Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

19.12.2017. beztēma

 
Reitings 220
Reģ: 17.08.2016
Labrīt! :)

Esmu jau darbā, nāk miegs, gribu ieritināties segā un saldi gulēt...bet jāstrādā. Jūtams miega trūkums organismā. |-)
Kā jums šorīt?
Veiksmīgi!!!! (l)
19.12.2017 08:47 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Saprot jau tikai tas, kam ir bijusi tāda situācija.

Nu Nu, bijusi tāda situācija, ka vienalga rakstās ar aizņemtu čali un uztur flirtu.Tas vispār ir stulbi no vīriešu puses un vēl stulbāk no sieviešu puses to vēl atbalstīt.
Kad uzraksta aizņemts čalis un sāk flirtēt, tas nav nekāds Wow, es tādos gadījumos pārtraucu turpmāko saraksti vai vispār neatbildu..Un esmu bijusi arī otrā frontes pusē, kad puisis mānīja mani un satikās paralēli vēl ar citu, šeit vismaz nostrādāja intuīcija un mans okšķeres talants, pazvanīju pati tai meitenei un viņa visu izstāstīja, paldies viņai, bet tas jau nekas, ka par mani bija lietas kursā un varēja pateikt laicīgāk.( Tādēļ esmu par pateikšanu otrai sievietei).
Man nezin kāpēc gribas piesaukt latviešu dabu, jo mums ir pieņemts galvu iestumt smiltīs un izlikties, ka neko neredzam un galvenais nekur nejaukties, jo "kāda gan jēga".
No offence, tikai mans viedoklis :-)
20.12.2017 18:10 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
Ishi, paldies, ka saproti : ) Saprot jau tikai tas, kam ir bijusi tāda situācija. Es arī nemācīšu kā jādara, lai dara kā uzskata par pareizu. Ja nebūšu es, kam rakstīs, uzrakstīs citai, vai varbūt jau raksta.
20.12.2017 15:47 |
 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Ja es būtu Snoopy situācijā, es pārtrauktu kontaktu ar to puisi, bet līgavai arī neko neteiktu. Lai paši tiek galā ar savu dzīvi.
20.12.2017 15:23 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es gan šajā situācijā saprotu Snoopy. Man arī ir līdzīga situācija, ir viens puisis, viņam ir nopietnas attiecības jau.. dažus gadus, es nezinu, cik tieši ilgi, bet viņš man raksta, aicina kaut kur regulāri, ir daudzi ļoti nepārprotami teksti, nu īsāk sakot runa nav par to, ko viņš dara, tajā es negribu iedziļināties, bet runa ir par to, ka jā, es varētu uztaisīt screenshotus, aizsūtīt viņa draudzenei, bet.. tas cilvēks man nekas nav, jā, viņai droši vien vajadzētu to zināt, es arī gribētu to zināt, bet.. Esmu diez gan pārliecināta, ka viņi pašķirtos, būtu kašķis utt, bet attiecības tāpat turpinātos, es nezinu, man vienkārši negribas līst tajā visā iekšā, būt "varonei" utt, esmu pārliecināta, ka tā meitene tāpat pateicīga par to nebūs, ja cilvēki izvēlas būt akli un pa tik ilgu laiku attiecībās vēl nav sapratuši, kāds tas otrs ir, tad nu.. es tās acis diez vai spēšu atvērt.
20.12.2017 15:18 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Ja tev vīrietis absolūti nebūtu saistošs, tad bez problēmām varētu arī nobloķēt, lai neturpinātos sarakste.Tagad tikai, manuprāt, spodrini savu spalvu un sūksties,ka redz nabadziņš jābloķē, bet tu tak esi laba, jo atbildi tikai, kad viņš uzraksta. Kur problēma neatbildēt vispār? Redz, tajā, ka arī tev patiesībā tīk komunikācija ar viņu un nejūties absolūti vainīga viņa līgavas priekšā.
20.12.2017 15:14 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
Draugi mīļie, esmu gandrīz droša, ka, ja pateikšu sievietei, ka viņas vīrietis slienājās gar citu, tas neko daudz nemainīs, topošās kāzas tas neizjauks. Bet ne man par to spriest, kā to uzņemtu, ko darītu, kas būtu. Katram sava galva uz pleciem. Neviens galu galā beigās nepaliks nesodīts. Par to kaut kādā ziņā būs jāsamaksā. Lai paliek uz paša sirdsapziņas, tas ko nodara savai mīļotajai, tomēr neciena vien pats savu izvēli un sevi. Gribētos vien, lai citas sievietes zin ko viņu draugi dara, un nepalaiž garām ko šādu.
20.12.2017 15:04 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Par precībām sieviete ar vīrieti parasti apspriež pirms vai ne tā?Bildināšana taču nenotiek(parasti) tikko no gaisa izrauta un beigās arī vīrietis nolemj, kad viņš to darīs un vai viņš to darīs.

Ne jau vienmēr un, vismaz es, nedomāju, ka būtu konkrēti zināms, piemēram, datums. Arī tas, ka pateikšana tagad lielā daļā gadījumu neko nedos, tikai pavērsīsies pret pašu. Arī vienmēr pastāv jautājums, kad var iejaukties citu starpā un kad nē, kurš tad būtu tas labākais risinājums.
Nepatika izpaužas un tad profilu lietas sākās, zinu, bet kaut kā neuztrauc, ka saskata mani vēl trijos cilvēkos. :D
20.12.2017 12:24 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Lai izskanētu bildināšana gala vārds ir vīrietim, lai bildinājumu apstiprinātu tad jā gala vārds ir sievietei(loģiski).
Bildinātu, tā ir darbība ko dara vīrietis.
Par precībām sieviete ar vīrieti parasti apspriež pirms vai ne tā?Bildināšana taču nenotiek(parasti) tikko no gaisa izrauta un beigās arī vīrietis nolemj, kad viņš to darīs un vai viņš to darīs.
Par profiliem no coment, vēl jo īpaši no Tevis :-D
20.12.2017 12:20 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Special for you nomainītais profil,
Tomēr,lai bildinātu gala vārds ir vīrietim.

Tas nesaslēdzas kopā ar to, ko teici zem, jo gala vārds nav vīrietim šādās situācijās, bet viss nav tik vienkārši - paziņo un nu viņiem dzīve būs sakārtota.
20.12.2017 12:12 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Special for you macaw
Sieviešu solidaritāte-Vienprātība, savstarpējs atbalsts, interešu, uzskatu, mērķu kopība un rīcības saskaņotība.

Es nezinu pirms Tu kaut ko komentē arī padomā loģiski?Kāds būtu sakars man tā domāt?
Bildinot vīrietis izvēlas sev par sievu un, kad ir bildināta tas nenozīmē, ka jau ir apgredzenota pa visam, tamdēļ ir vēl šis laiks, lai padomātu un beigās vīrietim arī var atteikt.
Varbūt sievietēm vajadzētu atbalstīt viena otru un tomēr šajā gadījumā paziņot, jo vismaz tai otrai sievietei tiktu dota iespēja apsvērt vai tiešām galu galā precēties.
20.12.2017 12:09 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kur paliek sieviešu solidaritāte?

Sievietei jābildina vai jāsaka, ka zina, ka taisās?
20.12.2017 11:51 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tomēr,lai bildinātu gala vārds ir vīrietim.
Kur paliek sieviešu solidaritāte?
20.12.2017 09:26 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
cormeum, žēl gan.. domā par topošajām kāzām, domā, ka precēsies ar labāko vīrieti pasaulē, bet tajā pat laikā, kas notiek viņai aiz muguras.. Čatiņš jau lēnām iet uz beigu pusi no manas puses.. nocirst kā ar nazi arī nevaru, tad man būtu jānobloķē. Nejau es ko sliktu daru, lai pats saprot un domā, ka tas tomēr nav pareizi. Varbūt pēc kāzām nāks pie prāta. Ja turpinās, tad gan es rīkošos.
20.12.2017 05:36 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
acidpauli, es par to esmu iedomājusies, kas būtu, ja es to viņai pateiktu.. bet laikam jau visdrīzāk neko neteikšu.. negribu sāpināt vai izjaukt tur visu.. vai palikt tā sliktā beigās. Vēl pietam viņš grib satikties dzīvē.. nesaprotu, kā viņš to draudzenei pasniegtu, jeb varbūt atkal noklusētu?! Nav man jūtu pret viņu, nav nemaz mans tips, nebūtu problēmu pārtraukt kontaktu. Atbildu tikai, ja uzraksta kaut ko. Domāju, ka liktenis vai Dievs, vai kas, pats saliks visu pa plauktiem, ja būs jāuzzin, viņa uzzinās, kaut vai nejauši ieraudzīs saraksti.
Njaa.
20.12.2017 05:25 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Snoopy, es kā apzinīgs pilsonis būtu pārtraukusi komunicētt un visus printskrīnus ar simpātijas apliecinājumiem nosūtītu līgavai. Tā nedarītu tikai tad, ja vīrietis būtu ļoti tuvs pašai - pati sev viņu gribētu, bērnības draugs no podiņlaikiem, brālis, priekšnieks, no kura atkarīgs mans paaugstinājums vai tml. Bet ja kaut kāds vnk draugs, paziņa, kolēģis es labāk informāciju nodotu meitenei. Visdrīzāk kāzas tāpat notiktu, jo tādi vīrieši sakarinās tālāk makaronus uz ausīm, bet vismaz meitene tiktu brīdināta.
Turpināt čatot ar viņu, klusēt, tā, manuprāt, ir līdzdalība.
20.12.2017 04:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Izlasīju Snoopy rakstīto.. žēl, ka līgava ieberzusies. Tajā pat laikā nav īsti saprotams, kāpēc jāturpina čatiņš :-/
20.12.2017 01:28 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
A jēga priecāties, ka cilvēkam, kurš bija kopā ar tevi, ir slikta gaume uz sievietēm?
.
(Par bijušajiem labāk labu, vai neko)

Nostājas vien pret sevi, bet nu tas liecina, ka joprojām nav tikusi pāri.
20.12.2017 01:16 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
57days, es zinu, jā! viedi vārdi! bet.. tas liek aizdomāties par citām lietām.. es viņam velu tikai labu, bet viņa paša vārdi viņam tagad nāk atpakaļ par to, ko man nodarīja.
19.12.2017 22:52 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
Noteikti, ka ir vēl sievietes, kuras pat nenojauš ko viņu draugi dara paralēli attiecibām. Ar to es domāju, piemēram, sarakstās ar citām sievietēm. Es vairākus gadus interneta vidē pazīstu vienu vīrieti, ar kuru laiku pa laikam sarakstijos par ikdienas lietām, un vēl tad, kad nebija kopā ar savu esošo sievieti. Arī tagad sazinamies, jo vnk ir jautri čatoties. Bet nu jau pedējā laikā čats ir palicis tāds, kas man nepatīk.. nepatīk tas, ka viņš ir saderinājies, pēc pāris mēnešiem precēsies.. bet nu jau atzīstās, ka ir lielas simpātijas pret mani, nespēj nedomāt par mani, ir iemīlējies, izsaka komplimentus. Man ta nekas, bet žēl vienkārši tā meitene, kura pat nenojauš, ko viņas saderinātais dara.. ko raksta citai sievietei.. Es, piemēram, negribētu būt viņas vietā.. būtu ļoti nepatīkami. Nedaudz pamainijās domas par šo vīrieti, kurš šādā veidā krāpj savu topošo līgavu. Bet varbūt tā neskaitās krāpšana?!
19.12.2017 22:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
manam ex ir solīds kroksis pie sāniem

A jēga priecāties, ka cilvēkam, kurš bija kopā ar tevi, ir slikta gaume uz sievietēm?
.
(Par bijušajiem labāk labu, vai neko)
19.12.2017 22:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits