Šoreiz es tā "SLIKTĀ"!

 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
netipiska situācija, jo pārsvarā lasu rakstus, kad viss ir vērsts otrādāk. Ir kāda cita "ļaunā čūska", kas bendē attiecības.
Bet šoreiz es esmu tā, kas vēršas pēc padoma.
Esmu labos draugos ar vīrieti nu jau kādus 10 gadus, sarunas vienmēr norit bŗīvi un nepiespiesti, var uzticēties, tiekamies regulāri kaut reizi nedēļā un kopā ir interesanti. Pasēžam un parunājam, dodamies kaut ko jaunu apskatīt, papusdienojam u.t.t. Zinām, ka viens otram varam uzticēties un ir patīkami kādam izstāstīt ko tādu, ko ar draudzenēm nav tik viegli izrunāt. Tur nav šaubu, tikai draudzība un viss. Man ir savs vīrietis un viņam ir sava sieviete. Mēs tikai baudām viens otra kompāniju.
Bet viņam jau kādu laiku ir parādījusies sieviete, viņš viņu ļoti mīl un vēlas to pašu labāko, bet viņa ir neapmierināta ar MANI. Es viņai viņu atņemu. Bet tā nav, es vēlu viņiem tikai to pašu labāko un ceru, ka viss izdosies, bet ir muļķīgi pieprasīt 10 gadu draudzībai tagad pielikt punktu.
Vīrietis šajā situācijā neļaujas šantāžai un stingri nosaka, ka draugi (mani) ir jāpieņem. Tā pat kā viņš pieņem viņas draudzenes.
Esam par to runājuši un es arī respektētu viņa nostāju, ja tomēr pārtrauktu komunikāciju ar mani ( viņš šādu scenāriju pat nepieļauj),
bet šis jau nav risinājums!!!
Ar laiku jau būs vēl daudzas citas lietas, kas draudzenei nepatiks un uzstādīs ultimātus.
Ko jūs par to domājat? Vai esat bijušas šādā situācijā? Vai sievietes tic draudzībai ar citu sievieti, ja runa ir par viņas vīrieti?
Viņas vietā es laikam ar būtu neapmierināta, bet ja tas ir jāpieņem, tad censtos vismaz to draugu iepazīt, nevis uzreiz brukt virsū. Kaut vai tā ir sieviete!
26.10.2017 16:36 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.04.2017
Dae, man tagad pilnīgi "āķis lūpā" sākt bīdīt tuvāku iepazīšanos ar Tavu vīru -dvēseliskas saprašanās līmenī":))
27.10.2017 11:25 |
 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
Paldies par viedokļiem un savu piemēru izstāstīšanas.
interesanti liekas fakts, ka daudzas nepiekrīt, ka draudzība starp vīrieti un sievieti var eksistēt.
Būtībā tas viss ir atkarīgs no cilvēkiem un situācijas. Nu protams, to nevar salīdzināt draudzību ar sava dzimuma pārstāvēm, jo tomēr mums tās sarunu tēmas ir par ko citu. Neesam arī "dvēseles radinieki", BET.... cik nepareizi ir norādīt ar ko vari un ar ko nevari komunicēt! Tu ienāci viņa dzīvē tikai nesen, tas kāds viņš ir tagad un kādu tu viņu mīli ir tava izvēle. Ja nevari to pieņemt un tavs nodoms ir viņu mainīt, tas tik noved pie strīdiem. tev ir izvēle. Neliec viņam justies vainīgam par tavu izvēli!
Tu nevari nopirkt veikalā rozīņu bulciņu, bez rozīnēm. Tā vairs nebūs TĀ bulciņa! (šausmas cik briesmīgs piemērs) :-D
Runājot par nākotni, es centīšos iepazīt to meiteni, ja viņa to vēlēsies. Pārējais viss atkarīgs no viņu attiecībām. nekur netaisos jaukties iekšā un izteikt savu viedokli. Laiks pats visu saliks pa plauktiņiem.
draudzību jau tas nesabojās starp mums, ja arī komunikācija būs ierobežota vai aizliegta, tik protams žēl būtu. :-/
27.10.2017 11:37 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Es domāju, ka principā tā ir vīrieša teikšana. Tev var patikt, var nepatikt viņa izvēle un viņš var gan turpināt komunicēt ar tevi vai pārtraukt jūsu draudzību, tomēr man liekas,ka tev jau laicīgi būtu jāatmet šis "kā tā var, es viņa dzīvē esmu ilgāk" - , jo agrāk vai vēlāk (cerams) būs sieva. Cilvēks,kas noteikti būs viņa dzīvē mazāku periodu kā tu, bet tai vienmēr būs "pirmā roka" un lielāka teikšana un lielāka vieta viņa dzīvē, nekā tā būs tev.
27.10.2017 11:41 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
ā, un vēl ko gribēju teikt - jau fakts vien,ka vīrietis iet pie tevis un stāsta,ka viņa meitene nav apmierināta par jūsu tikšanos un sūdzas, man liekas īsti nav ok.
tieši tpc noteikti meitene arī negrib,ka komunicējat, jo visu ko zina viņš - zini arī tu un tad jūs tur apspriežat. Kā mūžīgais trio.
27.10.2017 11:43 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
French_girl
Tomēr tās retās reizes, kad dzīvē tiekamies - tad viņš miera labad nesaka, ka tiekas tieši ar mani. Stulbi, bet tā ir.

No manas prizmas skatoties tas ir otrais signāls, ka vīrietim tu esi vairāk kā parasts draugs (par parastiem draugiem nemelo); pirmais signāls ir tas, ka viņš vērtē tevi augstāk par savu sievieti (satiekas ar tevi, pat ja viņai ir iebildumi - un vēl melo, riskējot ar savām attiecībām tevis dēļ).
Arī tagadējā darbā kolēģis ir kļuvis par tādu kā drauga/tēva (kādu sev būtu gribējusi) variantu, vienmēr palīdz ar padomu un dažreiz arī pareizi pasaka par vīriešiem manā dzīvē. Tā kā es ticu, ka var būt tikai draudzība starp vīrieti un sievieti.

Atceros, ka man arī bija divi tādi draugi; viens bija skolas laikā skolotājs, mana tēva klasesbiedrs - tur viss bija tīri, skola kā nekā, bet otrs - pa draugam, pa draugam un tad piedāvāja kaut ko vairāk, gadi arī uz tēva vecumu. Bija arī draugi, kas ne tik kardināli veci vīrieši, bet kaut kur 10 gadu starpība, spilgtākais gadījums, kad vīrietis man sākumā teica, lai nepieķeros, nesamīlos utt., jo mēs runājām par manām attiecībām, manām emocijām un viņš teica, ka baidās, ka man varētu rasties jūtas mūsu draudzības dēļ utt. Man neradās, gāja mēneši, bet tad viņš sāka apskaut tā mīļāk..vēlāk jau līda bučoties. :D
Neviena no šīm pieredzēm nav rūgta vai tml, lai domātu, ka spriežu no negatīvās prizmas, man laikam vnk sanāk izplatīt kaut kādus fluīdus, ka nesanāk normāli padraudzēties ar vīriešiem - bet neesmu taču vienīgā! Tad kāpēc man uzskatīt, ka tā " dvēseļu radiniece" ir tik aseksuāla, ka nekad nepatiks manam vīrietim vai viņai viņš nepatiks? Ja saka, ka krāpt var jebkur, ar jebko - ziniet, tiekoties pa draugam, braucot uz jūru, kafejnīcām, kino utt, ir daudz vairāk to momentu, kur var noķert romantiku nejauši.
27.10.2017 11:44 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
jā..jūs tur apspriežat un tad tu nāc cosmo un vēl apspried un principā - attiecības ir starp diviem.
27.10.2017 11:44 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Jo īpaši, ja tikšanās notiek divatā. :D Nē, es tiešām nespēju būt tik pārliecināta par sevi, lai domātu, ka es vienīgā esmu tāda īpašā, seksuālā, kas visus nabaga vīriešus pavedina negribot, vien ar acu skatu. Bet tiešām - man tā bieži sanācis. Neticu, ka esmu vienīgā - noteikti ir dauuuudz sieviešu tādu pašu kā es. Tāpēc, ja manās attiecībās būtu tāda draudzenīte "esmu viņam tikai draugs, viņš nekad, neko" , es abus sūtītu dillēs, ja mans vīrietis nespēj mani, savu sievieti, nolikt augstāk par savu draudzeni - tad lai iet dzīvo kopā ar draudzeni.
27.10.2017 11:47 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
cits_skats, tev tā meitene šķiet tāda un šitāda, nabadziņam ierobežo tikties ar tevi. Neesi iedomājies, ka tavs draugs ir pieaudzis, patstāvīgs vīrietis, kuram nevar neko ierobežot, ja viņš ir negodprātīgs kucesdēls - tad melos un tiksies pa kluso, ja godprātīgs vīrietis - izšķirsies un tiksies ar tevi vai būs kopā ar viņu un netiksies, bet viss tas ir tikai un vienīgi viņa personīgs lēmums. Laikam jau meitenes bulciņa ir pietiekami laba, lai gribētu būt kopā ar viņu un ziedotu savas rozīnes jeb tevi, vismaz uz doto brīdi.
27.10.2017 11:54 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
*iedomājusies
27.10.2017 11:55 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Ja kandidāte ir nopietna, tad varbūt it vērts paiet malā uz brīdi. Ļaut,lai attiecības attīstās. citādi tavs draugs nekad pie attiecībām netiks.
27.10.2017 11:58 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Man ari ir gadijies paris reizes, kad iepatikos parastam draugam, nu neko, tas nenozime, ka man uzreiz japiekrit un jalec gulta, izvele tomer ir mana zina. Tiesi tapat virietim.
27.10.2017 12:02 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Es arī nesaku, ka 1) kādam ir par varu jālec otra gultā 2) ka seksuālā pievilkšanās uzreiz nozīmē gultu, tas tikpat labi var būt vnk flirts, bet var nebūt nekas vispār, jo saprāts ņem virsrorku, bet, ja kādam stāv uz savu draugu, tad, manuprāt, tā nav draudzība pat ja saprāts liek savai stāvēšanai nolaisties. Pat ja es zinu, ka starp mani un kādu manu paziņu nekas nebūs, jo viņš man nepatīk, bet es zinu, ka es viņam patīku - nekad mūžā neborētu viņa draudzenei ,ka tā ir parasta,tīra, nevainīga draudzība, jo tāda tā nav.
27.10.2017 12:11 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
petunijayyy, piekritu, man butu pasai psihologiski gruti uzturet draudzibu ar kadu kuram ir simpatiijas pret mani, tapec visticamak draudziba nemaz neturpinatos. Naivi, bet domaju, ka manam milotajam cilvekam, butu tapat. :) Nu nav visi viriesi mezoni, kuri ierauga izskatigu sievieti, kas gatava iesaistities fiziska kontakta, un instinkti izdara visu vina vieta.. ja ari ir tadi viriesi, to diezgan atri attiecibas var nolasit.
Bet es ari neatbalstitu situaciju, kur partneris visu laiku savu brivo laiku pavaditu ar kadu draudzeni un, piemeram, mana vienigaja brivdiena, ietu kafijot ar vinu, nemaz neaicinot mani. Ari slapstisanos aiz muguras neatbalstu, jo ka jau te mineja, fakts par melosanu jau pasaka visu.
27.10.2017 12:18 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es par to skesualitāti pilnīgi piekrītu. Esmu mēģinājusi draudzēties ar vīriešiem. Kad biju brīva un man "draugi" sāka izteikt komplimentus un pa dzērumam divdomīgus jokus, es tikai pasmējos un sapratu, ka tīra draudzība jau nu nesanāks. Citreiz man pat patika paflirtēt, nav jau jālec gultā vai jāmēģina attiecības, ja arī spriedzīte ir. Bet kad man parādījās draugs, pat viņa draugi un radi ir bijuši pārāk draudzīgi. Un tāpēc man nav ticības. Protams, nav jau nekas jādara, var ignorēt to, ka otra persona šķiet fiziski ņemama, jo mēs robežu nepārkāpsim, bet nu tad tā nav tikai draudzība. Ja kāda liekas fiziski pievilcīga, tad tā draudzība nav tik nevainīgi tīra un šķīsta esot attiecībās ar otru, lai tiktos divatā.
27.10.2017 12:21 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.04.2017
Nesaku, ka autorei ir manis aprakstītā situācija, bet...
Zinu dāmīti, kurai to vīrieti (it kā) nevajag, bet vaļā arī nelaiž... Tjipa -labi draugi, bet nuuuu.... Vīrietis sastrīdas ar sievu -uzreiz zvana šitai, sūdzas, viņa - gatava uzklausītāja jebkurā diennakts stundā, rociņas paturētāja, uz kreņķiem glāzītes ielējēja... Un- jā, nekāda sexa tur nav, bet šie "palīdzības mirkļi" manis pieminēto "draudzeni"burtiski uzlādē, izskatās, ka viņai tā ir tāda pašapliecināšanās, vai? Ka sieva ir stulba, neiejūtīga, izlutināta k*ce, bet lūk viņa ir vislabākā,visasaprotošākā, visiejūtīgākā, visvisvis... Un kad nu drauga ģimenē atkal iestājas miers un saticība, tad "draudzene"nervozē kā traka!
Neizprotu...Bet savam vīrietim šādu "draudzeni" nevēlētos ne-par-ko!
27.10.2017 12:22 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ir ir tādas sievietes, kuras domā, ka ir labākas par otrām pusītēm vai sievām, ja vīrieši izvēlas laiku pavadīt ar viņu ne sievu/meiteni. Jeb tās, kurām uzmācas un guļ ar aizņemtiem arī domā, ka redz cik labākas kā stulbās histēriskās sievas. Es ne par posta autori. Atsaucoties uz minkuns komentaru. Man masai viena tāda ir. Viņa pati to saka - redz, viņš sēž kafejnīcā ar mani, jo esmu foršāka kā viņa sievele, vienkārši noprecēt tādu kā mani nevar, vot i samierinas ar savu tirānu. Nu naivas, bet ko tur...
27.10.2017 12:27 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Māsai draudzene, ne pati māsa
27.10.2017 12:28 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
BET.... cik nepareizi ir norādīt ar ko vari un ar ko nevari komunicēt! Tu ienāci viņa dzīvē tikai nesen, tas kāds viņš ir tagad un kādu tu viņu mīli ir tava izvēle.

Šis tiešām man atgādinā tādu suns uz siena kaudzes sindromu. Mainīt otru un uzstādīt ultimātus ir slikti, tomēr, ja jūsu draudzība ir tik tīra un gaiša, tad arī Tev pašai būtu jāsaprot, ka nedaudz jāatkāpjas un jābeidz celt sevi augstāk par viņa mīļoto sievieti, jo pazīsti viņu ilgāk. Nu un? Tas nenozīmē, ka Tev ir lielāka teikšana par viņa dzīvi. Nenoliedzami, ir cilvēki, kam draugi ir ļoti, ļoti svarīgi, bet Tu tak nebūsi tā, ar kuru viņš taisās veidot ģimeni, radīt bērnus, novecot kopā, tāpēc ļauj viņam to būvēt un nemaisies kā trešais ritenis. Tas taču visiem skaidrs, ka parādoties attiecībām, draugi nedaudz pabīdās otrā plānā un īstam draugam tas būtu jāsaprot un jārespektē. Iespējams, Tu centies to darīt, bet pēc rakstītā, izskatās, ka jums tas neizdodas un man rodas sajūta, ka esi greizsirdīga. Ja vien viņa jaunā draudzene nav psiha paranoiķe, tad šādas draudzības izvirzīšana priekšplānā man tomēr liek domāt, ka kaut kas tīrs tur nav. Gan no viņa, gan Tavas puses. Nesaku, ka tā 100% ir, bet man ārkārtīgi kaitina tādi draugi, kas arī paši otru mēdz uzskatīt savu privātīpašumu. Man reiz bija tāda labākā draudzene. Uzsvars uz bija. Manuprāt, ja starp labāko draugu attiecībām sāk parādīties greizsirdība, sāncensība u.c. īpašības, tad tie nav īsta draudzība, bet draudzības izstrādājums.
27.10.2017 12:31 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Manuprāt, tā tomēr ir baigā vēlme pašapliecināties uz cita rēķina - tādas situācijas kā autorei, Ishi, French girl utt. , jo šķiet, ka viņas gūst baudu no tā, ka viņas ir (vai varētu būt, ja sieviete uzzinātu par vīrieša meliem) iedīglis strīdiem vīrieša attiecībās. Te varētu nopietni padiskutēt, kurām no pusēm ir zemāks pašvērtējums, tā, kura baidās, ka viņai atņems vai tā otra, kura grib būt augstāk hierarhijā nekā vīrieša sieviete.
27.10.2017 12:48 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Tu ienāci viņa dzīvē tikai nesen, tas kāds viņš ir tagad un kādu tu viņu mīli ir tava izvēle. Ja nevari to pieņemt un tavs nodoms ir viņu mainīt, tas tik noved pie strīdiem. tev ir izvēle. Neliec viņam justies vainīgam par tavu izvēli!

Un tagad no jaunās meitenes puses - viņš ienāk viņas dzīvē nesen, viņa ir tāda, kura nespēj pieņemt vīriešu-sieviešu tik tuvu ne-romantisku draudzību, lai tad viņš mīl viņu tādu, kāda ir, tā ir viņa izvēle. Ja viņš nevar viņu pieņemt un grib mainīt, tad tik pat līdzvainīgs strīdos. Lai neliek justies sievietei vainīgai par viņa izvēli!
27.10.2017 13:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)