Finansu situacija atrodoties ilgstosas attiecibas

 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Sveikas saja pelekaja diena nedelas vidu!
Soreiz runa neiet par mani, bet gan man tuvu draudzeni un par cik es esmu loti lidziga situacija saku par to daudz aizdomaties un isti nevaru saprast vairs ka ir "pareizi" un "normali".
Draudzene parvacas dzivot uz Spaniju ar ilggadeju draugu, jo vinam tur paveras lieliskas karjeras iespejas un abi nolema kadel gan nepameginat padzivot kaut kur citur. Pienemot so lemumu abi ari saderinajas un plano kazas pec kada laika, bet tas nav plana tuvako 2 gadu laika dazadu iemeslu del.
Manai draudzenei paveicas jo vina atrada darbu, kas maksa vairak ka ieprieksejais Latvija, bet nav vinas joma, bet nu tagad pec 1 gada vini nonakusi situacija kur virietis ir loti laimigs, pelna 5reiz vairak ka draudzene un aug pa karjeras kapnem.
Draudzenei sak grauzt, ka vina strada smagi bet nav spejiga isti neko sasniegt, isti neko atlauties ko otrs var. Abi ir nolemusi ka kopiga budzeta nav un nebus(vairak vina ideja), bet virietis apmaksa dzivesvietu. Galu gala viritis atlaujas loti daudz sev kamer draudzenei ir daudz mazak. Virietis veido lielus iekrajumus kamer vina knapi iekrajusi vienas algas apmera. Virietis ar jaunu masinu, draudzene autobusu un tamlidzigi. Es nezinu ko vinai ieteikt, jo vina sak palikt arvien neapmierinataka ar to. Virietis gan vinai loti labs - labsirdigs, nav skops labprat uzaicina uz restoranu un izturas loti labi. Bet isti nejutoties ka vinam kas vairak esot jadara.
Es esmu diezgan lidziga situacija bet sobrid Latvija tadel nemaku objektivi spriest. Varbut kada var dot kadu labu komentaru no malas.
21.12.2017 12:29 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Vīrietis sev nopērk jaunu brendu uzvalku un viņa raud, ka viņai brendu kleitu arī uzreiz nepērk? :D :D
nu gan problēmu atradusi, kur tās nav.
21.12.2017 15:02 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Cik noprotu, tas nav ta ka vienreiz, bet tadas lietas ir vienmer ta starpiba - mans un tavs, tas ko tu vari un tas ko es.
Vina teica ka neprecesies driz jo viniem daudzi radinieki sobrid arzemes uz 1-2 gadu projektiem un vieglak visu bus saplanot kad visi bus atpakal. Man ari skiet divaini, bet ne mana darisana
21.12.2017 15:05 |
 
Reitings 52
Reģ: 23.10.2017
_mia
Ir risinājums: lai šķirās un apprec sava līmeņa puisi. Būs i kopīgs budžets, i kopīgi kreditmaksājumi, i visi citi labumi, kas ir līdzvērtīgiem pāriem. Nebūs par ko pārdzīvot un laime pilnīga.8-)
21.12.2017 15:16 |
 
Reitings 96
Reģ: 14.11.2017
Neizklasuas, ka viniem ir nopietnas attiecibas.Vismaz ne no viriesa puses. Domaju, ka tavai draudzenei ir `cepiens', jo vina jut, ka attiecibas nav isti nopietnas. Divaini jau ir tas, ka kazas tiek atceltas uz 2 gadiem, ja lidzekli lauj preceties jau tagad. Neizklausas ari pozitivi tas, ka vina brauc ar autobusu biezi, vai tad vins nevar vinu kadreiz aizvest uz darbu. Ja tiesam izvada tikai pa reizei, kad vini kopigi brauc uz izklaidem, tad saprotu pamatu neapmierinatibai, jo vinai vnk skiet, ka vinam vina nav svariga.
21.12.2017 15:18 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja abi pelnīs vienādi, atradīsies citas problēmas par ko ecēties
21.12.2017 15:24 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Hmerever, vienīgais iemesls, kamdēļ vīrietim būtu jāpelna normāls kāposts, ir viņa sieviete. Ja tādas nav, pietiktu ar pusi vai pat mazāk no esošajiem ienākumiem.
21.12.2017 15:27 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kas viņa ar tiem radiniekiem precēsies vai ar savu vīrieti?
Ja gribētu precēties tad negaidītu kad kaut kāda draudzene, māsīca, onkulis pabeigs savus projektus. Wtf.
21.12.2017 15:30 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Neteiktu ka skops, jo ved celojumos, uzsauc restoranus, noperk so to, ir iedevis ari savu karti uz vinas varda ko piedava izmantot tad kad nepieciesams.
Vina ari nepelna maz ap 1,5k sanak ta ka atlauties var pietiekami, bet protams dzivesstils viniem biski citadaks tadel cepiens vairak sanak par luksus problemam. Par dargu apgerbu, statusa lietu utt esamibu un neesamibu.
Cik saprotu par pamatvajadzibam vinai vispar jauztraucas nav, jo dzivokli, rekinus(pat vinas) un partiku perk vins.

Es sākumā domāju, ka nabadzīte, knapinās, u.t.t., bet, redziet, dāmai par maz brendu lupatu :D
Un par tām kāzām - interesanti, kāpēc tie visi radi nevar uz pāris dienām vnk atbraukt? Ķipa nelaiž nekur ārpus projektiem, valsts, u.t.t.? :D :D
21.12.2017 15:53 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
Nevarētu būt, ka tava draudzene galīgi ar naudu nemāk apieties? Tas izskaidrotu arī kāpēc tas čalis tik ļoti nevēlas kopīgu budžetu. Jo nu man šis
Vina ari nepelna maz ap 1,5k

un šis
Cik saprotu par pamatvajadzibam vinai vispar jauztraucas nav, jo dzivokli, rekinus(pat vinas) un partiku perk vins

galīgi neiet kopā ar šo
vina knapi iekrajusi vienas algas apmera

Kur tad viņa to naudu tērē?
Pat ja tam puisim ir 5 reiz lielāka alga, pēc visiem rēķiniem, mašīnas, ēdiena un ceļojumu apmaksas viņam tiešām paliek stipri vairāk naudas savām personīgajām vajadzībām un dizaineru drēbēm kā tie 1,5k?
21.12.2017 16:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Virietis ar jaunu masinu, draudzene autobusu un tamlidzigi.
a ka tas izpauzas? Nu reali calis iznak brauc ar sa gada jaunu auto , vian sieviete kas ir viriesa vizitkarte ja aks..brauc ar autobusu? Nekad neko tadu dzive nav nacies redzet
21.12.2017 17:25 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015

Te nu bij dzimumu līdztiesība un visi citi karstie saukļi. Ja smadzeņu ir tik maz, ka tamponiem nespēj nopelnīt, tad pelnījusi esi tikai suteneri, nevis vīru, kurš tevi uztur.
es nekad neesmu bijusi par dzimumu līdztiesību, un smadzeņu arī pietiek, lai tamponiem nopelnītu. Daudz tamponiem. Bet es saprotu, ka tu esi šeit no tiem jampampiņiem, kuri pat sivieti nav tuvu redzējuši, tāpēc diskutēt ar tevi ie tukša skaņa.
Bet reāli, ja pieņemsim, ka tiešām tā arī ir- viņš pelna 5 tk, viņa 1,5 tk, viņi dzīvo Spānijā un tas nav lēti, tad ir abidna, ja viņš staigā brendos no galvas līdz kājām, bet viņa iepērk apenes reizi pusgadā h&m veikalā. Tas nav ok. Ja plāno ģimeni ar konkrēto sievieti un ir pārliecināts par savu izvēli, manuprāt, tas ir vīrieša dabiskais stāvoklis palīdzēt sievietei atvieglot viņas dzīvošanu. Un ja sieviete ir patiesi pateicīga kaut vai par 20 eur pusdienām un kafijai, tad vīrietim tikai pieaug vēlme palīdzēt, jo viņš jūtas vajadzīgs un novērtēts.
21.12.2017 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Ja cilvēki ir precēti vai gatavojas precēties, tad, manuprāt ir jābūt kopējam budžetam, kur katrs iegulda atkarībā no ienākumiem. Pirms bijām precējušies, mans vīrs, tad vēl draugs, arī daudz krāja. Man krāšanai nauda īsti nepalika. Bet to sakrāto naudu bieži vien tērējām kopīgām lietām. Piemēram, kāzām.
21.12.2017 18:41 |
 
Reitings 52
Reģ: 23.10.2017
★marsu☆
un smadzeņu arī pietiek, lai tamponiem nopelnītu. Daudz tamponiem.

Izskatās, ka nauda daudz tamponiem ir arī viss uz ko esi spējīga. :-D
Paņem acis rokās, ja lasīt neesi iemācījusies:
ved celojumos, uzsauc restoranus, noperk so to, ir iedevis ari savu karti uz vinas varda ko piedava izmantot tad kad nepieciesams.

par pamatvajadzibam vinai vispar jauztraucas nav, jo dzivokli, rekinus(pat vinas) un partiku perk vins.

Kā var kaut ko tik stulbu, kā tavi vārdi zemāk, pēc šī uzrakstīt??
tad ir abidna, ja viņš staigā brendos no galvas līdz kājām, bet viņa iepērk apenes reizi pusgadā h&m veikalā

Ja tu pie visas nodrošinātās sadzīves + karte lielākiem tēriņiem + pašas nopelnītie 1,5K vēl atļaujies atvērt muti un pateikt, ka tev ir abidna un no 1.5K atliek nauda tikai H&M apenēm, tad tu esi tāda pati izlutināta zoss. Bet visticamāk vienkārši dura, kura par tādu lutināšanu tikai sapņo.
Parasti tādas duras brīnumainā kārtā apzinās, kas notiek viņu galvā un tieši tāpēc nekad nejūtas pārliecinātas, vai zelta pods vienā jaukā dienā neapjautīs ar kādu duru ir kopā, un neizliks viņu aiz durvīm. Tāpēc viņas mēģina no vīrieša izspiest papildus naudu un tā taisa savus slepenos uzkrājumus nebaltām dienām. Nožēlojami.
21.12.2017 19:21 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nu, ja sieviete sākumā, kad par šo tēmu tiek izrunats (un algas kā saprotu sākumā neatškjīrās) piekrīt šādam variantam, tad nav ko čīkstēt vēlak, kad vīrieša ienākumi aug. Uzsākot kopdzīvi šos jautājumus parasti taču izrunā. Gan jau ja pašai alga būtu lielāka, priecātos. Bet vispār - dzīvesvietu apmaksā, dāvanas dāvina, celjojumos ved, uz restorāniem ved, gan jau tamponus arī nopirks, ja vajadzēs. Ko tur čīkstēt, ja sākotnēji tam piekrita?
.
Manuprāt, te problēmas vispār nav, vnk skaudība, ka pati nespēj turēt līdzi vīrietim izaugsmes zinjā!
21.12.2017 19:46 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Plusini Mis Take, nav jaut ta, ka vienam jaknapinas un virietis visu tere tikai savam vajadzibam. Tava draudzene savu skaudibu varetu izmantot ka motivaciju un tad varbut iznaktu nopenlit vairak. Vel es pielauju, ka tu nezini visas detalas, varbut viniem attiecibas citas problemas.
21.12.2017 20:08 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
es laikam kaut ko nesaprotu, bet man rādās, ka draudzene ir ļoti labi iekārtojusies, un čīkst, ka pusis no savas ''milzigās'' algas viņai nepērk mašīnas un LV somiņas, jo ar to, ka viņš viņu uztur, viņai nepietiek.
Iesaki viņai braukt atpakaļ :P
21.12.2017 20:15 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Un ko tagad? Vīrietim jājūtas vainīgam, ka viņš var sakrāt vairāk naudas? Risinājums būtu nekrāt, bet to naudu atdot sievietei?
21.12.2017 20:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
+++ Mis Take
21.12.2017 20:35 |
 
Reitings 55
Reģ: 21.11.2014
Ja abi sākumā norunāja, ka kopīga budžeta nebūs, tad, nu, ko tagad nīd? Zini, man liktos jocīgi, ja sievietei pēkšņi rastos pretenzijas brīdī, kad mani ienākumi ir palielinājušies. Es noteikti apdomātu, vai sievietei gar acīm negrozās mana nauda, īpaši, ja neesmu skops un arī viņa sev iegūst labumu.
Un tas, ka draudzene nav varējusi līdz šim neko sasniegt, liecina par to, ka pārāk ieciklējusies uz domu "draugs pelna piecreiz vairāk, kāpēc viņš man neko nedod". Un šeit arī ir tas debīlisms, ka cilvēks nedomā par savām izaugsmes iespējam un sevis pilnveidošanu, tikai nīd un skatās uz otru.
21.12.2017 20:36 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Hmerevere vai kā tevi tur... tu esi viens nožēlojams radījums, ja uzreiz mētājies ar kaut kādiem nepamatotajiem apvainojumiem. Ne tu zini mani un manu dzīvi, ne spēj pieņemt, ka ir veiksmīgāki cilvēki par tevi, kuriem ir savs viedoklis, kas ir radikāli atšķirīga no tava. Prātiņš, pepiņ, tev par īsu, lai saprastu, ka varbūt neesmu visu diskusiju lasījusi. Bet ko no tevis, dieva apdalītā, vispār var prasīt, tu tālāk par savu kājstarpē iežmiegto puikas ego neko neredzi. Tādus kā tevi tikai slānīt vajag(l)
21.12.2017 21:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits