Kā jūs reaģētu?

 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Ko jūs darītu, ja jūsu draugs vai vīrs regulāri par kaut ko jums melotu? Ja cilvēkam būtu svarīgāks darbs par jums? Nu piemēram, pasaka, ka šodien paņems brīvu, es arī ieplānoju brīvu, pienāk šodiena, bet viņš pasaka, ka īstenībā viņam ir jāstrādā. Mēs sarunājam, ka strādās līdz 14 un tad brauksim uz laukiem, bet ir jau gandrīz 16 un viņš joprojām strādā un saka, ka nevar vēl braukt.
Kā jūs reaģētu šādā situācijā, vai spētu būt saprotošas, ja jūs regulāri uzmestu otra pusīte sava darba dēļ??? Vai šķirtos dēļ tā?
17.11.2017 15:52 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Domāju,ka vajag mierīgi izrunāties. Iespējams viņam ir ļoti nopietns iemesls, kāpēc viņš tik daudz strādā. Man arī nereti ir bijis, kad kaut kas tiek ieplānots, bet viss atkrīt, jo jāiet uz darbu.
17.11.2017 23:21 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Šis -
Ko darīsim, kad būs bērni, kas jāizņem no dārziņa vai būs kas cits svarīgs?

kaut kā neiet kopā ar šo -
Es uzskatu, ka darbs nevar būt pirmajā vietā

Nu, nu, pamēģini radīt bērnus un veidot ģimeni ar vīrieti, kuram darbs un līdz ar to savas ģimenes nodrošināšana nav prioritāte. Bet nu, protams, vienmēr jau var atrast kādu deguna urbinātāju, kuram darbs tiešām nebūs īpaši svarīgs, bet kurš toties katras brīvdienas būs brīvs un pieejams! Bet, ja nopietni, tiešām - vai nu pieņem vai šķiries un ļauj tam vīrietim normāli dzīvot un veidot savu karjeru! Un tie "lai mainās un mani nostāda pirmajā vietā" vispār liekas absurds. Manuprāt, vairumā gadījumos izdodas panākt tikai pretējo efektu. Ja mana otra pusīte mani zāģētu par darbu, kurš ir mana kaislība un kurā es tiešām varu iegrimt bez atpūtas un brīvdienām, tad atbildētu vienkārši - ja pieņēma un iemīlēja mani tādu, kāda esmu, tad lai pēc tam necenšas no manis kā no plastilīna izlipināt citu, sev vēlamu, figūriņu.
17.11.2017 23:44 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
un kādā sakarā manus komentārus izdzēsa , Cosmo?:-O
18.11.2017 00:09 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Diegan regulāri saskaros ar šādu situāciju - ļoti bieži ir pēdējā brīdī atcelti plāni pavadīt kopā laiku, jo ir pārguris no darba vai arī jāstrādā, bet es neredzu jēgu par to apvainoties. Ir gan brîdinājis, ir arī pēkšņi vienkārši atcēlis, bet es zinu viņa darbu specifiku un to, ka mēs tak varēsim kādu citu dienu ko foršu iopā padarīt, viņam tomēr ir darba pienākumi un mega liela slodze! Varbūt kļūdos, bet otra cilvēka darbs tomēr jārespektē, tas tam cilvēkam noteikti ir svarīgi, kā arī tas dzīvošanai ir svarīgi. Izrunājies mierīgi, liec manīt, ka ja teiktu laicīgāk, tu nesaceptos un netaisītu drāmu, tad arî viņš nebaidītos teikt.
18.11.2017 00:16 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Tavā vietā es arī dusmotos, bet mēģinātu tā nopietni ar viņu izrunāt šo tēmu, pateiktu ka tā vairs nevar turpināties. jo nu nedrīkst būt tā, ka darbs svarīgāks. Nu ok, vienu reizi jau protams piedotu, bet lai tas neatkārtojas.
19.11.2017 21:51 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Man arī ir bijušas tādas attiecības, kur tā notika, pie tam regulāri, es biju drīzāk pārsteigta, ka viņš bija laikā nevis atkal par vēlu :D protams, ka es nebiju apmierināta, bet nu sāku jau to pieņemt kā normu, beigās jau bija tā, ka viņš pateica, piemēram, būšu trijos, es rēķināju klāt vēl kkādas 2, 3 h :D Ja tu to vari pieņemt, tad vnk pieņem un dzīvo, ja ne.. nu atriebties toč nav jēga, meklē tad sev vīrieti, kas var nopelnīt naudu arī strādājot normālu darba laiku :D
20.11.2017 09:54 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tā padomājot, ja es būtu kopā ar darbaholiķi, tas būtu kā būt kopā tik dēļ naudas, jo kāds gan cits labums ir no tādām attiecībām. Varbūt mājsaimniecēm kam bērni un mājas uzkopšana ir visa dzīve tāds variants ir ok.
20.11.2017 10:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!