Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šoreiz es tā "SLIKTĀ"!

 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
netipiska situācija, jo pārsvarā lasu rakstus, kad viss ir vērsts otrādāk. Ir kāda cita "ļaunā čūska", kas bendē attiecības.
Bet šoreiz es esmu tā, kas vēršas pēc padoma.
Esmu labos draugos ar vīrieti nu jau kādus 10 gadus, sarunas vienmēr norit bŗīvi un nepiespiesti, var uzticēties, tiekamies regulāri kaut reizi nedēļā un kopā ir interesanti. Pasēžam un parunājam, dodamies kaut ko jaunu apskatīt, papusdienojam u.t.t. Zinām, ka viens otram varam uzticēties un ir patīkami kādam izstāstīt ko tādu, ko ar draudzenēm nav tik viegli izrunāt. Tur nav šaubu, tikai draudzība un viss. Man ir savs vīrietis un viņam ir sava sieviete. Mēs tikai baudām viens otra kompāniju.
Bet viņam jau kādu laiku ir parādījusies sieviete, viņš viņu ļoti mīl un vēlas to pašu labāko, bet viņa ir neapmierināta ar MANI. Es viņai viņu atņemu. Bet tā nav, es vēlu viņiem tikai to pašu labāko un ceru, ka viss izdosies, bet ir muļķīgi pieprasīt 10 gadu draudzībai tagad pielikt punktu.
Vīrietis šajā situācijā neļaujas šantāžai un stingri nosaka, ka draugi (mani) ir jāpieņem. Tā pat kā viņš pieņem viņas draudzenes.
Esam par to runājuši un es arī respektētu viņa nostāju, ja tomēr pārtrauktu komunikāciju ar mani ( viņš šādu scenāriju pat nepieļauj),
bet šis jau nav risinājums!!!
Ar laiku jau būs vēl daudzas citas lietas, kas draudzenei nepatiks un uzstādīs ultimātus.
Ko jūs par to domājat? Vai esat bijušas šādā situācijā? Vai sievietes tic draudzībai ar citu sievieti, ja runa ir par viņas vīrieti?
Viņas vietā es laikam ar būtu neapmierināta, bet ja tas ir jāpieņem, tad censtos vismaz to draugu iepazīt, nevis uzreiz brukt virsū. Kaut vai tā ir sieviete!
26.10.2017 16:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tā arī neuzzinājām, kāds tad drāmas risinājums vai turpmākais scenārijs, lai panāktu savu.
01.11.2017 19:02 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Šķiet, atkarīgs jau arī no tā, vai pārējiem čomiem vērtības līdzīgas un vai vispār ir arī ģimenes. Ja pārējie draugu barā brīvi, vēl ''vieglāku'' dzīves stilu, tad par vīrieti, kurš iesaistās ģimenes dzīvē, ne visai labi izsakās bieži vien.
30.10.2017 21:55 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Savukārt, pēc maniem novērojumiem, vīrieša draugi citi vīrieši, nekad neizlaiž savas adatas, ja kādam draugam parādās otra pusīte un neiedomājas, ka viņu draudzība ir daudz svarīgāka par drauga mīļoto sievieti

Es gan esmu novērojusi, ka vīriešu draugiem - vīriešiem ne visai patīk, ka labajam čomiņam uzrodas draudzene un tas sāk pavadīt vairāk laika ar viņu. Sākas visādi teksti par "zem tupeles" u.t.t.
30.10.2017 11:15 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Attiecības veido divi cilvēki un svarīgi ir tikai tas, lai šiem diviem cilvēkiem sakrīt domas attiecībā uz svarīgiem jautājumiem, vai vismaz lai viņi māk un ir ieinteresēti iet uz kompromisu. Jeb īsāk sakot - lai viņiem abiem ir labi. Un pilnīgi vienalga, ko domā un saka cilvēki no malas.
Manā laulībā mēs ar vīru esam viens otram laulātais partneris, labākais draugs un mīļākais. Un mums abiem nebūtu pieņemami tas, ja kāds no mums kādu no šīm trim lomām dalītu ar citu cilvēku.
Man nav nekas pret to, ka vīrs sarunājas un uztur draudzīgas attiecības ar citām sievietēm. Mēs katrs darbojamies ļoti atšķirīgās jomās un viņam ir savas biznesa partneres, ar kurām apspriest jautājumus, kas man nav tik interesanti, tāpat es mēdzu iet pusdienās, vakariņās ar kolēģiem, kuru laikā mēs apspriežam lietas, kas nebūtu interesantas mūsu otrajām pusītēm. Taču mēs nekad ar citiem neapspriežam mūsu laulību, strīdus, problēmas, neprasām padomus attiecību problēmās utt. Jo mūsu laulība ir kaut kas dziļi intīms un personisks, par kuru itin nevienam (arī ne draugiem, draudzenēm un ģimenes locekļiem) nav nekādas daļas.
Tas ir mūsu ģimenes modelis, kurš ir radies dabiskā ceļā, pat bez vajadzības iet uz kompromisiem. Un vienalga, ko domā citi - mums šādi ir labi.
Bet mēs arī nenosodām citus, kuri dzīvo pēc citiem principiem un uzskatiem. Mūsu draugu lokā ir dažādi pāri. Diemžēl ir bijuši arī pāri, kuru uzskati svarīgos jautājumos nav sakrituši, kuri nav spējuši iet uz kompromisiem un attiecības ir beigušās.
29.10.2017 12:19 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
nerātnā pa skarbo izteicās. :D
28.10.2017 22:17 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.07.2017
Neticu draudzībai starp sievieti un vīrieti. Varbūt ir kādi daži izņēmumi,bet lielākoties vienam ,vai abiem laika gaitā parādās jūtas. Man ir bijuši draugi puiši,ar visiem vienmēr ir bijis sarežģīti,parādās jūtas no vienas vai otras puses,un es daru pāri tikai pati savam draugam. :-/ Tāpēc piekrītu tikai ,ja tiekamies abi kopā ar maniem draugiem puišiem,vai arī abi kopā ar viņa draudzenēm. Un par laimi abiem sakrīt viedoklis šajā jautājumā. :-D
Bet ,ja sāktu tikties ar puisi,kuram būtu tā labākā draudzene ,vai draudzenes,tad es neuzstādītu savas prasības,nejauktu to ,kas viņiem tur ir. Vienkārši viņš man nederētu un nebojātu pati sev nervus. :-D
28.10.2017 17:24 |
 
Reitings 14
Reģ: 16.09.2017
Te varētu nopietni padiskutēt, kurām no pusēm ir zemāks pašvērtējums, tā, kura baidās, ka viņai atņems vai tā otra, kura grib būt augstāk hierarhijā nekā vīrieša sieviete.

+++
27.10.2017 21:34 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Liana, nu kā to ņem. :D
Nu jau nu, sievietes neko nespēj pieņemt. Nu nē, drīzāk vīriešu čomi nespēj pieņemt, ka kādam no draugiem uzrodas otra pusīte un čalis vairs katru piektdienu nestaigās pa bāriem vai neapspriedīs viesmīles dibenu. Tad nu nabadziņš ir zem tupeles un tad nu tiek spiest cik tavējā ir slikta. Jo nu iedzert ar čomiem ir svarīgāk kā filmu vakars ar dāmu.

So true! :D Bet tās es neredzu kā kādas 100% sieviešu kaprīzes, vienkārši ģimene jau būs cita prioritāte nekā kaut kas, bijis pirms tam. Mainās jau tā ikdienas dzīve. Nebūs aliņš katras brīvdienas, būs aliņš ar ģimenēm kopā, aliņš retāk, aliņš plus bērnu ballīte vai vēl kaut kas, tomēr tas jau vīreitim arī ir svarīgi, ne jau kārtējo reizi kopīgi braucieni, bērnu lietas, mājas lietas ir tikai sievietes noņemšanās.
27.10.2017 20:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
cits_skats, kur divi, tur trešais lieks. :) Nav labais tonis par savām attiecību problēmām ar otro pusīti apspriesties ar draugiem, pat ilggadējiem nē. :-P Ja viņš ir tas, kas pie Tevis iet mazgāt savu attiecību netīro vešu, un Tu esi tā, kas ar lielāko prieku to vešu arī pieņem - ai, ai, ai ne tikai viņam, bet arī Tev.(t)
.
Tu esi draudzene. Un tikai. Lai arī ilggadēja, Tev tas nedod tiesības sevi stādīt augstāk par sava drauga otro pusīti. Otrās pusītes ir ne tikai draugi, bet arī seksa partneri - tie ir cilvēki, kuri ir vistuvākie viens otram. Tikai draugi (čomi, biedri) nekad nebūs tik tuvi viens otram. Un arī nevajag.
.
Godīgi sakot, Tava nostāja liek arī man domāt, ka gluži tik tīri un nevainīgi tas viss starp jums abiem nav. |-) Ja ne zemapziņā noslēpta seksuāla vilkme, tad otra privatizēšana gan starp jums valda. :-P Un privātīpašnieciskums vairs nav kvalitatīvas draudzības (un vispār jebkura tipa attiecību) pazīme - te viena meitene minēja vārdu salikumu 'draudzības izstrādājums', un varu tam tikai piekrist. ;)
27.10.2017 19:08 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu jau nu, sievietes neko nespēj pieņemt. Nu nē, drīzāk vīriešu čomi nespēj pieņemt, ka kādam no draugiem uzrodas otra pusīte un čalis vairs katru piektdienu nestaigās pa bāriem vai neapspriedīs viesmīles dibenu. Tad nu nabadziņš ir zem tupeles un tad nu tiek spiest cik tavējā ir slikta. Jo nu iedzert ar čomiem ir svarīgāk kā filmu vakars ar dāmu :-D
27.10.2017 18:04 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Manam draugam arī bija pat divas tādas labas draudzenes. No skolas laikiem. Viņš ar viņām tikās salīdzinoši bieži un vēlu vakarā mājās tikai pārradās. Bet viņš mani iepazīstināja ar viņām - man likās ļoti jaukas. Draugam uzticos par 100%. Tagad viņas satiek daudz retāk jo abas dzīvo ārzemēs - viena ASV un viena Itālijā.
Katrs jau mēs esam citādāks. Bet ja ne par ko negrib pieņemt jūsu draudzību, tad tajās attiecībās kaut kas nav līdz galam kārtībā.
27.10.2017 17:46 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Pēc maniem novērojumiem, liela daļa sievietes ir nespējīgas samierināties ar faktu, ka vīrietim ir savi hobiji, draugi, ģimene un nepieciešams laiks sev.

Savukārt, pēc maniem novērojumiem, vīrieša draugi citi vīrieši, nekad neizlaiž savas adatas, ja kādam draugam parādās otra pusīte un neiedomājas, ka viņu draudzība ir daudz svarīgāka par drauga mīļoto sievieti, jo viņi taču čomu pazīst daudz ilgāk:-D diez kāpēc sieviešu dzimuma draudzenes tā dara? Tas pats jau arī vērojams Tavā komentārā. Sievietes nespēj samierināties ar to, ka vīrietim hobiji, bla bla bla un sava draudziņa jauno otro pusīti, tādēļ spuras gaisā un kāda viņa tāda un šitāda, jo nesaprot mūsu draudzību. Nabaga vīrietis.
27.10.2017 17:17 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Duuja
Mēs, laikam, pazīstam ļoti dažādus vīriešus. Neesmu savā rādiusā dzirdējusi problēmas par tēmu "aiziešu ar draugiem, draudzenēm". Nezinu vīriešus, kuri nezinātu kā aizpildīt savu no sievietes brīvo laiku. Zinu gan gadījumus, kuros tāds brīvais laiks netiek dots, jo sievietei vajag, lai vīrietis visur dodas līdzi.
Par hobijiem - kas sievietei liedz doties līdzi skrūvēt moci un cept gaļu? Atkal drāma no zila gaisa. Bet piekrītu, ka visam ir jābūt sabalansētam. Tikai sievietēm tā sabalansēšana ir 100% viņu kaprīžu izpildīšana. :D
27.10.2017 16:45 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Diskusijā neiesaistīšos, taču, wow, Duujaa, ar šādu komentāru garumu, šķiet, tev bakalauru utt darbu rakstīšana nieks vien ir :D :)
27.10.2017 16:19 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
BET.... cik nepareizi ir norādīt ar ko vari un ar ko nevari komunicēt! Tu ienāci viņa dzīvē tikai nesen, tas kāds viņš ir tagad un kādu tu viņu mīli ir tava izvēle. Ja nevari to pieņemt un tavs nodoms ir viņu mainīt, tas tik noved pie strīdiem. tev ir izvēle. Neliec viņam justies vainīgam par tavu izvēli! Tu nevari nopirkt veikalā rozīņu bulciņu, bez rozīnēm. Tā vairs nebūs TĀ bulciņa! (šausmas cik briesmīgs piemērs)

Teikšu tā, man kaut kā juška saka priekšā, ka esi iekšēji priecīga, apmierināta ar to, ka tevis dēļ tagad šādas problēmas, ka draugam grūtības veidot attiecības, strīdi, jo tomēr piedomā par tevi. Nesaku pat, ka tas ir tā ļoti apzināti. Izvēle vispār jau ir izdarīta, tavs vienkārši draugs jau ir sācis attiecības ar viņu. Tātad viņam ir vēlme pēc ģimenes. Tātad tu esi tā, kura tagad uzstāda vairāk ultimātus un diemžēl arī tādus negatīvākus, ja skatās pēc būtības. Un tas, ka ilgāk pazīstami, ko tad, neveidot viņam nekad attiecības, ar to meiteni, ko pats nu ir tagad izvēlējies, jo viena ir ieķērusies rokā un nelaiž vaļā? Lai paliek bez tad? Meklē kādu, kas tevi arī apmierinās, bet varbūt pašu viņu ne tik ļoti un palaidīs garām šo meiteni? Vairāk domāti, kā retoriski jautājumi, bet kur garantija, ka tev pašai, uzplaukstot attiecībām, viņš kādreiz nenobīdies ''zemāk''? Tad viņš uzticīgi būs skrējis tev pakaļ, pakāsis savu dzīvi, jo tev kaut kas tagad liekas vai šķiet par tiem ultimātiem, kas normālā draudzībā, manuprāt, tā nepaceļas. Var sist roku pie sirds un teikt, nē, mēs uz mūžiem, bet dzīve ir dzīve - attiecības neveido ar vienkāršu draudzeni, ar to nesasniedz to, ko viņš jau ir izrādījis, ka vēlas.
Tāpat mani ''aizdomīgu'' dara tas, ka viņš joprojām skrien pie tevis laikam, raksta, ka viņa draudzene neapmierināta, negrib, ka tiekaties tā, nesaprot utt. Ja es sava vīrieša rīcībā to redzētu, gan jau arī runātu, ka varbūt piebremzē, saprotam, kas mums svarīgāk. Ja viņš izvirzītu vienkārši draudzeni priekšplānā, atstājot mani novārtā tad skaidrs, ka attiecībām vienmēr būs problēmas, jo trešā lien pa vidu, vai arī, ja tik liela vēlme tik bieži, katru sīkumu paust viņai, tikties, tad kaut kas tur tik tīrs nemaz nav. Kas tad būs, kad ģimenē, kopdzīvē viņiem viss ieskriesies, vairāk lietas, bērni varbūt utt., tāpēc tai meitenei noteikti arī ir svarīgi saprast, kas tad te notiek.
Un vēlreiz pie tā, ka ''man redz pastāv draudzība, bet man redz ne'' - es tā vēl padomāju, kad te parādījās tas pretējā dzimuma aspekts, kas tomēr dabiski mums ir. Un to noliegt nevar. Kaut kādu iemeslu dēļ - citas attiecības, darba daudz, kaut kāds fizioloģiskais stāvoklis vai jebkas cits - kas mums konkrētā posmā vienu liek uztvert seksuālā plāksnē, citu nē. Bet tas viss mainās un plūst, kā dzīve. Tāpat kā sava dzimuma draugus mēs kaut kā izvēlamies un pievelkam, kopīgas intereses, uzskati, vērtības, darbs, hobiji, domas, bizness utt., jā, tas nav tik intīmi no fiziskās puses, jo orientācija mums saka priekšā, ka meitene ar meiteni nē (skatot šo orientācijas paraugu), nu labi, dzērumā kāda varbūt ko padara, nezinu, bet tas jau nav salīdzināms. Tāpat tā ir kaut kāda emocionālā piesaiste, kas parādās pretēja dzimuma draugos. Un nevarētu teikt, ka mēs pēc būtības, arī apskatot savas draudzenes sievietes, varētu apgalvot, ka viņas ir neglītas. Tas tā dīvaini raugoties uz to visu, bet arī vīrieti, ja mums kaut kādā ziņā viņš ir tas ''dvēseles radinieks'', kā to gribas apzīmēt, diez vai varam apgalvot, ka viņš ir neglītenis - vienalga, iekšēji vai ārēji. Tā ir cilvēka daba. Protams, tas nenozīmē, ka jebkad kāpsi ar viņu gultā, bet kāda tad tur tīra, skaidra, patiesa draudzība, ja tur ir apslēpti zemūdens akmeņi, kas pie situācijas uzpeld. Atkal, protams, katra paša darīšana, ko ar to iesākt, neko neiesākt, bet tas jau tuvojas cilvēka mocīšanai, vēlmei paturēt sev, vēlmei celt sevi augstākajā pozīcijā un tad par to tīksmināties.
Pēc maniem novērojumiem, liela daļa sievietes ir nespējīgas samierināties ar faktu, ka vīrietim ir savi hobiji, draugi, ģimene un nepieciešams laiks sev. Nezināmu iemeslu dēļ, attiecībās par virsmērķi kļūst sievietes labsajūta. Un daļai pat nav būtiski kādiem līķiem otram būtu jākāpj pāri, svarīgāk ir "es gribu, man vajag, man ir tiesības, es jūtos, es nejūtos" utt.

Kas attiecas uz šo domu - tāpat ir vīrieši, kuri nesaprot, ka sieviete grib kaut vai ar citu sievieti uz teātri aiziet un traktē to ''bet kur tad es palieku, atstāsi mani'' manierē. Trakākos gadījumos - ''kurš tad vakariņas taisīs'' manierē. Un tas, ka vīrietim attiecībās no hobijiem jāatsakās, tas ir bullšits, jo šeit esošajās diskusijās, kuras noteikti tev tagad ir prātā, runa ir bijusi par to, ka - piemērs - ģimene, brīvdienas, bērns, kopā nekur nedodas, jo vīrietis aiziet skrūvēt moci, un tā visas brīvās dienas, vakarā tikai tv visiem kopā, tātad runa par laika plānojumu, veltīšanu laiku bērnam, kopīgām lietām, ne to, ka izmet moci un hobiju, jo es valdu pār tevi. Tā jau ir runa par kompromisiem un arī šeit tiešām būtu dīvaini, ja mocis paliktu svētā vietā, kamēr sieviete ar bērnu nē. Tāpat otrādi, manikīrs rītā, vakarā, tamborēšana rītā, vakarā, liekam ko vēlamies. Tam visam ir divas puses.
27.10.2017 16:15 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
petunijayyy - pirmajā gadījumā mēs tiekamies dzīvē ļoti reti, vienkāršāk ir pateikt, ka ar draugu tiekas, nenosaucot konkrēti mani. Bet man arī nebūtu iebildumu, ja kādreiz viņa draudzene pievienotos. Tajā pat laikā viņa bija tā, kas mani aicināja FB draudzēties, tālāk gan par apsveikumiem svētkos nekomunicējam.
Otrais tavs piemērs šoreiz nav tas gadījums. Kā arī gadu atšķirība ir DAUDZ lielāka.
27.10.2017 15:53 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Kamēr pretējā dzimuma draugiem nav partneru, tikmēr sarunas ir par attiecībām, pretējo dzimumu vispārīgi. Vai tiek apspriesti gadījuma sakari, nenopietnas attiecības.

Es nezinu nevienu cilvēku, nemaz nerunājot par vīriešiem, kuri būtu ilgstoši spējīgi bieži apspriest šīs tēmas. Man, iespējams, ir ļoti paveicies dzīvē ar draugiem un cilvēkiem vispār, bet šīs ir mazāk apspriestās tēmas. Draugiem, pie tam ilggadīgiem, ir pavisam citas intereses un lietas, tēmas, kuras apspriest un patīkami pavadīt laiku.
Vispār, diskusijā vairākās vietās pavīdēja teksts "manam draugam iebildumu nebūtu, bet man gan". Tā jau ir. Sievietes, nezināmu iemeslu dēļ, visbiežāk maina vīrieša dzīvi, bet vīrietis sievieti pieņem vieglāk. Pēc maniem novērojumiem, liela daļa sievietes ir nespējīgas samierināties ar faktu, ka vīrietim ir savi hobiji, draugi, ģimene un nepieciešams laiks sev. Nezināmu iemeslu dēļ, attiecībās par virsmērķi kļūst sievietes labsajūta. Un daļai pat nav būtiski kādiem līķiem otram būtu jākāpj pāri, svarīgāk ir "es gribu, man vajag, man ir tiesības, es jūtos, es nejūtos" utt. Lai kas tas nebūtu, bet sieviete gribēs sev sava vīrieša 100% uzmanību, būt starmešu gaismā un pats trakākais - apgalvos, ka tā ir bijusi vīrieša dabiskā rīcība. Skumji.
27.10.2017 15:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es domāju, ka nav korekti visu noreducēt līdz greizsirdībai, nepašpārliecinātībai. Kamēr pretējā dzimuma draugiem nav partneru, tikmēr sarunas ir par attiecībām, pretējo dzimumu vispārīgi. Vai tiek apspriesti gadījuma sakari, nenopietnas attiecības. Ja kādam no draugiem uzrodas stabils partneris, tad ir loģiski, ka šis partneris nevēlas tikt aprunāts ar "labāko draugu/draudzeni". Tas ir pazemojoši un aizskaroši. Viendzimuma draudzībās parasti priekšplānā izvirzās citas tēmas.
27.10.2017 15:30 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Uzticība ta uzticība , bet nu mīlestības vārdā nav jāpieņem viss, īpaši ja neliek justies labi, kāpēc sev būtu jāiestāsta, ka viss ir lieliski? Saprotams, ka pārlieka greizsirdība nav laba, bet vai tādēļ jāsamierinas ar it visu? Jebkuru vīrieša izvēli un vēlmi un jāpieņem par spīti nepatikai? Visdrīzāk ir jāadomā vai sakrīt skatījums un ir vērts turpināt... Ne vienmēr tā greizsirdība ir nepamatota un tā aklā uzticēšanās nepieciešama. Tikai dēļ bailēm no strīda vai jo otrs iegalvo, ka es visu saprotu nepareizi, nenozīmē, ka nav taisnības manā skatījumā. Nav jau nav tā, ka jāsadzīvo ar jebko, jo gājējs aizies, krāpējs nokrāps utt, ir arī runa par cieņu, komfortu un kompromisu... prioritātēm.
27.10.2017 14:34 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tātad, meitenes drīkst pārspriest ar savām draudzenwm un forumos sava puiša likstas, darbu, attiecības, intīmo dzīvi, ģimeni un tā tālāk, bet, ja vīrietis savas sievas vai meitenes greizsirdību vai kādu citu scēnu vēlas apspriest, iespējams, lai izprastu labāk situāciju, ar ilggadēju draudzeni, tad tas ir noziegums? Nabaga vīrieši.

Man privātu problēmu apspriešana ar visiem draugiem draudzenēm ģimeni utt vispār neliekas normāla...bēdīgi ja pats neko neproti risināt.
27.10.2017 14:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)