Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai kāds pamanīs?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveiki! :) Kādu laiciņu tam atpakaļ, kad man vēl bija nedaudz naudiņas es vienā no Stockmann trakajam dienam nopirku sev uz nākotni Hugo Boss žaketi (vienkārši melno žaketi). Bet bikšu ar atlaidi tur gan nebija. Pagāja kāds laiciņš un tagad ir radusies šāda situācija: nākamnedēļ domāju aiziet uz vienu pasākumu un uzvilkt to žaketi. Bet man vajag bikses. Cik es atceros, Hugo Boss bikses maksā 180 eiro. Man tagad kontā ir 150 eiro un ir izvēle:

- es varu aizņemties kādam 30 eiro un nopirkt Hugo Boss bikses

un

- es varu nopirkt kaut ko lētāku (Zara, H&M, Monton)

Bet es baidos, ka cilvēki var pamanīt, ka bikses nav tik dārgas, ka pati žakete.

Vai jūs vārāt tīri vizuāli (baigi netaustot audumu) atšķirt jaunu bikšu pāri no kaut kāda lēta veikala (teiksim, Monton) no kaut kā augstāka (teiksim, Hugo Boss vai Ted Baker)?

Es pats nopirktu kaut ko lēto, jo ikdienā nesāju džinsu bikses. Tās bikses, kuras es domāju paņemt, man būs vajadzīgas maksimums vienu-divas reizes mēnesī uz pasākumiem, jo uz randiņiem taču neiešu melnajā uzvalkā? :D Bet es negribu izskatīties lēti. Tajā pašā laikā neesmu pārliecināts, ka cilvēki apkārt var atšķirt Ted Baker bikses no H&M. Vai arī var? :-/

Bikses ir jānopērk jau šonedēļ, tā kā būšu pateicīgs par atbildēm.

Laimīgo visiem Jauno gadu!
31.12.2017 17:52 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
*taukšķi, es biju domājis nevis gabalu :D
05.01.2018 18:13 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Nē, nav gan. :) Vēl ir labs puisis Kijevā, bet vienkārši viņa pakalpojumi maksā jau gabalu. :( Tāpēc tur laikam nē…
05.01.2018 18:13 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Es atradu vienu labu spečuku, bet viņš maksā 500€ - man pagaidām nav tik daudz naudas. Domāju vērsties pie viņa pavasarī vai vasarā. Un šeit vēl izlikšu savus iespaidus, lai tu zinātu, ka es nemeloju... Tā ka viss būs, viss priekšā, man tikai vajag bišķiņ laika, lai savāktu to naudiņu (speciālists dzīvo Krievijā, tā ka man vēl būs vajadzīgi papildus eiro, lai uz turieni aizbrauktu un kādu laiku tur padzīvotu)

Unikums.
04.01.2018 09:17 |
 
Reitings 382
Reģ: 29.05.2017
Tur būs daudz sieviešu un es gribu atstāt pēc sevis labu iespaidu, lai pēc tam ar kādu no viņam varētu nodarboties ar seksu. Tā kā man DIKTI vajag lai būtu solīdas bikses

Nu, piedod man, bet ja galvā nekā nav un intresanti nevar ar Tevi parunāt, tad kāda jēga no biksēm? Labu iespaidu atstāj cilvēks ar savu prātu, attieksmi utt., ne tikai ar dārgām šmokām.
Un vēl - kāda jēga no cenas un brenda, ja tas kopskatā izskatās "lēti", ir jāmāk pat īstu lētu apģērbu salikt stilīgi kopā - komplimentus un iespaidus arī var lieliski atstāt. Un reizēm pat tas vairāk liekas kruti, nekā summa.
Pateiksi summu un viss, Tevi aizmirsīs.
03.01.2018 13:46 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Tur būs daudz sieviešu un es gribu atstāt pēc sevis labu iespaidu, lai pēc tam ar kādu no viņam varētu nodarboties ar seksu. Tā kā man DIKTI vajag lai būtu solīdas bikses.

Mani tikai interesē kādā sabiedrībā sievietes vīriešus izvēlas pēc tā, kādas ūziņas viņiem kājās? :D
03.01.2018 13:34 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Mr.Nobody, nu come on, nevajag mani tā zāģēt. Tu taču labi zini, ka es iešu pie speciālista. Tas, ka es vēl nebiju pie viņa, nav vien mana slinkuma dēļ. Es atradu vienu labu spečuku, bet viņš maksā 500€ - man pagaidām nav tik daudz naudas. :( Domāju vērsties pie viņa pavasarī vai vasarā. Un šeit vēl izlikšu savus iespaidus, lai tu zinātu, ka es nemeloju... Tā ka viss būs, viss priekšā, man tikai vajag bišķiņ laika, lai savāktu to naudiņu (speciālists dzīvo Krievijā, tā ka man vēl būs vajadzīgi papildus eiro, lai uz turieni aizbrauktu un kādu laiku tur padzīvotu).
03.01.2018 13:18 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Man gan jautājums radās, kur tur to sievieti, kura uzķersies uz dārgām biksēm, taisies vest? Un ar ko - auto taču tev nav? Ar nakts autobusu (kurā apvemsies un tev ar kreklu liks vākt)? Vai vēl labāk, kājām pār tiltu (nez kāpēc toreiz tā meiča aizmuka, šī gan būs gatava?) Uzn to dzīvokli bildes fonā????
03.01.2018 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 2734
Reģ: 29.01.2009
Ja var atļauties būt izmisumā par tādiem sīkumiem, tas nozīmē tikai to, ka īstas problēmas viņa dzīvē nepastāv.

Oi, nu beidz. Sievietes ar savu mūžīgo nav ko vilkt mugurā u.c. tēmas šajā sadaļā palasi.
03.01.2018 13:02 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Gvi, vnk katram savi problēmu griesti.. kam uzvalka bikses, kam kas globālāks vai lielāks :-D
03.01.2018 12:28 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
Esmu izmisumā…

nu laimīgs cilvēks, pilnīgi apskaužu! Ja var atļauties būt izmisumā par tādiem sīkumiem, tas nozīmē tikai to, ka īstas problēmas viņa dzīvē nepastāv. 8-)
03.01.2018 12:14 |
 
Reitings 47
Reģ: 23.10.2017
E - speciālista palīdzība
03.01.2018 12:11 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
A – H&M (29 €)

B – BM (79 €)

C – Tommy Hilfiger (119 €)

D – Selected Homme (79 €)
03.01.2018 12:02 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Tu skaidri zini, ka tev vispār sievietes patīk?(t)
03.01.2018 10:45 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
protams varu.. panem kriitu.. un stingri berze to pret biksem.. ja krits nepielip tad bikses ir cikinjaa. ja pielip tad letie meslinji. bet to dari kad pardeveji neredz.. e sparasti pielaikosanaas kabinee
03.01.2018 10:01 |
 
Reitings 79
Reģ: 11.03.2017
:))))
Ja vajag atstāt labu iespaidu uz sievietēm, lai dabūtu seksu, tad jādomā arī par apakšbiksēm - nebūs īstā firma, vienalga pwc loha izskatīsies....
Un kur nu vēl zeķes, kurpes, pulkstenis, mētelis, mašīna....
Izskatās, ka šo sestdien sekss Tev nespīd:)
03.01.2018 08:49 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ieguldi ''savākto'' naudu kādam derīgākam mērķim, piemēram, speciālista apmeklējumam, par kuru interesējies, tad meičām vairāk patiks.
03.01.2018 01:24 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Nebija laika sakumā visu kā vajag uzrakstīt, jo tikai nesen atbraucu mājās. :)

Labi tad, man ir šāda situācija. Šodien beidzot dabūju tos 30 eiro (nācās priekš tā pārdot vecos boksa cimdus). Priekam nebija gala, domājot ka beidzot nopirkšu tas bikses. Bet viss izrādījās nedaudz sarežģītāk, nekā es biju domājis sākotnē.

Īsa priekšvēsture:
man ir Hugo Boss Separate Suits žakete. Es to pirku atsevišķi bez biksēm. Kad izlasīju „Separate” padomāju, ka tā ir kaut kāda „fiška” – ka žaketes no šīs kolekcijas var pirkt atsevišķi no biksēm. Birkā bija rakstīts sekojošais:

Perfect from now on - True to this philosophy, HUGO Man developed a Suit Separate concept. The jacket and the trouser of the suit are offered in two different styles. Each item can be purchased individually and in separate sizes. HUGO brings a new perspective to personalized tailoring, to match not only your needs, but also your style.
Bet izrādījās, ka nē, jo šodien biju aizgājis uz Stokmanu un tur pārdevēja nevarēja man atrast tieši tādas krāsas bikses. Viņa piebilda, ka pat ja es atradīšu līdzīgas krāsas bikses, to faktūra vienalga atšķirsies no manas žaketes faktūras. Un cilvēki pamanīs, ka bikses un žakete nav no viena komplekta.

Ko man darīt, pajautāju es pārdevējai. Nopērciet sev pelēkas bikses un nemocīties, atbildēja man viņa.

Pēc tam es aizgāju uz oficiālo veikalu. Pārdevēja tur teica, ka nestrādā ar Separate Suits, jo tie ir uztaisīti no vienkārša auduma un vietējiem klientiem vairāk pēc dvēseles sarežģītāka struktūra. Pārdevēja teica, ka es varu uzrakstīt ciparus no birkas Hugo Boss oficiāliem pārstāvjiem – var būt tie varēs man kaut ko ieteikt. Bet viņa pabrīdināja, ka uz Latviju oficiālais Internet-veikals nepiegādā un ka Amazonā var būt feiks. Vēl viņa pajautāja man vai es bieži ceļoju un pateica, ka lidostās bieži vien pārdod Hugo Boss no vienkāršiem audumiem, tā kā tur varēšu kaut ko atrast.

Koroče tagad sūtīšu Hugo Bossam šo bildi, lai man palīdz.



Bet man tas bikses vajag dabūt un piešūt līdz sestdienai, jo sestdien man baigais pasākums būs. Tur būs daudz sieviešu un es gribu atstāt pēc sevis labu iespaidu, lai pēc tam ar kādu no viņam varētu nodarboties ar seksu. Tā kā man DIKTI vajag lai būtu solīdas bikses.

Ko darīt?

Pirkt pavisam jaunu kostīmu, kur bikses JAU harmonēs ar žaketi?

Aizbraukt uz lidostu? Bet kā es bez biļetes tikšu tīrajā zonā (vai kā saucās tā zona, kur tu tiec pēc drošības apskates), kur ir visi tie veikali?

Sanāk ka man jāpērk biļete?

Vai arī paņemt vienkārši kaut kādas melnas bikses, kuras maksimāli būs līdzīgas pēc krāsas?

Vai tomēr cilvēki pamanīs, ka faktūra atšķiras un es izskatīšos pēc kolhoza un klauna un loha?

Vai arī sameklēt pelēkas bikses, kā man to ieteica pārdevēja no Stokmana?

Jūsuprāt, melna žakete + balts krekls + pelēkas bikses = labs mikss???

Esmu izmisumā… :'-(:'-(:'-(
03.01.2018 00:22 |
 
Reitings 79
Reģ: 11.03.2017
Ja kontā ir vien 150 eur, manuprāt, pat zaru nevar atļauties:))) par montonu nerunājot....
Ja nav naudas, kāpēc jāpērk bikses.... kur nu vēl jādzenas pēc zīmoliem....
02.01.2018 23:41 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Es vienīgā nesaprotu, kur autors visu laiku rauj naudu, ja nestrādā? Brālis visu sponsorē? Nepārprotiet - nelienu svešos makos un neskaitu svešu naudu, tikai domāju, ka diezgan savādi, ka cilvēks, kurš pats nestrādā un nepelna, var izgrūst naudu par brendu apģērbiem. Man, kā sievietei, būtu pie vienas vietas vai ir tam čalim brenda drēbes vai nav, jo man galvenais, lai vīrietis pats sevi spēj nodrošināt un ir materiāli neatkarīgs no citiem. Bet, ja vīrietis tikai pērk brendu drēbes, ļauj citiem sevi uzturēt + vēl dzīvo haosā, tāds manās acīs automātiski zaudētu jebkādu vērtību, neatkarīgi no tā vai viņa bikses maksā 18 vai 1800 eiro.
02.01.2018 23:22 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Nevienam jau birkas nav jārāda, cenas nav jāsauc

Ja neviens neizteiks komplimentu, tad gan nāksies to darīt.
02.01.2018 21:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits