa gaisu! Viņa mēģināja noturēt suni, bet nevarēja pat nedaudz... Man joprojām acu priekšā kā gandrīz pieaudzis cilvēks ļurinās pa zemi pavadas otrā galā kā pūciņa, kamēr suns skrien pakaļ kaķim. (t) Un es nesaprotu kā tā var būt, ka 10 gados bērns spēj noturēt lielāku par sevi dzīvnieku, bet gandrīz pieaudzis, krietni lielāks augumā, spēcīgs jauns cilvēks - nespēj. Var, protams, apelēt pie tā, ka viņa nebija gatava, bet ir redzēti ļoti daudzi šādi gadījumi vēlāk. Cilvēki nemāk apieties ar dzīvniekiem, nesaprot viņu ķermeņa valodu, nemāk sarēķināt savu spēku un trajektoriju u.tml. Laikam tiešām nav jābrīnās, ka tik daudz dzīvnieku spēj aizbēgt... Tur rokas no dirsas daudziem aug... :-D (Zinu, zinu, ka man šaurpierîga domāšana un es degšu elles ugunīs par tādu viedokli!) :-D
02.01.2018 01:47 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu traki... Pat nezinu, ko ieteikt... Aaa, zinu gan - jāaizbrauc medusmēnesī jeb vnk atvaļinājumā ar vīru uz kādu foršu kūrortu, pēc tam attiecīgi jādzemdē bērni un visas tavas problēmas un niķi būs kā ar roku noņemti! :-D Tici man, vēl brīnīsies par ko tik kašķiga biji 2017. gada nogalē. :-P Bet, ja nopietni... Varbūt kaut kas tev savā dzīvē ir jāmaina? Draugu loks, dzīvesvieta, darbavieta, garderobe, ikdienas rutīna, interjers u.tml. Citreiz kašķi un niķi parādās no rutīnas un garlaicības (kaut šķietami neliekas, ka ir garlaicīgi), no tā, ka dzīve ir pārāk paredzama...
02.01.2018 01:24 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Pirmo (?) reizi dzīvē piekrītu macaw.
Man šāva gan četros vakarā, gan desmitos, gan vienpadsmitos, gan šodien desmitos no rīta.
Dzīvnieki kļūst tramīgi pat mājās ar aizvērtiem logiem dzirdot šāvienus, vismaz mans suns un kaķis.
Arguments par to - kas tu par nespējnieku saturēt suni.. Jā, suns nevar būt pensionārei vai 49kg smagai meitenei. Sunim ir daudz vairāk spēka. Ja, protams, nerunājam par čivauvu.
Bet es vispār uzskatu, ka salūts svētkos ir debilitate - tik daudz naudas vējā, kad var ieguldīt kaut kur labākos mērķos, īss prieks un beigu galā nemaz jau nekāda māksla nav. Nezinu, kad es pēdējo reizi skatījos salūtu. Jauno gadu gan vakar svinēju.
Laimīgi!
02.01.2018 01:24 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Neon, aiii.. :D Teiksim tā, nesanāca tā, kā gribējās. Cilvēki māk sagādāt vilšanos..
Plus šodien kašķīgs niķītis un bezgarastāvoklis :(
Es vispār izsecināju to, ka gribu iet pie psih.daktera, lai izraksta man kādas zāles, kas sadziedēs nervus, lai beidzu uzvilkties un ārdīties. Man pēdējā mēneša, divu laikā nervi ir čupā tiktāl, ka mani nokaitina lietas, kam agrāk pat uzmanību nepievērsu. Teju viss tracina, kaitina, neapmierina, uzvelk.. Šitā es varu nesagaidīt 1.gada kāzu jubileju. :D
02.01.2018 01:16 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Klau, ceru uz kāda gudra/zinoša cilvēka atbildi.. Man rītā bija ieplānots doties uz Gulbi nodot daaaaaudz dažādas analīzes, saistībā ar gremošanas orgāniem (aizkungis, zarnas, celiakijas rādītāji, iekaisumi, utt.), bet man šodien "parādījās" strutainā angīna. Tagad domāju, vai asins/urīna analīžu rezultāti būs objektīvi? Man vajag sīki, smalki atrast cēloni problēmām, un arī tās analīzes būs uz 150 eur, tad nu satraucos, ka mož nodot tikai tad,kad izārstēšu kaklu..? (t)
02.01.2018 00:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Cukurvāvere, par ko tad tāds besis?
02.01.2018 00:45 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Laimīgu!! (l) Man gan iesācies ar besi un nejauku sajūtu/psih.stāvokli. tā cerēju ar vērienīgu pozitīvismu sagaidīt, bet nu fakjū :D
02.01.2018 00:37 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Labrīt! Laimīgu jauno 2018 gadu!
macaw, Tu domā līdzi un tiešām vēlies diskutēt vai arī tupa centies pavilkt uz kašķi?

macaw = kašķis.
Es pirms dažām dienām biju uz randiņu un... man nepatika,kā viņš ģērbās...

Azalea viņš izskatījās apmēram šitā? :-D
01.01.2018 23:37 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
01.01.2018 23:04 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Pagājšgad viena mana draudzene 1.janvāra rītā savāca vienu noklīdušu suni, braucot pa ceļam no Mārupes uz Rīgu. 2 stundu laikā 2000 share FB un suns aizbrauca mājās, bet nu jā, draudzenei mašīna izskatījās briesmīgi, viņa arī palūdza par suņa "glābšanu" saimniekiem apmaksāt salona tīrīšanu.
01.01.2018 22:57 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dae, nu re, tu biji uzmanīga un tavs mīlulis ir mājās. Runa jau ir tieši par to, ka nevis dažiem gadās (neatkarīgi no salūta un dienas), bet gan, ka gadās tiiiiik daudziem konkrētā dienā. Un šī diena nepienāca negaidīti.
01.01.2018 22:55 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Neons, visiem nē, piemēram, mans suns bija pat paņemts līdzi ārā uz salūtu un noskatījās to stoiskā mierā, pastiprināti pievērsām uzmanību tam, kur viņa ir, kā viņa ir, es vai vīrs visu laiku viņu fiziski turējām ar rokām, utt. Es piekrītu, ka daudzi saimnieki ir bezatbildīgi, bet arī saprotu tos, kuriem suņi izraujas. Es zinu, kā tas ir. Man vienkārši ir paveicies ar to, ka suns klausa uz "šurp!" un vienmēr atskrien atpakaļ. Piemēram, vakar man bija paredzēts vest suni nokārtoties 18.00, lai pēc tam var līdz kādiem 2 naktī būt iekšā, bet jau 16.00 manā rajonā sāka uguņot. Paskatījāmies, ka suns uz to nereaģē precīzi nekā un paņēmām līdzi ārā.
01.01.2018 22:50 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Neons, kā tu ej pa ielu? Kā ar apzagšanu vai to pašu raķešu pēkšņo šaušanu kādā mājā? Kā sagatavojies un pēc tam arī vienmēr apgalvosi, ka pati esi vainīga, jo nevajadzēja iet ārā un ka nekas jau nekad nav negaidīti un varēji savu somu visu ceļu taču stiprāk turēt? :) Analoģija, ceru, ka saproti, kur tā sāls.
01.01.2018 22:48 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Diversija, man kaut kā neinteresē, pie kā paliki, bet paldies, ka padalījies. :)
01.01.2018 22:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Visa problēma ir saimnieka nevarēšanā vai nevēlēšanās sagatavoties. Dae, gribi teikt, ka visiem šiem desmitiem suņu saimnieku siksniņa no rokām izrāvās, jo kāds plkt. 10 netīšām izšāva salūtu negaidīti?... Dažas dienas vai pat nedēļas iepriekš pie veta iegādāties nomierinošu līdzekli, pārbaudīt siksnu pirms iziešanas un to stipri turēt (pastiprināti pievēršot uzmanību) īsas pastaigas laikā, jo zini (!), ka šodien ir 31.12. un vakara stunda (iespējami negaidīti trokšņi), laikam ir neiespējamā misija vai raķešu zinātne, ka tik grūti izdarāms... :-D
01.01.2018 22:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!