Neviens nav perfekts!

 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Gribbeetos uzzinaat kaada rakstura iipashiiba / ieradums jums kaitina vissvairaak savaa viirietii?
Kaut kas taads ko jums nav viegli pienjemt / saprast?
Jo neviens tachu nav ideaals .. :-D(t)
No savas puses varu teikt, mans draugs buutu ideaals un man nebuutu kur piesieties,BET viena lieta mani nu taaaa tracina .
Vinja attieciibas ar bijusho - bezmazvai kaa labaakie draugi. Vinjsh pat tiekaas ar vinjas gjimeni iet vakarinjaas utt. Un vinja dara tieshi to pashu ar vinja gjimeni.
Vinjai arii ir citas attieciibas jau labu laiku, bet taapat viens pie otra kaa pieliimeeti. Sazvanaas, chatojaas. Un man tas taa kaitina, bet no otras puses tas cilveeks man ir ljoti svariigs un negribas sanaidoties tikai taapeec , ka vinjsh ir saglabaajis labas attieciibas ar bijusho, jo visaadaa citaadaa zinjaa vinjsh ir mans ideaalais partneris.
Kas jums kaitina juusu viirieshos? :-D
24.10.2017 18:31 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pāris lietas ir,kas kaitina.:-D
Viņs visu dara pēdējā brīdī.
Kad skatās filmu, es ko jautāju, viņš klusē,tad pēc minūtes, tu ko prasiji???Eh kā to es neciešu!(t)
Jā par kavēšanu, man patīk,ja pasaka,cikos būs, bet ja kavē un nepabridina ,tad gan varu dusmoties:-D.
Šo laikam nesapratīs,bet kaitina,kad prasu ,ko gribēsi uz vakariņām? Vienalga. Nu ja vienalga,tad vienalga, pagatavoju kautko un tad īsi pirms mājās braukšanas zvana un saka ,es tā gribu pelmeņus ,,uzcepsi??? Saku,ka vakariņas jau gatavas,bet viņš nu saulīte ,es gribu pelmeņus:-D.
25.10.2017 20:18 |
 
Reitings 26
Reģ: 22.10.2017
Kārtības nemīlēšana.
Nopietni, viņš ar kārtību ir uz Jūs, esmu audzinājusi un teikusi, ka man tas traucē, bet viss tāpat turpinās. :-P Protams es dienu no dienas nepārmetu, bet vēlos, lai šī slimība beidzot pāriet. :D
Un reizēm arī man tracina viņa bērnišķīgā attieksme, kā teikt tas ir tas ko es mīlu, un ko nīstu. :D
Bet kā jau sacīji - neviens nav perfekts. ;) :)
25.10.2017 20:22 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Neviens nav ideāls:-P
25.10.2017 20:38 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Ridziniece
Jā, tieši tā, kad viņš guļ uz muguras un es pabakstu, tad pagriežas uz sāniem un uz brīdi pārstāj krākt. Bet diemžēl tas atkal sākas no jauna, lai vai kādā pozā viņš gulētu
25.10.2017 20:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu luk megini lai pagriezas uz saniem, ar gadiem ienacas ka enajm sejai vai gedunam pieskaras griezas Jo bijam par to runajusi... megini , nesit otrs nabags jau nejut ka buhni i vai sit...;-)
25.10.2017 20:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet ja kracuz sanie ipasi tur ar elpceliem problema, nu nez mos muzigas iesnas vai ka ta;-)
25.10.2017 20:47 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
1.Kaitina, ka streso, citreiz nezinu,no kuras puses pieiet,kā pajautāt,lai nesadusmotu,ir nesavaldīgs
2.Lielu atbildību noveļ bieži uz mani, un ja es kaut ko nenokārtoju, tad neviens nenokārto
3.Nepatīk,ka ievieš savu kārtību, piekasās
4.Izvēlīgs ēdiena ziņā
5.Var būt nedaudz nekaunīgs
Labās puses noteikti jāpiemin,lai saprastu,kāpēc esam kopā
1.Ļoti laba sirds
2.Mīl mani un bērnu
3.Dāsns
4.Strādīgs
5.Izpalīdzīgs
25.10.2017 21:42 |
 
Reitings 84
Reģ: 26.07.2016
Manējā man kaitina tas,ka viņš ļooti ļooti reti saka "es tevi mīlu"(1,2 reizes gadā)
Esam kopā vairāk kā 4 gadus un abi no dabas esam diezgan noslēgti - grūti ar vārdiem izrādīt jūtas. Lai gan caur darbiem un acīm redzu,ka tiešām mīl...
25.10.2017 21:46 |
 
10 gadi
Reitings 461
Reģ: 29.01.2009
Lattte man tāda pati situācija!
Tikai komunicē dēļ tā, ka ir kopīgie draugi un tusiņi, bet arī kopā bieži gāja izklaidēties, ceļojumos brauca!
Teicu, lai neiet kopā divatā, bet pavada ar mani laiku!
Bet nu arī nez cik to izturētu :(
25.10.2017 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Man savā draugā kaitina tas, ka viņš pārāk bieži visu uztver nopietni, piemēram, es pajokoju, bet viņš apvainojas/ sāk gudri spriedelēt.
Ļoti kaitina arī tas, ka viņš ir ļoti izvēlīgs ēdājs - tas viņam negaršo, tas nav tas, ka gribējās utt.
Kādu laiku atpakaļ būtu teikusi, ka arī kavēšana, bet to man pamazām ir izdevies izskaust, agrāk nekad nevarēja zināt cikos viņš ieradīsies.
Vēl viena lieta, kura varētu būt gan kā pluss, gan mīnuss, ir tas, ka viņš bieži cilvēkiem nevar pateikt nē (man tas protams ir izdevīgi), taču dažkārt zaudētāja palieku es, jo visiem viņš steidzas palīdzēt un visu izdarīt, taču man vairs laika nepietiek.
25.10.2017 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
kaitina, ka maneejais kaa izgliitots namdaris/galdnieks jau pa gabalu redz, ka maajai siena shkjiibai, vai ka logi ir saakushi puut, a saldeetavaa, kurai ir caurspiidiigas atvilknes un vajadziigais produkts staav tieshi acupriekshaa, to vinjsh neredz..
kaitina arii, ka kaut ko sarunaajam vinjsh veelreiz peec laika uzpasiis, jo neatceras, ko iisti sarunaajaam. vinjam vsp kkas ar atminju nav kaartiibaa, laikam taapeec, ka vienalga/negrib piedomaat (e)
25.10.2017 22:07 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Kad kaut kur jādodas viņš mani visu laiku steidzina, lai taisos, jo jau kavējam, un, kad esmu jau satuntulējusies āra drēbēs un gaidu, šis vēl puspliks skraida pa māju sakot, ka tūlīt būs, lai eju darbināt mašīnu. (Parasti vēl kādas 10-15 min gaidu viņu mašīnā)
Vēl vienkārši nevaru ciest to, kā viņš naktīs guļ - vienmēr izmētā savas rokas un kājas, un izguļās pa diagonāli tā, ka man ir jāspiežas sienā un visu nakti jāguļ uz viena sāna. No rītiem pamostās priecīgs, labi izgulējies un brīnās, kad es saku, ka nejūtos līdzīgi. :-D
25.10.2017 22:18 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Ā, vēl reāli kaitina, ka nemāk saorganizēt savu laiku. Varu pateikt, ka 3.novembrī 17:00 kaut kur jāiet, un kamēr pienāks tas 3.novembris viņam jau būs citi plāni, jo viņš vienkārši nespēj atcerēties, kur viņam jābūt.
25.10.2017 22:21 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Mūžīgā vajadzība pēc svaiga gaisa, arī tad, kad ārā ir -20, logs kaut kur tiek turēts vaļā un māja izsaldēta.

Vot šis te ir par mani. :-D
Manējam arī nav muzikālās dzirdes, bet dziedāt viņam ļoti patīk... Tās ir tīrās šausmas un mokas manām ausīm

Neons man gan, kopš skolas laikiem, patīk reps, bet balss ir vienkārši briesmīga, tāpēc vēl nav tik traki, ja vīrietis dzied, bet ja vīrietis sāk repot, tad tas gan ir tīrās šausmas. :-D
25.10.2017 22:47 |
 
Reitings 30
Reģ: 30.07.2017
Vēl viena lieta, kura varētu būt gan kā pluss, gan mīnuss, ir tas, ka viņš bieži cilvēkiem nevar pateikt nē (man tas protams ir izdevīgi), taču dažkārt zaudētāja palieku es, jo visiem viņš steidzas palīdzēt un visu izdarīt, taču man vairs laika nepietiek.

Ļoti liels +
----
Un vēl tas, ka viņš vienmēr visur ieradīsies nevis laicīgi, bet pārāk laicīgi. 15 minūtes iepriekš ierasties, tas vēl nav nekas, biežāk ierodamies vēl ātrāk. Vienreiz Ziemassvētku pasākumā vispār ieradāmies 40 min ātrāk, jo galvenais taču nekavēt, tas nekas, ka es līdz galam normāli nebiju paspējusi sataisīties un visi pārējie kavēja kādas 20 min, līdz ar to mēs stundu vienkārši sēdējām un gaidījām. Arī šis man ļoti kaitina un neliekas normāli.
25.10.2017 22:55 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Nu manējais ir perfekts, jo viņa nav, procesā viss ir fantastiski baudāms....
Bet runājot par tēmas pietiekumu - kāpēc ieciklējies uz to kā bijušo? Vai nejūti kādas viņiem ir šī brīža attiecības? Kāda starpība kas ir bijis??? Svarīgi, kas ir šobrīd. Ja tas, kas ir, ir tādā amplitūdā, kas Tevi apmerina - par ko iespringsti? Pirms neesi iepazinusies vispār grūti spriest, bet es laikam uz iepazīšanos skatīstos kā uz labu iespēju iepazīt savu vīrieti vēl vairāk, jo, ja pēc visām peripētijām viņi ir palikuši labi draugi, tas nozīmē, ka viņai ir īpašības vai dzīves uztvere, ko Tavs vīrietis novērtē un tā ir laba iespēja iepazīt savu vīrieti un viņa vēlmes tuvāk:-)
25.10.2017 23:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
griti divata vannu sarunat kopgi, es salstu vai vina par karstu
Mums līdzīgi! Kompromiss ir tad, ja es iekārtojos vannā pirmā.. viņam pievienojoties.. ūdens jau ir nedaudz atdzisis :D
26.10.2017 00:12 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Jocīgi, palasīju komentārus un saprotu, ka mani nekas nekaitina. Pat, ja es kādreiz par kaut ko papukojos, tad īsti nemaz pēc tam vairs tā uz sitiena neatceros, par ko. :D
26.10.2017 12:50 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
No Use for a Name Mees esam kopaa nedaudz vairaak kaa gadu, nesen arii ievaacaamies kopaa.
Nav jau taa , ka vinjsh no manis kaut ko sleeptu - vinjsh man pastaasta par ko vinji runaa, vinja ir attieciibas jau labu laiku . Vinja telefons vienmer ir manaa redzeslokaa un ja vinja vinjam kaut ko uzraksta es to redzu un vinjam neesot nekaa sleepjama no manis.
Ja vinjsh slapstiitos gar kaktiem un sleeptu telfonu tad buutu lielaaks pamats uztraukumam, manupraat. :-D
Es domaaju , ka romantika vinju attieciibaas diezvai atgrieztos peec vinja staastiitaa.. kursh viirietis gribeetu saiet atpakalj ar sievieti kura vinjam dod sekasu 3x gadaa uz sveetkiem? :-D
Manupraat, tur tieshaam ir vienkaarshi tiira draudziiba, vismaz no vinja puses. Ai, kaa buus taa buus.. Laiks raadiis. Pagaidaam mani nervi to iztur . :-D
26.10.2017 13:27 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Latte, liekas Tu esi kopā ar manu bijušo vīru, pat nosūtīju viņam linku :D Viņam gan nav draudzenes, bet situācija identiska. Joprojām tuvas attiecības gan ar viņu, gan viņa ģimeni, lai gan man jau 2 gadus ir citas attiecības un bērns jaunajās attiecībās. Viss, ko gribu pateikt ir, ka tāda situācija tiešām var gadīties! Un nevienai no iesaistītajām pusēm nav nekādu romantisku nolūku :)
26.10.2017 13:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits