Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mūžīgā tēma - attiecības

 
Reitings 65
Reģ: 25.06.2013
Sveikas meitenes! Tā nu ir sanācis, ka esmu kopā ar "karali," vismaz savādāk es nevaru viņu nosaukt! Man šobrīd ir 22 gadi, viņam 27. Viņš strādā, labi apmaksātā darbā. Es strādāju divos darbos, mācos - pilna laika klātienē. Mana ikdiena ir ļoti radoša, bet stresaina. Es taisu ēst, es tīru māju. Viņš maksā par dzīvokli, bet es pērku pārtiku. Katru vakaru no manis sagaida, lai būtu vakariņas, 100 tējiņas un kafijas un tt, pilns ledusskapis.Gaida no manis vienmēr labu, pozitīvu attieksmi, bet man kaut kā nesanāk, jo esmu nogurusi. REĀLI JAU NOGURISI. es ceļos daudz agrāk nekā viņš un bieži vien esmu vēlāk mājās nekā viņš. Šovakar es viņu sagaidīju bez nekā, neuztaisīju tēju, neko nedarīju... nu i ko? Strīds. Pateicu kā es jūtos - mājkalpotāja vai drīzāk, kā viņa mamma. Viņš - a kam tu man esi domāta? Taisi ēst un tt, tie ir tavi pienākumi... BET ES TAK MAKSĀJU DZĪVOKLI. oK, to visu es vēl varētu pieņemt, bet tas jau nav viss, cieņas arī nav. Katrā strīdā es varu būt - mauka, kuce un tt. Kad viņam nav garastāvokļa - atpisies. Pluss viņš ir savu mantu pedants, pasarg die ja aizskarsi kādu viņa lietu, kaut vai datora maliņu... jezus. Momentāli psiho, par citu mantām - bēdu nav. Dusmās var pateikt, ka esmu resna, kaut arī neesmu,ka esmu gaļas gabals. Un tad, nāk laimīgās dienas, kad viss ir skaisti, viņš ir normāls, mierīgs. Cik reizes esmu taisījusi skandālus un tikai tad viņam kaut kas pielec... maksimums 2 nedēļās. Un tad atkal viss no sākuma. Es, kā sieviete, varu būt mīļa, saprotoša, taisīt ēst, jo īstenībā man tas patīk, arī māju kārtot, varu izrādīt mīlestību, saprast viņu un atbalstīt. Bet ja nav cieņas un sapratnes... tad par ko mēs varam runāt.. Nu vot, izkratīju savu bēdu, bet skaidrības nekādas.
15.12.2017 21:54 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Psc, Tev 22 gadi un Tu vergo kaut kādam losim, cep, šmorē kā kaut kāda sieva, bez titula, pat bez cieņas. Nu kur tā pasaule ripo? Nekad šādās attiecībās nekas neuzlabosies, jo pati esi vainīga. Tu necieni sevi un viņš arī tam neredz jēgu. Protams, varam diskutēt kāds viņš ir "cilvēks", bet jēga? 22 gados jādzīvo sev, jābauda dzīve un puišu uzmanība, nevis jāpieķeras pie pirmā krāna un kā latvju cietējai jābrēc - mīlu, mīlu, nevaru.
18.12.2017 12:55 |
 
Reitings 38
Reģ: 04.02.2017
18.12.2017 12:19 |
 
Reitings 38
Reģ: 04.02.2017
No tāda jāmūk, ko kājas nes. Lai nav pēc gadiem jāsēž un jādomā, ka vajadzēja to darīt ātrāk :-/
Mirkli pirms izlasīju šo diskusiju, uzdūros Instagram kam šādam
18.12.2017 12:17 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Pagaidi vēl, kad pacels roku pret tevi kādā strīdā..
Bet , ja nopietni, padomā pie sevis.. Vai tiešām vēlies šādas attiecības? Neviena sevis cienoša sieviete tādas nevēlētos. Tad jau labāk būt vienai. Es noteikti sūtītu tādu pie visiem velniem. ;-)
18.12.2017 08:42 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vakardiena, būsi kaut ko laikam palaidusi garām.
Elīna213, kamēr viņš būs darbā, krāmē mantas un dodies prom, citādi vēl nedo dies sāks psihot un kaut kas ļaunāks par tiem tekstiem un attieksmi notiks. Nekādus provocējošos tekstus gan neatstātu, nav ko raustīt aiz ūsām, jēgas nekādas.
17.12.2017 19:40 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pienāks brīdis, kad vārdu vietā liks dūres. Tas ir mazohisms, kas tevi tur tur. Līdzatkarība. Upura sindroms. Tev patīk pazemojumi. Un tev nav drosmes to atzīt pašai sev.
Paraugies uz situāciju no otras puses. Ja nu jums gadās bērns, vai tu gribētu, ka tavu meitu tēvs (tavs draugs) sauc par mauku? Vai tu gribētu, lai taviem bērniem jāpiedzīvo visi tie pazemojumi, kas tev? Ja jums būs bērni, viņam vairs nebūs "labo brīžu", jo stress, nogurums, miega trūkums situāciju tikai saasinās.
Klausi Winterru- rīt ir darbdiena, kad viņš nebūs mājās. Savāc visas savas mantas un pārvācis uz citurieni (gan jau ir radi, draugi vai kojas). Atstāj zīmīti: " Es neesmu mauka, bet lai tev tādu izdodas atrast". Un viss. Nomaini tālr.nr. , nobloķē soc.tīklos, nomaini visas paroles.
17.12.2017 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
ir svētdiena. esmu 100% pārliecināta, ka tev ir draudzenes. nu vai kaut māte. sakrāmē somu, paņem savas mantas un dodies prom. :) Un nedēļas laikā izvācies pavisam. tas ir tik elementāri. vai nu tu pēc nedēļas esi prom, vai nu tu pēc nedēļas esi ar zilu aci, sasistām nierēm un memmesdēliņa mātīte. saņem sevi rokās beidzot (t)
17.12.2017 13:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Viņa gaida, ka viņš mainīsies. Ka pārtrauks tā rīkoties, un viss katru dienu būs tik skaisti, kā "labajos" brīžos.
.
Tikai jāpajautā sev - kāpēc lai kaut kas mainītos? Bez iemesla taču nekas nenotiek.
17.12.2017 13:25 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Nu ko tu vēl gaidi? Ka viņš tevi sāks iekaustīt? Ir sievietes, kas pierod arī pie tā...
Kas tev liedz tagad savākt mantas un aiziet?
17.12.2017 13:12 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.06.2013
AK die, mīļš paldies visām par komentāriem, tas tikai liek saprast, ka neesmu vienīgā, kas domā šādi, bet noteikti 100% no jums sen jau būtu pateikušas čau bambīno, atšķirībā no manis! Šobrīd esmu nedaudz sprukās, tieši prātā. Es reāli kaut ko gaidu un nevaru aiziet. Es nepieņemu viņa labo garastāvokli ,jo sejā parādās tie skati, kad viņš saka visu to pretīgo. Vakar bija strīds par to, kad es viņam uzzvanīju vaicājot par to, kā viņam iet... un pretī saņemu atbildi - KO tev vajaga? Ko tu man zvani? Es negribu runāt! Un jā, beigās es nometu klausuli, vēlāk uzrakstīju sms, ka varbūt pietiks tā runāt? Bišķu bez cieņas,karali. Viņa teksts bija šāds - Mani neapmierina tikai tavas kaprīzes. Teicu, ka negribu runāt, tavas problēmas, ka ņem pie sirds,mauka. Nu jā! šobrīd atrodamies katrs savā istabā. Un šādas situācijas pa gadu ir kādas nu ... 40 tiešām. Ja ne pat vairāk!
Profesionālajā ziņā, es nejūtu to pašapziņas trūkumu, kaut arī..zinu, ka ja nebaidītos, es varētu panākt daudz vairāk, bet kā runa par attiecībām... tā pilnīgi 0.
17.12.2017 13:05 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Tu esi kopaa ar cilveku, kam ir narcisitiskie smadzenu traucejumi. Vai pat psihopats. Sekas tev var buut graujosas. Iesaku so teemu izpetiit, jo pec tam sakartot atpakal savu domasanu bus gruti. Sagrauta pasciena un sagrauta dziive kaa rezultaats.
16.12.2017 22:22 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
domāju, kas ar mani ir ne tā, ja es aizeju prom par daudz, daudz mazākiem sīkumiem, bet citas paliek, ja viņas pat apsaukā vai izkalpina.

Ar tevi ir ne tā tas, ka tev ir pietiekami augsta pašapziņa. Savukārt citām nav tā paveicies, un šādi varmākas ielien dvēselē, to izmantojot, turklāt sabojā pašapziņu vēl vairāk. Rezultātā sieviete nespēj aiziet, jo vienkārši vairs netic, ka ir pelnījusi ko labāku.
Autore - tu esi pelnījusi cieņu! Uztver šo vīrieti kā sērgu, kā slimību, vīrusu vai vēdera parazītu, kas tev bojā dzīvi, bet no kura var tikt vaļā, tikai to izoperējot! Jā, tas sāpēs, bet pēc tam būs daudz labāk.
16.12.2017 22:15 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Pluss viņš ir savu mantu pedants, pasarg die ja aizskarsi kādu viņa lietu, kaut vai datora maliņu...

Nu un vēl šis. Neesmu nekad saskārusies, ka kāds man aizliedz pieskarties mantām. Kā vispār tā var dzīvot kopā? :-O
16.12.2017 21:38 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Lasot šādas diskusijas, domāju, kas ar mani ir ne tā, ja es aizeju prom par daudz, daudz mazākiem sīkumiem, bet citas paliek, ja viņas pat apsaukā vai izkalpina.
16.12.2017 21:33 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Tikai vienu dienu forums iztika bez duujas/macaw klātbūtnes. Aizvakar. Tā bija laba diena.
Diskusijas autore- cieni sevi un pamet. Pasaulē ir daudz foršu vīriešu - pat tad, ja pašlaik neviena pie apvāršņa, šķiet, neredz.
16.12.2017 21:31 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nedomāju, ka bar cerēt, ka viņš labosies. Tikai uz to, kamēr pašai būs līdz brošai.
16.12.2017 21:28 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
P.S Laboju sevis teikto - esi vēl pa jaunu attiecībām. Koncentrējies uz mācībām.
15.12.2017 23:57 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Pamet viņu. Vai nu gaidi nākamo strīdu, vai arī, kad ir brīvs brīdis, sakrāmē mantas un laidies projām. Un uzliec pilnīgu ignoru uz kādu mēnesi. Brīnīšos, ja viņš pēc tā mēneša vēl kaut ko centīsies darīt, lai jūs atkal būtu kopā. Visdrīzāk būs jau atradis nākamo Tavā vietā. Bet Tu varēsi dzīvot mierīgu dzīvi, ar pilnu atdevi nodoties mācībām un satikt kādu, kurš Tevi cienīs.
15.12.2017 23:56 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Katrā strīdā es varu būt - mauka, kuce un tt. Kad viņam nav garastāvokļa - atpisies.

Es saprotu, ka ir sievietes, kuras vienas nevar, obligāti vajag līdzās bikšani. Es saprotu, ka labi vīrieši uz ceļa nemētājas un, ja gribās tās attiecības, tad ir gatavas paciest pazemojumus. Tas, ko es nesaprotu, ir tas, cik gan ļoti sievietei jāienīst pašai sevi, lai atļautu kaut kādam, atvainojos, tēviņam sevi pazemot tādiem vārdiem! Un ne vienu reizi vai divas, bet regulāri! Kur ir pašvērtējums? Kur ir savs mugurkauls? Vai tiešām ļaut kaut kādam tipam par sevi ņirgāties, sevi izkalpināt un apsaukāt pretīgos, jēlos vārdos, ir vienīgā opcija? Nav iespējams izvākties, dzīvot normālu dzīvi un reiz satikt sevis cienošu vīrieti!? Kāpēc vienīgā opcija ir būt par kājslauķi tādam mērglim!? Diemžēl, kamēr pati nepienāksi pie lēmuma iet prom, tikmēr mēs te varam runāt gari un skaisti, bet jēga tam nekāda, kamēr pašai nepieleks, ka tā nav dzīve, bet murgs. Un ka tas nav vīrietis, bet vīrieša izstrādājums.
15.12.2017 23:38 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Un otrs stāts ir par to, kad ģimenē aug dēls, kuram neiemāca cieņu pret sievieti, vai drīzāk, pret jekuru dzimumu. Māte un tēvs audzina topošo vīru un tēvu, šeit ir bijis kaut kāds error, jo abi vecāki bija un mamma tiešām viņam ir super.

Tev patīk dominances aspekts attiecībās. Tas ir tas, kas Tevi piesaistīja viņā, jo labi zini, ka otrajā sētas pusē ir mīkstie, bet Tevi šādi tipi nepiesaista un tas arī saprotams. Sliktākais ir tas, ka esi tikusies ar tādiem un zini, ka tādu ir daudz, tāpat zini, ka viņi Tevi seksuāli nepiepilda. Tāpēc Tu baidies aiziet no viņa, jo vismaz šis cilvēks Tev liekās īsts - vismaz saka ko domā.
.
No otras puses, neviens Tev nedarīs neko tādu, ko pati neļausi, lai ar Tevi dara. Esi gatava aiziet un tiešām izdarīt to neatskatoties, ja būs nepieciešams. Taču neizmanto to kā manipulēšanu. Saki, ka mīli viņu, taču *apraksti kā jūties*. "Es ļoti centos *blah blah*, taču *blah blah*". Bet ja vēlies "atstāj vaļā durvis" ar nosacījumiem, par kuriem viņš savas rīcības pārdomāšanas gadījumā varēs ar Tevi sakontaktēties. Un aizej, un nekontaktējies - ne dzimšnas dienās - nekad. Līdz viņš dos Tev ziņu.
.
Svarīgi - nemēģini viņu padarīt greizsirdīgu vai komunicēt, ka ej ar citiem, vismaz sākumā, ja Tu kādreiz viņu vēlēsies sev atpakaļ.
15.12.2017 23:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits