Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

randiņi

 
Reitings 18
Reģ: 23.10.2017
Sveikiņi,
jautājums daiļajam dzimumam:
1.Kāda būtu reakcija, ja uzzinātu, ka džeks, ar ko tiecies(neesat tikuši līdz seksam, 2-3 randiņi), tiekas vēl ar 1 vai 2 meitenēm?
2. Kāda būtu reakcija, ja uzzinātu, ka džeks, ar ko tiecies(ir bijis sekss, 2-4 randiņi), tiekas vēl ar 1 vai 2 meitenēm?
Esmu nonācis ļoti interesantā situācijā, kad nevaru izlemt. Ir ļoti līdzigi daudzsološs sākums ar divām. Man pašam ir tā, ka, nepatīk doma par to, ka kāda, ar ko tiekos, tiktos vēl ar kādu džeku. Bet tai pat laikā, mēs esam tādā kā laikmetā, kad visi dara visu un viss ir ok. Jūtos pat nedaudz vainīgs, ka tiekos ar 2. :-/
31.10.2017 09:05 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, atkarīgs no dāmu vecuma, naivuma utt. Lielākoties līdz 20, viņas neapzināti gaida tos maģiskos vārdus- vai būsi mana meitene?- vēlāk, kad nobriest personība, aug pašvērtējums un dzīve jau apbružājusi, sievietes kļūst reālistiskākas un ja ir potenciālais partneris, uzsāk sarunu par iespējamām attiecībām pašas, ja vīrietis ir bremze:-D
Randiņot ar vairākām, neredzu neko nosodāmu. Bet nu gulēt ar vienu, turpināt tikties un tikties arī ar otru gan ir cūciski un liels fui. Tomēr tās gultas lietas sievietēm biki ir kas vairāk par pliku seksu. Ar izņēmumiem protams.
08.04.2019 22:32 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Atceros, ka laikā, kad iepazinos ar draugu, kind of randiņoju ar vēl vienu. Tajā pašā dienā, kad satikāmies pirmoreiz, pārtraucu visus iepriekšējos kontaktus, jo par jauniepazīto puisi bija sajūta "this is IT" un gribējās, lai turpmākā pazīšanās būtu absolūti balta un kristāldzidra.
Ja pati būtu tādā situācijā, kā autors, un gribētu ko nopietnu, situācijā, kad nevar izvēlēties, ilgtermiņam neizvēlētos nevienu.
08.04.2019 21:48 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
īstāunvienīgā, tas ir tas, par ko es runāju :-D kamēr nav nekas nopietns, tikmēr aizliegts nav nekas. taču tāpat parādās tā nepatīkamā neziņas sajūta, kas notiek? :-D tas laikam ir vairāk ētisks jautājums, kas kurai/am šķiet pieņemami. tikai kaut kā man neizdodas saprast sevi pašu :-D once again - es saprotu, ka, kamēr tikai pirmie randiņi, tikmēr neko pieprasīt nevar, bet domas neizslēgsi :-D
08.04.2019 19:50 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Kamēr nav ne ar vienu - nopietnas attiecības, nav aizliegts tikties ar citiem. Neviens cilvēks viens otram nepieder. Protams, Ja ir monogāmas attiecības, tad gan labāk nekrāpt :-D bet, kad viss tikai sākas - tie ir tikai randiņi. Pati arī esmu gājusi ar 2/3puišiem vienlaicīgi uz randiņiem un atsijājusi. Nevienam nesolīju mūža mīlestību un uzticību - būtu arī muļķīgi solīt, tikko satiekoties :-D
08.04.2019 19:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Abos gadījumos pārstātu iet ar vīrieti uz randiņiem :)
Bet vai tad dāmām ir jādara zināmas šīs aktivitātes?
08.04.2019 19:36 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
pacelšu tēmu :-D interesanti palasīt.. pašreiz esmu līdzīgā situācijā, ka nezinu, ko īsti dara tā puse. sāku sevi pieķert pie neziņas, taču tai pat laikā šķiet, ka man nav tiesības par to domāt vispār, jo "mēs taču neesam kopā" :-D
08.04.2019 18:59 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
modernists, nav par ko, tev vēstule.
01.11.2017 11:27 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
2. Es noteikti vīrieti neuztvertu vairs nopietni un ļoti iespējams pasūtītu.Viens ir vnk iet ar divām parunāties, iespējams kādu noskūpstīt ,kamēr izdomā, kura ir īstā un otrs, ja drāž citu 17 un 21 ar mani iet uz kino.
01.11.2017 11:20 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
1.Mani tas neiepriecinātu, bet 1-3 randiņi vēl nav nekas un ja vīrietis izvēlētos mani neviss bezgalīgi tikties ar divām
01.11.2017 11:14 |
 
Reitings 18
Reģ: 23.10.2017
macaw
Paldies!
Drīkst zināt cik Tev gadu?
Man patīk tava doma un šķiet, ka tā ir arī visizplatītākā.
01.11.2017 11:11 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
modernists, nu jā, man vismaz tā liekas pieņemami. Iepazīsti vienu (ne jauc iekšā citu, kur varbūt pats vairs nesaproti, kāda tad kura ir - ja tā vienkāršojam), tad godīgi saproti, vēlies veidot attiecības vai nē. Citādi tā skrienot, mētājoties un savā ziņā čakarējot meitenes, pats arī sevi čakarē. Citādi man tiešām nerodas sajūta, ka vispār esi gatavs attiecībām - nu vispār, kā tādām. Bet tad jau vēl jo vairāk tas jāpasaka meitenei, un viņa var izlemt un pieņemt to, vai iet tālāk, ja viņai ir citi mērķi. Sanāk tāda izklaide ar meitenēm, kuras iespējams domā, ka ir vienīgās, ka nu kaut kas būs un var sanākt, iegulda sevi tomēr vairāk, kamēr tu dalies uz vairākām, bet reāli neviena nav tev piemērota pa īstam.
01.11.2017 11:09 |
 
Reitings 18
Reģ: 23.10.2017
macaw
Ar domu, ka labāk 2-3 randiņi, tas aptuveni aizņemtu 2 nedēļas max, un tad skaidrs un NEXT nevis paralēli?
01.11.2017 11:03 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Vai tad tie divi, trīs randiņi aizņem gadu, ka jāvazā meitenes aiz deguna, pēc tam viņām domājot, kas bija ne tā? Kaut gan vienkārši vīrietim kaut kāds dīvains posms, kad uzmanību vajag, justies pārākam, ārstēt savus kompleksus vai ko vēl.
01.11.2017 11:02 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
kā pa konveijeri tiekās un tas ir ok, kamēr nav bijusi "attiecību saruna".

Es sava veida piekritu sim, man gan pasai ari nekad nav bijusi tada attiecibu saruna, bet man liekas mazliet divaini visu savu uzmanibu veltit vienam virietim, ipasi mazpazistamam, lai pec kada 3 randina atklatu, ka mums nav pa celam. Nekad nav bijis ta, ka pirmaja randina ir liela mila un viss, varbut esmu piesardziga attieciba uz savam jutam, nezinu.. Esmu satikusi daudz loti jaukus un izglitotus viriesus, bet pec paris randiniem, tu saproti, ka jums vienkarsi nav tas klikskis, tapec man randinosana vienmer bija izklaide, nekad neliku lielas ceribas, neko neprasiju preti un, luk, pagadijas cilveks, kurs iekrita sirsnina un bija ne viens vien klikskis.
01.11.2017 10:34 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
modernists
nemoki meitenes, lai nesaceras lieki.
01.11.2017 10:33 |
 
Reitings 18
Reģ: 23.10.2017
Līdz šim es arī vienmēr esmu domājis, ka tāda saruna normāla pāra starpā nemaz neeksistē. Norit process un neviens nezin precīzi no kura brīža ir pāris. Palasu kaut kādus dating advice un saprotu, ka mums ir savādāk un to, kas ir ok tur, te LV nevar pielietot, jo mums morāle ir augstāka.
Jāatzīst, ka šo periodu, kad tiekos ar divām, kā jau iepriekš viens no komentētājiem norādīja, nāksies dēvēt par "ārstēšanās periodu", jo cita izskidrojuma nav.
01.11.2017 10:31 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Esmu daudz lasījis un sapratis, ka, piem, ASV ir pavisam savādāk. Tur daudzi, vismaz internetā tā rakstīts, kā pa konveijeri tiekās un tas ir ok, kamēr nav bijusi "attiecību saruna". Vienkāršāk sakot, ja abi nav sarunājuši, ka būs ekskluzīvi viens otram, tad var skriet apkārt un darīt ko grib.

Vai esi ASV? Vai varbūt kādā valstī, kur harēmi esot it kā populāri (nu kā internetā var palasīt), tad varbūt var ko tādu piekopt? Tas nav uzbrauciens, bet nu spriešanas līmenis.
Man arī tādas attiecību runas nav bijušas, tiecies, tiecies vēl, tātad interese ir, viss aiziet tālāk. Nav bijis, ka tagad apsēžas un norunā - tagad būsim kopā, būsim ekskluzīvie.
01.11.2017 10:17 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
modernists
tas ir ok, kamēr nav bijusi "attiecību saruna". Vienkāršāk sakot, ja abi nav sarunājuši, ka būs ekskluzīvi viens otram

par šo nesen smējos. puiša draugi vienā tusiņā piesējās vai viņš man ir lūdzis "kļūt par viņa meiteni", jo redz viņi uzskata, ka kamēr nav bijusi šāda saruna, tikmēr mēs brīvi cilvēki. Es ar puisi par šo iesmējām, jo mums kaut kā pašsaprotami likās, ka mēs skaitāmies pāris. No kura brīža - nav ne jausmas. :-D nu ok, FB viņam joprojām statuss "brīvs" :-O:-D
01.11.2017 10:14 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Ja, ja meitenēm nevari pateikt, tad jau pats saproti, ka nav ok :D
01.11.2017 10:12 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Manā draugu lokā tās "attiecību sarunas" nemaz nav populāras, es ar ar draugu, ar ko kopā esmu vairāk kā piecus gadus, neesmu tā konkrēti runājusi par to, ka sākot no tā un tā brīža mums jābūt "ekskluzīviem vienam otram". Tas ir pašsaprotami. Un cik runāts ar draudzenēm, viņām lielākoties tāpat.
Tavā gadījumā, ja domā, ka kamēr viss nav sarunāts, tad ir ok tikties ar vairākām, informē par to arī meitenes ar ko tiecies. Ja viņām tas ar šķitīs normāli, tad nebūs problēmas.
01.11.2017 10:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits