01.01.2018.g Suņa Gads BEZTĒMA

 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012

Laimīgu Jauno 2018.g Lai piepildās viss ko sirds kāro!(l)(l)(l)(l)
01.01.2018 00:01 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Mans 6 mēnešus vecais jaukteņa kucēns sasniedza 20kg svaru, viņai ir tāds vilcējspēks, ka pat pieredzējuši suņu kopji ar pieredzi patversmē brīnās, kur tāds var būt, vienreiz viņa mani nolika uz asfalta, pēkšņi un strauji paraugot pavadu. Rezultātā uz kāzām man bija rētas uz rokām (mēnesi pēc paraušanas), pagājis ir pusgads, redzamas rētas man ir joprojām. Un man ir suņu meitene. (t)
02.01.2018 09:44 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Bet vispār jā, šis ir pazudušā suņa gads. :-D
02.01.2018 09:48 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
FB sludinājumus neliek pensionāri vai bērni... Bet ne par to runa. Starp citu, man tā arī ir palicis nesaprotams kāpēc daži nespēj noturēt suni. Es 10 gados mierīgi tiku galā ar milzīgu vilku, kurš kaķus neieredzēja ne acu galā. Un katras pastaigas laikā noteikti gadījās kāds kaķi, un suns metās kā negudrs, aizmirstot par mani otrā pavadas galā. Un? Es spēju noturēt vienmēr! Kaut gandrīz vienmēr tas bija negaidīti. Taču reiz, kārtējās pastaigas laikā, man līdzi bija pazīstama meitene, kurai uz to brīdi bija 16 gadi. Tāds brangs skuķi, ne no vieglajām un ne no klusajām. Viņa redzēja kā es kārtējo reizi savaldu savu milzeni un kā tas reaģē uz kaķiem, bet sagribēja arī paturēt pavadu... Iedevu. Ejam. Suns mierīgi iet blakus. Un te atkal kaķis un sunim aiziet širmis ciet... Tā meitene burtiski aizlidoja pa gaisu! Viņa mēģināja noturēt suni, bet nevarēja pat nedaudz... Man joprojām acu priekšā kā gandrīz pieaudzis cilvēks ļurinās pa zemi pavadas otrā galā kā pūciņa, kamēr suns skrien pakaļ kaķim. Un es nesaprotu kā tā var būt, ka 10 gados bērns spēj noturēt lielāku par sevi dzīvnieku, bet gandrīz pieaudzis, krietni lielāks augumā, spēcīgs jauns cilvēks - nespēj. Var, protams, apelēt pie tā, ka viņa nebija gatava, bet ir redzēti ļoti daudzi šādi gadījumi vēlāk. Cilvēki nemāk apieties ar dzīvniekiem, nesaprot viņu ķermeņa valodu, nemāk sarēķināt savu spēku un trajektoriju u.tml. Laikam tiešām nav jābrīnās, ka tik daudz dzīvnieku spēj aizbēgt... Tur rokas no dirsas daudziem aug... (Zinu, zinu, ka man šaurpierîga domāšana un es degšu elles ugunīs par tādu viedokli!)

Jaunā gada ''domāšanas'' paraugs, kā tur ar tiem dzīvniekiem un cilvēkiem ir.
02.01.2018 13:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits