Meitene, kurai visi skrien pakaļ.

 
Reitings 83
Reģ: 31.12.2015
Sveikas, meitenes/sievietes.
Pēdējā laikā ir viena liela problēma - mana klase ir sadalījusies 2 daļās - puiši un meitenes, kuras skrien pakaļ citai klases meitenēm. Sīkāk stāstot, mums klasē ir viena meitene, kurai visas pārējās klases meitenes skrien pakaļ. T.i, kad viņa iet pīpēt, tad obligāti visām ir jāiet viņai līdzi, ja nē, tad tevi sāk nodirst, visas pārējās sanaido pret tevi, tas ir tā - nedari, ko lieku, tad izdzīvo visus atlikušos skolas gadus heitā. Viss sākās ar to, ka man bija labākā draudzene. Tā meitene (turpmāk K) viņu atņēma, gāja ārā katru dienu, visur kopā iet, utt. Paliku bez labākās draudzenes. Tad K atņem vēl pārējās draudzenes. Visas viņai tagad klausa. Pašlaik starpbrīžos, stundās sēžu viena. Ar mani viss ir kārtībā, ģērbjos pietiekami labi, raksurs ir labs, esmu gudra, bet pēc viņu domām esmu citāda, jo neskrienu pakaļ K. Starpbrīžos dzirdu, kā visas meitenes smejas par manām bildēm, kuras lieku IG. Un viss tāpēc, ka K atrada ko smieklīgu. Bērnības draudzene arī tagad smejas. Kā jau teicu, esmu palikusi viena. Es pat nezinu ko iesākt, jo esmu klasē pa vidu...
18.10.2017 15:50 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Pieņemsim,ka bērnam skolā klasesbiedrs nozags dārgo telefonu,tad ko vecāki sēdēs un klusēs?Tipa tiec galā pats. Nu come on,kas par sviestu.
Man pamatskolā sporta stundas laikā nozaga telefonu un iemeta to podā. Kā Tev šķiet, vai vainīgais dabūja ko vairāk par pirksta pakratīšanu?
18.10.2017 23:06 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Īstenībā, diezgan basic situācija pamatskolas klasēs. Pamatskolas laikā kāds ''augstāks'' bērns varēja izspļaut kādu dzēlīgu teikumu un to atkārtot vairākas reizes jo acīm redzot tas ļoti pacēla viņa pašapziņu kad visa klase smējās par viņa ''gudrību''. Ja šādas situācijas ignorē, tad pāridarītājam apnīk monologs un viņš ķeras pie cita upura (kas arī nav īpaši labi).
18.10.2017 23:03 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
+++ Breivik viedoklim!
Es pamatskolā biju tā par kuru visa klase smējās - sākumā tikai populārās meitenes, pēc tam jau viņu pusē nostājās arī manas tā laika draudzenes, jo baidījās, ka var nonākt manā vietā. Smējās pat zēni, jo visiem likās ļoti uzjautrinoši pasmieties par to, ka neesmu tāda kā visi - ka man ir citas intereses, ka esmu klusa, introverta, ka man nav tāds stils kā visiem, ka neeju uz skolas diskotēkām tā, kā visi, respektīvi - ka neesmu tāda kā visi! Ko darīju? Sakodu zobus, cietos, ignorēju un izturēju, jo sapratu, ka tādi apsmējēji to vien tikai gaida, lai viņiem atcirstu kaut ko pretī, lai atbildētu, lai reaģētu uz viņu replikām. Jo mazāk klausīsies viņu teiktajā, jo mazāk atbildēsi, jo mazāk izrādīsi to, ka viņu replikas un apvainojumi Tevi kaut kādā veidā aizskar, jo mazāka būs viņu vēlme smieties, redzot, ka viņu stulbā uzvedība uz Tevi neatstāj nekādu iespaidu! Iesaku turpināt nodarboties ar lietām, kuras Tevi aizrauj, draugus meklējot savu interešu lokā. Arī es, nebūdama pieņemta klasē, cilvēkus, kuri mani pieņēma, atradu tieši pateicoties tam, ka iesaistījos dažādu interešu grupās, meklēju domubiedrus interneta forumos.
Ir pagājuši gadi. Esmu savā dzīvē sasniegusi gandrīz visu, ko vienmēr vēlējos sasniegt. Esmu ieguvusi darbu, kuru vienmēr esmu vēlējusies strādāt, pateicoties tieši tam hobijam un tām interesēm par kurām mani skolā apsmēja. Esmu palikusi labos draugos ar visiem tiem cilvēkiem, kuri mani pieņēma tad, kad klasē visi par mani ņirgājās. Ir gadījies, ka, atbraucot uz Latviju un pastaigājot pa savas dzimtās mazpilsētas ielām, redzu diezgan daudz bijušo klasesbiedru. Dažas tā laika populārās meitenes, kuras par mani ņirgājās, uzmet nepatīkamu, nejauku skatienu, jo no tām bagātajām, izlutinātajām princesēm, kādas viņas bija skolas laikā, palikusi tikai vāja atblāzma un pretī veras tukšas, iekritušas acis. Nē, es ne uz vienu no tiem cilvēkiem neturu ļaunu prātu, jo esmu pārliecinājusies par to, ka dzīve pati visu nostāda pa savām vietām un katru no mums aizved tieši tur, kur esam pelnījuši būt.
Tāpēc - galvu augšā!
18.10.2017 22:50 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
zog lietas no citu somām, un visu laiku liek citiem kautko sev nopirkt,

Pieņemsim,ka bērnam skolā klasesbiedrs nozags dārgo telefonu,tad ko vecāki sēdēs un klusēs?Tipa tiec galā pats:-D:-D:-DNu come on,kas par sviestu:-D:-D
18.10.2017 22:47 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Es vienkārši noignorētu visu hate un paciestos līdz skolas beigām, kā nekā skolas dzīve nav visa dzīve...
18.10.2017 22:45 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Ne katri vecāki ir gatavi risināt tīņu skolas problēmas, atceros kad ja man skolā radās kādas domstarpības ar kādu klasesbiedru, vecāki bieži vien teica "viena pagale nekad nedeg" :-D
18.10.2017 22:42 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Un kas traucē meitenei audzēt mugurkaulu un beidzot pateikt tai K.meitenei iet dirst?:-DNu come on,ar savu uzvedību viņa pati padara visu sliktāk(t):-D
18.10.2017 22:42 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Breivik,
1.priekš kam tad meitene pati atļauj fake profiliem un "draugiem" stalkot savu IG account?Tik grūti sadraudzēties ar puišiem un tusēties viņu kompānijā,ja viņiem ir kopīgas intereses CS?
2.Man nav saprotama vecāku pozīcija,ja zin,kāpēc nemaina neko?Kāpēc meitenei neļauj pāriet uz citu skolu?Ko saka tad citi vecāki?Nu neticu es tam,ka skolotāja ir tik stulba aita,ka ticēs kaut kādai puņķei nevis bērnu vecākiem(t)Un ko tad puišu vecāki arī nezin par to,ka viņu bērniem zog mantas utt.?Tīrākais sviests.
3.
eit neder pieaugušo padomi, jo pieaugušajiem šādu problēmu nav.

Tieši tā,bet ja meitene grib atrisināt konfliktu,lai pati mēģina uzvesties kā pieaudzis un nobriedis cilvēks.Nevis turpina pielet eļļu ugunij,aprunājot to K.meiteni,zinot,ka visticamāk,tā K.meitene par to uzzinās:-D
Es gan neticēšu,ka autore ir svēta,bet visi citi ir tik slikti/akli/kurli,ka neredz to situāciju klasē(t)
18.10.2017 22:39 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Gribēju izteikt viedokli, bet sapratu ka Breivik jau visu pateica, pilnīgi piekrītu.
18.10.2017 22:39 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Skolotāji un pat vecāki nereti pat neizrāda interesi par sociālajām lomām šādās pusaudžu grupās. Ja izrāda, tad viņiem trūkst ideju kā tikt ar to galā, jo cenšas problēmu risināt domājot pieaugušo prātā, kas bieži vien galīgi nekam neder un neko nerisina. Skolotāji mēdz ignorēt šīs spēlītes, tāpēc arī tic pārsvaram, kas automātiski nenozīmē taisnīgu lēmumu. Tā arī ir galvenā problēma - pieaugušu cilvēka nespēja atminēties sevi viņu vecumā. Iedomājies situāciju, kurā mean girls apceļ kādu meiteni vai pat fiziski to iespaido. Upurim ir divas iespējas - noklusēt vai pastāstīt audzinātājam. Otrajā gadījumā meitene riskē tikt izsmieta par sūdzēšanos vēl ilgāku laiku. Tā tas notiek, lai arī cik muļķīgi no pieauguša cilvēka skatupunkta tas nešķistu. Ja skolotājs ar to tiktu galā gudrāk, nevis atklāti norādot uz to, kurš sūdzējies, pāridarītājs tiktu sodīts un pret upuri par sūdzēšanos nebūtu tiešu pierādījumu. Bet nē - skolotāji visbiežāk ber pa taisno un tam ir sekas.
18.10.2017 22:33 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Man jau ir privāts, bet viņas veido fake profilus vai caur citiem cilvēkiem jautā, lai parāda
Tas ir viņas otrais komentārs.
Par to, vecāki zin, skolotājas zin, bet tā K māk tēlot nevainīgu skolotāju priekšā. Ja to redzētu dzīvē, būtu vieglāk saprast. Un es kautko pasaku skolotājai, tad es viena, pret visām 6 meitenēm. Protams, ka skolotāja noticēs vairākiem cilvēkiem, nevis vienam
Tā tas arī notiek, es it nemaz nebrīnos.

Es nesaprotu, mēs atrodamies dažādās diskusijās? Šķiet, ka ļoti ātri tiek aizmirsti notikumi un konkrēta vecuma domāšanas veids, smadzeņu kapacitāte. Šeit neder pieaugušo padomi, jo pieaugušajiem šādu problēmu nav. Tas jau arī ir pusaudžu seriāls, ko Tu vēl vairāk vēlējies no pamatskolas vecuma cilvēkiem, BananaGod?
18.10.2017 22:24 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Es nemurgoju.Kurš normāls cilvēks vispirms aprunā klasesbiedru,tadā veidā provocējot citus,un pēc tam skrien sūdzēties-Oi,esmu nabaga meitene,mani visi abižo,man apsolīja sasist seju utt.Man tāda sajūta,ka vismaz 50% no visiem konfliktiem provocē pati meitene,kura pēc tam vēl taisa drāmu,lai viņu kāds pažēlo(t)
Meitenei pateica,lai izveido privāto IG,uz ko viņa atbil
Es izveidoju jaunu profilu šodien, pēc apsmiekla. Neko tādu nelieku.. Daži selfiji

Meitenei pateica,lai sūdzas skolotājai/vecākiem->
Par to, vecāki zin, skolotājas zin, bet tā K māk tēlot nevainīgu skolotāju priekšā. Ja to redzētu dzīvē, būtu vieglāk saprast. Un es kautko pasaku skolotājai, tad es viena, pret visām 6 meitenēm. Protams, ka skolotāja noticēs vairākiem cilvēkiem, nevis vienam
.Es gan neticu,ka meitenes var zogt no citiem klasesbiedriem un neviens neko neizstāsta vecākiem:-D
Un beigu beigās,meitene pati dod tematus aprunāšanai.Arī par tām spēlēm,kur problēma sadraudzēties ar puišiem?Vai puiši arī kā grupas duras skraida pēc K.meitenes?:-D:-D
Man tas gan viss izklausās pēc kaut kāda pusaudžu seriāla:-D
18.10.2017 22:08 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Liels + Breivik
18.10.2017 21:57 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Rīt vēl solijās pa seju iedot, jo es pateicu vienam kl.biedram, ka visas skrien viņai pakaļ un viņa to dzirdēja.. es pat vairs uz skolu negribu iet. Jo jaucas manā dzīvē un vēl saka, ka es melojot.
Par šitiem draudiem uz policiju prom. Pasaki, ka jau raksti iesniegumu par draudiem, Tavai dzīvībai.
Kas ir ļoti nopietna padarīšana.
18.10.2017 21:57 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Rīt vēl solijās pa seju iedot, jo es pateicu vienam kl.biedram, ka visas skrien viņai pakaļ un viņa to dzirdēja.. es pat vairs uz skolu negribu iet. Jo jaucas manā dzīvē un vēl saka, ka es melojot.

Pirmkārt, kāpēc tu pati par viņu runā un taisi provokācijas?
Kas viņa tāda ir, lai solītu pa muti? Neejot uz skolu, situāciju neatrisināsi, bet gan padarīsi tikai sliktāku. Netaisi drāmu.
Tad uzraksti atpakaļ, lai atbild par saviem vārdiem. 99%, ka nekāda pa muti sitēja nav.
Pastāvi pati par sevi, atbildi viņai un, tad parādi, ka viņa tev vispār neeksistē.
18.10.2017 21:55 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Tev ir trīs izvēles:
1. sāc sekot K tāpat kā aitas to dara;
2. gāz K no troņa (not recommended);
3. paciet šo lomu visus atlikušos gadus un neliecies ne zinis par viņu mazajām problēmiņām. Šo izvēlējos es, biju outsider un tagad atskatoties uz situāciju, kas tolaik bija neērta, tā šķiet maznozīmīga un šīs mean girls necik tālu dzīvē nav tikušas, jo nereti viņu dzīves mērķis ir nevis kaut ko reāli sasniegt, bet mūžam būt bara vadones statusā. Bieži vien uzsākot vidusskolas gaitas, nemaz nerunājot par augstskolu, viņu mazais smieklīgais sapnītis sašķīst un tā kā tas ir bijis viss, kas viņām ir, paliek tukšas un nekam nederīgas, jo cilvēki pieaug un tiem vairs nav intereses piekopt šo nodarbi, kas atņem enerģiju un nekur tālu neaizved. Tevis aprakstītais modelis ir plaši pazīstams un puiši jau nav ieinteresēti meiteņu stulbumā. Viņi ir draudzīgi savā starpā un neņem vērā viens otra finansiālo stāvokli. Tavā vietā es ignorētu meitenes un čupotos ar puišiem. Tu nešķieti tipiska meitene, kā nekā spēlē csgo, kas Tavām klasesbiedrenēm noteikti šķiet kā kauna traips uz Tava tēla, bet nebūt tā nav. Es arī dažkārt uzspēlēju, lai nomestu spiedienu. :D
BananaGod kaut ko murgo, autore uzvedas kā normāla meitene.
18.10.2017 21:53 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
TheOatMeal
Es, zinu, ka paralēlklase bija ļoti normāla, draudzīga un saliedēta.
Par manu klasi audzinātāja 1.klasē pateica, ka tādu klasi savos 50 skolotājas nostrādātos gados nav piedzīvojusi. Konkrētāk, teikt, tik briesmīgu klasi!!! :-D
18.10.2017 21:52 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Banān, nu bet es tak neteicu, ka autore ir dikti nobriedusi :D tipiski tīņu izgājieni.
Melnakakene, kāds nobriedīs, kāds ne. Es nekāda dikti gudrā arī nebiju tinu gados. Visadus sū esmu vārījusi. :D pienāca diena, kad pamodos un sapratu, ka man nav visi mājās un izmainīju savu uzvedību :D es gan nevienu neapcēlu, bet pīpāt gan gāju un stutēju cigareti uz kociņa lai rokas nesmird :D
18.10.2017 21:47 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
TheOatMeal
Manā klasē piemēram, neviens tā diži nav mainījies.
Tas ir dažreiz tikai cilvēku iedomas, ka paaugsies un izmainīsies.:-D
18.10.2017 21:37 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
TheOatMeal,tā meitene nekur nav atbildējusi par savu vecumu:-DTātad vai nu troļļis,vai nu tik tiešām debīli:-D
Ne autore, ne pārējie klases audzēkņi nav debīli, bet gan bērni, kuriem morālais briedums vēl tik veidojas.

A nu jā,spēlēt CS,izlikt bildes IG un reģistrēties cosmo gan morālais briedums ir veidojies:-D:-P
18.10.2017 21:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits