Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs no majam

 
Reitings 96
Reģ: 14.11.2017
Sveikas,
Vai seit ir kada kas strada no majam? Domaju, ka nakotne sie darbi klus ar vien popularaki. Nesen lasiju diskusiju FB kur darba deveji stridejas, ka darbinieki nevelas stradat. Bija cilveki kuri uzskata, ka darba deveji nenodrosina labus darba apstaklus, un liek stradat virstundas. Sis diskusijas iespaida izdomaju, ka ja vairak cilveku varetu to pasu darbu izdarit no majam, tad darba kvalitate uzlabotos.
Pedeja laika skiet, ka daudzi darba deveji nespej izveleties piemerotus darbiniekus, tapec jutas vilusies. Man jau skiet, ka labak ir izveleties darbinieku pec prasmem, neka ka man patik sis cilveks intervija, jo var izradities, ka nav dotibas uz konkreto darbu.
15.12.2017 12:20 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Čau visām. Atsūtiet man kādu ieteikumu uz pm lūdzu.
29.09.2019 19:09 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Aha, grafiskā un web dizaina jomā. Nopērc programmas, abonē maksas servisus, nopērc labus monitorus un nauda tecēs kā pa reni.:-D
Veido savu biznesu vaijti v aiti testēt mājaslapas? Pilna pasaule ar rindu uz testētāju vietām.
Programmēt lidostā? Kaut ko jau var, bet nebūs aršana. Produktīvāk un precīzāk ir ar lieliem monitoriem, vismaz 2 gab.
07.11.2018 10:29 |
 
Reitings 2
Reģ: 07.11.2018
Vēl viena iespēja ir veidot savu biznesu 100% internetā, tas dod iespēju strādāt no jebkuras vietas. Dažas idejas var pasmelties šeit: online biznesa idejas
07.11.2018 09:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es otro ekrānu taisu no TV. Lai gan, jāsaka, manā old school darbā otro ekrānu tāpat nav, mājās esmu advancētāka. Bet sakoncentrēties nevaru.
20.12.2017 18:58 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Nē, netaisos pirkt vai gādāt vēl monitorus. Man tiem mājās pat nebūtu vietas, mana stradāšana notiek pie virtuves galda. Bet tas ir liels bonuss, ka darbu šad tad var darīt ko mājām. Kad bērns slims, kad pēcpusdienā plānots kāds pasākums, kura dēļ pēc darba vēl būtu jātiek mājās. Vai ja jāsagaida kāds meistars vai kurjers vai mazums kas.
20.12.2017 18:08 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Virdzinija, man ir ļoti līdzīgi – es gan slēdzu laptopu pie viena normāla izmēra monitora, bet tāpat pietrūkst otrs. Man mājās īstenībā ir divi monitori, bet nu neizdodas saslēgt tā, lai šamējie saprastos.
Darbs no mājām kopumā man patīk – esmu savā vidē, ietaupās laiks uz braukšanu, klačām, citreiz arī pusdienām. Tāpat daudzas sapulces ir virtuālas. Viena vai divas dienas nedēļā ir ok, bet vai tā varētu pastāvīgi – diez vai. Tomēr prasās lielāka rosība – gan no rīta sataisīties dienai, būt cilvēkos, gan pēc darba kaut ko pasākt. Protams, to visu var arī strādājot no mājām, taču es parasti palaižos slinkumā tieši attiecībā uz savu brīvo laiku. :-D
Runājot par drošību – tāpēc ir VPN ;-)
20.12.2017 17:56 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Var jau arī mājās nopirkt 2 monitorus, ilgu laiku bija otrādi - mājās milzīgs monitors, darbā portatīvais, jo mājās monitoru sev vēl studiju laikos nopirku pati, bet darbā (privātajā, protams) īpašnieki žmiedzās.
20.12.2017 17:46 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Man ļoti nepatīk strādāt no mājām viena iemesla dēļ - darbā ir 2 monitori, bet mājās tikai laptops! Nenormāli neērti, kad esi pieradis pie lielajiem ekrāniem.
Bet tā citādi - man patiktu 1-2 dienas mājās, pārējās birojā. Nebraucot uz biroju, ietaupu 2 h ceļā, degvielu. Varu pagulēt stundu ilgāk.
20.12.2017 17:29 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Darbu no mājām izvēlētos, tikai ar normēto darba laiku, jo tādi gabalu darbi ir visai....un bieži vien iznāk ilgāk darīt nekā standarta darba laikā un priekšnieks, vai arī neapzinās,cik tas daudz laika aizņem,vai arī vnk vienalga. Un vēl viens mīnuss,tad tas darbs ir ļoti daudz un knapi spēj tikt galā ar tiem ,tad vispār var būt tukšie posmi...
20.12.2017 16:24 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Man ir lielākoties uz projektiem bāzēts darbs, pārsvarā strādāju ofisā, taču ir sanācis pastrādāt arī mājās. Priekšroku viennozīmīgi dodu ofisam, mājās nevaru pastrādāt, izdaru tikai nepieciešamāko, pārējo laiku daru mājas lietas. Es arī nejūtos labi, jaucot darba lietas ar mājām, jo mājās es atpūšos no darba, tā ir mana drošības saliņa. Bet man darbs ļoti stresains, tāpēc varbūt negribās to atmosfēru mājās ienest. Tad varbūt man vajadzētu atsevišķu telpu, kas veltīta darbam, kā kabinets.
Patīkami, ka varu strādāt sēdēdama mīkstā atpūtas krēslā, ar galvas vidū uztaisītu paviršu copi, ne neveikli mīcīdamās biroja krēslā izgludinātos svārkos.

Man ir tieši otrādāk :-D Dievinu ofisa kostīmiņus un kleitiņas, patīk sapucēties no rītiem, domāt ko vilkšu, patīk ofisa atmosfēra utt. 100% zinu, ka ar copi mājās tikai seriālus skatītos, noteikti ne strādātu :-D Bet nu katram savs, varbūt arī no darba specifikas atkarīgs.
20.12.2017 15:25 |
 
Reitings 10
Reģ: 19.12.2017
Make money online http://awmoney.club/1711333775285/
20.12.2017 14:39 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Grafiskā un web dizaina jomā var strādāt no jebkuras vietas, kur ir dators un internets.
.
Par darba apstākļiem, savukārt... Nu, diemžēl, tā vairāk ir menedžmenta un vadības problēma. Ne jau veselības apdrošināšana, ergonomisks krēsls un saliedētības pasākumi liks cilvēkiem gribēt strādāt ar pilnu atdevi. :-|
18.12.2017 22:00 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Althea, kur vispār šādu informāciju meklēt? Ja interesē dažādas jomas.
18.12.2017 21:08 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Es kādu laiku esmu strādājusi no mājām, bet man uz beigām vairs nepatika. Sākumā likās forši, bet es tagad labāk sēžu sastrēgumā nekā strādāju nenormētu darba laiku, kad darba devējam ienāk prātā. Man nepatika tas, ka mājās nepārtraukti kāds traucēja un par katru uzdevuma izpildes laiku un brīvā laika apjomu bija jāpazemojas (kāpēc tik daudz, kāpēc tik maz, kāpēc tev sistēma neiet, kāpēc ne tagad, kāpēc tev tagad kkur jāiet utt.). Man labāk patiktu, ja ofisā brīvi varētu izvēlēties darba laika sākumu un beigas, vairāk neko man nevajag.
17.12.2017 16:21 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Darbs no mājām vai vismaz nenormēts darba laiks iespējams gandrīz visās jomās, kur ir gabaldarbs vai uz projektiem bāzēts darbs, protams, intelektuālais. Ja "gabaldarbs" ir ķeblīšu izgatavošana, frēzi uz mājām līdzi nepaņemsi. Bet praktiski visi projektu cilvēki, kas ietver arī programmētājus, tulkus, dizainerus, rakstniekus, žurnālistus, var strādāt no mājām, kafejnīcām, lidostām, ...
17.12.2017 15:53 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Kurās jomās darba devēji ļauj strādāt no mājām?

Ja zini angļu valodu labā līmenī, tad piedāvājumi no visas zemeslodes ir vaļā pat cilvēkiem bez specifiskām zināšanām, ne tikai vairs programmētājiem, web dizaineriem utt.
17.12.2017 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Mans otrs darbs (ārštatā) ir darbs no mājām. Tā kā 08.00 - 17.00 strādāju pamatdarbā, atlikušajā laikā, ieskaitot brīvdienas, pēc savas izvēles - ārštatā. Tad, kad vairs nevarēšu izturēt tādu režīmu, tad apsveru domu kādu laiku pastrādāt tikai ārštatā. Teorētiski arī pamatdarbā ir iespējams 2 dienas mēnesī pastrādāt no mājām, bet manā jomā nesanāk īpaši efektīvs darbs, jo daļēji darbs ir ar cilvēkiem. Man strādāšana mājās absolūti netraucē un es spēju būt daudz produktīvāka mājās, nevis ofisā, kur kabinetā ik pa 5 min. kāds var ievelties ar jautājumiem. Es pēc dabas esmu tāds baigais ērtummīlis, tāpēc man, piemēram, darbs labāk veicas pat tādu sīkumu dēļ kā trenuškas un džemperis, nevis žakete, mīļākā kafija, nevis ofisa negaršīgā. Iespēja grauzt kaut ko visu laiku (birojā tomēr neērti) utt. utjpr. Nemaz nerunājot par Daenerys1 pieminēto
braukt uz darbu 8.00 un stāvēt 45min sastrēgumā posmā, ko 10.00 es izbraukšu 10minūtēs. Vai stāvēt 18.00 Rimi rindā ar visām biroja žurkām un grūstīties ar elkoņiem pie makaronu stenda.
Kā man žēl tā notriektā laika! :-/
Vienīgais mīnuss darbam no mājām - komunikācijas trūkums. Labi, ir partneris un draugi, bet tik un tā tas ikdienā satiktais cilvēku loks šķistu briesmīgi šaurs. Visideālāk priekš manis būtu pusslodze birojā + ārštata darbs, diemžēl tādu darba piedāvājumu gandrīz nav.
17.12.2017 15:48 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Finanšu investīciju joma, bet man nav (gandrīz) nekāda sakara ar bankām.
Starp citu, jaunais darbs man ir valsts struktūrā un jā, man neviens neprasa atskaitīties par darba laiku, galvenais tikai, lai darbs padarīts kvalitatīvi un laicīgi.
Ja interesē sīkāk, tad PM.
17.12.2017 14:53 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kurās jomās darba devēji ļauj strādāt no mājām?
17.12.2017 14:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Daeneryis
Kurā jomā tu strādā?
Es neizprotu darba devēju slimīgo vēlmi ieslodzīt darbiniekus birojā no 8:00-17:00. Ok, ir amati, kur jābūt uz vietas (sekretāres, administratores), bet ir vesela varza cilvēku, kuri darbu varētu darīt no mājām. Ietaupītos biroja telpu izmaksas, samazinātos sastrēgumi, retāk tiktu ņemtas slimības lapas. Tāpēc jau nav kas strādā, ka cilvēki negrib par minimālo iet cietumā (lasīt:birojā).
17.12.2017 14:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits