Finansu situacija atrodoties ilgstosas attiecibas

 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Sveikas saja pelekaja diena nedelas vidu!
Soreiz runa neiet par mani, bet gan man tuvu draudzeni un par cik es esmu loti lidziga situacija saku par to daudz aizdomaties un isti nevaru saprast vairs ka ir "pareizi" un "normali".
Draudzene parvacas dzivot uz Spaniju ar ilggadeju draugu, jo vinam tur paveras lieliskas karjeras iespejas un abi nolema kadel gan nepameginat padzivot kaut kur citur. Pienemot so lemumu abi ari saderinajas un plano kazas pec kada laika, bet tas nav plana tuvako 2 gadu laika dazadu iemeslu del.
Manai draudzenei paveicas jo vina atrada darbu, kas maksa vairak ka ieprieksejais Latvija, bet nav vinas joma, bet nu tagad pec 1 gada vini nonakusi situacija kur virietis ir loti laimigs, pelna 5reiz vairak ka draudzene un aug pa karjeras kapnem.
Draudzenei sak grauzt, ka vina strada smagi bet nav spejiga isti neko sasniegt, isti neko atlauties ko otrs var. Abi ir nolemusi ka kopiga budzeta nav un nebus(vairak vina ideja), bet virietis apmaksa dzivesvietu. Galu gala viritis atlaujas loti daudz sev kamer draudzenei ir daudz mazak. Virietis veido lielus iekrajumus kamer vina knapi iekrajusi vienas algas apmera. Virietis ar jaunu masinu, draudzene autobusu un tamlidzigi. Es nezinu ko vinai ieteikt, jo vina sak palikt arvien neapmierinataka ar to. Virietis gan vinai loti labs - labsirdigs, nav skops labprat uzaicina uz restoranu un izturas loti labi. Bet isti nejutoties ka vinam kas vairak esot jadara.
Es esmu diezgan lidziga situacija bet sobrid Latvija tadel nemaku objektivi spriest. Varbut kada var dot kadu labu komentaru no malas.
21.12.2017 12:29 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Ka jau teicu sakuma man ir loti lidzigi tadel es neesmu objektivs padomdevejs draudzenei kurai ir nepieciesams kads ar ko izrunaties. Bet neesmu jau te lai sleptos vai attaisnotos, te lidzigu diskusiju daudz.
22.12.2017 15:28 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Profesore tā izskatās, jo negrib jau lai cosmo uzzinātu ,cik autore ir izlutināta un "skopais draugs"slikti izturas pret "nabaga meiteni":-D
22.12.2017 15:30 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Es izdomaju atgriezties Latvija un uzturet attaluma attiecibas, bet tas neiet seviski labi un diemzel izskatas ka bus jamekle citi risinajumi. Ta ka tik tiesam negribu lai sastastu vinai ko tadu kas iespaidotu vinu. Jo veljoprojam neuzskatu ka vinai nav tiesibu but neapmierinatai
22.12.2017 15:31 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Virietis ar jaunu masinu, draudzene autobusu un tamlidzigi

PROTAMS man virietis mani atbalsta, ka majas nekas man nav jamaksa un sad tad ari man ko neperk, bet tik un ta man neliela greizirdiba, ka vinam ir viss taja pasa laika man uz darbu jadodas ar autobusu.

Jums gan "abām" slikti draugi ,ka liek ar autobusu braukt:-).
Taga saprotams kādēļ minēji,ka esi ļoti līdzīgā situācijā:-D:-)
22.12.2017 15:49 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Ko man tad teikt,ja draugam ir 3 mašīnas,bet es joprojām braucu ar autobusu:-D:-D:-D
22.12.2017 18:01 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
BananaGod nelietis! Pamet:-D
22.12.2017 18:25 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Sognare..,nevaru.Jau ir štamps pasē:-D
22.12.2017 18:28 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
BananaGod eh neražiņa, pat nezinu ko tev teikt:-D
22.12.2017 19:00 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Sognare..,nu draugs vismaz man pērk e-talonu:-D:-P
22.12.2017 19:04 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
nu draugs vismaz man pērk e-talonu

BananaGod, Tavējais Tev etalonu pērk tikai tāpēc, ka vīrs nevis draugs. A vot autores draudzenei nav vīrs, tāpēc pati vizinās autobusā :-D
22.12.2017 19:09 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
MissMia,kad bija vēl drauga statusā,viņš pirka man braucienu,bet tagad jau papildina personalizēto e-talonu:-D:-D:-D:-D:-D
22.12.2017 19:11 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
BananaGod nu ja pērk e talonu,tad ņemu savus vārdus atpakaļ, tev paveicās , autorei pat to laikam nepērk:-D
22.12.2017 19:23 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Sognare.,es pasmiešos,ja autore vēl čalim pērk benzīnu:-D
22.12.2017 19:29 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Zeme atveries:-|
un varbut to 2 gadu laika nemaz neappreces un vinas laiks ko vina veltija izveloties attiecibas un upurejot savu karjeru bus izmests miskaste. Es uzskatu, ja sieviete upure labu dzivi latvija tikai, lai abiem butu labak, tad tikai godigi butu ka viss butu kopigs un meitenei nebutu jajutas "zemaka limena"

Man jau liekas, ka nav pat svarīgi vai _mia tā ir Tava vai draudzenes problēma, ja, kā saki tās ir līdzīgas, bet šis komentārs noteikti parāda arī Tavu attieksmi pret attiecībām, iepējams, arī draudzenes, ja tāda ir. Kas ir tas, kas liek cilvēkiem būt kopā, nu tādā ziņā, ka plāno nopietnu soli - laulību? Tā nav mīlestība??? Mīlestībā par tādām lietām nedomā, galvenais ir katrs kopā pavadītais mirklis. Ja domā par tādām lietām, tad tur tālu no mīlestības un kāds brīnums, ka topošais vīrs jau laicīgi norāda uz dalītas mantas līgumu?
Papildus man tomēr liekas, ka pārspīlējumi te ir viens pēc otra, jo par cik var izīrēt dzīvokli klusajā centrā? Pēc tā ko var saprast no komentāriem vidēji 500 EUR/mēn? Tas tikai man liekas lēti, pat pat ne pārāk lielu dzīvokli?
23.12.2017 01:23 |
 
Reitings 80
Reģ: 17.12.2017
Rudens
Dzīvokļa īre vidēji tika izrēķināta pēc tā, ka alga Spānijā nevarētu būt mazāka par tūkstoti, manuprāt.
Kaut arī liekas, ka daudzas lietas diskusijas autores stāstītajā neiet kopā.
23.12.2017 01:43 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju abas autores diskusijas, un... eh, tas pat vairs nav īpaši svarīgi, vai šajā diskusijā autore aprakstījusi savu vai draudzenes problēmu, jo abas nejēdz veidot nopietnas attiecības - kāds tur brīnums, ka abas viena otrā atradušas draudzenes. Un apprecēties vēl nenozīmē, ka attiecības ir nopietnas un mīlestības pilnas.
.
Meitenēm abām (vai tikai autorei) ir attiecības (ja tās vispār var nosaukt par attiecībām) ar puišiem, ar kuriem nesakrīt skatījums uz dzīvi, nav kopīgs redzējums par ģimenes modeli, abas nejēdz normāli komunicēt un izrunāties ar saviem, ahem, dzīvesbiedriem, atrast risinājumu savu attiecību kaut kādiem klupšanas akmeņiem - un tā varētu turpināt un turpināt...
.
Te divas malaļetkas (un cipars pasē, kas rāda tricāru, vēl nenozīmē pieaugšanu) izliekas par pieaugušām sievietēm, domādamas, ka pelēnu spiriņas īpašnieks ar smuku ciparu bankas kontā pie sāniem nozīmē, ka nu esam lielas un gudras. Ha! Pat zirgam jāsmejas. Tiešām par to visu varētu riktīgi iezviegt, bet, godīgi sakot, paliek skumji, redzot, kā bērni, kas ielīduši pieauguša cilvēka ķermenī, brīnās, ka dzīvē neiet, kā tik iegribas.
23.12.2017 04:11 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ja tos 1500 sastaada dziivoklja iziireeshana PLUS Spaanijas alga, tad jautaajums, ko vinja tajaa Spaanijaa dara? Minimaalaa vai knapi virs minimaalaas? Uzkopshana? Starptautiskaa firmaa tik mazas algas nebuutu. Pat viesmiile sanjemtu vairaak. Par spaanju valodu Tu nemini neko. Kas liedz maaciities spanju valodu un straadaat kaut vai veikala kasee, buutu vairaak par minimaalo. Taatad neviena no ejoshajaa, profesijaam (IT, zobaarste u.tml)vinjai nav. Par kaadu iespeejamo karjeru tad Latvijaa tika runaats? Nepilniiga un pretruniiga informaacija. Kuraa vietaa Spaanijaa dziivo - pilseeta, mazs miests? Vai attieciigajaa vietaa ir attiistita tuurisma nozare? Uz to vareetu teemeet ar savu lielisko anglju valodu. Un kas tad galu galaa notiek ar spaanju valodu? Kaapeec tiek piiksteets pat luxus shmotkaam nevis par spaanju valodas kursiem? Kur konkreeti piemeeri par viiriesha skopumu? Ar nepilniigu un pretruniigu informaaciju Tu sanjemsi taada pasha veida ieteikumus.
Savukaart BananaGod veeleejaas iespiideet ar savu humoru, tikai diemzheel galiigi garaam. Banaanmeitene un vinjas jaunizceptais viirs pashi kaa no dziljiem laukiem un ar 5 klashu un deju kursu sertifikaatu. Jeelie jocinji, viens otram jeelie uzbraucieni, tas ir taads pusaudzu liimenis. Plus veel plaatiishanaas ar to, ka uz aatru roku iegaaja zagsaa un parija makjiitii. Ar ko te plaatiities? Veel uzskaiti, cik reizes nopirdaaties un viena otram uzdirsaat spogulja priekshaa. Friiki kaut kaadi. Autore un vinjas draudzene, iespeejams, ir sapinushaas starp esosho un veelamo, tachu, tici man, vinjaam ir krietni vairaak par e-talonu, par ko te ironizee. Kaa arii vinjas pavisam, noteikti jeedz paeest un uzvesties normaalaa restoraanaa, nevis stumj gjiimii burgerus makjiitii un zviegaajoties atraugaajas. Vienmeer ir izraisiijushi riebumu jeeli ljautini, kuri jeelas izdariibas un izteicienus pasniedz kaa kaut ko “cool”. Varbuut vaarieties savaa friiku barinjaa, nevis piesmirdiniet pasauli.
23.12.2017 11:26 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
DieKleineHexe,lol.Baigi skauž par manu dzīvi?:-D
23.12.2017 11:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
BananaGod, diena būtu garām, ja nevarētu emociju izlikt :-D
23.12.2017 12:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Par tēmu... draudzenes vieta meklētu citu vīrieti, kas vairāk lutina. Dzīvojam vienu reizi..nav ko tērēt laiku uz cilvēkiem, ar kuriem nejūtas kopa labi :)
23.12.2017 13:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits