Gribasspēks un liekie kg

 
Reitings 43
Reģ: 25.10.2017
Sveikas Dāmas! :-)(l)
Takā nav aiz kalniem Ziemassvētki, Jaunais gads, dažādi pasākumi, nolēmu sasparoties un saņemt visu gribasspēku rokās, savest sevi kārtībā. Kaut kā ar stresu, darba un dzīves vietas maiņu esmu sevi nolaidusi,(zinu, nav attaisnojums :-/) pieņēmusies svarā un tas man nu galīgi nepatīk!
Tad nu beidzot saņemos un sākšu ar sevi kaut ko darīt, bet tā, lai uz palikšanu. (Nevis ātrās diētas, kur - 5kg un pēc tam viss atpakaļ nāk) :-D
Ir kādām līdzīgi vai es vienīgais dirižablis šai ostā? :-D;-)
01.11.2017 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
Njā, jaunais gads ir klāt .. to var redzēt arī pēc tievētāju topikiem.... līdzīgi vēl ir pavasarī kad parādās pirmās siltās diena kas liecina par peldsezonas tuvošsanos :-)
30.12.2017 11:30 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Paceļu, labprāt pievienotos whatsapp grupiņai!
Pati jau apmēram nedēļu rūpīgi sekoju, ko ēdu. Vispār vienmēr skatos, bet nu skaitu kalorijas un uzturvielas īpaši cītīgi.
Nomainīju hormonālo kontracepciju pirms pāris mēnešiem un nu klāt ir 7 kg!
Jau otro reizi kopš pagājušā gada vasaras mainu tabletes, ar katrām paliek arvien sliktāk! Metu šodien ārā, vienreiz pietiek veselību čakarēt.
Vairāk testēt citas negribu, cirādi dabūšu garderobi mainīt ne uz to labo pusi.
02.01.2018 08:41 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Es ar jankas uznemu 10l alinju kas pieaudzeja tai bridi svaru pa 7kg un loti efektivi 1 minute pectam dabuju visu nomest.. vemjot :-D
03.01.2018 10:17 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.12.2017
Tie gurdie svariņi ir mēsli! Tici man. Tie noteikti neparāda patieso, TAVA ķermeņa stāvokli uz to dienu. Tie visi parametri ir ņemti no vispārīgieajiem, vidējiem parametriem.bet m;es katra eszma atšķirīga, individuāla...
07.01.2018 17:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits