Šoreiz es tā "SLIKTĀ"!

 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
netipiska situācija, jo pārsvarā lasu rakstus, kad viss ir vērsts otrādāk. Ir kāda cita "ļaunā čūska", kas bendē attiecības.
Bet šoreiz es esmu tā, kas vēršas pēc padoma.
Esmu labos draugos ar vīrieti nu jau kādus 10 gadus, sarunas vienmēr norit bŗīvi un nepiespiesti, var uzticēties, tiekamies regulāri kaut reizi nedēļā un kopā ir interesanti. Pasēžam un parunājam, dodamies kaut ko jaunu apskatīt, papusdienojam u.t.t. Zinām, ka viens otram varam uzticēties un ir patīkami kādam izstāstīt ko tādu, ko ar draudzenēm nav tik viegli izrunāt. Tur nav šaubu, tikai draudzība un viss. Man ir savs vīrietis un viņam ir sava sieviete. Mēs tikai baudām viens otra kompāniju.
Bet viņam jau kādu laiku ir parādījusies sieviete, viņš viņu ļoti mīl un vēlas to pašu labāko, bet viņa ir neapmierināta ar MANI. Es viņai viņu atņemu. Bet tā nav, es vēlu viņiem tikai to pašu labāko un ceru, ka viss izdosies, bet ir muļķīgi pieprasīt 10 gadu draudzībai tagad pielikt punktu.
Vīrietis šajā situācijā neļaujas šantāžai un stingri nosaka, ka draugi (mani) ir jāpieņem. Tā pat kā viņš pieņem viņas draudzenes.
Esam par to runājuši un es arī respektētu viņa nostāju, ja tomēr pārtrauktu komunikāciju ar mani ( viņš šādu scenāriju pat nepieļauj),
bet šis jau nav risinājums!!!
Ar laiku jau būs vēl daudzas citas lietas, kas draudzenei nepatiks un uzstādīs ultimātus.
Ko jūs par to domājat? Vai esat bijušas šādā situācijā? Vai sievietes tic draudzībai ar citu sievieti, ja runa ir par viņas vīrieti?
Viņas vietā es laikam ar būtu neapmierināta, bet ja tas ir jāpieņem, tad censtos vismaz to draugu iepazīt, nevis uzreiz brukt virsū. Kaut vai tā ir sieviete!
26.10.2017 16:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es minēju, savā gadījumā, ka nav tik daudz runa nav par milzīgu greizsirdību, nedrošību, nepārliecinātību, apdraudētību vai ko, bet par to, ka sagaidītu, ka vīrietim es, kā tā, ar ko veido ģimeni, būtu tomēr citā lomā, ne kā visas sievietes kā vienotas draudzenes bez maz vai. Tas tā nedaudz pārspīlēti, bet nu domai. Tas nenozīmē, ka es teiktu, lai tūliņ pārceļamies, izdzēš no fb, telefona un vispār skriešus pārvietojas, ja satiek, bet to, ka draudzība var notikt lielākā lokā, lielākā draugu bariņā, kur tad arī sapazītos varbūt, būtu laiks, kad man būtu svarīgi, ka vīrietis tomēr koncentrējas tam, kas notiek starp mums, ka nav tas bez attiecību periods, kad var skraidīt un nerēķināties ne ar ko. Kādam tas der, kādam ne. Ja tas neder draudzenei, neder arī vienkārši draudzenei, tad loģiski man būtu vērtēt prioritāri to meiteni, ar kuru esmu attiecībās, kompromisu veidot par labu ģimenes dzīvei, jo vienkārši draudzene, sieviete domājams saprastu un būtu aizdomīgi, ja ļoti ceptos par to, ka tagad kafijošanas un kopīgas raudāšanas tik bieži vairs nebūs - ne jau katru nedēļu, tiešām man (jā, man) tad būtu sajūta visticamāk, ka esam divas meitenes viņam un taisāmies veidot harēmu. :D
26.10.2017 19:36 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Duujaa koments nebija personisks , bet atbildēšu tāpat tad jau ;)
Bet
ka sagaidītu, ka vīrietim es, kā tā, ar ko veido ģimeni, būtu tomēr citā lomā, ne kā visas sievietes kā vienotas draudzenes bez maz vai.

vai tad esot attiecībās tavs mīļotās sievietes statuss ne ar ko neatšķiras no citām parastām draudzenēm ?
Man jau liekas , ka mīļotais cilvēks vienmēr tik un tā paliek tuvāks un prioritārs , vai kā? Sekss , ikdienas maigošanās , kopdzīve , randiņi , ziedi , dāvanas ....
Vai tad ar parastām draudzenēm viss šis ir ? ;) Nē taču , tik vien kā šad tad saskrieties , padzert kafiju un aprunāties klātienē .
26.10.2017 19:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
elzaelza, tas arī nebija speciāli tev, bet - tavas nosauktās lietas nav tikai iedalāmas kā atsevišķas sadaļas. Mīlošanās, saikne, randiņi - tās pašas tikšanās vien ir, dāvanas, apsveikumi un viss cits nepastāv tikai tad, ja ir kopdzīve, gultas partnere arī. Ja tas būtu tik vien kā ''saskrieties KATRU NEDĒĻU, aprunāties (pieņemsim, ka ne par attiecību lietām, ja jau tik tuvi draugi, kuri visu viens otram stāsta), kur man būtu 'iebildumi' par to, kur ir attiecību stāstīšanas robeža, jo tas var nesakrist, un padzert kafiju (ne alkoholiskus dzērienus, piemēram, kā te jau bija pieredzes, ka kokčiko divatā), tad arī tur ir atšķirības. Tā nav arī bērnišķība, ja tai sievietei attiecības ir prioritāte un viņa varbūt to nejūt no sava drauga puses, jo mēs jau te redzam tikai sašutušās draudzenītes lomu. Pārspīlēti tieši ir pēc šādiem komentāriem secināt, ka tāpēc nevar ne veikalā, ne draugu lokā, ne darbā mistiski aizliegtu runāt ar pretējo dzimumu. :) Svarīgi būtu just, kas ir kas tam vīrietim, ko pie tādas intensitātes es tiešām pieļauju, ka var rasties šāda reakcija un nevēlme vispār kaut ko dzirdēt par tikšanos un draudzēšanos vismaz pagaidām.
26.10.2017 20:00 |
 
Reitings 294
Reģ: 25.09.2016
Man ir kolēģis ,kuram ir šāda “labāka draudzene “,lieku pēdiņās,jo man šāda draudzība nešķiet normāla . Viņi tiekā gandrīz katru dienu , katru dienu sazvanās kādas 7x dienā , nepārspīlējot , nepārtraukti sarakstās . Kopā iet ballēties un vispār ļoti daudz laika pavada kopā . Meitene nesen apprecējās ,bet tas viņai netraucē ar manu kolēģi tik aktīvi komunicēt . Es reizēm padomāju pie sevi , kā jūtas viņas virs,ja viņa sieva sēž blakus un tik regulāri sazvanās ar savu labāko draugu . Viņi draudzējas 5 gadus , 4 no tiem bija romantiskās attiecības ,bet mans kolēģis sapratis ,ka viņa viņam vairāk nepatīk kā sieviete un Tgd uzskata par draugu . Kaut gan zinu ,ka arī pirms neilga laika ,alkohola reibuma , viņiem ir bijušas arī romantiskas nodarbes . Ta protams nav mana darīšana ,bet nu man tas īsti neliekas normāli, zinu ,ka ja viņam uzrastos draudzene , ātri vien viss beigtos ,jo vins no savas labākas draudzenes nespētu atteikties un samazināt kontaktēšanās biežumu .
26.10.2017 20:17 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Noira
Nejauc gaisu 5 draudzības gadi no kuriem 4 aizvadīti romantiskās attiecībās nekādā veidā neatbilst autores vai citu meiteņu pieredzei. Tas vispār ir ārpus šī stāsta un situācijas rāmjiem. :D
26.10.2017 20:37 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
pēc tā, cik daudz bijušo puišu draudzenes, ir kritušas man krāgā, jo esmu atļāvusies runāt ar viņu lielo mīlu, saprotu, ka vai nu viņu acīs esmu "sāncense" vai arī vienkārši ķertas. nu šis nav bērnudārzs, kur Anniņa paķer Zanītes zīmuli (lasīt - vīrieti) un ar visām privātīpašuma tiesībām aizliedz pat domāt par viņu, kur nu vēl uzrunāt vai, nedod Dievs, pieskarties! manā uztverē meitene-draugs puisim ir gluži tāds pats cilvēks kā tuvākais čoms, ģimene utt., kuram ir jāļauj pavadīt laiku kopā, piemēram, lai izrunātu ar otru to, par ko viņš ne ļoti labprāt runātu ar tevi vai kaut vai lai nomainītu vidi un tava seja viņam nebūtu 24/7 priekšā (jā, šis ir lielākais pasaules brīnums!)
.
attiecības starp vīrieti un sievieti kā draudzīgas, bez zemūdens nodomiem var būt, un manā dzīvē tas ir bijis ļoti labs piemērs un pieredze, jo, lai arī būtu bijusi iespēja būt romantiskās attiecībās un arī tagad ik pa laikam vēl dzirdu "jūs nu gan būtu skaists pāris" komentārus, tādu nebija un mēs bijām vienkārši draugi. laikā, kad attiecības bija daudz laimes! stadijā, pēkšņi parādījās viņa draudzene, kura ir burvīgs iemesls, lai es vairs nevēlētos būt draudzīgās attiecībās ar puiša meitenēm, jo, uzskatot, ka es lieliski zinu puisi un tas būs izcils sarunu temats, patiešām esmu iepazinusi visu (!) viņu dzīves sīkumus. paldies par kūkām, bet nē.
.
ja kļūtu greizsirdīga uz to, ka manam puisim ir draudzīgās-parastās attiecības ar kādu meiteni, tad tā būtu mana problēma, ne viņas vai viņas. that's all
26.10.2017 20:53 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Vispār, palasot, saprotu, ka problēma ir sievietes egoisms. Arī tās, kas ir vnk draudzenes. Pati tāda esmu, bet man nekad nav bijusi problēma paiet maliņā, saprotot, ka čomam tagad ir attiecības un tās ir jebkurā gadījumā prioritāte. Tiešām kādai sagādā baudu apziņa, ka principa pēc draugam tiek maitātas attiecības un viņa meitene slikti jūtas? Attiecību un drauga mīļotās čakarēšana ir draudzibas apliecinājums?
26.10.2017 20:57 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Ja tev tavs draugs un viņa attiecības būtu svarīgas, uzskatu, ka tu pati atkāptos un ļautu viņiem "būt kopā." Ja puisis tam kategoriski nepiekrīt, tad, manuprāt, viņš tevi neredz kā tikai draugu un nav ieinteresēts esošajās attiecībās "pa īstam."
26.10.2017 21:02 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Man reiz viens tāds draugs pateica lietu par šīm draudzībām, ka kopš tā brīža skatos uz to ar skepsi un lielu kritiku. Un viņam tiešām ir taisnība, tas manas dzīves laikā ir pierādījies.
26.10.2017 21:05 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Viena meitene te mineeja,ka vinas draugs draudzeejas ar bijusho un vinas gimeni,pirms uzstaadiit vinam kaadus ultimaatus-iepaziisties ar viniem visiem,paveero no malas.Varbuut tas velns nav tik melns,kaa vinju maalee.Kas zin,varbuut naakotnee visi buusiet labaakie draugi.

Vēl visam klāt draudzēties ar drauga bijušās draudzenes ģimeni?:-O Es vispār nevaru iedomāties tādu draudzēšanos ne ar bijušajām, ne viņu ģimenēm.
--
Ko es domātu par vīra vienkārši draudzeni, nezinu. Labi, ka tādas nav :D
--
Man bija tāds bērnība draugs, kurā redzēju tikai draugu vai brāli, bet vīrs nebija sajūsmā un man pašai liekas, ka tas draugs manī neredzēja tikai draudzeni, jo viss pēc manām kāzām nomira dabīgā nāvē. Negribēja vairs draudzēties, es arī neuzstāju.
26.10.2017 21:07 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Turklāt, parasti šādās diskusijās viena daļa maļ, ka draudzība nevar būt ar pretējo dzimumu, otra, ka var. Katram ir uztvere, cik tālu draudzībai ir jāiet. Un teksti, ka man pastāv tāda vienkārša draudzība, tātad var tā būt, vienmēr liek pasmaidīt. Ne mēs zinām, kas notiek otras personas galvā, ja gribētu apšaubīt, bet galvenā sāls ir tāda, ka varbūt ar vienu cilvēku tas tiešām var izdoties, bet noteikti un nepavisam tas nevar izdoties ar kādu citu, vai vispār kādam citam cilvēkam pēc būtības.
26.10.2017 21:13 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Manas domas ļoti sakrīt ar Dūjas rakstīto.
*
Es nevaru iedomāties, kādam jābūt meitenes vizuālam tēlam (tieši vizuālais, jo puisim meitene patīk kā draugs, ja reiz draudzējas, tātad raksturs, uzvedība apmierina) , lai puisis viņu nekad nebūtu uzlūkojis ar seksuālu interesi. Man ir diezgan daudz vīriešu paziņu, tai pašā laikā apzinos dzimumatšķirības un nespēju vīrieti uzlūkot kā aseksuālu cilvēku, tāpat domāju, ka arī mani vīrietis nespēj tā uzlūkot. Protams, tas nenozīmē, ka es patīku visiem vai ka man patīk visi, bet sazin kas var notikt pie dažādiem apstākļiem, sazin kas kādam (man vai vīrietim) var ienākt prātā vai sirdī utt. Liekas jocīgi, ja ir cilvēki, kas skatās uz savu pretējā dzimuma draugu un saka - ne viņam, ne man nu tiešām nav un nevar būt nekas vairāk. Tad tieši zūd ticamības moments.
26.10.2017 21:25 |
 
Reitings 321
Reģ: 20.09.2017
Man ir labākais draugs (es vispār viñu dēvēju par dvēseles radinieku) jau 6 gadus. Man nekad nav bijusi tik tīra un patiesa draudzība ar kādu. Bet viña sieva mani ienīst. Arī ir likusi izvēlēties - es vai viña. Cik strīdu ir bijuši manis dēł. Esam pat centušās sadraudzēties, bet viss beidzas ar viñas dzēlīgajām piezīmēm. Es nezinu kā atrisināt situāciju. Bet pēdējo pusgadu, liekas, ka viña ir nedaudz pierimusi. Jeb samierinājusies.
26.10.2017 21:27 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Mja, man nepatiktu, ja manam vīrietim būtu sieviete, ko viņš dēvē par dvēseles radinieci. Un man šķistu ļoti, ļoti jocīgi, ja mani tā dēvētu vīrietis, kas ir attiecībās. Es viņam ieteiktu dvēseles radniecību meklēt savās attiecībās, bet, ja tādas tur nav, tad padomāt, kāpēc viņš ir tajās attiecībās. Uzskatu, ka ģimenei jābūt vistuvākai, šāds apzīmējums kādam ārpus ģimenes manā skatījumā ir apvainojošs.
26.10.2017 21:34 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ticu patiesai, sirsnīgai, čomiskai, biedriskai un cieņpilnai draudzībai starp vīrieti un sievieti - pati tādas draudzības (jā, daudzskaitlī) uzturu. :)
BET
vēl vairāk ticu patiesai, īstai, mūžīgai, skaistai mīlestībai, tāpēc visu savu čomu otrās pusītes tā arī uztveru - par viņu otrajām pusītēm. Viņi abi ir viens vesels, viņi ir tie, kas veido savas intimitātes pilnās attiecības un mana draudzība ar vīrieti un, jā, arī viņa sievieti nekad nebija, nav un nebūs ne tik dziļa, ne tik tuva, ne tik sirdi kustinoša. Un arī nevajag. Jo tā jau ir draudzība, jā, skaista, bet biedriska un čomiska draudzība, toties mīlestība ir kaut kas daaaaudz, hmm, nezinu, kā to lai nosauc, bet, jā, tas ir tas, ko ļoti cienu, loloju un par ko priecājos, redzot to apkārt. Un ar šādu manu attieksmi nemaz nebrīnos, ka izdodas uzturēt tik daudz draudzību ar vīriešiem un viņu otrajām pusītēm. ;)
.
Autore, manuprāt, tas ir Tavs ego, kas te runā par mirstošu 10 gadus ilgušu draudzību. ;) Īsta draudzība nekad nemirst - pat tad ne, ja draugi nav tikušies gadiem. :-P Eh, cik pašai nav piedzīvots, ka satieku sen neredzētu draudzeni vai draugu un, kaut kalendārs rāda ko citu, tā sajūta ir, ka iepriekšējā tikšanās bijusi bezmazvai vakar. 8) :)
26.10.2017 21:37 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Uzskatu,ka ne vienmēr sievas/draudzenes ir tās nepamatoti greizsirdīgās scēnotājas. Esmu pārliecināta,ka jūsu kā draudzeņu uzvedība pietiekoši daudzos gadījumos šādu reakciju provocē. No sērijas "Esmu viņa draudzene, samierinies(deguns gaisā)." ;-)
26.10.2017 21:38 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Savādi, ka kādai var "dvēseles radinieks" asociēties tikai ar ģimeni... Laikam, ļoti spēcīgas, nesaraujamas ģimenes saites. Jo, lai arī ģimene man stāv pāri visam man būtu nopietni jāsalauž savs veselais saprāts, lai pateiktu, ka viņi ir mani "dvēseles radinieki". :D
26.10.2017 21:39 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
stellaglmr
Ar ģimeni domāju vīru un sievu Laiks situācijā. Bet arī neprecēti pāri, manuprāt, ir ģimene.
Ne par mammu vai māsu runāju.
26.10.2017 21:41 |
 
Reitings 321
Reģ: 20.09.2017
Man gan liekas, ka ir łoti aprobežoti domāt, ka dvēseles radiniekiem ir jābūt tikai gjimenes locekłiem jeb vīram/sievai. Tā ir pavisam savādāka draudzība, kuru nevar "izjust" ar kuru katru. Ir grūti atrast kādu, kurš domā kā tu, rīkotos kā tu, dažreiz sajūt raizes, pirms kaut kas slikts ir atgadījies utt. Tas emocionālais klikškjis ir vai nav. Un tikai tāpēc, ka tev ar partneri tāda klikškja nav, nenozīmē, ka tu viñu nemīli.
26.10.2017 21:41 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es esmu precējusies un man ir dēls. Viņi ir mana ģimene. Tāpat kā visi citi mani ģimenes locekļi. Bet "dvēseles radinieks"... Nē. Neviens no viņiem nav mans dvēseles radinieks. :D "Dvēseles radinieks" ir pavisam, kas cits. Bet, tas ir kā es to redzu un asociēju. Termiņš pats par sevi ieliek vairāk platonisku jūtu.
26.10.2017 21:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits