Finansu situacija atrodoties ilgstosas attiecibas

 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Sveikas saja pelekaja diena nedelas vidu!
Soreiz runa neiet par mani, bet gan man tuvu draudzeni un par cik es esmu loti lidziga situacija saku par to daudz aizdomaties un isti nevaru saprast vairs ka ir "pareizi" un "normali".
Draudzene parvacas dzivot uz Spaniju ar ilggadeju draugu, jo vinam tur paveras lieliskas karjeras iespejas un abi nolema kadel gan nepameginat padzivot kaut kur citur. Pienemot so lemumu abi ari saderinajas un plano kazas pec kada laika, bet tas nav plana tuvako 2 gadu laika dazadu iemeslu del.
Manai draudzenei paveicas jo vina atrada darbu, kas maksa vairak ka ieprieksejais Latvija, bet nav vinas joma, bet nu tagad pec 1 gada vini nonakusi situacija kur virietis ir loti laimigs, pelna 5reiz vairak ka draudzene un aug pa karjeras kapnem.
Draudzenei sak grauzt, ka vina strada smagi bet nav spejiga isti neko sasniegt, isti neko atlauties ko otrs var. Abi ir nolemusi ka kopiga budzeta nav un nebus(vairak vina ideja), bet virietis apmaksa dzivesvietu. Galu gala viritis atlaujas loti daudz sev kamer draudzenei ir daudz mazak. Virietis veido lielus iekrajumus kamer vina knapi iekrajusi vienas algas apmera. Virietis ar jaunu masinu, draudzene autobusu un tamlidzigi. Es nezinu ko vinai ieteikt, jo vina sak palikt arvien neapmierinataka ar to. Virietis gan vinai loti labs - labsirdigs, nav skops labprat uzaicina uz restoranu un izturas loti labi. Bet isti nejutoties ka vinam kas vairak esot jadara.
Es esmu diezgan lidziga situacija bet sobrid Latvija tadel nemaku objektivi spriest. Varbut kada var dot kadu labu komentaru no malas.
21.12.2017 12:29 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Te tiešām aiziet pretrunas - tie ienākumi tad viņai ir a) no darba algas, b) darba algas plus dzīvokļa izīrēšanas LV vai c) dzīvokļa izīrēšanas?
un sorry, bet ir arī starptautiski uzņēmumi, kuros pamat darba valoda ir angļu valoda, bet zinot, ka spāņiem ar angļu valodu nemaz tik labi nav, kur problēma iekārtoties kādā no šādiem uzņēmumiem?
22.12.2017 13:15 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Tas ir ko vina sanem kopa - ienakumi no ires un darba alga tur, tadel ari naudas zina vinai sanak izdevigak but tur, jo alga nedaudz lielaka + ires nauda.
Redziet tadel loti gribeju pajautat padomu, jo es neredzu to, ka vina ir izlutinata, bet gan to, ka vina ir piekapusies attiecibu laba un atteikusies no dzives latvija kur vina pati visu vareja, lai kopigi atlautos vairak un nu virietis pelna, kraj un varbut to 2 gadu laika nemaz nappreces un vinas laiks ko vina veltija izveloties attiecibas un upurejot savu karjeru bus izmests miskaste. Es uzskatu, ja sieviete upure labu dzivi latvija tikai, lai abiem butu labak, tad tikai godigi butu ka viss butu kopigs un meitenei nebutu jajutas "zemaka limena"
22.12.2017 13:31 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Turklat vinam sak uzpeldet sobrid projekti no Azijas tadel iespejams ari Spanija ir tikai islaicigs risinajums un vini dosies citur
22.12.2017 13:32 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Redziet tadel loti gribeju pajautat padomu,

Priekš kam tev padomu ? Tās nav tavas attiecības. Un bāžot degunu tur, kur neprasa, var zaudēt draudzeni. Labāk nelauzi galvu par to, kas uz tevi neattiecās. Viņi paši ir pieauguši cilvēki.
22.12.2017 13:34 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tad lai precas ātrāk nevis atliek kāzas dēļ radiniekiem :)
Tiešām interesanta tev tā draudzene...
22.12.2017 13:35 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Vinai isti nav ar ko izrunaties un loti biezi musu sarunas nonak lidz sai temai un es nezinu ko teikt, jo es vinu protams gribu aizstavet.
Cik saprotu vina labprat precetos tagad, bet vins negrib sobrid ta ka iespejams tas ir tikai atrunas kadel tos 2 gadus gaidit
22.12.2017 13:38 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
_mia, vai draudzene tev lūdz padomu vai krata sirdi ?
22.12.2017 13:39 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.10.2009
Nu bet viņa arī var atļauties tagad vairāk, nekā dzīvojot te. Vai tad ne? Ja šeit viņa pelnīja +/- ap 1000e no kuriem pati maksāja īri un rēķinus, pirka ēdienu, kas tad viņai tur palika , lai "pašai visu varētu". Tur viņai ir 1500e brīvas naudas ko tērēt lupatām un kosmētikai, atlikt, ieguldīt izglītībā vai whatever ko viņa tur ar to naudu dara.
Vaitad viņai nesanāk atļauties vairāk (t)
22.12.2017 13:40 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Lai priecājas,ka par dzīvokli nav jāmaksā. Nevar gribēt,ka otrs pilnībā atdos savu naudu otra rīcībā. Par dzīvokli nav jāmaksā un aizved uz restorānu, ceļojumos. Nesaskatu neko sliktu. Es nekad neesmu prasījusi, lai otrs savu naudu " sapludinātu " ar manu kopīgā budžetā. Man ir pierasts-mana nauda ir mana , viņa ir viņa. Man nepatīka atskaitīties par to kā es tērēju savu naudu...un kad man kāds prasītu vai pārmestu par ,kaut vai kārtējo apģērbu gabalu vai tml. Un līdz šim es ar savu mazāko algu esmu bijusi ekonomiskāka nekā vīrieši ar kuriem esmu tikusies.
22.12.2017 13:41 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Ari prasa padomu, jo vinai loti sarezgiti saprast ka pareizak rikoties
22.12.2017 13:44 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Nu viņai ir jāpieņem, ka viņi ceļos no vienas pasaules malas uz otru, vai nu jāšķiras un jābrauc vien atpakaļ uz LV, kur viņai bija laba dzīve un jāļauj vīrietim mierīgi attīstīties uz augšu, bez sievietes kurai skauž, ka viņam iet labi. Lai nu ko, bet es te neko citu diemžēl neredzu. Nu nav viņa laimīga, ka vīrietim alga ir 3-4-5x lielāka. Un vispār liekas, ka vīrietis grib, lai viņam blakus esošā sieviete arī augtu, varbūt kādu hobiju nodarbotos nevis domātu par to kur viņš tērē savu naudu. Varbūt vīrietim ir kāds aizvainojums pret sievieti? Nu ar laiku jau sāktu apnikt blakām ar dzīvi neapmierināta sieviete, kura pat necenšas darīt kaut ko, lai būtu savādāk un labāk. Te nu jāsaka viens aug, bet otrs nē un tik iespējams laika jautājums, cik ilgi vēl būs viņi kopā?
Un otrs, es pieņemu, ka pirms pārcēlās uz Spāniju, draugs arī gan jau pārtiku un maksāja tā pat visus rēķinus? Ja tā bija, tad kāda labā dzīve viņai vienai būs to visu pašai maksājot no savas nopelnītās algas?
22.12.2017 13:46 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Tīra veida bērnudārzs nevis attiecības:-D
22.12.2017 13:46 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
_mia, un tiklīdz tu viņai dosi padomu,lai pamet vīrieti, viņa pateiks to savam vīrietim, tas viņai uzdāvinās kaut ko dārgu, meitene visu piedos, bet draudzeni,kas gribēja izjaukt attiecības - izmetīs no savas dzīves.
22.12.2017 13:48 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Marii
Tev piemīt labas novērošanas spējas- tā tiešām dzīvē notiek!
22.12.2017 13:49 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Es gan nesaprotu priekš kam autore visu to raksta forumā.Tev draudzene paprasīja to izdarīt vai kas?(t)Izskatās,ka autorei sķauž,ka viņas draudzene dzīvo Spānijā ar čali un vēl tiek uzturēta.Nebāz savu degunu tur,kur tevi neprasa.Un ja mana draudzene kaut kādus s*dus rakstītu par mani/vīrieti/mūsu attiecībām cosmo,tad nedomāju,ka mēs būtu palikušas draudzenes.Padoms autorei-nebāz savu degunu tur,kur nevajag.Gan tava draudzene,gan viņas draugs ir pieaugušie cilvēki un lai paši veido dzīvo kā grib:-D
22.12.2017 13:52 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
1500EUR brīvās naudas sev ir pietiekami,lai sevi iepriecinātu:) Nav Spānijā tik ļoti lielas cenas, lai nepietiktu ar šo naudas summu. Es pat viņas vietā varētu vēl pamatīgi iekrāt naudu:-D
Protams, ja skauž,ka otram ir lielāka naudu un nevar to tikpat bezjēdzīgi iztērēt kā savu par kārtējo bredīgo lupatu ,kosmētiku , kas neko īpaši neizmainīs dzīvē un neienesīs labākas dzīves iespējas , kvalitāti, tad jau ir cita runa...
Ja viss ir tik sūdīgi un nav izdevīgi būt ar tādu draugu kopā, tad lai brauc atpakal uz Latviju un dzīvo viena.
22.12.2017 13:56 |
 
Reitings 52
Reģ: 23.10.2017
_mia
vina ir piekapusies attiecibu laba un atteikusies no dzives latvija kur vina pati visu vareja, lai kopigi atlautos vairak

Tātad sapnis bija no knapiem 1000 Latvijā, uzkāpt pa karjeras kāpnēm, lai pelnītu, piemēram, par 50% lielāku algu un tad viņa varētu piemest naudu ģimenes budžetā, lai kopīgi atļautos vairāk. Vai cik jauki no viņas puses.
Tad gan viņa dzīvotu labāk nekā tagad un varētu atļauties brendu drēbes un veidot uzkrājumus, ceļot un varbūt pat restorānu vīrietim izmaksāt pateicībā par to, ka viņš deva viņai iespēju veidot karjeru un palika Latvijā kopā ar viņu. Aaa un galvenais - tad gan viņš viņu būtu apprecējis, jo gredzens pirkstā tak ir garants labai dzīvei, un baltajā kleitā ir laime.
Ja tu neesi trollis, tad tas ir apbrīnojami.
22.12.2017 14:42 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man vienīgai šķiet,ka autore runā pa sevi un tādas draudzenes stāstiņš ir izdomāts ,lai visi te neuzzinatu cik autore ir izlutināta?:-)|-)
22.12.2017 15:18 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Sognare.., man šķiet, tā ir lielākajā daļā gadījumu, kad raksta "Manai draudzenei ir problēma..." :-D
22.12.2017 15:20 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits