Meklēju padomu

 
Reitings 28
Reģ: 05.10.2017
Sveikas meitenes,
Neesmu aktīva foruma dalībniece, bet ieskatos tajā gandrīz katru dienu nu jau vairākus gadus. Vēršos pie Jums pēc padoma par attiecību problēmām. Vai drīzāk, problēma ir nevis attiecībās, bet manī. Jūtu, ka, ja es nemainīšos, tad attiecības būs pārāk neveselīgas un tās man pašai vien būs jāizbeidz. Tāpat jūtu, ka, ja nemainīšos, tad man vienkārši “aizbrauks jumts”.
Lietas būtība ir tāda, ka izjūtu šausmīgu greizsirdību un dusmas uz savu draugu – pie kā viņš, protams nav vainīgs. Un greizsirdību, nevis attiecībā uz citām sievietēm, bet gan uz viņa dzīvi kā tādu – respektīvi, sanāca tā, ka nolēmām pārvākties dzīvot uz citu pilsētu, kur viņam patīk labāk, šajā pilsētā viņš atrada labu darbu, kur tagad aug karjerā, bet man tā nav (man arī ir te labs darbs savā profesijā, bet ne mans sapnis un mērķis). Man kā karjeristei tik ļoti gribas sevi pierādīt tā kā dara viņš, es katru dienu mostos un bezmērķīgi nodzīvoju dienu, pie tam 60% no dienas dusmojos uz viņu, ka viņam viss ir, ka viņš ir aizņemts darbos un viņam ir aktīva diena. Visu laiku kasos par niekiem, nespēju priecāties par viņa sasniegumiem. Zinu, ka esmu šausmīgs cilvēks, bet visu savu apzinīgo mūžu biju gājusi uz to, ka kaut ko sasniegšu, mācījos ideāli, savā profesijā sāku strādāt jau no 18 gadu vecuma, 25 gados biju pakāpusies vairākus soļus karjerā, saņēmu ļoti labu algu, biju cilvēkos, biju vajadzīga, apsvēru domu patstāvīgi iegādāties dzīvokli. Un tagad – esmu pazudusi, nezinu, kas es esmu, nezinu, kā man dzīvot, kā uzvesties, kā nesasniegt savus mērķus. Klāt visam, mani plosa šausmīgas dusmas uz visiem un it īpaši draugu. Varbūt kāda kaut ko var ieteikt saistībā ar “anger management”? Varbūt kāda var objektīvi mani uzklausīt? (jo draudzenes ir subjektīvas, sarunās ar viņām man sanāk sūdzēties, bet es gribu reālus padomus, mani vajag reāli sapurināt un pateikt acīs, ko es daru nepareizi. Un terapijai man līdzekļu nav). Varbūt kādai ir bijis kas līdzīgs, un ir pieredze kā sevi sakārtot?
Sīkāk labprāt izstāstītu PM, nevis forumā.
(t)
18.12.2017 14:54 |
 
Reitings 28
Reģ: 05.10.2017
Cosmovistas.
Es varētu sākt mēģināt pucēties uz Ziemassvētkiem, svētku nedēļā, piemēram.
Un, zini, vīrietis man bieži izteica komplimentus par to, cik es esmu pieaugusi, sakarīga un mērķtiecīga. Bet, līdz ar manu depresīvo stāvokli tas viss ir pazudis, jūtos apdraudēta šajā ziņā, ka viņš būs manī vīlies. Plus, tagad esmu finansiāli atkarīga no viņa - tas samazināja krietni manu pašpārliecinātību. Un man tas viss liek domāt, ka nebūšu viņam interesanta, jo viņš būs audzis, būs pašpārliecināts. A ko es?
Es kopš 18 gadu vecuma neesmu sēdējusi rokas klēpī salikusi. Bet, šobrīd jūuos vīlusies sevī kādā ziņā.
18.12.2017 23:44 |
 
Reitings 28
Reģ: 05.10.2017
Bigsister
Es jau 2 gadus nemāku sevi sapurināt, es gaidu brīnumu.
18.12.2017 23:45 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Kāpēc tu prasi padomu, kā samierināties, mainīt sevi, ja skaidri jūti, ka tava dzīve tagad nav tāda, kādai tai jābūt? Kādēļ sevi lauzt?
Jūsu ceļi šķiras, tā gadās, un tu neesi tik veca, lai ar steigu dzemdētu bērnus. Visam savs laiks.
19.12.2017 00:09 |
 
Reitings 28
Reģ: 05.10.2017
Tāpēc, ka lai nu kā, bet vīrieti savu es mīlu (zinu, ka tas neiet kopsakarā ar manām dusmām un greizsirdību, bet es zinu, ko es jūtu pret viņu). Es te (mazspilsētā) nebūtu, ja nemīlētu viņu. Tieši tāpēc es gribētu mēģināt mainīt savas dzīves vērtības. Jo, es arī apzinos, ka labas attiecības ir iemesls, lai vismaz vēlreiz mēģinātu. Bet nezinu kā.
19.12.2017 00:34 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Mans viedoklis ir, ka tādas lietas lielā mērā nāk no ģimenes un vides, kurā uzaugi un ko pieredzēji. Ja tu tiešām gribi rakņāties sevī un censties ar to strādāt, vispirms atrodi cēloni, tāda fanātiska aizraušanās ar darbu un karjeru parasti nerodas tāpat vien, jā, karjera var būt svarīga, man arī viņa ir svarīga, bet ne tādā mērā, ka bez viņas es esmu nekas un dzīve zaudē krāsas. Jābūt ir balansam, cilvēks pēc savas būtības ir sociāla būtne un cik ir dzirdēts par cilvekiem, kas uzkāpj pa karjeras kāpnēm, pelna daudz, bet kam nav neviena, ar ko tajā padalīties un gandarījumu galu galā tas nekādu nesniedz. Un īpaši sievietei, mums vajag atrast to zelta vidusceļu starp patstāvību, neatkarību, mērķtiecību un savu talantu un iespēju izmantošanu, un sievišķīgu maigumu, siltumu, kaut kādā mērā arī vājumu.
19.12.2017 09:01 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
, bet man prieku vienmēr ir devis darbs un apziņa, ka kaut ko sasniegšu

Šijā, un vēl daudzos citos tavos komentāros spiežas ārā kompleksi.
Tik ļoti gribi sasniegt kaut ko, sev vai citiem kaut ko pierādīt...nē nu tas jau būtībā nav slikti, bet tev tas tiešām izklausās fanātiski, kas vairs jau nav normāli un veselīgi.
Paklausies sevī taču, kāpēc tev liekas ka tikai ar karjeru tu būsi vērtīga? Tas par to ka visu laiku uzsver cik bezvērtīga jūties. Vaitad kā cilvēks neesi jau vērtīga? Kadēļ tāda slimīga vēlme kaut ko pierādīt?
Piekrītu ka jāsāk jau ar bērnības analizēšanu jo viss arī tur sākas.
19.12.2017 10:33 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Jā, zinu pat ļoti skaidri, ko vēlos. Bet to tikai tad, ja būšu atpakaļ Rīgā.

Varbūt izbraukāšana tomēr ir iespējama?
Runājot par Tavu “nepriecīgumu” - Tu esi cilvēks, nevis robots un, manuprāt, abām pusēm attiecībās jābūt laimīgām. Jā, dažreiz tas var prasīt kompromisus, bet, ja Tevi tas dara tiešām nelaimīgu (un tā izklausās), tad es personīgi neieteiktu samierināties, bet meklēt visus iespējamos variantus kā tomēr īstenot savu mērķi (un tas nenozīmē automātiski attiecību beigšanu). Varbūt izrunā šo ar savu vīrieti? Varbūt viņam ir iespēja darboties tuvāk Rīgai vai Rīgā? Varbūt iespēja ir Tev vai viņam strādāt no mājām vismaz dažas reizes nedēļā? Varbūt vīrietim ir kādas idejas?
19.12.2017 10:36 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Resp., es personīgi neatteiktos no ilgi lolota mērķa un neuzskatu, ka tas obligāti nozīmē kaut kādus kompleksus vai, ka man ir jāpārliecina tieši sevi, ka man tas mērķis nav vajadzīgs (pie nosacījuma, ka tas man ir tiešām svarīgi).
19.12.2017 10:39 |
 
Reitings 28
Reģ: 05.10.2017
Peekaboo1
Kad biju maza mani īpaši neuzlielīja, mācījos perfekti (ne mazāk par 8), dejoju sporta dejas, bet to vecāki uzskatīja par normu nevis sasniegumu. Un, kad aizgāju uz darbu, tad tur cilvēki novērtēja manu apķērību un zināšanas un nebaidījās man to pateikt. Es to zinu - šo visu man ir teikusi terapeite (senāk gāju citu iemeslu dēļ (bija ēšanas traucējumi) un viņa ievēroja šo faktu).
Bet man nav tādu metožu kā justies novērtētai pašai priekš sevis, es nemāku sevi uzlielīt pati (man it kā jau nav iemeslu, par ko). Es apskaužu cilvēkus, kas pamostas un ir priecīgi par to, ka ir.
19.12.2017 13:48 |
 
Reitings 28
Reģ: 05.10.2017
Pasadena
Mans vīrietis ir laimīgs šeit un negrib uz Rīgu, viņam lielpilsēta nepatīk, jo nāk no laukiem un nevarēja tur iejusties.
Vasarā daudz runājām par šo tēmu un tas vēl vairāk sabojāja visu - jo vienu dienu viņš man teica, jā ej - mums viss izdosies, bet nākamajā sāka pārmest, ka manis dēļ mēs šķirsimies, ka attāluma attiecības nav reālas, ka nekas nesanāks un, lai tad vienkārši škiramies. Man pilnīgi panikas lēkmes nāca pēc tām sarunām, līdz tam, ka paelpot nevaru.
Varbūt vienkārši nebrīdinot aiziet projām un tad jau skatīties, kā veidosies mūsu attiecības, vismaz es tā esmu izlēmusi - gadījumā, ja iešu uz Rīgu. Viņš ir tāds cilvēks, kas mani nepalaidīs bez skandāla (vismaz sākumā, pēc tam jau samierināsies - viņš ir no cilvēkiem, kas sākumā izdusmojas un tad sāk saprātīgi spriest).
19.12.2017 13:59 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Izlasīju diskusiju un vispār īsti nesaprotu par ko ir cepiens. Brauc atpakaļ. Tas ir tas ko tu gribi.
Pati saki, ka moki sevi un moki otru - jau šis vien ir labs iemesls, lai šķirtos.
Viņš atrada labu darbu, viņš kāpj pa karjeras kāpnēm - kaut kādā zemapziņas līmenī tev skauž, jo draugs sasniedz visu, bet tu - ņēmi, uzupurēji savas vēlmes, sevi, gaudo draugam uz pleca par to cik nelaimīga tu jūties, bet viņam, draņķim tādam, viss iet uz augšu!
2 gadi ir gana ilgs laiks, lai saņemtos un mainītu savā dzīvē kaut ko. Ja tu divus gadus to vien dari kā kunksti par savu nelaimību, tad...kamoooon. Ej un dari vai ej uz dzīvo savu veco dzīvi!
19.12.2017 14:21 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
citēju:"Kaut vai par apkopēju strādā"

nu par šo gan jāsmejas. Nepazīstu nevienu vīrieti, kuram pilnīgi vienalga par ko strādā sieva. Kur nu vēl apkopēju.
Es nesaku, ka apkopējas darbs ir kaut kas šausmīgs un slikts, bet nu sorry, neviens nebūs priecīgs par tādu darbu. Tāpat kā sievietēm, tā arī vīriešiem - ir patīkami, ka otrā pusīte ir kaut ko sasniegusi (es te nerunāju par baigo biznesu un ko tur vēl).
19.12.2017 14:54 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Autore, 2 gadi ir pietiekoši ilgs laiks. Ja tu visu laiku domā par veco dzīvi, tad ej atpakaļ!
Ja tev ir tik grūti, tad izrunā to visu ar draugu un mēģini atgriezties Rīgā un atkal padzīvot tajā dzīvē, kura tev tik ļoti pietrūkst. Domāju, ka tad arī radīsi atbildi un to, ko darīt tālāk. Palikt Rīgā vai tomēr pārcelties atpakaļ uz laukiem.
Varbūt padzīvojot Rīgā sapratīsi, ka nemaz tik slikti laukos nebija, varbūt tās būs tikai tavas iedomātās patīkamās atmiņas.. bet varbūt nē, varbūt būsi kā zivs ūdeni un ja tā, tad attiecībām tiešām būs lemts beigties. Un ne tikai tevis dēļ viņas beigsies, bet vienkārši tāpēc, ka tā notiek un viss. Ja abi nevarat rast kompromisu, tad tev nav jālauž sava dzīve mīlestības vārdā. Jo nu tik pat labi var apgalvot - kas tad tā par vīrieša mīlestību, ja redz, ka sieviete no bēdām pa sienām rāpo, bet viņš redz Rīgā nevar iedzīvoties..
19.12.2017 15:09 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.01.2013
Neizlasīju pilnībā visu diskusiju, bet radād iespaids, ka te problēma nav tikai tajā, ka darbs nerada to piepildījuma sajūtu.
Tas, ko es, pirmkārt nesaprotu, kā var būt, ka DRAUGAM lieliplsētā nepatīk, DRAUGAM jaunajā dzīvesvietā ir labs darbs, bet līdz ko ir runa par to, kas TEVI padara laimīgu, tā uzreiz ir divi varianti - vai nu jāšķirās vai arī viss beidzas ar strīdu un asarām. Ja tu nejūties labi tur, kur tu esi, visas negācijas tiek izlaistas uz cilvēkiem apkārt un pāri visam draugs nespēj (vai negrib) tevi saprast, attiecības cietīs tāpat.
Kā arī nesen izlasīju interesantu rakstu par to, kā ir divu veidu cilvēki - tādi, kas dzīvo ne baigi ideālo dzīvi, bet iet uz priekšu kaut ar maziem soļiem, krīt, ceļas un atkal iet uz priekšu un tad ir tādi, kas gaida īsto brīdi, īstos cilvēkus, īsto darbu utt. Īsāk sakot, mēs katrs esam savas laimes kalēji. Ej, mēģini un dari to, kas tev patīk.
Varbūt mazliet par skarbu teikts, bet nelaimīgi, kašķīgi un problēmu nomākti cilvēki ilgtermiņā nevienam nav vajadzīgi.
19.12.2017 16:54 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja tu nejūties labi tur, kur tu esi, visas negācijas tiek izlaistas uz cilvēkiem apkārt un pāri visam draugs nespēj (vai negrib) tevi saprast, attiecības cietīs tāpat.

+1
mēs katrs esam savas laimes kalēji.

Šajā situācijā - pilnīgi noteikti. Turklāt izskatās, ka Tavs draugs, Foxface, ir parādījis savu nostāju, ņemot vērā, ka jau vasarā esi šo tému cilājusi, turklāt vairākkārt. Tagad atliek pašai izlemt - virtuālais apskāviens, jo saprotu, ka šis nav viegls lēmums.
19.12.2017 19:30 |
 
Reitings 28
Reģ: 05.10.2017
Pasadena
Paldies, mēģināšu nomierināties un pieņemt lēmumu. Un tad sadzīvot ar lēmumu, lai vai kāds tas būtu. Un tad vairs neskatīties atpakaļ arī mēģināšu.
19.12.2017 20:44 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
No sākuma mēģini saprast, problēmas sakni, kāpēc Tev šādas dusmas ir. Iespējams (nesaku, ka tā ir), Tev iekšēji ir bail, ka savu sasniegumu dēļ viņš Tevi pametīs. Kā saka, bailes, ka viņš "izaugs" no attiecībām ar Tevi. Vai tas nav šāds iemesls, nevis tādēļ, ka esi "karjeriste"? Jo, ja Tu būtu karjeriste, tas neliegtu priecāties par drauga sasniegumiem, drīzāk priecātos vēl vairāk.
19.12.2017 23:26 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
P.S Šķiršanās nemainīs. Ja atradīsi nākamo vīrieti, kurš darīs tāpat (jo tieši šāda tipa vīrietis acīmredzot ir tas, kas Tevi piesaista), un problēma paliks tāda pati. Paliksi greizsirdīga, sabrucināsi attiecības un tā pa apli. No sākuma tiec galā ar savām problēmām. Esi spērusi pirmo lielo soli problēmas risināšanā - problēmas apzināšanās un vēlme risināt.
19.12.2017 23:36 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Man bija lidziga pieredze: loti isi izsakoties- virietis dzivoja pilseta, kur man izaugsmes nebija, es parcelos citur, izskiramies (bet bija ari citas problemas iesaistitas), pec gada virietis no pilsetas, no kuras negribeja braukt prom, aizbrauca uz pilsetu, kur dzivoju es. Ta ka visadi var gadities.
-
Mazpilsetas tiesas man asociejas ar sadu ainu: tris darbinieki, piecas telpas, tiesnesa paligs klust par tiesnesi pedeja mirsanas gadijuma. Saprotu tavu nomakto noskanojumu un saprotu to, ka negribas puceties, jo nav kam. Es stradaju vieta, kur ir tikai paris cilveku un labpratak kleitas vieta no rita izvelos legingus un dzemperus, bet man tas patik.
-
Dazadi ricibas plani:
1.Maini darbu - varbut ir citas vakances mazpilseta vai tas tuvuma, varbut var attistit to biznesu ar draugu, varbut var vert vala savu biznesu.
2.Turpini izglitoties.
3.Vari klut par "publiski aktivo juristi" (ka sevi pozicione I.Brante).
4.Paruna ar draugu velreiz un, ja vins nesaprot, brauc prom. Tas nav tikai par darba vietu, ja vins tevi neieklausas, tad jusu attiecibas ir vairak problemu.
5.Vari dzivot ka lidz sim un spekus novirzit citur lidz rugtums dabiski izzudis, bet, ja attiecibas izirs pec paris gadiem, tad sajuta bus nepatikama.
19.12.2017 23:51 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
kā piemēram, ar jaunu frizūras maiņu?Nokrāso matus citā krāsā vai nogriez, pat pieaudzē ja vēlies, tas arī palīdz.

Lai vīrietis ar Tevi būtu ilglaicīgi kopā-Tev ir jābūt skaistai un koptai, viņam nav svarīgi ar ko tu nodarbojies, citēju:"Kaut vai par apkopēju strādā". Ja esi skaista, slaida, izskaties jaunāka, pēc saviem gadiem-bez agrīnām krunciņām, tad nav ko iespringt attiecību ziņā.

19.12.2017 23:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits