Mūžīgā tēma - attiecības

 
Reitings 65
Reģ: 25.06.2013
Sveikas meitenes! Tā nu ir sanācis, ka esmu kopā ar "karali," vismaz savādāk es nevaru viņu nosaukt! Man šobrīd ir 22 gadi, viņam 27. Viņš strādā, labi apmaksātā darbā. Es strādāju divos darbos, mācos - pilna laika klātienē. Mana ikdiena ir ļoti radoša, bet stresaina. Es taisu ēst, es tīru māju. Viņš maksā par dzīvokli, bet es pērku pārtiku. Katru vakaru no manis sagaida, lai būtu vakariņas, 100 tējiņas un kafijas un tt, pilns ledusskapis.Gaida no manis vienmēr labu, pozitīvu attieksmi, bet man kaut kā nesanāk, jo esmu nogurusi. REĀLI JAU NOGURISI. es ceļos daudz agrāk nekā viņš un bieži vien esmu vēlāk mājās nekā viņš. Šovakar es viņu sagaidīju bez nekā, neuztaisīju tēju, neko nedarīju... nu i ko? Strīds. Pateicu kā es jūtos - mājkalpotāja vai drīzāk, kā viņa mamma. Viņš - a kam tu man esi domāta? Taisi ēst un tt, tie ir tavi pienākumi... BET ES TAK MAKSĀJU DZĪVOKLI. oK, to visu es vēl varētu pieņemt, bet tas jau nav viss, cieņas arī nav. Katrā strīdā es varu būt - mauka, kuce un tt. Kad viņam nav garastāvokļa - atpisies. Pluss viņš ir savu mantu pedants, pasarg die ja aizskarsi kādu viņa lietu, kaut vai datora maliņu... jezus. Momentāli psiho, par citu mantām - bēdu nav. Dusmās var pateikt, ka esmu resna, kaut arī neesmu,ka esmu gaļas gabals. Un tad, nāk laimīgās dienas, kad viss ir skaisti, viņš ir normāls, mierīgs. Cik reizes esmu taisījusi skandālus un tikai tad viņam kaut kas pielec... maksimums 2 nedēļās. Un tad atkal viss no sākuma. Es, kā sieviete, varu būt mīļa, saprotoša, taisīt ēst, jo īstenībā man tas patīk, arī māju kārtot, varu izrādīt mīlestību, saprast viņu un atbalstīt. Bet ja nav cieņas un sapratnes... tad par ko mēs varam runāt.. Nu vot, izkratīju savu bēdu, bet skaidrības nekādas.
15.12.2017 21:54 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Pagaidi vēl, kad pacels roku pret tevi kādā strīdā..
Bet , ja nopietni, padomā pie sevis.. Vai tiešām vēlies šādas attiecības? Neviena sevis cienoša sieviete tādas nevēlētos. Tad jau labāk būt vienai. Es noteikti sūtītu tādu pie visiem velniem. ;-)
18.12.2017 08:42 |
 
Reitings 38
Reģ: 04.02.2017
No tāda jāmūk, ko kājas nes. Lai nav pēc gadiem jāsēž un jādomā, ka vajadzēja to darīt ātrāk :-/
Mirkli pirms izlasīju šo diskusiju, uzdūros Instagram kam šādam
18.12.2017 12:17 |
 
Reitings 38
Reģ: 04.02.2017
18.12.2017 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Psc, Tev 22 gadi un Tu vergo kaut kādam losim, cep, šmorē kā kaut kāda sieva, bez titula, pat bez cieņas. Nu kur tā pasaule ripo? Nekad šādās attiecībās nekas neuzlabosies, jo pati esi vainīga. Tu necieni sevi un viņš arī tam neredz jēgu. Protams, varam diskutēt kāds viņš ir "cilvēks", bet jēga? 22 gados jādzīvo sev, jābauda dzīve un puišu uzmanība, nevis jāpieķeras pie pirmā krāna un kā latvju cietējai jābrēc - mīlu, mīlu, nevaru.
18.12.2017 12:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits