Neviens nav perfekts!

 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Gribbeetos uzzinaat kaada rakstura iipashiiba / ieradums jums kaitina vissvairaak savaa viirietii?
Kaut kas taads ko jums nav viegli pienjemt / saprast?
Jo neviens tachu nav ideaals .. :-D(t)
No savas puses varu teikt, mans draugs buutu ideaals un man nebuutu kur piesieties,BET viena lieta mani nu taaaa tracina .
Vinja attieciibas ar bijusho - bezmazvai kaa labaakie draugi. Vinjsh pat tiekaas ar vinjas gjimeni iet vakarinjaas utt. Un vinja dara tieshi to pashu ar vinja gjimeni.
Vinjai arii ir citas attieciibas jau labu laiku, bet taapat viens pie otra kaa pieliimeeti. Sazvanaas, chatojaas. Un man tas taa kaitina, bet no otras puses tas cilveeks man ir ljoti svariigs un negribas sanaidoties tikai taapeec , ka vinjsh ir saglabaajis labas attieciibas ar bijusho, jo visaadaa citaadaa zinjaa vinjsh ir mans ideaalais partneris.
Kas jums kaitina juusu viirieshos? :-D
24.10.2017 18:31 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nebūtu man pieņemama tāda radošanās ar bijušajām. Bijušais ir pagātne un pagātnei jāpaliek aiz muguras.
26.10.2017 14:05 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Nu, man nešķiet labi, ja ar bijušo kontaktējas, ne jau par velti tas ir ex, kas izbijis.
Man tracina, ja mani neklausās, cik x jāatkārto, kad pārmet! :-|
26.10.2017 14:25 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Jaa, tas ir sarezhgjiiti, bet galvenais jau kaa tu pats juuties..
Es , piemeeram, to nekad neesmu vareejusi pienjemt - ja mans viirietis uztur attieciibas at bijushajaam. Uzreiz nogriezu visas attieciibas saknee pie mazaakaa siikuma kas man nepatika. (t)
Bet shoreiz ir savaadaak, man ir taada laba ieksheejaa sajuuta, ka vinjam var uzticeeties.
Peec visaam muusu sarunaam, es tieshaam briiniitos ar atplestu muti ja vinji abi kaadreiz saietu atpakalj kopaa. Man tas buutu shoka trieciens. :-D
26.10.2017 14:26 |
 
Reitings 17
Reģ: 20.03.2014
Man besī, ka manējais apmēram reizi nedēļā iegrimst datorspēlē uz visu vakaru un tad es jūtos it kā man mājās būtu nevis vīrietis bet bērns.
26.10.2017 17:02 |
 
Reitings 43
Reģ: 25.10.2017
Es nespētu sadzīvot . Es esmu ļoti greizsirdīga būtne, un ja mans puisis vēl būtu labās attiecībās ar savu bijušo? - NEKAD! :-D - Nezinu pat, vai apskaust Tevi par Tavu iecietību, vai kā savādāk. :-)
Esi mēģinājusi izrunāties? Vienkārši mierīgi paskaidrojot to, kā Tu jūties šajā situācijā ? :)
26.10.2017 17:09 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Katye - Jaa, esam runaajushi daudz & dikti. Es esmu izpluudusi asaraas , vinjsh tikai turpina dievoties un teikt '' es nezinu ko dariit''.
Vinjam ir cita mentalitaate, vinjsh nav no Latvijas. Pie vinjiem ( Spaanijaa) tas ir normaali uztureet draudziigus kontaktus ar bijushajaam.
Ultimaatu - Vinja vai es, uzstaadiit neveelos. Vainu vinjam pasham ir jaasaprot to , ka man tas ir saapiigi un jaameegjina paarstaat taada veida kontaktu kaads vinjiem shobriid ir, vai ari man ar laiku meers buus pilns un es sakravaashu pekeliiti un doshos prom.
26.10.2017 17:30 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sliktās īpašības:
1) Spītīgs, un bieži vien pilnīgi nevietā (neatzīst savas kļūdas komunikācijā utml.), bieži ieciklējas uz visādām dīvainām lietām un uzskatiem;
2) Neveikls, jeb tā teikt "rokas no pakaļas", nespeciāli kaut ko paņem un nosmērē;
3) Reizēm ir mazliet paranosisks, citiem (viņa draugiem) tas besī, mani tas uzjautrina.
*
Labās īpašības:
1) Kārtīgs un tīrīgs;
2) Neskatoties uz neveiklību, saimniecisks, labprāt salabo, saremontē lietas un iesaistās mājas darbos, lai gan atkal pretī ir sliktā - slinks, bet slinkums ir mūsu abu kopīgā īpašība, tā ka ir OK;
3) Patīk viņa attieksme pret naudu, nav skops, bet nav arī pārmērīgi dāsns, nu tā, ka mestu pa labi, pa kreisi, apdāvinātu visus un tad dzīvotu bez naudas :-D
4) Mīl dzīvniekus, kas man ir ļoti svarīgi;
5) Nav aizspriedumains, piemēram, nav homofobs, nav rasists, nav sieviešu noniecinātājs utml.
26.10.2017 19:07 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Mans draugs ir spītīgs un strīdas pretī ar savu taisnību, tik ilgi, kamēr es ar faktiem pierādu, ka taisnība ir man. Tas mani kaitina. :-D
26.10.2017 19:11 |
 
Reitings 79
Reģ: 19.08.2017
Spītība.
Bet man ļoti patīk tas, ka ir izpalīdzīgs un ļoti nopietni attiecas pret darbu. Kad jādara kaut kas svarīgs, blakuslietas tiek liktas pie malas.
26.10.2017 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Man izteikti kaitina/traucē 3 lietas:
1. Man nepatīk viņa braukšanas stils (ar mašīnu), es uzskatu, ka viņš brauc agresīvi un tas man uzdzen stresu, turklāt pie stūres pats streso un besās par citu braukšanas stilu. Esmu viņam vairākkārt to teikusi, bet viņš uzskata, ka tā nav un arī nekad neviens cits tā neesot teicis. Nu neko, nākas kaut kā samierināties, jo braucu kopā ar viņu katru dienu. Bet pieradusi vēl pa 1,5 gadu neesmu.
2. Kaitina, ka viņš skatoties Tv visu laiku slēgā skaņu (klusāk-skaļāk-klusāk), vēlas klausīties pēc iespējas klusāk. Bet mani tas kaitina arī tad, kad es pati neskatos Tv un redzu, ka viņš tā dara. Savukārt, man patīk klausīties skaļi (domāju, ka tas ir tas, kas viņam manī kaitina :-D)
Rezultātā - es domāju ka viņš vēlas iepraktizēties dzirdēt ultraskaņu (t):-Dun viņš domā, ka es esmu kurla :-D
3. Kaitina, ka traukus pēc mazgāšanas nesaliek trauku žāvētājā, bet izvieto turpat izlietnes rādiusā ( uz izlietnes malas, uz plīts, uz palodzes (t) ), šo es nespēju saprast. Bet nu jau esmu kaut kā pieņēmusi un dusmas tas izraisa tikai retu reizi. Parasti vnk salieku pa vietām un miers. Es vispār esmu no tiem briemsīgajiem cilvēkiem, kam visam ir paredzēta sava vieta - pat tam, kādā leņķī lietai ir jāstāv ((t))
27.10.2017 09:58 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Lasiju un ilgi domaju, kas varetu katinat..
1. Vins ir kartigs, bet vinam patik atlikt to kartibu uz kadu laiku, kamer es visu nolieku vieta uzreiz. Vins, piemeram, novilks drebes un noliks uz kresla un pec kadas stundas atjegsies, ka tur tam nav jabut.
2. Nedaudz kaitina cik personiski vins uztver futbolu, tada sajuta, ka vins speletu un vinam par to naudu maksatu, tacu dazreiz tas tomer ir smiekligi.
3. Kaitina, ka vins var est cik grib un nepalikt resns, vins iet uz sporta zali, bet pat, ja neietu, nekad riepa neuzaugtu.. no vienas puses jau jauki, ka labs augums, no otras puses, riebjas, ka kads visu laiku blakus ed un var atlauties naskoties regulari (es gan pedeja laika esmu iemacijusi vairak pieversties veseligiem edieniem, bet sakuma bija gruti). Si varbut vairak ir skaudiba no manas puses, jo es ari gribetu est visu pec kartas un nepalikt resna. :D
27.10.2017 10:41 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.04.2017
Nejēgā paštaisns - pasaulē ir tikai viena taisnība (protams, viņējā). Tas uz to konkrēto brīdi tracina, bet tā kā es zinu, ka taisnība vienmēr un visur ir man(:-P:-P:-P), tad vnk noklausos...un turpinu darīt pa savam.
27.10.2017 10:55 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man nepatīk viņa braukšanas stils (ar mašīnu), es uzskatu, ka viņš brauc agresīvi un tas man uzdzen stresu, turklāt pie stūres pats streso un besās par citu braukšanas stilu.

Oo jā šo es saprotu, mans draugs medz tā sacīt "atriebties", ja braucam kautkur un kāds šoferis viņam ko ne tā izdarīja,pārāk lēni pa priekšu brauca, apsteidza,pēc tam lēnām vilkās pa priekšu,vai vēl ko kas nepatika,tad spiež pedāli un traucas pakaļ, apsteidz un tad speciāli brauc pa priekšu tam sliktajam šoferim.(t), nu tas galīgi man nepatīk,jo no tādā darbībām man paliek slikti mašīnā:-/.
27.10.2017 21:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Sognare, tādas darbības pakļauj tevi un jūsu vēl nedzimušo bērnu riskam! Šādi “atriebjoties” viņš nevar garantēt, ka aizmugurē braucošais ietur pateizu distanci, ir vērīgs un ar labu reakciju. Ja jums iebrauks pakaļā - liels risks pazaudēt bērnu. Un arī vēlāk, kad bērns jau piedzims, es neuzticētos tādam autovadītājam, kurš savu miesīgo bērnu var pakļaut riskam, jo nervi pašam švaki un nejēdz uzņemties atbildību par salonā esošiem...
27.10.2017 21:42 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
Kaitina tas, ka vins citiem stāsta lietas, kas uz citiem galigi neattiecas (e) un cik reizes var prasīt, lai neko nesaka, bet atliek tikai kādam uzdot to jautājumu un aiziet (e)
27.10.2017 22:12 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Neons esmu viņam to teikusi,sākumā teica,ka mak auto vadīt ,lai neuztraucos,bet kad sāku teikt ,ka var būt reiz būs liktenīgā kļūda,tad gan uz to brīdi aizdomājas.:-/
27.10.2017 23:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Sognare, te jau nav runa par to, vai viņš māk kaut ko vai nē... Te ir tas moments, ka viņš riskē ar jums visiem (tai skaitā arī citā mašīnā sēdošiem) pārbaudot cita vadītāja spējas un reakciju. :-/ Tevis dēļ, nesēdies pie viņa mašīnā un neļauj viņam vest jūsu bērnu, kamēr apjēgs ar ko viņš šitik muļķīgi riskē.
27.10.2017 23:08 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Šobrīd esmu viena un laimīga ((l)), bet, tad, kad biju attiecībās un tajās man kaut kas ļoti nepatika, tas nekaitināja - lūkoju saprast, vai tas ir tas, ar ko varu sadzīvot, ja nevarēju, tad lūkoju, ko darīt lietas labā un skatījos, kā viņš pats to uztver un ko (ne)dara. Galu galā visas attiecības ir pagātnē, un labi, kā tā. :-P
.
Manuprāt, mīlestības pilnās attiecības trūkumi nav trūkumi, bet vieta izaugsmei. Un, jā, neviens nav perfekts, bet, ja pašai tas neperfektais šķiet tāds nesvarīgs nieks vien, tad galu galā otrā pusīte ir perfekta. (l) Un cilvēcīga līdz ar to. :)
.
Kas attiecas uz Tavu situāciju - nu, Tev pašai labāk zināms, kādas šobrīd viņiem tās attiecības. Otrās pusītes ir tās, ar kurām attiecības ir svarīgākais dzīvē, tikai tad nāk draugi un citi, lai arī cik tuvi, dārgi un ilggadēji vai vēl nez kādi viņi būtu. Tātad, ja Tu jūties tā, it kā Tu viņam būtu aiz viņas, manuprāt, Tev krietni nāktos padomāt, kādas tad patiesībā ir Tavas attiecības ar Tavu spāni. Tas arguments, ka viņam no viņas bija sekss tikai 3x gadā, nav arguments. Jo tikai sekss vēl nav attiecības. Ja vienīgais labums no Tevis viņam ir tas pietiekami biežais sekss, bet nav jums tādas kārtīgas, tuvas un intīmas emocionālās, garīgās un dvēseliskās intimitātes, tad stipri apšaubu, vai tā vispār ir mīlestība tās skaistākajā nozīmē. Bet, kā pa īstam viņam ir ar Tevi un viņam ir ar viņa ex - to zināt būs Tev pašai. ;) :)
27.10.2017 23:09 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
:-D tad jav ok. Pārņemsi Sognare.. ar laiku savējā vadīšanas stilu.
27.10.2017 23:17 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Neons, pilnīgi piekrītu tev, normāli tas nav(t)
27.10.2017 23:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits