vecais gads

 
Reitings 37
Reģ: 02.09.2016
Tā kā ir vecā - 2017. gada nogale, gribēju pajautāt kāds jums likās šis gads? Vai veiksmīgs un izdevies lielāko daļu iecerētā sasniegt, vai tomēr vēlaties, lai šis gads ātrāk dodas projām un varētu iesākt jauno 2018. gadu ar jauniem mērķiem un cerībām piepildīt iepriekšējā gadā nepagūto? ;-)
27.11.2017 00:35 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Lielu pārmaiņu gads. Kopumā ļoti pozitīvs un jaukām emocijām bagāts.
Ir lietas, kur esmu noslinkojusi un neesmu saņēmusies realizēt līdz galam, bet tikai iesākusi.
Vērtēju kā pozitīvu gadu un ceru, ka nākamgad man būs lielāka motivācija un spēks vairāk izkāpt no savas komforta zonas. :-)
28.11.2017 22:58 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Man 2016. bija labāks, tas nu jāatzīst. Šajā nekas traģisks nenotika, bet kopumā kā labu arī nevaru novērtēt. Bija daudz problēmu darbā, arī iespaidu ziņā tāds patukšs. Ja nebūtu drauga, kas mani daudzreiz "glāba" no lieliem apātijas uzplūdiem, būtu bijis pavisam slikti.
28.11.2017 23:38 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
2016. gads mani salauza emocionāli, 2017. tikai mazlietiņ “iedragāja”, ja jāsalīdzina.
It kā gads bija tīri okei līdz nesenam brīdim, kad ģimenē tika konstatēta slimība tuvam cilvēkam. Nekas, kas var būt iedzimts, bet, ja neārstēsies laicīgi... Un cilvēks, protams, ārstējas negribīgi. Bet no gaišās puses, ārstējas.
Darbā ir tā, ka uzņēmums likvidēsies vai iesniegs maksātnespēju ( nav zināms vēl kurš variants), tad nu no marta/aprīļa laikam būšu jauna darba meklējumos. Žēl mazliet, jo patika tur strādāt, ja neņem vērā, ka priekšniekam vienalga, ko mēs tur daram.
+mājokļa problēmas.
Bet cauri visam šim, man tomēr ir jauka, mīļa meita, kura palīdz ar to tikt galā emocionāli - mīļo, dod bučas un sasmīdina, kad vajag. :)
29.11.2017 00:43 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.02.2014
Nu traks šis gads ir bijis, gan man, gan ģimenei, jau strādājam pie izmaiņām, jauno 2018.gadu uzsāksim diemžēl jau citā valstī. Ceru, ka nākamais gads būs vieglāks un mierīgāks. Novēlu to arī citiem! :) Lai izdodas!
29.11.2017 01:51 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Nepatīk šis gads. Kā jau te teica - tāda muļļāšanās un depresīvs. Visu laiku man ir personības krīzes un visu laiku gaidu brīdi, kad tikšu mājās. Kas protams nekas labs nav. Un es pat nezinu uz kuru pusi likties un ko darīt, jo nav saredzams galamērķis. Un kā mēģinu sevi sahormanizēt, tā mani met atpakaļ, reāli sanāk, ka stāvu uz vietas un besos. Man pat īsti vairs nav ideju kā to visu iekustināt un atklāti sakot man vnk trūskt spēka, enerģijas.
_____
2016. gads man patika, tas bija notikumu un pārmaiņu pilns (kas man tiešām bija vajadzīgs), notika daudz labu lietu un it kā atradu savu vietu un sevi, iejutos tajā un tad sapratu kā jāiet tālāk, jākāpj uz nākamā pakāpiena, un ar to sākās problēmas, kuras var izlasīt pirmajā rindkopā.
29.11.2017 08:53 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Vareja but labaks gads bet ta ir labs,bij smags, tik jaizvairas no vecajam zarazam. smagumu var nonjemt ar domam.uzzinaju kaa var uzladeties un izladeties. tapec mani vairs neinterese sis forums gruti kam citam pieslegties ja seit un citas majas lapas ieeju, no interneta ari pamazam macos atvadities, vnigais kas mani velk te ir muzika un zinjas kju tur to nav arividerchi.
29.11.2017 15:36 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
2017. gadu sāku patiešām dziļā bedrē... Bija TIK slikti kā vēl nekad dzīvē.
Bet kas šis par traku gadu bijis! (l) Esmu mainījusi darbus (jēziņ, pat vairākus) līdz tikusi pie superīga, mainījusi arī dzīvesvietu, pabeigusi augstskolu, samīlējusies, noņēmusi kāju no bremzes un dzīvojusi pilnā jaudā. Kopumā foršākais gads, kāds vien bijis :) Bet, jā, bijuši arī daudz kreņķi un pārdzīvošanas, bet kur nu bez tām.
Ļoti ceru, ka nākamais arī būs aizraujošs!
30.11.2017 23:09 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
šo gadu vispār neesmu tā pa īstam aptvērusi, kas, ko un kāpēc, bet lēnām tinot atpakaļ, šķiet, ka man patika. pirmais festivāl-tipa koncerts, pirmā zvilnēšana smiltīs pēc ilgiem, ilgiem laikiem, pirmā pašas pagatavotā latte, pirmās zaļumballes, pirmais saulriets ar vismīļāko un pirmais biznesa plāns. tik daudz smējusies laikam neesmu vispār, un vēl paspēju gan ar VD sadzīvot, gan blogu uzbliezt, gan saprast, kurš vismīļākais un, ka savādāk nekādi. forši nu!
.
nākamais solās būt kārtīgs maratons, jo eksāmeni, universitāte, lielais projekts un vēl pa vidam gribās izrauties ārpus Latvijas robežām. jābūt labam.
30.11.2017 23:27 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
oho, Minci - izklausās tiešām pēc negarlaicīga gadiņa :-D
30.11.2017 23:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits