Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko jūs gribētu dzirdēt?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveikas, meitenes. :) Man ir vienkāršs jautājums: ko jūs gribētu dzirdēt no puiša, kad jautājāt viņam ar ko viņš nodarbojas?

Lieta tāda, ka es tagad esmu bez darba, bet gribu norunāt ar kādu no meitenēm, kuras apmeklē salsu, šonedēļ randiņu. Un respektīvi ir daži varianti ko es viņām varu atbildēt.

1) Esmu rakstnieks. Pelnu 900€ nedēļā ar blogu rakstīšanu.

2) Esmu krāvējs. No vienas puses man patīk šāda atbilde, jo visticamāk es arī strādāšu par krāvēju Maximā. Bet no otras puses man tā meitene uzreiz jautās kāpēc es nesameklēju sev labāku darbu. Un tad gan vajadzēs melot, ka es ļoti daudz mācos lai pabeigtu pirmo kursu universitātē. Vai arī ka tas ir pārbaudes darbs pirms man iedos direktora amatu. Bet viņa uzreiz var sākt jautāt: kādā iestādē es mācos, vai es pazīstu to un to cilvēku, vai zinu tādu un tādu pasniedzēju utt. Šajā situācijā gan nezinu ko darīt un kā izgrozīties. :-D

3) Varu atbildēt vienkārši: „meklēju darbu”. It īpaši kāds man teica, ka sievietēm patīk godīgums. Bet šīs variants man nepatīk, jo viņa nākošā randiņa laikā jautās: „nu ko atradi darbu?”. Man ir bijuši līdzīgi atgadījumi, kad biju teicis dažiem pazīstamiem ka pašlaik nestrādāju un meklēju darbu. Un viņi pēc tam katru reizi, kad mani satika, jautāja: „nu ko, atradi? kur strādā? stāsti!”. Un es viņiem katru reizi teicu: „nē, vēl meklēju!”. (e) Un man tas dīkti besija: visu laiku dzirdēt vienu un to pašu jautājumu. Stulbie cilvēki! Tāpēc negribu lai tas atkārtojās.

Nu tak ko, kāda atbilde no visām trim ir tā labāka? Vai arī varbūt jums ir kaut kādi savi varianti un padomi? Būšu priecīgs tos dzirdēt. :)
20.11.2017 15:14 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Tavas diskusijas :-D:-D:-D
naudas taksim nav, krāvēja darbs tūlīt būs un šmotkas šmotkas...:-D:-D:-D
Keept it up!
24.11.2017 09:03 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
57days, Njā... Bet kāda jēga. Tāpat agri vai vēlu maskas krīt un ilgstoši izliekoties par to kas neesi, laimīgs nevar kļūt. Var tikai iemest sevi vēl dziļākā kompeksā.
24.11.2017 08:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kam Tev attiecības ar cilvēku kuram patīk Tava "maska", nevis Tu?

.
Uz šo varu tev atbildēt McBurkāna vārdiem:
.
Bet labāk jau tādu, nekā lepnā vientulībā žņaugt savu zosi?
23.11.2017 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Ar meliem tālu netiksi.
Atkarīgs kāds ir Tavs mērķis randiņiem - ja nekas nopietns, tad jau vari fleitēt, bet ja randiņo ar domu izveidot attiecības, tad melot gan nevajag. Kam Tev attiecības ar cilvēku kuram patīk Tava "maska", nevis Tu?
23.11.2017 08:48 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
+1 57days komentāram.
23.11.2017 08:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ne nu, kaut ko jau sapratīs, jautājums tikai, vai to, ko tu gribi, lai viņas saprot.
.
Ja tu rādi meitenei paša sacerētu rakstu, kur teikts, ka visas meitenes ir tādas vai šitādas, tu principā saki, ka arī viņa ir tāda vai šitāda. Tāpēc te atliek divi varianti:
.
1.Ishi ieteiktais - "Ieviņ, es tā īstenībā nedomāju, bet tādi pārspīlējumi ir tieši tas, ko cilvēki grib lasīt - nu kā Delfu ziņas par pupiņiem un seksīgo Lee".
.
2."Ieviņ, visas kuces mantkārīgas, tikai tu viena, pēc acīm redzu - nemantkārīga, īpaša un citādāka".
.
Otrais variants uz tādām naivākām varētu nostrādāt.
23.11.2017 08:12 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Pasadena, labi, tad tev būs šāds piemērs. Es nezinu vai tu maki lasīt krieviski vai nē, bet man bija šāds raksts (atver bildi citā tab lai redzētu cik tur bija komentāru).



Tur bija rakstīts, ka meitenes visu laiku grib tikai naudu. Tas raksts uzreiz kļuva viral (nezinu kā būs latviski) un pēc dažām dienam iekļuva Livejournal top desmit rakstu otrajā vietā! Man pat vēl bija screenshot, kā apliecinājums maniem vārdiem, bet es to kaut kur esmu pazaudējis. Respektīvi tur laikam bija kādi desmit vai pat vairāk tūkstošiem skatienu.

Bet vai meitene randiņa laikā mani sapratīs, ja es paradīšu viņai tādu rakstu? :-/
23.11.2017 01:10 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Man tev nopietns ieteikums :D Rakstīt ņifiga tu nemāki, tavs "tiešums un provokācijas, vēmekļi mikriņā u.c." nav nekāds izvēlētais stils, tu vnk citādāk nemāki rakstīt un tas ir neinteresanti. Krč, kas tev jādara, vnk turpini filmēt savus video un rakstīt blogu, tikai sāc piedomāt un visu vēl vairāk pārspīlēt savā stilā, lai cilvēkiem klausoties/skatoties/lasot rodas domas no sērijas "ak šausmas, kā tādi cilvēki vispār dzīvo" utt un tas varbūt kādam interesēs :D
22.11.2017 10:10 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
MrCarrot, blogs var tikt uzskatīts par veiksmīgu, ja tam ir daudz sekotāji, resp., Tava mērķauditorija. Ja tagad Tu uztraucies, ko par Tava bloga saturu padomās meitene - vai esi pārliecināts, ka tas saturs ir saistošs arī citiem? Ja jā, tad tas ir Tavs darbs, vari pabrīdināt meiteni, ka saturs var būt nepatīkams, bet Tu raksti savai mērķauditorijai un tādas lietas Taviem lasītājiem interesē. Ja Tev tomēr ir kauns no tā, varbūt ir vērts pievērsties citam saturam un mērķauditorijai? Jo provokatīvs var būt arī tāds, par ko pats vari lepoties, pat, ja būs cilvēki, kuri Tevi par to nosodīs.
Ja runājam par rasktniecību kā tàdu, nevajag jau obligāti rakstīt tikai par to, ko pats esi piedzīvojis. Var likt lietā fantāziju un tas nebūtu nekas neierasts.
22.11.2017 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Ja man vīrietis māk pārliecināt, ka viņam ir izaugsmes iespējas, bet dotajā brīdi ir tā, ka jāstrādā strādāšanas pēc tad man nevajag melot. Skatos no tā punkta kā mani vīrs veda uz randiņiem. Par savu sapelnīto celtniecības naudu uz kino veda. Bet tagad man vīrs vairs nestrādā palīgdarbus. Viņš ir ar izglītību un strādā labā amata ar izaugsmes iespēju. Man nevienu brīdi nelikās, ka viņš visu mūžu būs palīgstrādnieks. Jo galva viņam strādā!!!
Tāpat par to skolu.. Ir tā, ka viss atkarīgs no cilvēka domāšanas. Biju tikko uz pamatskolas salidojumu. Visi tie, kas negribēja mācīties tagad pelna labāk nekā es. Nav nozīmes tam kā Tu pabeidz vai nepabeidz skolu, jo ja Tev galva strādā un Tu to pierādīsi tad neviens neskatīties uz to kāda ir tava izglītība.
Un sapņot ir labi. Bet nevajag tikai sapņot, bet arī darīt.
22.11.2017 08:17 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Gribetu dzirdet patiesibu, kaut vai butu atkritumu savacejs, bet godigs un patiess.
22.11.2017 06:57 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
vai man ir izvēle? Ja, vakar es gribēju strādāt ofisā, bet ja mani tur nelaiž ko tad man darīt? Tāpēc arī domāju aiziet iekārtoties darbā kādā Maximā.

Atkārtošos, ka nesaku, ka krāvēja darbs būtu kas slikts, taču uzskatu, ka vienmēr var atrast ko labāku. Ļoti bieži sludinājumos norāda, ka cilvēks var būt bez pieredzes konkrētajā jomā, jo apmāca uz vietas. Un tādu darbu ir daudz - bārmeņi, pavāri un pavāru palīgi, pārdevēji, konsultanti utt.,utjp. Ja labi meklē, tad domāju, ka var atrast arī daudz citas iespējas. Ar to gribu teikt, ka Maximā vienmēr tiksi, ja vajadzēs. Ja dzīvo Rīgā, tad vispār, manuprāt, atrast darbu nav problēmu, vajag tikai meklēt un gan jau izdosies atrast sirdij tuvāko vakanci.
22.11.2017 02:18 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Es gribētu dzirdēt patiesību:-DJo agri vai vēlu meitene sapratīs,ka tie bija meli.Un ko tad darīsi?Izdomāsi citus melus?;-)
22.11.2017 00:02 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Darya, vai man ir izvēle? Ja, vakar es gribēju strādāt ofisā, bet ja mani tur nelaiž ko tad man darīt? Tāpēc arī domāju aiziet iekārtoties darbā kādā Maximā.

Pasadena, man šeit pat bija atsevišķa diskusija, kur es par šo tematu runāju. Ja īsumā, tad problēma ir tā, ka tajos blogos (gan tajos, kurus es rakstu, gan tajos, kurus es uzņemu uz kameras) es stāstu lietas kuras:

1) ir diezgan provokatīvas – vairākums cilvēku ar to nepiekritīs un daži padomās ka esmu čīkstulis un ar dzīvi abižots puisis

2) tie stāsti neizceļ mani tajā labākajā gaismā (piem., ka es piebāzts pipelē vēmu mikriņā un pēc tam tīrīju tos vēmekļus ar savu kreklu)

Man vajag lai randiņā viss būtu tikai pozitīvi, lai meitenei paliktu labs iespaids par mani un lai viņa atnāktu uz otro, trešu utt. randiņu.
21.11.2017 16:30 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kāpēc nesaki, ka mēģini kļūt par rakstnieku un vlogeri? Cik saprotu, tad īpaši melots nebūtu?
20.11.2017 22:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Neons
Puikam vnk ķēriens uz valodām, ka sanāk tīri ok. ;) Plusā daudz praktizējies ar saviem palagiem visās trijās valodās. :D
20.11.2017 19:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jega n ta ka mak rakstit? Paklausosties youtbe murgus, cukukuti kada dzivo un ed, bezdarbnieks... labak sudigi rakstitu ...
20.11.2017 18:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
DieKleineHexe, es jau nesaku, ka ideāli. Vnk pieņemu, ka autors ir gājis krievu skolā un nu tur pat vidusskolu pabeigušie nespēj rakstīt tādā līmenī kā šis to dara. Ne visi, protams, bet tie, kurus izglītība nav interesējusi...
57days, es jau neteicu, ka tas nav iespējams, bet jautāju - kā? Sevišķi, ja ņem vērā faktu, ka cilvēks nav ieguvis izglītību nevis tāpēc, ka dzīve tā iegrozījās, bet tāpēc, ka slinks un negribējis mācīties.
20.11.2017 18:04 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
macaw nē nerodas,jo tas tak redzams,ka tas tāpat neko nedos. :-D
20.11.2017 17:52 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Rīdziniece te tak nav jēgas ko mācīt! Kā saka,lieka mutes dzesēšana,bet šajā gadījumā laikam labāk skanētu lieka drukāšana uz telefona vai datora/planšetes:-D
20.11.2017 17:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits