Šoreiz es tā "SLIKTĀ"!

 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
netipiska situācija, jo pārsvarā lasu rakstus, kad viss ir vērsts otrādāk. Ir kāda cita "ļaunā čūska", kas bendē attiecības.
Bet šoreiz es esmu tā, kas vēršas pēc padoma.
Esmu labos draugos ar vīrieti nu jau kādus 10 gadus, sarunas vienmēr norit bŗīvi un nepiespiesti, var uzticēties, tiekamies regulāri kaut reizi nedēļā un kopā ir interesanti. Pasēžam un parunājam, dodamies kaut ko jaunu apskatīt, papusdienojam u.t.t. Zinām, ka viens otram varam uzticēties un ir patīkami kādam izstāstīt ko tādu, ko ar draudzenēm nav tik viegli izrunāt. Tur nav šaubu, tikai draudzība un viss. Man ir savs vīrietis un viņam ir sava sieviete. Mēs tikai baudām viens otra kompāniju.
Bet viņam jau kādu laiku ir parādījusies sieviete, viņš viņu ļoti mīl un vēlas to pašu labāko, bet viņa ir neapmierināta ar MANI. Es viņai viņu atņemu. Bet tā nav, es vēlu viņiem tikai to pašu labāko un ceru, ka viss izdosies, bet ir muļķīgi pieprasīt 10 gadu draudzībai tagad pielikt punktu.
Vīrietis šajā situācijā neļaujas šantāžai un stingri nosaka, ka draugi (mani) ir jāpieņem. Tā pat kā viņš pieņem viņas draudzenes.
Esam par to runājuši un es arī respektētu viņa nostāju, ja tomēr pārtrauktu komunikāciju ar mani ( viņš šādu scenāriju pat nepieļauj),
bet šis jau nav risinājums!!!
Ar laiku jau būs vēl daudzas citas lietas, kas draudzenei nepatiks un uzstādīs ultimātus.
Ko jūs par to domājat? Vai esat bijušas šādā situācijā? Vai sievietes tic draudzībai ar citu sievieti, ja runa ir par viņas vīrieti?
Viņas vietā es laikam ar būtu neapmierināta, bet ja tas ir jāpieņem, tad censtos vismaz to draugu iepazīt, nevis uzreiz brukt virsū. Kaut vai tā ir sieviete!
26.10.2017 16:36 |
 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Hmm..interesanta diskusija.
Mani arī tas neapmierinātu. Īpašuma tiesību uz cilvēku protams, ka nav. Ja tā padomā, man jaunības laikā arī bija labs draugs, kurš vienā tusiņā klubā mani noskūpstija. Ar daudziem tā ir sanācis ar kuriem gāju pa čomiskām attiecībām. Protams, ka visi bijām brīvi tad. Negribas ticēt, ka pastāv draudzība starp sievieti un vīrieti.
Es arī nebūtu mierā ar šādu situāciju.
Nav ko tur liegties, ka sievietes ir sāncenses savā starpā un vīriešiem ir cita domāšana un instinkti. To esmu sapratusi laikā gaitā. Nekad par savām attiecībām nevar būt 100% drošs. Jābūt piesardzīgam, lai neattaptos pie sasistas siles un veltām cerībām.
26.10.2017 21:47 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Vadoties pēc personīgās pieredzes, uzskatu, ka tāda draudzība nevar pastāvēt. Agri vai vēlu tā pajuks vai pārvērtīsies romantiskās jūtās. Pilnībā saprotu drauga mīļoto un pati negribētu būt tādā situācijā.
26.10.2017 21:49 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
sarežģīti. kad biju attiecībās, man viens no tuvākajiem draugiem bija vīrietis. viņš sadraudzējās ar panu puisi un viss bija kārtībā. kādu pus gadu pēc tam, kad es izšķīros, attiecības izveidojās viņam un draudzība pajuka, jo es nespēju sadraudzēties ar viņa draudzeni. regulāri painteresējāmies kā otram iet, bet nav tā draudzība tāda kā agrāk.
bet man tas liekas loģiski. man ļoti, ļoti riebās viens no mana bijušā puiša tuvākajiem draugiem. es negribēju iet līdzi uz viņa rīkotajām ballītēm vai citiem pasākumiem. lieki teikt, ka viņu draudzība izjuka, jo es biju svarīgāka un viņš palika ar mani, ne viens gāja satikties ar šo draugu. ar citiem viņa draugiem man izdevās sadraudzēties un viss bija ok.
26.10.2017 22:02 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Hmnn jā, izlasīju petūnijas viedokli un padomāju, jā, var tikties ar pretējo dzimumu un saprast, ka attiecības nesanāktu, bet tomēr... ir arī seksuālais aspekts. Īpaši no vīriešu puses, ja sieviete ir skaista, labu augumu.
26.10.2017 22:09 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Savlaik manam nu jau sen bijušajam puisim bija labākā draudzene, nezinu, nu nespēju es to saprast, tas pat kaut kā nevīrišķīgi liekas.
Toties es sapratu, ka vairs neveidošu attiecības ar vīrieti+1, savam vīram esmu labākā draudzene un viņš mans labākais draugs.
Tā cita dzimuma labāko draugu būšana, ārpus attiecībām - liekas - "nu, pieaudz vienreiz"...
26.10.2017 23:10 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Balstoties uz savu personīgo pieredzi, man šķiet, ka vīrietis-sievietes draudzībā tiek iegūta spēja paskatīties uz lietām/situāciju no pretējā dzimuma skatpunkta. Šāda veida draudzības parasti ir aktuālas agrajos divdesmit gados un parasti zaudē aktualitāti brīdī, kad viens vai abi izveido stabilas attiecības. Ja draudzība ar pretējo dzimumu ir svarīgāka par attiecībām, tad tā vairs nav "tikai draudzība". Man ir bijuši ļoti daudz draugu vīriešu un man nekad nav ienācis prātā jaukties viņu attiecībās- attālināties vai pārtraukt draudzību ir pašsaprotami.
27.10.2017 08:37 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Sajūta, ka šo būtu rakstījusi es :D
Man ir mans labākais draugs, ar ko es mācījos no 1. līdz 12. klasei kopā, dzīvojām blakus kāpņutelpās, skolā bijām vienā kompānijā, pēc skolas bērnībā skrējām ārā spēlēties kopā ar pagalma draugiem, vēlākos gados jau vienkārši pavadījām laiku divatā vai draugu kompānijās, vienmēr esam bijuši labākie draugi un vienmēr esam ļooti daudz laika pavadījuši kopā, un draudzējamies joprojām, jau.. oj, vēl daži gadi un jau 20 gadus būsim nodraudzējušies. Es viņu uztveru tiešām kā brāli, jo būtībā esam uzauguši kopā, pazīstam vienus un tos pašus cilvēkus, esam bijuši viens otram blakus pašos grūtākajos brīžos, atbalstījuši, ir piedzīvots daudz kas kopā, gan strīdi, gan arī super brīži, tiešām neuztveru viņu kā vīrieti, drīzāk kā ģimenes locekli, lai arī cik tas pārspīlēti kādam neizklausītos.. un jā, man ir bijušas attiecības, no manu vīriešu puses gan nekad nav bijušas problēmas ar šo, bet viņam šajās attiecībās draudzene arī ir ļoti pret, es viņai nepatīku, viņai nepatīk, ka mēs tiekamies, bet... ko tas galu galā dod? Viņiem ir strīdi par to, neapmierinātība no puiša puses, jo viņam tas ļoti nepatīk.. Mēs tiekamies tāpat, bet vienmēr ir kādas problēmas un šobrīd es cenšos vienkārši cienīt viņu attiecības un satiekos ar to puisi daaaaudz mazāk, nu tiešām esmu samazinājusi kontaktu, lai viņiem viss ir mierīgāk, bet puisis visu laiku domā, ko lai ar to dara, es esmu piedāvājusi tikties gan ar to meiteni divatā, gan trijatā, gan četratā vēl ar manu otru pusi, bet viņa to negrib, ir pret, vienkārši iestājas pozā, sarežģījumi ir visiem un patiesībā mūsu draudzība pat tik ļoti necieš, jo tas viss tomēr ir izveidojies citā līmenī un nav vairs tā sajūta, ka draudzība pazudīs, ja nekontaktēsimies dažus mēnešus, tāpēc par to man vispār sirds ir mierīga, un ar laiku noteikti būs risinājums, bet viņu attiecības cieš un jā... Es uzskatu, ka katrs gadījums tomēr ir citādāks, un nav pareizi dzīvot ar tādu nelaužamu nostāju.
27.10.2017 08:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
vēl vairāk ticu patiesai, īstai, mūžīgai, skaistai mīlestībai, tāpēc visu savu čomu otrās pusītes tā arī uztveru - par viņu otrajām pusītēm. Viņi abi ir viens vesels, viņi ir tie, kas veido savas intimitātes pilnās attiecības un mana draudzība ar vīrieti un, jā, arī viņa sievieti nekad nebija, nav un nebūs ne tik dziļa, ne tik tuva, ne tik sirdi kustinoša. Un arī nevajag. Jo tā jau ir draudzība, jā, skaista, bet biedriska un čomiska draudzība, toties mīlestība ir kaut kas daaaaudz, hmm, nezinu, kā to lai nosauc, bet, jā, tas ir tas, ko ļoti cienu, loloju un par ko priecājos, redzot to apkārt. Un ar šādu manu attieksmi nemaz nebrīnos, ka izdodas uzturēt tik daudz draudzību ar vīriešiem un viņu otrajām pusītēm.

+++
27.10.2017 08:50 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Ishi, man tik žēl lasīt šādus stāstus..es tik ļoti labi saprotu to sajūtu, kad draugs tiek uztverts kā brālis, nevis vīriešu kārtas pārstāvis. Varbūt tāpēc man ir tik viegli pieņemt mīļotā labāko draudzeni..
27.10.2017 09:10 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Es būtu pret šādu draudzību, jo nu... es esmu bijusi tā labā draudzene ar kuru kā pa čomam, čomam un visi runājam, un pasēžam un izkratām sirdi vairāku gadu garumā.
Un tā - mēs kā labākie draugi esam kopā jau 8 gadus, divus ar pus precēti un ar atvasīti.:-D
Tāpēc jā, es būtu kategoriski pret šādu draudzību. Un ar vīru runāts - arī viņš sev draudzenes negribētu, un man labākos draugus-vīriešu arī ne, jo: "nu paskat, kur tas noved :D"
27.10.2017 09:11 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Strūdele, bet vai Tev šai draudzībā bija tā brāļa-māsas sajūta? Vai tomēr skatījies uz viņu viscaur kā uz vīrieti?
27.10.2017 09:13 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Strūdele, bet vai Tev šai draudzībā bija tā brāļa-māsas sajūta? Vai tomēr skatījies uz viņu viscaur kā uz vīrieti?

Pilnīgi un galīgi viņš mani gadiem nesaistīja kā vīrietis. Viņam bija meitene, man bija puisis... Attiecībās abiem viss bija okej. Abu pušu puses bija mierā ar to, jo no malas un īstenībā tā jau arī bija - čomi,kā čomi.
27.10.2017 09:34 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Si diskusija loti labi parada, ka mes katrs spriezam pec savas pieredzes. Ja mums pasam ir tuvi viriesu dzimtes draugi, kurus nespejam saskatit seksuala gaisma, tad ari varesim saprast partneri, kurs draudzejas ar pretejas dzimtes parstavi. Un tas, kuram ir bijusi slikta pieredze, kur vienam no draugiem uzrodas jutas, nekad neko tadu neatbalstis.. Katram ta otra pusite ir citadaka, ta ka galvenais vienkarsi atrast tadu, ar kuru saskan.
27.10.2017 09:40 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Kur te kāda rakstīja, ka aizliedz tikties ar kādu?

Draudzēties "divatā" un tikties "divatā" ar kādu draudzenīti savam vīrietim es neļautu.

Es tikai gribeju nedaudz pakomentet, ka abas puses saja situacija var kludities, gan tas, kuras lauj satikties ar pretejo dzimumu, gan tas, kuras aizliedz vai censas izradit savu nepatiku. Var gadities, ka es ar savu pozitivo pieredzi un sava veida naivumu, iestumsu savu miloto kadas draudzenes apskavienos un var gadities, ka kadas milotais, ieslodzits cetras sienas, atradis darba kolegi, kas iekritis sirsnina. Dramatizeju, protams, bet krapsanas iespejamiba pastav vienmer un diemzel tas viss ir partnera zina, otram cilvekam to gruti ietekmet.. var, protams, novelot, bet, ja gribes, aizies tapat.
27.10.2017 09:47 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man ir bijušas visādas situācijas, bet vispār esmu greizsirdīgais tips. Bijušajam bija daudz draudzenes sievietes, ar kurām tikās arī divatā. Skandālu bija daudz, jēgas precīzi nekādas, jo viņam bija nospļauties par to kā es jūtos, ko par to domāju. Dažas es iepazinu un pat sadraudzējāmies, viena vispār bika tikkk forša sieviete. Bet man par viņām bija miers, jo es zināju ka viņām viņš nekad kā vīrietis neinteresētu, bet man bija nojauta ka viņš kaut vai priekšā paņemt kādu gribētu un tam guvu apstiprinājumu, paldies dievam tās slimās attiecības beidzās.
Pašai pēc tam bija draugs kuru tiešām redzēju tikai kā draugu, nekādas attiecības citas ar viņu nekad negribētu, bet viņš gan bija saķēries, kaut kā draudzību vienalga uzturējām, bijām arī vienā draugu kompānijā, bijām gan meitenes gan puiši, nevienam nekad nekādu romantisku jūtu tur neradās, bet vienalga šad tad dzērumā kādam sanāca pabučoties.
Tad satiku savu tagadējo draugu un visas iepriekšējās draudzības pajuka, arī ar puisi kurš bija samīlējies manī. Viņš drīz vien sagāja kopa ar kadu meiteni un ir jau pāris gadus attiecībās. Bet pa retam mēs kaut ko sarakstījāmies kā iet pa dzīvi, itkā tas arī viss, līdz vienu dienu parunājām ilgāk un sākās kaut kādi divdomīgi joki no viņa puses, un es sapratu ka visu viņš nav aizmirsis un man taja brīdī palika žēl viņa draudzenes, jo iedomājos ka negribētu būt viņas vietā, jo pati esmu piedzīvojusi ko līdzīgu. Tad pārtraucam vispār kontaktu.
Tagadējam draugam paldies dievam nav tādu draudzeņu :D
Protams ir draugu kompānijās citas meitenes bet tās ir draugu otrās pusītes un ar tām arī pati esmu sadraudzējusies, ir vēl viņam daudz kolēģes sievietes, šad tad visi iet patusēt. Nu lai jau...nevar tak pilnīgi izvairīties no pretējā dzimuma :D
Bet ar tādu draudzeni kuru tiekas divatā, čato utt nebūtu mierā...tāda draudzene būšu tikai es :D
27.10.2017 10:35 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
+++ Duuja
Pievienojos pulciņam, kas netic tīrai draudzībai starp vīrieti un sievieti. Varbūt, ja būtu tiešām pazīstami no bērnudārza, kopā cēluši smilšu pilis utt., bet ne 5 gadus ilgai draudzībai. Kas būtībā ir 5 gadi? Nekas. Man arī ir bijuši šitādi labākie draugi, draudzenēm tādi ir bijuši, citiem draugiem arī. Pie attiecīgajiem apstākļiem skaistā draudzība vienmēr aizmirsusies un pamodies instinkts. Vienmēr. Ar draugiem šad un tad esam šo tēmu aizskāruši, un visi vīrieši kā viens ir atzinuši, ka vīrietis nekad nevarēs tāpat draudzēties ar sievieti, ja viņa to nepievilks vizuāli un seksuāli.
Paldies Dievam, manam draugam šādu draudzeņu nav. Kaut vai esmu par sevi pietiekoši pārliecināta, zinu, ka nebūtu mierā ar to, ja kādu citu sievieti draugs uzskatītu par savu "dvēseles radinieci", tiktos reizi nedēļā, nedod dies' vēl ķidātu ar kādu mūsu attiecības. Man tas ir pilnīgs tabu, jo es pat savām labākajām draudzenēm par attiecību detaļām nestāstu. Vīrietis, kas tā dara, manās acīs pilnīgi noteikti nav vīrišķīgs.
27.10.2017 10:37 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Man mans labākais draugs ienāca manā dzīvē pirms sešiem gadiem - iepazināmies vienā darba vietā, mums bija līdzīga pagātne un ātri atradām kontaktu. Es uz viņu NEKAD neesmu skatījusies savādāk, kā uz draugu/brāli, nekad arī tā komunikācija nav bijusi "nepareiza". Bet viņa draudzenei es nepatīku, to es zinu. Bet tā kā dzīvojam dažādās pilsētās, plus dzīves ritms atļauj vairāk komunicēt internetā, tad laikam šobrīd es par īstu draudu netieku uzskatīta. Tomēr tās retās reizes, kad dzīvē tiekamies - tad viņš miera labad nesaka, ka tiekas tieši ar mani. Stulbi, bet tā ir.
Arī tagadējā darbā kolēģis ir kļuvis par tādu kā drauga/tēva (kādu sev būtu gribējusi) variantu, vienmēr palīdz ar padomu un dažreiz arī pareizi pasaka par vīriešiem manā dzīvē. Tā kā es ticu, ka var būt tikai draudzība starp vīrieti un sievieti.
27.10.2017 10:53 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.04.2017
Pirms padsmit gadiem nopirku Dž.Trolopas grāmatu "Labākie draugi". Ja sanāk iespēja -izlasiet!
Džīna un Lorenss ir labākie draugi jau kopš pusaudžu gadiem. Viņi nekad nav bijuši iemīlējušies. Džīna apprecas ar izsmalcinātu mākslas lietpratēju Fergusu, bet Lorenss kopā ar sievu Hilariju un viņu trim dēliem saimnieko savā Bīhauzas viesnīcā. Kad Ferguss paziņo, ka pamet Džīnu, satriektā sieviete meklē emocionālo atbalstu pie sava labākā drauga...un izrādās, ka robežas starp draudzību un mīlestību ir visai neskaidras.
27.10.2017 11:12 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu tas, ka neļauj/neļautu/negribētu, nenozīmē, ka iesloga četrās sienās.
Vispār tādas lietas jau attiecību sākumā var izrunāt. Bet nu cik lasīts cosmī, dāmas praktiski neparko nerunā sākumā un vēlāk brīnās kāpēc vīrietis tāds vai šitāds un nedara tā vai šitā..
Es daudz ko izrunāju jau sākumā (saderināšanos, kāzas, bērni, dzīvesvieta utt), arī šo draudzeņu/draugu būšana tika pārrunāta un mans viedoklis ir nemainīgs visu mūžu - man tādu vīriešu nebūs un MANAM vīrietim arī tādas sievietes nebūs. Un kā saka - tāds tādu atrod. Mums nav ar to problēmu. Es pat neiesaistītos attiecībās ar tādu vīrieti, kuram būtu draudzenītes. Un tas nav tāpēc, ka esmu griezsirdīga vai taml. Pavisam ne. Es sevi uzskatu par galīgi pat negreizsirdīgu cilvēku. Man tas vienkārši nav pieņemams un es varu izvēlēties tādu vīrieti, kurš atbildīs manām "prasībām".
Vīrieša draugus un draudzenes esmu ļoti labi pieņēmusi un lielāko daļu uzskatu arī par saviem draugiem/draudzenē, tāpat arī mans vīrs ir ļoti labi pieņēmis manus draugu. Bet pieņemt kādu sirdsdraudzeni, dvēseles radinieci, gandrīz māsu vai taml man i ne prātā nekad nav ienācis. Un domāju, ka man uz to ir visas tiesības.
27.10.2017 11:20 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Teorijā ticu draudzībai starp vīrieti un sievieti, bet savās attiecības neko tādu negribētu piedzīvot. Ja manam vīram uzrastos "draudzene - dvēseles radiniece", tas būtu ceļš uz šķiršanos, es vienkārši viņu pārāk labi pazīstu. Viņam ir 3 draugi un viņš neprot veidot draudzības ar jauniem cilvēkiem. Jā, labu paziņu līmenī jā, bet ne draugu, kur kopā svin jubilejas, Jauno gadu, nesavtīgi izpalīdz, utml. Mums abiem ir pretējā dzimuma paziņas, ar kuriem kādreiz pačatot vai piezvanīt, lai paprasītu padomu vai sarunātu kādu savstarpēji izdevīgu darījumu (salikt mēbeles, dabūt atlaidi apdrošināšanai), bet tie NAV draugi.
27.10.2017 11:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits